Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda "dzięki" 😜 chciałam sobie odjąć oklaska, to wyskoczyła informacja, że nie mogę sama sobie odbierać oklasków haha

Radzia to zrobie tak żebyś mnie przegoniła 😁

Emilka tez już się obudziła... eh no co za Małe Szkraby niedobre

padam na twarz
tak wiec uciekam

Mam nadzieje do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙃
Wszystkiego najlepszego dla kochanej Blabli 😘
Super że Oli już wyzdrowiał 😉
Ja używam takiej malusieńkiej szczoteczki do zębów bo moja nakładka na zęby była jakaś taka duża i Mai nie pasowała. No i ja używam pasty do zębów Dentinox - sęk w tym że Maja uwielbia ją zjadać 😜
Kasiu super że Emilka już nie pije mleka w nocy 😆 Ja zapeszyłam u Mai bo już nie piła i od kilku dni mam znpwu pobudkę w nocy na jedzenie 😠
Radzia super że w pracy atmosfera się oczyściła 😉
No i przyjechała Ula 🤪 Ja mam nadzieję że Maja będzie dobrze spać w tym kojcu no bo łóżeczko Mai już jest zajęte 🙃 Muszę cały czas pilnować dziewczyn bo normalnie biją się po głowach 😮 tzn próbują się po tych głowach głaskać tylko troszkę więcej siły używają 🤢 Martynka jest duuuuuża 😁 Waży więcej niż Maja 😜 Jutro porobimy jakieś zdjęcia to Wam pokarzę 😉 i Martynka przypomina mi Mateuszka bo też tak głośno piszczy, identycznie jak Mateuszek na filmikach które kiedyś Radzia wrzucała 😁
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy Kochane bardzo za zyczonka 😘
lajsoka nie doczytalam, ze Oli juz nie ma plamek, super 😁 oby tak sie juz utrzymalo.
a jesli chodzi o noc, to zaczelo sie o 3 i do 4 odkladalam co 5 min Blable spowrotem na plasko a ta myk i na nogach , zrobilam tak chyba 20 razy , ale juz pod koniec myslalam, ze ja udusze normalnie, uparciuchj jeden 😉 az w koncu...dalam cycka,zeby ja udobruchac i jakos zasnela normalnie, ale z jednego zlego nawyku w drugi, bo powiinam juz w zupelnosci ja odstawic w nocy od tego cyca, ktorego traktuje jak smoczka 😞 ale tak jak Radzia, w pewnym momencie marze, zeby po prostu zasnac!!!!ale dzis znow mam zamiar powalczyc he he 🙂 trzymajcie kciuki!
a Izulka milej wizyty, obyscie sie nacieszyly z siostra swoja obecnoscia!pozdrowionka dla niej 😉
kasia zazdroszcze paznokci, ja narazie nie chce sobie robic, ale na lato chyba zrobie, a co, tez cos sie od zycia nalezy kurom domowym 😜 a i coraz bardziej mam ochote na jakas metamorfoze, kolor wlosow raczej nie ulegnie zmianie, ale mysle nad obcieciem, zobaczymy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć,

trochę doczytałam,nie pamiętam za bardzo już co miałam napisać... ☺️

Kasiu,widziałam dziś co się dzieje w Egipcie,masakra,nawet mi mąż 2 dni temu mówił otym,i jeszcze mówi,że wycieczki tanieją,to zaoszczędzimy... 🙃 ale nie chciałam mu wierzyć,a dziś się przekonałam,że to prawda.My chyba przeczekamy... 🤨

Radzia chyba pytałaś o gryzienie kawalków jedzenia...Oliwia też gryzie bez problemu,jeszcze jakiś czas temu bałam się jej dawać,ale teraz normalnie sama gryzie lub ja jej daję większe kawałki i gryzie ładnie,przeżuca z boku na bok,tak fajnie języczkiem i zjada. 😉

