Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂

Łajsoka - body super 🙂 i jakże pasuje, tak więc myślę że warto kupić dla synusia takie wdzianko 😁
Skoro wszystkich oklaskałaś to ja już nawet nie próbuję, za to Tobie dam 😜 hehe

Ja właśnie na śniadanko zjadłam... sernik 😁 Malutka mi teraz buszuje w brzuszku 😜
Wskoczę zaraz pod prysznic a potem coś podziałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dopiero co udalo mi sie nadrobic ponad 30 stron, ktore przez dwa dni naskrobalyscie.
Ja dla odmiany w sobote bylam na przyjeciu weselnym.Troche smutno bylo,moze z racji tych ponurych wiesci,ale panstwo mlodzi szczesliwi.wczoraj odsypialam,bo jednak sil coraz mniej.
Gratulacje dla mlodej mamusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita - a ja się tak właśnie zastanawiałam w sobote, jakie to przykre, jak ktoś akurat bierze ślub... że niby powinien cieszyć się własnym szczęściem, ale w obliczu takiej tragedii dla narodu jakoś tak nie wypada....

Dostałyście ode mnie po oklasku 🙂 na początek dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje
Slub w USC byl przewidziany na godz.12.Trudno bylo cokolwiek przesunac,wiec rozumiem decyzje znajomych.A jak juz wspominalam, bylo to przyjecie bardzo stonowane.Moze to banal co powiem,ale zycie toczy sie dalej,a kazdy w swoim sercu moze znalesc czas na refleksje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Hej 🙂

Pszczoła wczoraj wieczorem tak sobie pomyślałam, "Pszczoła ostatnia pójdzie spać i pierwsza wstanie" 😉 😉 się nie pomyliłam. Przynajmniej będziesz miała łatwiej przy dziecko. A zanim ja przestawie swój organizm hoho

Łajsoka to tatuś będzie Oliwierka codziennie ubierał w te bodziaki 🙃

Anita no trochę dziwna sytuacja... ale z drugiej strony para Młoda tak długo na ten dzień czekała, więc czemu nie mieliby być szcześliwi i chociaż na chwile zapomnieć o tym co się stało. Goście też tak powinni zrobić, żeby nie robić przykrości Młodym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wstałam dzis o 10 🙂 wyspałam się i coraz lepiej śpię , może Jasiowi unormowały sie pory dnia i nocą śpi a w dzień daje znać o sobie.Widzę że z oklaskami któraś już przy szalała bo ja juz nie mogę dodać 😉 żadnej z was . Kuba ma wagary bo znów leży w łóżku 😮 więc latam od rana z herbatką,tableteczkami itd. Ja też wstawię potem zdjęcie bo Daniel kupił ostatnio takiego fajnego rampersika z napisem kocham tatę-słodki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Gwiazdeczki!!!
A ja sie dzisiaj wyspałam jak rzadko... w nocy wstawałam na siku TYLKO 2 razy a rano spałam prawie do 10-tej i może spałabym jeszcze dłużej tylko mi mąż sms-a wysłał z pracy i sie obudziłam... Mateuszek był bardzo grzeczny i dał mamusi pospać :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mnie się przysnęło 🤔 Mariusz akurat wraca z ojcem z Gorzowa z ZUS-u i zadzwonił ze już w dojeżdża, kto wie ile bym spała gdyby nie jego pobudka 🙂 krótko spałam ale miała sen że rodziłam 26 i Mariusza nie było bo miał 24 godzinny dyżur w pogotowiu 50km od Międzyrzecza 🤨 a ja płakałam i nie wiedziałam co robić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Ja się dzisiaj nie wyspałam bo musieliśmy jechać do szpitala na konsultacje odnośnie tych moich przeciwciał . bezsensu bo nic nowego się nie dowiedzieliśmy, musieliśmy jechać 30 km do szpitala, mąż musiał się zwalniać z pracy i na dodatek za tydzień też mam jechać 😠

Bodziaki suuuuper 🙂 uśmiałam się jak głupia z tych bodziaków zwłaszcza : "jak się denerwuję puszczam bączki" szkoda że nie wysyłają za granicę 😞 ale może siostrę poproszę to mi przyśle 😜

Chyba się zdrzemnę teraz. Zajrzę do Was poźniej 🙂
P.S. tak sobie dzisiaj myślałam że mi się chyba nigdy nie uda być pierwszą na forum ze względu na różnicę w czasie 🙂 jak wstaję o 7 to u Was już 8 i wszystkie na nogach 🙂
No nic będę próbować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...