Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
tez tak czytam o dietach i powiem szczerze, ze was podziwiam, bo...ja sie do tego nie nadaje kompletnie, przez 3 m-ce nie moglam jesc nabialu i byla to dla mnie maksakra, a teraz tak sie rzucialm na zarcie jak glupia jakas 😜 jem wszystko pomimo karmienia piersia i widze, ze juz waga nie spada w dpol, tylko stoi w miejscu...., ale trudno sie mowi, jak skoncze karmic, to moze wezme sie za jakis port, ale za bardzo mi sie nie chce 😠
kasiu ja chodzilam na aqua aerobic w wakacje, bo to byl jedyny sport na jaki pozwolila mi chodzic moja pani dr, a tez jestem po cc, wiec mozna, ale moze zpaytaj swojego gina!
kurcze daje marchewke od 4 dni i od 2 nie ma kupki, ale jest wesola, brzuszek ja nie boli 😮sama nie wiem juz...
ja tez nie wiem o co chodzi z tym glutenem cholera co artykul to inna opinia 😞 ja sie wstrzymam jeszcze miesiac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 widzę, że gadacie o wprowadzaniu glutenu 🙂 my już zaczęłyśmy - Aga dwa razy zjadła troszkę kaszki, kupsko wygląda ok, Młoda zadowolona, więc Bogu dzięki nic złego się nie dzieje 🙂 karmię cały czas piersią, ale zaczęłam jakieś 3 tygodnie temu dawać jej deserki. Miałam problem jak gluten wprowadzić, ale koleżanka mi powiedziała, że gotowała na wodzie łyżeczkę kaszki mannej i dodawała do deserku. No i w sumie całkiem niegłupi pomysł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewcyny... 😆

ja niedługo zejdę na zawał...odebrałam dziś wyniki badań Oiwki na posiew kału i tam m.in.napisali Escherichia Coli (-) i się wystraszyłam,że ma bakterię Coli,a poczytałam w tym głupim necie,co człowieka nastraszyć może,że nie leczona wywołuje u niemoląt sepsę i dzwonię szybko do tej pani pediatry co prywatnie się konsultowalam,a ona że E.Coli to naturalna bakteria która występuje w 80% w kale... 🙃 Co się strachu najdłam to moje.I powiedziała,że jeszcze może się zdarzyć luźna kupka zanim się flora w jelitach do końca nie odbuduje.

A ja dziś poszalałam na zakupach,nakupywałam Oliwce słoiczków całą masę i owoców i zupek i dan z mięśkiem i szpinakiem (a co,wszytskie jedzą,to ona też 🙃 ) i z Hippa kaszki z biszkoptami i inne deserki kupiłam też soki z Bobo Vity winogrona z rumiankiem i koprem i z melisą,oprócz tego różne kaszki smakowe Bobo Vity i wszystko brałam tej firmy,bo to Ci sami co produkują Bebilon.No i pomału wprowadzamy Bebilon 2 po 6 miesiącu,zaczynamy dodawać 1 miarkę tego mleka...Zawzięłam się dzisiaj i będę walczyć z moją córcią i jej niejedzeniem słoiczków.Może nowe smaki jej bardziej podejdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzis zalatani, zakupy , sprzątanie...jutro Pszczólka z rodzinka przyjeżdżają 🤪 i tak właśnie bylismy w tesco na zakupach , patrze a tu Pszczółki Grześ, aż się wystraszyłam i myślałam że to może dziś sobota 😁 😁
Pszczólko wyslę Ci na maila jak do nas trafić, wprawdzie Grześ dziś mówił że kojarzy, ale jeszcze raz opiszę 😉
uciekam rozwiesic pranie mojego hałabałki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wklejam opisy kremów o których mowa była wczoraj,oraz ich cena
Grejpfrut i cykoria
o silne działanie lipolityczne
o poprawa napięcia i jedrności skóry

Krem Grejpfrut & Cekropia to preparat, który ma ogromny wpływ na aktywację procesu lipolizy (spalania tłuszczu), jednocześnie wpływając na wydzielanie wody z organizmu. Wszystkie aktywne naturalne składniki są wkomponowane w preparat Grejpfrut & Cekropia w takim stosunku, że krem doskonale rozkłada tłuszcze, stymuluje przemianę materii w skórze i tkance podskórnej i tym samym prowadzi do jej wyjątkowego oczyszczenia. Efekt lipolityczny jest natychmiastowy i długotrwały. Działanie preparatu jest odczuwane jako przyjemne chłodzenie, przechodzące stopniowo w delikatne uczucie ciepła.
Oprócz wszystkich właściwości antycellulitowych, preparat doskonale ujędrnia skórę i tkankę podskórną, dostarcza jej tlen i substancje odżywcze, obficie nawilża, skóra jest napięta i złagodzona.