A ja mam doła dziś....znów sprzeczka z mężem i to do tego stopnia,że na koniec mu powiedziałam,że jak sie nic między nami w pewnej kwestii nie zmieni,to koniec........ 😞 😞 😞 Słucham tej piosenki raz za razem http://www.youtube.com/watch?v=lxzD71EOXP0&feature=related i łzy mi lecą...Wiem,że może przesadziłam,ale mam już czasem dość,za każdym razem kłócimy się o to samo,niby sobie wyjaśniamy potem i jest ok, a potem cała sytuacja znów wraca... 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh ja ogólnie wyglądam ostatnio jak kura, do tego chodzę w ciuchach byleby mi ciepło było, bo w pracy mam zimno... ale paznokcie mam zrobione i przynajmniej czuje sie,lepiej 😉
Izulka czekamy na zdjęcia :o) A Mateusz już tak nie krzyczy jak kiedyś... teraz krzyczy 157 razy głosniej i to jest ewidentne wymuszanie... nauczył sie dziabąg że jak coś nie gra to można japę drzec i wtedy babcia bierze... bo mama i tata olewa, więc zaraz przestaje bo wie, że mu się nie opłaca gardła zdzierać... niedobry jest okropnie... nawet przy przebieraniu pieluchy sie drze jakbym go ze skóry obdzierała, bo mu sie pozycja nie podoba... wszystko dobre co w pionie... on to by pewnie i spac chciał w pionie, co zreszta udowodnił przez 2 ostatnie noce...
Kasia nie zapeszaj z tym mlekiem bo ja zawsze jak Mateusza pochwaliłam to zaraz miałam masakrę... ale Emilka to najgrzeczniejszy majowy dzieciaczek, ona nawet zęby ma grzeczne 😜 Az sie nie moge doczekac, żeby to zobaczyc na własne oczy... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Gabis przykro mi 😞 Ale skoro mówisz, że ciągle chodzi o to samo, to może dałas mu bardziej do zrozumienia, jak bardzo Cie to denerwuje... przemysli i zapomni że to powiedziałaś... i może w końcu coś się zmieni, bo na pewno Cie bardzo kocha i nie pozwoli na ten "koniec"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia,na to liczę,że się zmieni i nie dopuście do "końca",bo póki co tego jestem pewna....najpierw jego reakcja na moje słowa była taka,że chciał się pakować,ale to taka pokazówka miała chyba być dla mnie,żebym zmiękla,a ja nic,mówię,droga wolna,ale pojechał zatankować auto i wraca i juz git majonez uśmiech,i jeszcze pyta" "ale kochasz mnie,nie?".......... 🤢 🤢 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Gabiś mam nadzieję że sie uspokoi między Tobą a mężem, bo przecież sie kochacie 🙂
Kasia, dziś właśnie po obiadku myliśmy ząbki i powiem wam że się zaskoczyłam bo Olinek nie lubi jak mu sie tak palce wklada, a ta szczoteczka fajnie mu tak po dziąsłach piszczała, aż on piszczał z zachwytu 😁 a ząbki faktycznie z dnia na dzień są większe i u nas są juz nawet nawet juz jak się śmieje czy gada, lub krzyczy to je widać 😉
ja tez dziś walczę z krasnalem w nocy postaram się bez cyca, albo na początek ograniczyć 🤨 póki co to zjadł 140ml kaszki, pofiglował bo przyszli znajomi na herbatkę, a wtedy o spaniu nie ma mowy bo musi sie popisywać 😁 więc po wyjściu gości doprawił cycem i poległ
aa Oli ma dwa ząbki ale też zjada kawałki jakieś miekkie kluseczki w zupce jak zrobię marchewkę 🙂
Radzia z tego co opisujesz to stwierdzam że moj krasnal jest podobny do Twojego Pokemonka też teraz tak strasznie piszczy że aż mi w uszach dzwoni 🤢 a od wczoraj robi jak indianie przytyka łapke albo jakąs zabawkę do buzi i tak "łałałała" 😁 jak coś nie może i to bierze i ja mó mówię że nie wolno to ma taki diabełkowy uśmieszek, bo rozumie że nie wolno ale bierze i ucieka z tym do kuchni 😁
