Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wkurzyłam się... nie ma już tego Bebilonu w Tesco 😞 Kupiłam normalnie po 36 zł, lepsze to niż 46... i mega pakę Pampersów...
Alunia jaka odwazna... no ktoś musi zrobic ten pierwszy krok jak chłopak niesmiały 😉
Magda ale Jasiulek jest fajny!!!! I krzyczy identycznie jak Mateusz 😆
Pszczoła "jaka to melodia" to u nas codzieny rytuał... najwazniejszy punkt programu przed kąpielą 😁
Emilko no nareszcie sie doczekałaś!!!!!!! Gratulujemy!!!!! Kasiu no wiesz, Emi jest grzeczna i słodka więc i zabkowanie przechodzi grzecznie i słodko :o) U nas najgorzej było przy dolnych dwójkach, czyli tych ostatnich które wyszły... ale to nie ma znaczenia, u każdego inaczej, więc zyczę i Tobie i małej zeby wszystko wychodziło łagodnie... 😉
A propos zebów... czy Wasze dzieci wszystko juładnie gryzą? w sensie że jedzenie... bo moja szwagierka nie mogła się nadziwić że Mateusz taki mały a nie musze mu nic podawac w kawałkach do buzi bo wszystko sam ugryzie, czy to chleb, czy banan, czy cos twarszego... ja tylko pilnuje go bo jakby mógł to by wcisnął do buzi tyle ile mu sie zmieści... ale wydawało mi sie to takie oczywiste az mnie zdziwiła że jest w szoku że Mateusz tak gryzie... sama ma dwójkę dzieci więc chyba wie co mówi...
Jejku Maja niezła kaskaderka z tym stawaniem 🤪
Super dzieciaczki w kojcu... Alunia jaka pogodna a Oli to ją w dupkę chyba chciał ugryźć 😁
Aneta nie strasz napadmi agresjii 🤨 póki co mały spi, w razie czego to go przygarnę, bo mąż na noc w pracy... nie wydaje mi sie zeby lepiej spał w tym łózeczku, ale mi będzie wygodniej go nakarmić bez wyciągania więc może uda mu sie przespac do rana w łóżeczku a nie z mamusią... on sie tak potwornie rozwala na łóżku że wstaję zdrętwiała bo musze uważac żeby go nie przygnieść... budze się czasem w nocy z jego głowa pod pachą ☺️
Ale jak go dalismy popołudniu do tego łózeczka to miał radochę jak nie wiem... latał dookoła po tym łóżeczku, tańczył i szarpał za barierkę... a potem stał po jednej stronie i nie chciało mu się okrążać łózeczka więc próbował dosięgnąć szczebelka po drugiej stronie, oczywiście brakowało mu miejsca i w końcu klapnął na tyłek... jak się wkurzył, nakrzyczał na ścianę bo spadł buzia do ściany, wstał i jeszcze raz okrzyczął scianę i od nowa starał sie sięgnąc szczebelek... jutro go nagram bo dzisiaj nie zdążyłam...
ALe nerwus mi rosnie, az sie boję... jak coś nie po jego myśli to się wkurza i krzyczy... nawet nie płacze tylko drze się ile sił w gardle....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
my dziś takie szybkie wstawanie 🙂 ale wieczorem Oliwuś znów nas zaskoczył po kąpieli zrobiłam kachę w butelce, 160ml , Mariusz karmił krasnala a ten zjadł i na samej końcówce odleciał 🤪 odłozyliśmy do łóżeczka i spał do 4 😉 ale od czwartej sie zaczęło marudności itp, itd wsypałam mu proszek na ząbki przytuliłam ale dalej sie rzucał dałam cyca i zasnął, stękał jeszcze przez chwilę i odpłynął o 7:30 wstał klepał mnie po buzi bo został juz w łóżku 🙂
aaa obejrzałam wczoraj wyczyny Majusi i jestem w szoku jak sprytna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
ja właśnie zjadłam śniadanie i zajrzałam do Was 🙂
Majusi jeszcze nie oglądałam - dzisiaj w domku to zrobię 🙂
Co do gryzienia to Alunia jeszcze ma daleko do Mateuszka.. Na razie w miarę się nauczyła radzić z drobnymi grudkami w zupce. Na początku było krztuszenie się, wrzask i płacz. Teraz jak się trafi jakaś grudka którą mamusia przeoczy to jakoś ją tam rozmemła, ale ogólnie jeszcze nic nie gryzie.. A chrupki ryżowe łamie na pół, poliże, pomoczy, jedna połówka się przykleja do jednej łapki, druga do drugiej, a potem się denerwuje że nie chce się odlepić 😁 i tak wygląda jedzenie chrupków 😜