Stosowanie: Po wykonaniu peelingu nałożyć krem Grejpfrut & Cekropia na skórę i po 10-15 minutowym masażu należy owinąć całe ciało jak w przypadku metody body wrapping. Ciało należy dodatkowo ogrzewać (np. kocem elektrycznym) dla wzmocnienia aktywności kremu, a następnie po 60 minutach zdjąć folię i tym samym zakończyć zabieg. Rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Aktywne składniki:

o olejek eteryczny z grejpfruta
o ekstrakt z cekropii
o ekstrakt z bluszczu
o olejek eteryczny z jałowca
o olejek eteryczny z cyprysu
o olejek eteryczny z geranium


Cena: 319.00 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu ten drugi cynamonowy

Krem cynamonowy AHA Forte (do body wrapping)

450 ml

o działanie antycellulitowe
o modelowanie ciała
o efekt wyszczuplający



Preparat redukuje komórki tłuszczowe i stymuluje wydalanie zbędnych produktów przemiany materii ze skóry i tkanek podskórnych. Dodatkowo pobudza system limfatyczny i przyspiesza wydalanie toksyn z organizmu. Podczas stosowania daje wrażenie delikatnego ciepła informując, że aktywne substancje zaczęły działać. Po kilkakrotnym zastosowaniu skóra staje się wyjątkowo miękka, gładka i ujędrniona. Body wrapping w połączeniu z Kremem cynamonowym AHA Forte jest jedyną w swoim rodzaju metodą, o której można bez przeszkód powiedzieć, że daje widoczne efekty już po pierwszych 60 minutach, a rezultaty można zmierzyć w centymetrach.


Stosowanie: Krem cynamonowy AHA Forte delikatnie masując równomiernie rozcieramy na tych partiach ciała, które są dotknięte cellulitem. Jeszcze lepsze rezultaty uzyskamy, jeśli krem naniesiemy na całe ciało, ponieważ metoda body wrapping wpływa także na modelowanie ciała. Krem pozostawiamy na skórze do wchłonięcia i zawijamy ciało w folię dodatkowo przykrywając ciało kocem. Najlepsze rezultay osiagamy poddając się serii 10 zabiegów.

Aktywne składniki:

o ekstrakt z bluszczu
o olejek eteryczny z cytryny
o algi
o olejek eteryczny z cynamonu
o olejek eteryczny z czarnego pieprzu
o kompleks alfa-hydroksykwasów


Cena: 249.00 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ho ho,to nieźle ceny musiały skoczyć do góry!! Drogi ten krem się zrobił,aż wierzyć mi się nie chce,że aż tyle.Ale efekty ma,to fakt.

A moja Pyzunia zasnęła po wielkich walkach i ciekawe czy przebudzi się na mleczko i kąpanie czy już zaśnie jak na nocny sen.Zobaczymy,ja przynajmniej mam czas na nakarmienia psiny,palenie w piecu i trochę dla siebie...aha,już się kocyk rusza...ale pospała... 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór 🙂 u nas masakra Jaś tak daje w kość chyba na zęby, śliny to wodospady wycieram , marudny jak nigdy,niech juz wyjda te zębiska bo tak cierpia te dzieci aż serce pęka.
A ten mój "sagan" tak mi dziś dokucza przez cały dzień 😞 żadne tabletki mi nie pomagają.
Radziu poleciłaś mi ten aspiratom Marimera a mój Daniel kupił mi inny http://allegro.pl/aspirator-do-noska-frida-filtry-i1246627640.html to stronka do niego, byłam wściekła ale okazał się do kataru idealny, tylko trzeba mieć płuca jak Wioletta Willas 😁 😁 😁 u nas ściaga mu Daniel ale bez tego bym mu wcale nie mogła pomóc.
Co do glutenu to ja z tą kaszką manną jeszcze czekam sądzę że i tak dużo tych nowości dostał w tak krótkim czasie, nie chcę przesadzić i tyle, lecę sie kompać do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam iść spać 😉 ale dopadłam całą torbe mieszanki Wedlowskiej no i kompa mam dla siebie więc jeszcze grasuje po necie 🙃
Troszke się martwie tymi ząbkami a dokładnie ich brakiem 😞
Kuba miał 8 mc jak mu wyszedł pierwszy ząb,pamiętam te dwie noce ,pamiętają je pewnie nawet moi sąsiedzi tak było cicho 🤪 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a słyszałyście o aspiratorze do noska "katarek"? U nas nic nie działało, poza właśnie tym czymś. A było już tak, że Młoda się dusiła w nocy, krztusząc się smarkami 🤢
www.katarek.pl - na stronie jest filmik z działaniem tego urządzenia i można sprawdzić, gdzie można to kupić, żeby nie latać bez sensu po 10 sklepach czy aptekach. Kosztuje około 50 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się uśmiałam...podłączamy ten sprzęt do rury ssącej odkurzacza... i chyba wszystkie myśli z główki jej wyciągnę... 🤪 🤪 🤪 🙃 a poważnie to może to ma i sens,bo czasem faktycznie trzebaby mieć mega płuca,żeby tą wydzielinę odessać,a i co niektórym ulży,jak wrażliwi są i im niedobrze przy takim ssaniu... 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...