Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No a u nas nie ciekawie ,moja siostra Gosia zaczeła 30 lat i dziś się dowiedziała że musi poddać się dośc przykremu zabiegowi jakim jest konizacja szyjki macicy no strach jest wielki ponieważ nasza mam genetycznie przekazała nam w jakims procencie raka który wywodził się jej z trzonu szyjki , jestesmy załamane , no ja starałam się ja pocieszać i bedę to robiła na dal, no ale jestem w szoku , myślałam że żadnej z nas to nie dotknie nigdy .Sory że zawracam Wam głowę tak smutnym tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa jak tylko bedziesz miala ochote to pisz!!! 😉
ja poki co nie chce rezygnowac z brzucha, bo jest to dla mnie forma relaksu, poradnik, konfesjonal itd... mam nadzieje, ze nasze spotkanie w lato dojdzie do skutku, juz zaczynam sie rozgladac 🙃
magda to smutne co napisalas, niestety beata ma racje, ze rak dopada coraz mlodsze osoby, ale trzeba byc dobrej mysli, jesli w pore wszystko jest wykryte, to mamy nawet 100% szansy na wyleczenie!trzymam kciuki za twoja siostre i wierze, ze wszystko bedzie dobrze, daj znac co z nia po zabiegu 🤔
radzia jak przeczytalam o tej twojej kolezance z pracy to troche sie zszokowalam, ze matka tak moze postepowac, ale coz ja znam taka, co na sile przetrzymuje dziecko prawie do polnocy, bo lubi rano pospac....
a apropos spania, my dzis wyprobujemy w nocy sposob, ze damy mleko modyfikowane i da je maz i sprawdzimy, czy naprawde Blabla jest tak glodna(watpie..) czy po prostu chce possac cycusia i zasnac, jesli to drugie, no tom niestety czeka nas cieeezka praca, zeby ja oduczyc, bo to bez sensu, bo mleka mam malo a je ladnie kaszki, zupki, obiadki nawet z kawalkami juz jej wchodza i nie ma odruchu wymiotnego 😜
a i moja pyzka sama ustawila sobie tylko 2 drzemki w ciagu dnia, jedna tak ok. 1,5 h a druga 1 h , chyba juz mniej tego snu potrzebuje!
izulka co ze zdjeciami dziewczynek????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Madzia to niewesoło... ale trzeba byc dobrej mysli... trzymam kciuki za siostrę i za Ciebie też, bo bardzo się martwisz...
Aneta zróbcie eksperyment... mi sie wydaje że te cyckowe dzieci to lubia poprostu bliskośc mamy... naszych znajomych synek ma juz ponad 2 lata i nadal się budzi na cyca, ale nie wydaje mi sie zeby był głodny w tym wieku... ale cycuch musi być!!!
A ta dziewczyna to nawet nie moja kolezanka, tylko zona chłopaka z którym pracuję... gdyby to była moja koleżanka to bym jej cos powiedziała... a już całkiem mnie zagięła jak powiedziałam że teraz mleko dla Mateusza podrożało a ona że przecież mogłabym już mu dawac z kartonu... 🤢
Sukces, Mateusz jeszcze sie nie obudził a śpi w łóżeczku... zazwyczaj budzi się juz ok godziny od zaśnięcia... ale już ma głowe w nogach 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Przeczytalam pobieznie.Wieczorem po mleczku Zosi poterznie sie odbilo i zwymiotowala cale mleko z wieczora,z 5 i czesc obiadku,bardzo duzo tego bylo i sie wystraszylam,przed tym zdarzeniem bardzo mocno plakala.Mam podejrzenie,ze to po obiadku z Rossmana,ja wyrodna mqatka polakomialm sie na tansze,dzisiaj dalam pierwszy raz i chyba taki skutek,Zosia nigdy mi nie wymiotowala.Mamy juz trzy zeby na dole,i robimy sie zlosliwi 😜.Co do Wysej...hmmm,pewnie wszystkie na mnie wsiada...ale co.....Wybacz Wysa ale twoj wpis mnie powalil,napisany tonem pretensjonalnej nastolatki.Zawsze mi sie wydawalo,ze to forum to zbior dobrowolnie piszacy osob a nie towarzystwo wzajemnej adoracji i umizgow.Ja najmniej tutaj przebywam(bo zwyczajnie nie mam na to czasu)i tez jakos nikt o mnie nie wspomina ale zawsze z przyjemoscia tutaj wracam i pisze,bo taki jest moj wybor.Tyle w temacie...dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Madziulka trzymam kciuki za siostrę 🙂 będzie dobrze!