Łajsoka - o której mniej więcej będziecie jutro w GW? Pytam bo ja gdzieś z pracy wracam przy dobrych wiatrach 16:15, przy gorszych 16:45. W razie czego wcześniej Grześ jest w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółko rano idziemy na kontrol, chociaż plamek juz nie ma to i tak idę, zapytam czy jeszcze te maści używać itp. zjemy cos i pewnie ruszymy na Gorzów zajedziemy do Media i chyba do "Ciastoramy" jak ja to mówię 😜 i w drodze powrotnej do was na kawkę, więc myślę że ok 16 będziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. U nas nocka nawet.
Emilce gratuluję zębolka 🙂
My we czwartek mamy szczepienie to zobaczymy jak mały to zniesie...
Ja kupiłam huśtawkę dla Kacperka i czekam aż przyjdzie 🙂 to jest coś takiego.
http://allegro.pl/bezpieczna-kubelkowa-hustawka-mis-3w1-424-i1408706867.html
Jasio jaki słodziaczek pisklaczek 🙂 fajnie krzyczy 🙂
No i super są te zaloty Ali do Oliego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam właśnie ze spaceru i byliśmy u Mariusza i Pszczółko kurcze niestety jutro nie będziemy w GW 😞 Mariuszowi pokrywają się dyżury i musiał jeden przenieść, a że nie miał innego wolnego dnia to wcisnął dyżur na jutro 😠 i to pod telefonem czyli jak już Ci wiadomo będzie w domu ale nigdzie nie możemy wyjeżdżać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!
Wczorajsze spanie w łóżeczku skończyło sie jeszcze przed północą... Mateusz się obudził, nawet na oczy nie widział bo miał na wpół zamknęte ale łap za szczebelki, stawał i zacieszał... ja go kładłam a ten uparcie stawał i się cieszył... wkurzona, bo chciałam się wyspać do pracy, wzięłam go do siebie i zasnął... a potem obudził sie na mleczko, obłozyłam poduchami jak zwykle i pobiegłam robić mleko, wracam, a ten na samym brzegu łózka, az mi sie ciepło zrobiło... jeszcze jedno majtnięcie i byłby na podłodze... nie mam już siły na to jego spanie... dzisiaj biore podgrzewacz, wode i mleko do sypialni i juz go nie zostawię, bo sie coraz sprytniejszy robi i potrafi pokonywac przeszkody...
Łajsoka zazdroszcze spania do 4-tej... czy ja sie kiedyś doczekam 🥴
Oli piekne perełeczki, nie ukrywaj ich!!! Mati tez zawsze kamuflował ząbki, ale teraz ma już za dużo i sie nie da schować pod językiem 😉 Jak się śmieje albo marszczy nosek to widac cały komplet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
my dzis bylismy na kontroli i osluchowo blabla czysta, mamy brac flegamine do konca kaszlu i inhalacje jeszcze tydzien podtrzymac, no ale najwazniejsze, ze mozemy sie z domu ruszyc 😜
radzia wspolczuje nocki, jakbym czytala opis swoich nocy ostatnio, no i widze, ze robisz ten sam blad i bierzesz do lozka, ja tez tak robie ☺️...ale dzis absolutnie nie, zastosuje to co wyczytalam , ze trzeba konsekwentnie klasc dziecko i odchodzic, klasc i odchodzic, zeby wiedzialo, ze noc i nie ma czasu na zabawe tylko jest spanie. tyle teorii, jutro wam powiem jak z praktyka 😁
lajsoka ja tez na zeby poluje juz od dluzszego czasu, ale narazie mam tylko takie z 2 zebami dolnymi a poluje na gorne, bo sa takie smieszne ze szok 😜
jak juz pisalam dostalam okresu pierwszy raz po porodzie i masakra, dzis caly dzien umieram....a dzieckeim trzeba sie zajac, ech my kobiety to mamy przerabane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przyszedł mój nowy telefon 🤪 😜 meżul właśnie mi wgrywa jakieś fajne aplikacje 😜
