Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

My już po szczepieniu. Następnym razem przyczepie te plastry na dłużej. Dzisiaj Maja miała je przez godzinkę ale i tak dużo pomogły 🙂 nie było takiej histerii jak zazwyczaj 🤢 no a co do objawów po szczepieniu to zobaczymy pewnie za kilka godzin 🤢 mam nadzieje że nie będzie tak strasznie 😞 My miałyśmy skojarzoną na te wszystkie krztuśce, polio itp ale na pneumokoki i meningokoki to już oddzielne szczepienia więc kłuć też było 3 😮 Całe szczęście następne szczepienie dopiero w Maju 😜
Kurczę muszę też pomyśleć nad tą kaszką bądź kleikiem 🙂 ale to może już w Polsce się zaopatrzę 🙂
Maja właśnie zasnęła to ja trochę posprzątam 🙂
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam.
My już po pogrzebie 😞ehh wujek miał robioną sekcję i wykazało silny uraz nerek , miał też strasznie posiniaczone plecy, ciocia mówiła że przyszedł z pracy w tydzień przed tragedią i zobaczyła że na twarzy jakieś rany ale mówił że spadł z rusztowania i się poobijał...jednak anatomopatolodzy stwierdzili że te urazy to nie od tego i prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie szok normalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale biedulki te maleństwa po szczepieniach 😞 u nas we wrzesnu szczepienie 🤢po poprdnim nic mu nie było oby tak już zostało 🙂u nas też leje i też nigdzie dziś nie bylam i Jaś bez spaceru to taki osowiały był dziś. Wysa Jaś ma 70cm ale nie jest wielkoludem ,naprawdę nie widać że waży 8kg.wcale no przecież są zdjęcia na NK aktualne i kto by pomyslał że to taki klocek 😁.Co do jedzenia tak jak pisałam po jabłku z marchewką jest ok, sok juz dziś pił mniej chętnie niż wczorej ale zaczynam od niedzieli dawać po wolutku swoje zupki bo w tym słoiku to chyba nic dobrego,od czsu do czasu tak ale musi znać smak normalnego jedzenia bo się przyzwyczai do papek które mają niemal że identyczny smak i nie będzie wiedział po co mu urosły zęby bo papki nie trzeba gryżć 😉wygodne to bo słoik "myk" i już obiadek jest ale czy to samo zdrowie ?nie wierzę nas nie chowali na GERBERKACH przynajmniej mnie bo ich jeszcze nie było 😁 😉 lecę do Jasiutka mojego, jak on już nas poznaje a jak się rechocze z Kubą a gadatliwy będzie aby nawija po swojemu - niechce brać nic w ręce zawsze zaciska te piąstki,nie wiem czemu? Ale jak łapie za palce i siada 🤪 nawet przez sen jak go biorę do karmienia 😁 zrobię zdjęcie i wstawię jutro.Buziaki dla SZCZEPIONECZEK naszych i wytrwałości dla mamuś papa. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jakie to smutne Łajsoka 😞 czyli to jakby "kogoś sprawka"...
Izulka ja też chcę zobaczyć Alunię wyślij link 😉
A ja na facebooku znalazłam Pszczółkę i Netinetkę 🙂
Wiecie co boję się o kupy Kacpra... już nie wiem co myśleć, nie wiem czy to normalne, otóż wczoraj dałam mu jabłko o 11 i więcej nie dawałam i już wydalił te jabłuszko na pewno z kupą a dziś miał tak śmierdzącą kupę, że nie do zniesienia. Taki ostry kwaśny zapach i jakby nawet zgniłym śmierdziało... Bardzo się męczy ze zrobieniem kupy. I tak długo się napinał, ja zaglądam do pieluchy a tam tylko troszeczkę. I na końcu jak robił to takiej trochę pianki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa Wysa - zapomniałam,ja bym na Twoim miejscu skonsultowała te kupki z pediatrą,z tym nie ma żartów.Może za wiele nowości dla Kacperka na raz,a może jest na jakiś składnik uczulony.Np:jak dzieci są uczulone na gluten to w kupce jest śluz....ale lepiej jak popytasz lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też sobie poczytałam Madzia o tych uczuleniach i alergiach i powiem Wam,że jak to czytam to stracha mam,żeby podawać Małej nowe produkty.Wiem,że wcale nie musi byc uczulona i nie wywołuje się wilka z lasu,ale jakoś tak człowiek się stresuje. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa - ja znalazłam jakiś post,gdzie mamy pisały również o brzydkiej kupce po jabłku.W sumie na logikę,to u dorosłych czasem przy jedzeniu jabłek dochodzi do skrętu kiszek,a jabłka to moment fermentują,więc ten "zgniły" zapach to może od tego??? 🤨