Pewnie Pszczółka nie uwierzy bo na wizycie to normalnie aniołek 😁
dobra uciekam spać 🙂
spokojnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
no i w nocy, niestety po walkach uległam krasnalowi, Mariusz o 5 wstawał do pracy więc chcialam żeby się wyspał, wodą nie udało się go uspokoić, i był tylko większy krzyk 🤢 ale nic dziś Mariusz ma 24 w Zbąszyniu to sama powalczę, jeśli nie polegnę 🤢
A ja miałam dziś dwa sny, jeden wesoły drugi nie za bradzo 🤔 ten wesoły był o was że się gdzieś spotkałyśmy i Radzi Mateusz ciągle biegał i coś zabierał i uciekła lub chował i miał długie wlosy 😮 😁 a nasza koleżanka Agga, która nas tak rzadko odwiedza śpiewała na koncercie 😁 na jakimś festynie 😁 Pszczółka nawet pracę ze sobą przytargała do mojego snu bo ciągle do niej dzwonili kierowcy 😁
ehh a ten drugi to masakra jakiś wypadem mi sie śnił ja tam byłam i szukałam Mariusza...a dzis rano do mnie dzwoni i mówi że miał mały wypadek tzn jechał do pracy, nagle z zakrętu go wyrzuciło obrócił sie 360 stopni zjechał na lewy pas i wpadł do rowu 😲 😲 😲 aż mi serce stanęło dobrze że nic z naprzeciwka nie jechało i że akurat w tym miejscu były wycięte drzewa jemu nic się nie stało, w aucie tylko guma w jednym kole 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
lajsoka ja tez przegralam te bitwe, bo 3 razy dalam cyca wrrr 😠 ale nie mialam sily sluchac jak placze i strasznie spac mi sie chcialo! ale jest jeden sukces, bo nie uleglam i rano nie wzielam jej do lozka, tylko cyc, zgasilam lampke i do lozeczka i...przespala do 8 prawie, a to sukces ostatnio 😆
no coz trzeba byc twardym, dzis znow sprobuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli też odpukać nie chorował 🙂
właśnie z tym cycem jest taki problem że Oliwuś nie je za bardzo ale trzyma cyca 🤢 a jak mu go wyciąga bo zaśnie to ryk 🤢 musi naprawdę dobrze popaść w fazę REM żeby nie czuć braku cyca 😮 smoczek jak juz pisałam się nie spisuje bo go wypluwa i ma odruch wymiotny więc ciężko jest 🤢 naprade muszę spiąć poślady i go tego wyczerpującego jak dla mnie nawyku oduczyć!
aaa byli koledzy bo wyciagali nasz samochód z rowu bo Mariusz już sam nim nie ruszył i przyjechał po niego kolega bo musiał juz dyżur zacząć a auto zostało w tym rowie i jeszcze ta przebita opona i mówili że naprawdę byli w szoku bo to głęboki rów a jakiś pan z gospodarstwa co im pomagał traktorem wyciągnąć auto mówił że tu często tak jest jak a co dopiero jak taka szklanka na drodze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółko wczoraj byli znajomi i koleżanka dała ciuszki po swoich siostrzenicach i siostrzeńcach, ja powybierałam kilka rzeczy dla krasnala na wiosnę/ lato ale jeszcze sporo zostało i tak pomyslałam o tym domu dziecka jak przyjedziemy do was to podrzucimy wam a wy przy okazji zawieziecie do Szczecina, dzieciaczkom na pewno sie przydadzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to dobrze że jest cały i zdrowy ufffff ulzyło mi , na tak weszłam na forum do nich bo własnie zobaczyłam wpis i tak mnie zaciekawiło iiiii dziewczyny na suwaczkach maja 9-9,5 miesięczne słodziaki i suwaczki do porodu , podobno dzieciaczki i dziewczyny maja się dobrze tak wynikało z forum, ale takie małe dwa szczęścia będą mieć 🙂 jak któraś nas przeczyta to pozdrawiamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Łajsoka dobrze, że Mariuszowi nic się nie stało. Musiało być na prawdę kiepsko jak auto w rowie wylądowało 😲