Zosi Gratulujemy 3 ząbków 😉
aaa Beatka oli tez miał takie plamki i tez myślałam że to liszaj, az sie zaczęły roztastać i lekarka mówiła że to atopowe zapalenie skóry 😮 maściami zwalczyliśmy..jejku uciekam spac przebierałam jeszcze ciuszki dla tego domu małego dziecka w Szczecinie zawiozę przy okazji Pszczółce ciuszki dla brzdąców 🙂
dobrej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór Laski 🙂
Kurcze nie pamiętam co miałam napisać 🤢 Muszę jednak z powrotem przejrzeć wszystkie posty 🙃
Wysa nie obrażaj się i nie uciekaj od nas 😉
Widzę że większość dzieciaczków jest nie do przewijania i ubierania 🙃 a już się martwiłam że to z Mają coś nie tak 😜
Sama nie wiem co myśleć o bucikach co deformują stópki 🤨 🥴
Monia życzymy udanego pobytu u babci. Oby Cię trochę odciążyła w obowiązkach 😉 Relaksuj się póki możesz 😉
Pszczółko super pomysł z tą paczką 😉
Od razu widać że Jasiulek to piłkarz będzie 😁
Radzia 'pita z pieluchy' 😁 ale się uśmiałam 😁 musiałam spytać szwagra ślązaka co to znaczy ☺️ kurde Mai to nawet jakbym najciekawszą rzecz dawała to i tak woli ją oglądać macać i smakować z perspektywy raczka 🤢 więc nawet pieluchy mi się nie udaje założyć na leżąco 🤢
Radzia aż mi się pięści zacisnęły jak przeczytałam o tej dziewczynie 😠 coż to za matka ???? 😠
Bidulka z tej Blabli no naprawdę 😞 te choróbska to są dla niej okropne 😠 oby szybko jej przeszło 😠
I jeszcze Amelka bidulka 😞 Buziaczki dla obu dziewczynek 😘
Magda wszpółczucia dla siostry. Oby się okazało że wszystko w porządku 😲 trzymam kciuki
Netinetko za chwilę wrzucę kilka 🙂 nie zrobiłyśmy dużo bo z Mają to ciężko - wiercidupka nie może usiedzieć na miejscu przez minutę 🤢 a no i wiecie Maja na zdjęciach to zawsze jakaś taka większa wychodzi 😮 bo normalnie to jest raczej taka drobna 🙂
A u nas normalnie cały czas wesoło 😁 głośno i wesoło 😁 Martyna piszczy a Maja teraz to ją próbuje przekrzyczeć, bo wcześniej to się tak na nią patrzyła jakby Martyna z kosmosu spadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza myslałam że słowo "pita" to takie ogólnokrajowe 😁
No Maja wygląda okraglutko a wazy tyle co Mateusz... on tez ma pyzę okrągłą a w sumie drobny jest, a jak na fotki wszyscy patrza to mówią że duży :o)
A tu moje bejbi sprzed kilku dni uczy sie chodzić http://www.youtube.com/watch?v=-AEvToSyiBI
Matko jaki ja mam skrzekliwy głos... biedna moja rodzina 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://img225.imageshack.us/i/dsc04793a.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8375/dsc04793a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img233.imageshack.us/i/dsc04824o.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7107/dsc04824o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img96.imageshack.us/i/dsc04890lw.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8644/dsc04890lw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://img694.imageshack.us/i/dsc04901e.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/5107/dsc04901e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was
No sądzę że Anita troszke przesadziłaś co do Wysy, może dla Ciebie nie jest to miejsce wzajemnej adoracji ale dla innych tak widocznie Ty masz wsparcie w domu ,możesz liczyć na pomoc matki i jej doświadczenie a Ona była sama ,mamę miała za granicą z mężem było róznie ,nie miała nikogo bliskiego by móc się wyżalić i może był jakis post ważny dla niej którego my zbagatelizowałysmy , ja po tym wydarzeniu zastanawiałam się co ja zrobiłam zle że Wysy odczucia są takie a nie inne a nie obrzucałam ją błotem , może było coś co mogłam zrobić od siebie.Ja mimo że mam 13 syna to też wypytuję o wszystko tak jak by to było moje pierwsze dziecko i nie ukrywam że czekam na jakieś wnioski od dziewczyn a ona -młoda mama i na dodatek praktycznie sama.
