Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Łuuu to masz wszystko co jest potrzebne 🤪
Ja chyba nie będę jadła jajek, no ewentualnie w jakiejś sałatce - bo inaczej ciężko mi przez gardło przechodzą.
Kurcze no, tez bym mogla jutro zacząć, ale nie mam nic w lodówce z listy dozwolonych rzeczy 😞
Trudno na śniadanie zjem płatki z melkiem, a obiad bedzie juz Dukanowski 🙂
Podobno w tej diecie każdy dzień rozpoczynamy szklanką wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia albo zacznij od wtorku, przecież ta pierwsza faza trwa 5 dni więc bez róznicy kiedy sie skończy... amam jeszcze do was pytanie... jak się przechodzi do tej fazy II to najpierw same białka czy białka+ warzywa? bo wychodzi na to że jesli same białka to w sumie je się 10 dni same białka a potem dopiero warzywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja chyba jakas nawiedzona jestem ale normalnie sie ciesze że od jutra jestem na diecie... ostatnio sobie uświadomiłam że ja kocham być na diecie 🤪 teraz byłam tez, bo jadłam max 1200 kcal i chudłam, ale za wolno to szło dlatego ten Dukan 😁
No a motywacje mam bo mąz obiecał że w listopadzie da mi tysiaka i mam sobie iśc na zakupy i wszystko wydać... no to przeciez nie będe kupowac ciuchów które zaraz mam zamiar wymienić więc trzeba się odchudzić na te nowe łaszki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zrobiłam sobie test Dukana i wyszło mi że pierwsza fazę powinnam stosować 2 dni a upragnioną wagę powinnam uzyskac 4 maja 2011!!! Czyli dokładnie na roczek Mateusza 🤪
A nie... 4 maja to kończę III fazę... ale ta data i tak ma dla mnie wielkie znaczenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc... uciekam spac bo jesli Mateusz będzie sie dzisiaj budził tyle razy co wczoraj to padnę... normalnie co godzinę na podanie smoczka... chyba mu go taśmą przykleje albo mu gumką przymocuję dookoła głowy...
Wczoraj mi sie obudził o 21 i godzinę z nim walczyłam żeby zasnął... w końcu go połozyłam u nas na łózku i olałam, a ten się bawił, gryzł mnie, lizał, wiercił jak Sid na kamieniu, dupskiem podrzucał, kręcił sie wokół własnej osi a ja oglądałam TV i sie zapatrzyłam, po chwili sie zorientowałam że jakos cicho, odwracam się a tu jego nogi pod moim nosem a ten spi w pozycji w której mi na pewno nie byłoby wygodnie, tak jakby siegał po cos co miał za główką ale po drodze zasnął... 🤪
I w ogóle cuda wyczynia w kapieli, mam nagrane ale nie wiem czy takiego golasa moge na You tube wgrać... nie kopie nogami i nie chlapie rekami tylko dupke podrzuca jak mors jakiś przez to rozchlapuje strasznie dużo wody... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. ja już od 5 nie śpię 😞 sorki że z małych liter ale tą moją wredotę trzymam. Ni e dał pospać dłużej bo zasnął wczoraj o 17 😞
ja zastanawiam się nad dietą tą. I wiecie co kupiłam gazetę 'naj magazyn' i tam jest o tej diecie. I jest napisane tak:
I faza- od 1 do 10 dni. Im więcej chcemy schudnąć tym dłużej powinna trwać;
II faza- stosuje się ją dopóki nie osiągnie się upragnionej wagi je się jednego dnia białko i warzywa a drugiego białko i tak na zmianę.
III faza zapobiega efektowi jo-jo. Długość jej zależy od tego ile schudniemy, czyli jak 8kg schudliśmy to 80 dni powinna trwać ta faza, bo liczymy to razy 10 dni.
IV faza- do końca życia, jemy co chcemy ale raz w tygodniu same białko.

Zosia jaka fajna super się śmieje 🙂
I buziaki dla naszych małych solenizantów 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!!!!
Muszę częściej anrzekać na dziecko bo jak sobie ponarzekam to on robi odwrotnie... wczoraj p0isałam że się budził co godzinę a dzisiaj spał do 4.30 tak ciuchutko że saprawdzaliśmy z mężem czy zyje... no w ogóle sie nie ruszał jak nie on... no ale jak sie juz obudził to taki wyspany że musiałam go do łóżka wziąć, dac mu rękę i on sobie ją miział i zasnął a ja razem z nim...
No i ciekawostka dlaczego dzisiaj tak spał? Dobrze yłoby wiedzieć bo fajnie by było gdyby zawsze tyle spał... jedyna inna rzecz to wczoraj na noc zamiast kleiku ryzowego dostał pierwszy raz kukurydziany... dzisiaj spróbuję tez mu dac i zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No nie wiem co sie dzieje z naszymi Dzieciakami, zamiast lepiej to gorzej... juz chyba wszystkie pisały, ze Maluchy czesciej w nocy sie budza.
Emila non stop sie wierci, trzeba jej co chwile smoka podawac. Obudzila sie o 00:30, chcialam ja przetrzymac, ale dzisiaj byla sprytniejsza od mamy... urządziła mi taką operetke, ze pędem lecialam robic mleko.
Teraz zadowolona Księżna siedzi w leżaczku i piszczy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...