Radzia muszę sprostować... Emilka nie pije mleka w nocy, ale za to pije całą buteleczke herbatki 😁 no i oczywiście pobudki w dalszym ciągu są. Więc kolorowo nie jest 😜

Madzia kwietnióweczki rodzą kolejne dzieciaczki? Hmm aż muszę poczytać u nich 😜
Nie wyobrażam sobie mieć teraz kolejnego Bąbelka ☺️ Kurde tak szczerze to chyba już się na Dzidzię nie zdecyduję ☺️ pomimo tego, że Emilka jest bardzo spokojna, to jakoś jestem wykończona 😜 Nie wiem ale to chyba z wygody. Kurde pewnie mnie teraz skrytykujecie, ale kurcze ciężko no 🥴 z drugiej strony nie chciałabym, żeby Emilka została sama, bez rodzeństwa.

A tak z innej beczki... jestem zła, że tak się dzieje teraz w Egipcie 😠 tak bardzo sie cieszyłam na ten wyjazd. W tym tygodniu mieliśmy już rezerwować wypad, ale nici z tego 😠 Oglądamy już oferty do innego Państwa

Izullka wrzucaj fotki Dziewczynek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Netinetko czekamy na zdjęcia kiedy zdecydujesz się na metamorfozę 😉 Ale wiadomo że ładnemu to we wszystkim ładnie to się nie masz co stresować 😉
Gabiś mam nadzieję że z mężem już wszystko wyajaśnione i już się taka kłótnia nie powtórzy. Trzymam kciuki 🙂
Wiecie ja od jakiegoś czasu mam taki problem może Wam się wydać błahy ale mnie to tak denerwuje że nie macie pojęcia (a może któraś z Was doskonale wie o co mi chodzi ) Otóż jak już kiedyś Wam pisałam Maja nie cierpi leżeć na plecach i w sumie to już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio tak leżała 🤢 Chodzi o to że jak Maję przewijam to latam za nią po całym pokoju a ona lata z gołym tyłkiem i zakładam jej pieluchę w biegu 🥴 masakra 🤢 albo na stojąco albo na raczkach 🤢 możecie sobie wyobrazić jakiego mam stresa jak zrobi kupę bo jak ją położe na plecach to nawet 5 sekund na macie nie leży tylko od razu ucieka 🤢 jak ją próbuję przytrzymać to nie daję rady bo taka silna jest i się tak wije i wygina 😮 normalnie katorga z tym przewijaniem 🤢 w sumie to i z ubieraniem jest to samo 🤢 czy Wy też tak macie i czy macie jakieś opatentowane sposoby żeby sobie z tym poradzić ?? 😞 Dzisiaj byłyśmy na wizycie kontrolnej na której sprawdzali Mai rozwój psychomotoryczny no i ją ważyli - jak ją położyłam na wadzę to od razu przewróciła się na brzuch i na czworaka 🤢 musiałam ją w końcu normalnie posadzić na tej wadze żeby ją zważyli 🤢 ( a propos waży 8060 😉 a Matynka 8230 😜 ).
Łajsoka całe szczęście że Mariuszowi się nic nie stało 😲
Kasia ja Ciebie na pewno krytykować nie będę bo ja mam takie same odczucia 😞 tzn mam nadzieję że jeszcze mi się zmieni ale na dzień dzisiajszy myślę że na jednym poprzestaniemy 😞 a też bym chciała żeby Maja miała rodzeństwo 😞
Wstyd mi się przyznać ale nawet ani jednego zdjęcia disiaj nie zrobiłyśmy ☺️ ale obiecuję że jutro rano zrobimy i wrzucę na brzuszka 😉
No nic zmykam spać bo Maja mnie dzisiaj obudziła o 5:20 🤢 ale to nic bo Martynka wstała już o 4:20 😁 Bidulka nie może się jeszcze przyzwyczaić do zmiany czasu 😁 no a Maja wymówki nie ma 😠
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, napiszę ostatniego posta po trochę mi przykro.
I moje pisanie jest tutaj bezsensowne bo nikt na moje posty nie zwraca uwagi i nigdy się do nich nie odnosi. Nie wiem co jest tego przyczyną. Szkoda że tak wyszło, fajnie mi się z wami pisało, miałam wirtualne koleżanki,zawsze mogłam się komuś wygadać ale od jakiegoś czasu nikt na mnie uwagi nie zwraca.
3majcie się dziewczyny i gorące uściski dla dzieciaczków. Czasami będę zaglądać co u was słychać bo jakoś tak nie mogę po prostu nie zerkać i oglądać zdjęcia maluszków. Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...