jeju Oliwier dziś to narmalnie jakiś motorek miał w dupce bo wszedzie wchodził wciskał się wszystko zrzucał uciekał z pokoju do kuchni, do kwiatków sie dobierał 🤢 a ja latałam w tą i z powrotem i zbierałam wszystko, a on znów demolka 😮 jeszcze wziął przykład z Jasia i na mnie krzyczał jak mu zwracałam uwagę 😁 wiecie od jakiegoś czasu Oli mówi "nie" na początku tak mu sie wyrywało jak coś brał a ja mu nie pozwalałam to mówiłam nie nie wolno i tak kilka razy a dzis podszedł do kabla od laptopa patrzy sie na mnie i powiedział "NIE"?? z takim zapytaniem nie wiem czy to takie prawdziwe 🥴
uciekam pod shower i zrobię sobie masaż 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Oli jakie śliczne ma zębulki 🙂
Super że Blabla już zdrowieje! Oby juz ją choroby omijały szerokim łukiem 😉
Ja to już nie wiem co z tą Mają. Przesypiała już całe noce. Jak szła spać o 19 do wstawała 0 6, 6:30 a ostatnie trzy noce to masakra. Nigdy tak nie miała. Dzisiaj np obudziła się po 3. Dałam jej mleko i zasnęła. Obudziła się po 40 minutach o 4:10 i już wyspana 😮 lulałam ją pół godziny z nadzieją że zaśnie ale się poddałam. Posadziłam ją koło mnie i czekałam aż się zmęczy skakaniem po łóżku. Po półgodziny spróbowałam ją ululać jeszcze raz i w końcu 10 po 5 zasnęła. Niestety długo nie pospałam bo o 6 się obudziła i już nie było mowy o spaniu 🤢 Już chyba trzecia taka noc z rzędu 🤢 Chodzę jak jakiś neptyk 😠 i na dodatek znowu mam temperaturę i potwornie się czuję 😠
Łajsoka zazdroszczę nowego telefonu 😜 Maja zepsuła telefon mojego męża. Wzięła sobie raz z ławy i tak go załątwiła, że jak go wzięłam do ręki to spod klawiatury i ekranu lała się ślina. Po wysuszeniu dalej nie działa 🤢 Oddałam Henrykowi swój telefon, a ja wyciągnęłam mój stary telefon, który kupiłam kilka lat temu bo mi się podobało jak wyglądał 🙃 dała bym ten Henrykowi, żeby używał ale pewnie jakby ktoś go przyczaił w pracy że on z takim telefonem to by się jakieś plotki rozeszły 😜 a to moja żarówa http://www.telefon.de/bild_gross.asp?pID=46208 😁 No ale myślę że już jak moja siostra wróci do Polski i będzie mniej wydatków to namówię Henryka żeby mi jakiś nowy sprawił 😉
A ja już się nie mogę dolczekać jutra - Ula ląduje o 12 i pewnie przed 14 będą już u mnie 🤪 Nie wiem czy dzisiaj zasnę 🙃
Buziaki dla wszystkich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
my rano nie mogliśmy sie dodzwonić do przychodni od 7 do 8:30
i ciągle sygnał zajętości mysleliśmy że coś z telefonem mają, a dziś kontrola krasnala i Mariusz wsiadł w samochód i podjechał a to sie okazało że tyle ludzi sie rejestrowało 😲 ale udało się i nie dawno wróciliśmy. Halabała już zdrowy ciałko gładziutkie bez żadnych śladów 🙂 Pani lekarz była w szoku że Pyziolek już tak sam wstaje, porozmawiałyśmy jeszcze o tym żebym małemu ząbki myła, narazie przegotowana wodą i tą szczoteczką silikonową i żebym spróbowała ograniczyć nocne karmienia 😮 i spróbować oszukać go wodą z butelki 🤢 bo z tego co jej mówiłam to stwierdziła że mały w nocy cyca traktuje jak smoczka tym bardziej że go właśnie nie używa 😮 nic spróbujemy choć pewnie lekko nie będzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy ciociu Kamilko i Oliwierku 😘
a Blabla po niezbyt fajnej nocy zasnela ok.9.30 na 2 h i potem.....dopiero o 17.30 i narazie spi 🤪 ja nie wiem co sie z nia stalo!byla tak pelna energii, ze nawet na spacerze nie spala...potem mielismy ksiedza to wypinala mu jezyk i wciaz robila papa 😜 ale jak ksiadz dal jej obrazek z dedykacja, ze specjalnie dla niej z okazji pierwszej w zyciu koledy to smiala sie do niego jak nie wiem co 😉
lajsoka ja tez mam ta nakladke silikonowa na palec, ale nie daje sobie myc 😞 bo gryzie straaasznie mocno i nie mam jak, jak znajdziesz jakis sposob to sie podziel 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Majówy 🙃

