Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beatko,ja chętnie był sie u Ciebie zatrudniła,głównie też po to,by odświeżyć swoje wiadomości,bo ani wtedy ani tymbardziej teraz boję się jakoś otwierać swój salon,jakos chyba brak mi wiary w siebie,ja to swego czasu poszłam w paznokcie żelowe,nawet cały sprzęt kupiłam,ale z czasem i na to nie miałam czasu,a teraz znów pewnie bym się bała spróbować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziabąg okiełznany i spi... z dnia na dzien coraz gorzej zasypia wieczorem, chce się bawić...
No ja tez czekam na nazwe tego cuda co odchudza pod folią... pewnie jak dalej doczytam to już będzie bo ja czytam i pisze metoda dwóch okienek 🤪
Izulka ta moja kolezanka najpierw była w szoku a teraz się cieszy tylko boi się bo jednak Małego musi dźwigać...
Wysa no to długi ten malec... 64 cm - wow!!! W marcu siostra mojej koleżanki urodziła synka - 62 cm i 5100... małe byczki 😜
Mateusz tez jeszcze nie bierze nóg do buzi choć ma już blisko... a do siadania podnosi sie przy każdej okazji i jak siedzi to staje mi na nogi... a wczoraj na kontroli ortopeda powiedział że bioderka sa ok i będą pod warunkiem że dziecka nie będziemy stawiac na nogi i dawac do chodzika...
Hmmm. z tymi maseczkami Afrodita... jest jakis sposób żeby je nabyć? 🤔
A chciałam was zapytac ile czasu spędzacie dziennie na spacerkach? Bo kurcze flak ja mogłabym nawet cały dzień ale z tym maruda sie nie da... nię będe go nisła na rekach a już szczególnie w to zimno... a on w wózku nie chce siedziec... i nasze spacerki to max godzina 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też za długo nie jesteśmy na spacerze,bo zimny i mocny wiatr wieje od kilku dni,tragedia,wieje z każdej strony....dlatego nie siedzimy na dworzu tak długo,nie chcę,żeby mi Oliwkę zawiało.Bo mnie to już przewiało na wylot... 🤪

Radzia - co do tych maseczek,to jak byłyśmy na kursie,to zamawiałyśmy w Toruniu u importera,ale gdzieś mam kontakt do babki,która na swój gabinet kupowała maski dla nas.I tylko tym sposobem można było je dostać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia,dziś jak szukałam ich w internecie to natknęłam się na cenę 229zł,ale nie wiem czy to nie było jakoś na lewo,bo ja jak kupowalam,to płaciłam 80zł,tyle,że kupowałam z koleżanką na pół,czyli koszt był około 160 zł.Mam gdzieś u mamy cennik tej firmy,więc mogę dokładnie sprawdzić,ale też może Beata coś wie więcej,może zna aktualne ceny.

W każdym bądź razie,ten krem (lub maska jak kto woli) jest godny swojej ceny.Rewelacja.Było nas 10 na kursie,każda się mierzyła przed zabiegiem i po i efekty były niesamowite.Głównie też dlatego,że pociłyśmy sie mocno,więc po utracie wody widać było rezultaty,a do tego jędrna skóra,mniej cellulitu,gładkość. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku mąż by mnie udusił jakby się dowiedział że tyle kasy dałam za "jakies kremy'... ale na pewno da się tak zrobić zeby nie wiedział... ale jak możesz to dowiedz sie o dokładny koszt.... a czy to trzeba kupić i jedno i drugie żeby efekt był? i oczywiście mówisz o cenie jednego kremu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wystarczy jedna tuba kremu,ona ma 450 ml,są dwa rodzaje kremu: grejfrutowy z cekropią i nam babka,która prowadziła zajęcia mówiła,że jest skuteczniejszy,on na początku chłodzi a potem lekko rozgrzewa.Drugi cynamonowy mocno rozgrzewa i nie wszystkim odpowiadają dane zapachy,poza tym jak ktoś ma nadciśnienie,żylaki to tego cynamonowego nie może używać.Żeby efekty były najlepsze trzeba zrobić najmniej 10 zabiegów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo chętnie poczytam... skoro mówicie że sprawdzone efekty to może warto wyskrobać troche kasy... ja mam potworny cellulit i strasznie grube uda... to moja największa zmora... wstyd się przyznać ile mam w obwodzie uda... i jak chudnę to wszędzie a w udach prawie nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...