Wysa - odstaw na jakiś czas jabłko,poobserwuj kupki i sama zobaczysz co i jak. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każda z nas wiem to po sobie chce już urozmaicić dziecku posilki i to normalne ale ja wiem jak po 2tyg. musiałam dac mleko bo swojego już nie miałam , ile on się nacierpiał zanim te jelitka przyswoiły ten pokarm,teraz już są starsze dzieciaczki ale jednak potrzeba czasu na wszystkie nowości i dawkowania nowych produktów. Też się boję jak mu coś podaję ale ograniczyłam sie jak na razie do kaszki ryżowej i tego jabłka z marchwia i tak przynajmniej kilka dni obserwacji jeśli będzie ok to dodam np.ziemniaka z zupy i marchew i poobserwuję go znów jak reaguje i tak po woli może się obejdzie bez bólu i płaczu ? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia - może i masz rację,ale mi szkoda zawsze dzieciątka,po co ma cierpieć Skarbuszek,dlatego czasem lepeij być bardziej ostrożnym,owszem nie panikować,ale zachować czujność.Ech,dojdziemy niedługo do wprawy... 🤪

Ja uciekam w kimono,moje "dzieciaki" już śpią,jeden aż chrapie 🤪 🙃 😜 to ja też lecę ziuziu...buziaki Kochane,do jutra! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I chyba tak zrobię, odstawie jabłko. Ale on tak je lubi i zajada eh. Zobaczymy za kilka dni. Ale wczesniej Kacper też miał kupy ze śluzem albo z pianą a nie dawałam mu wtedy nic a pije ciągle Nutramigen. Tak myślę może on ma coś z jelitkami albo brzuszkiem? 😞
no a Kacper znowu dziś cały dzien przespał. Wstał o 5.30 zjadł zasnął o 7, wstał o 9 zjadł i spał do 12, zjadł, godzine pobawiliśmy sie i znowu zasnął, wstał o 15 zjadł i zasnął o 17 i śpi do teraz. Czyli tak liczyć to moje dziecko śpi 20/24 godziny. Noworodek nawet tyle nie śpi. Czy to normalne? kurcze nie mam tu nikogo kogo mogłabym się poradzić 😞 Przeciez on ma zaraz 4 miesiące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,Zosia wczoraj i dzisiaj jadla kaszke ryzowa z jablkiem,ale na razie mniejsza proporcje, bardzo jej smakuje i spala od 21,30 do 7,30,zobaczymy jak dzisiaj.ponadto wczoraj i dzisiaj sama zasnela w lozeczku,trzeba tylko pare razy przyjsc i podac jej smoczek.Z nowosci to dalam jej tez dzisaj troche soczku jablkowego,wciagla nawet sie nie zastanawiac ,ze to cos nowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Mam do Was pilne pytanie:czy Waszym maluszkom też wypadają włosy??? 😮 🤨

Ja wiem,że najczęściej z tyłu główki włosy się wycierają - normalna rzecz,ale dziś rano jak Oliwka sie taka radosna po tej zakichanej szczepionce obudziła - poczochrałam ją po jej bujnej czuprynce,po grzywce dokładnie i tak jak wzięłam rękę to między palcami pełno jej włosków długich... 🤨 😞 Widziałam od kilku dni sporo włosków na jej poduszce w łóżeczku,ale też tłumaczyłam to sobie wycieraniem się z tyłu,a tu dziś taka akcja.Troszkę się martwię.Wiem,że pewnie jak u nas stare muszą wyjść by dać miejsce nowym,ale tak wcześnie i w takich ilościach??? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...