Blaneczko wszystkiego najlepszego ! Samych Radości :*:*

Netinetko miałaś nam napisać jak w praktyce wyszło odkłądanie do łóżeczka BlaBli 😁

Hahaha musiało świetnie wyglądać papa podczas kolędy 😁 A ksiądz nie zrozumiał, że Mała Dziewczynka go wygania ? 😁
Emilka też robi papa, ale to nie tylko na do widzenia 😁 ale brawo już jej wychodzi perfekcyjnie, tak uderza łapkami że wychodzi jej normalny dźwięk brawo 😁

Wczoraj byłam u mojej osobistej tipsiary więc paznokcie w końcu są zadbane.

Gabiś widziałaś co się dzieje w Egipcie? Wiem, że też planujecie lecieć... eh to chyba sobie nie spedzimy tam wakacji 😠 😠 😠

Łajsoka i jak Ci idzie mycie tych tyci ząbków? 🤔

A tak przy okazji... nie wiedziałam, ze ząbki tak szybko rosną w sensie, że z dnia na dzien jest wiecej tego ząbka 🙂

A jeszcze dopiszę... 😜
Już się przyzwyczailam do tego suwaczka bezzębnego,.. teraz to mi ten ząbek tu nie pasuje 😜
Dziewczyny nie chcę zapeszać, ale Emila od tygodnia nie pije mleka w nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Iza zastanawiałam sie co to za telefon że męża by o cos podejrzewali jakby go uzywał... ale teraz już wiem 😁
Fajnie, że Oliemu plamki zeszły.... oby bezpowrotnie!!!
Blaneczko, wszystkiego najlepszego malutka!!!
Netinetko zdaj bliższą relację jak Ci poszło odkładanie Blabli do łóżeczka w nocy 😉 Ja może, podkreślam MOŻE byłabym bardziej konsekwentna gdybym nie musiała rano wstawać do pracy... a tak to mi już w nocy obojętne co będzie dalej, byleby sie wyspać... dzisiajsza nocka taka sama jak poprzednia, czyli stawanie w łóżeczku, marudzenie az w końcu go wzięłam... ale tez nie spał rewelacyjnie, ciągle sie budził i był wkurzony że musi leżeć... to ponoc normalne, jak sie nacieszy nowa umiejętnością to może przestanie z niej korzystać nawet w nocy 🥴
U nas ta silikonowa nakładka się sprawdza... Mateusz co prawda mocno ją gryzie, a co za tym idzie równiez mój palec, ale jakoś mnie to nie boli przez ten silikon... a jak widzi ta nakładkę to buzie otwiera i krzyczy jak mu ją zabieram 🙂
Dzisiaj byłam taka zła po tej nocy... kurcze jak w najbliższym czasie nie przespię jednej całej nocy to zwariuję... czuje sie zmęczona, po pracy juz jestem do niczego, bo chce mi sie spać... w pracy w miare funkcjonuję ale piję kawę za kawą...
A propos pracy, to atmosfera trooochę sie oczyściła... w kazdym razie wokół mnie zrobiło sie spokojniej i szef jakby uwierzył, że jestem niewinna... oby nie zapeszyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...