Skoro możemy tu pisac o wycieczkach za duże pieniadze o zakupach np.sanek za 400zł, własnych rozterkach ,sprawach rodzinnych to dla mnie tak jak dla Netinetki i Wysy jest to szczególne miejsce , jak bym miała tu zaglądać tylko od święta i po to by pochwalić się np, autem lub nowym domem to wolała bym nie zaglądać już tu wcale a to tylko z tego powodu że dziewczyny wspierają się tu w każdej sytuacji i są ze sobą na co dzień .
Widocznie Ty nie masz takiej potrzeby by być tu z każdą sprawą a inne z nas tak.
Nie piszę ze złosliwością tego do Ciebie ale czasem zastanów się bo ona płakał przez to co było napisane , ma swoje problemy i jeszcze z tąd taki kop.
Jasne że wszystkie byłyście zaskoczone ale pochopnie wydana ocena jest przewaznie krzywdząca .
Dla mnie skoro mienimy się wspólnymi koleżankami a wręcz zakrawaja te nasze znajomości na przyjaznie to ten brzuch jest bardzo waznym miejscem . Nie liczę zawsze na oklaski bo mogę byc i skrytykowana lub nawet któraś moze mi zwrócic uwagę w jakiejś kwestii ale sama będąc jedną z Was dałąm do tego prawo i nie widzę w tym nic złego wręcz przeciwnie , muszę konczyć zajrzę pózniej i naprawdę dajmy 😘 jej już spokój papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Maja i Martynka podobne do siebie, maja noski podobne i oczka, są śliczne
Matuś świetnie chodzi 😆 i ten jego lokers jest zabójczy 😁 ja bym chciała żeby Oli miał więcej włosów a to taki łysolek po mnie bo ja do dwóch lat nie miałam włosów i wołali na mnie łysa koza ☺️ 😁
aaaaaaaa wczoraj kuzynka miała termin i psiałam mi ze cos sie źle czuje bo ja brzuch boli jak na okres, ale do wytrzymania wiec póki co to czeka, a o 4 rano dostałam info że mały Sebastianek waży 3900 i 60długi 🤪 ale się ucieszyłam, aż mi sie przypomniało jak by sobie pisałyśmy jak któraś rodziła 🙂 czekam teraz na fotkę bąbla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdqa nie mam nic do Ciebie,ale nie sadze ,ze powinnas byc "obronca ucisnionych",Wysa to fajna dziewczyna ale ten jej post...obstaje przy swoim,czasami trzeba w zyciu komus cos powiedziec,a nie sie tylko nad nim rozczulac, bo to go tylko utwierdza w swym marazmie,a skoro jak sama powiedzialas kazdy tutaj daje swoje przemyslenia ,tak i ja to zrobilam.Aaaa i uwazam,ze przesadzilas mowiac ,ze to kop,a znajomi,przyjaciele to sa od chwalenia ale takze od krytyki i moi jakos nigdy sie oto nie czepiaja ,tak samo ja.
Kazdy sie niepokoi,o swoje bebe,i chce dla niego jak najlepiej,forum pomada ale nie jest lekiem na wszystkie nasze rozterki,tak sobie mysle,ze Wysa to poprostu w jakis sposob jest "skrzywdzona"bo w domu jest sama i absorbuja ja tylko sprawuy domowe.Forum jest odskocznia dla niej,jest przy tym mloda dziewczyna,z czasaem wiem to po sobie na pewne rzeczy patrzy sie troche inaczej.Szkoda tylko,ze Wysa nie chce bezposrednia poprowadzic polemiki.To czasami pomaga.Wiedzialam,ze mi sie dostanie,ale zawsze mowie co mysle,a nie trzymie tego w myslach.Dobrego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Miałam się nie mieszać ale nie mogę ☺️ Zgadzam się z Magdą. Ja też traktuję brzuszka bardzo osobiście. Jestem w Anglii i oprócz siostry męża nie mam tu nikogo, a wsparcie rodzinne mam tylko i wyłącznie przez skype'a i doskonale rozumiem Wysę. Też się zastanawiam co przeoczyłyśmy i przykro mi, że Wysa poczuła się ignorowana bo na pewno żadna z nas nie miała takiego zamiaru. Dziwię Ci się Anita , że wogóle bierzesz udział w tej dyskusji i osądzasz Wysę, bo szczerze mówiąc to od razu widać, że inaczej traktujesz brzuszka niż wszystkie inne dziewczyny. Moim zdaniem na Twoim brzuszku jesteś tylko Ty i Zosia, a inni wogóle nie istnieją. Ja staram się odnosić do każdego posta i nie przeczę że miło jest jak widzisz, że ktoś zwraca uwagę na to co piszesz. Wiadomo że nie oczekuję, żeby każdy się odnosił do wszystkich postów, bo wiadomo że nie wszyscy mają na to czas (ja też myślę że jak wrócę za miesiąc do pracy to będę miało go znacznie mniej) ale akurat Ty piszesz jedynie o sobie i Zosi. Jak dla mnie trochę to ignoranckie z Twojej strony. Mam nadzieję, że jest tak jak piszesz że woilsz prawdę prosto w oczy i się na mnie nie obrazisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm... zrobił się dym... ale ja podzielam zdanie Magdy i Izulki... ja tu wchodze bo cchę i nie oczekuję że dziewczyny będa się nade mną roztrząsać, ale zawsze ktoś odniesie się do mojego postu, ja staram się zawsze odnieść do innych... ja tu nie przychodzę napisać i wyjść... mam potrzebę porozmawiania na naszym wirtualnym bazarku... czytam co dziewczyny piszą i stały mi się bardzo bliskie... wszystkie... i te które częściej zaglądają i te które rzadziej... wiadomo, że z niektórymi czuję większa więź i np mam odczucie, że gdybsmy mieszkały bliżej to mogłaby być naprawdę solidna znajomość... tez mi smutno że Wysa ma takie a nie inne odczucia, bo staram się traktować wszystkie równo, ale widać i mi to nie wyszło, skoro Wysa czuje się tu niezrozumiana... być może jest to wina tego że rzadko zagląda, ale sama napisała że rzadko zagląda bo nie czuje potrzeby bo i tak jej nikt nie słucha... błedne koło... ja jestem zajeta, mam prace i ciężko mi znaleźc dłuższą chwilę na brzucha, ale mam wewnętrzną potrzebę zaglądania tu i udzielania się w pełnym tego słowa znaczeniu, ale to dlatego też, że czuję sie tu rozumiana i słuchana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gorąco sie zrobiło....ja tez nie traktuje brzucha żeby tylko wejść i popisac, ale tez podyskutować z wami, doradzić i posłuchać porad ...ehh już koniec tematu ja moge w imieniu swoim i wszystkich przeprosic Wysą że ominełyśmy gdzies je posty i zapytanie!! Wysa jestes naprawdę fajna dziewczyna, dobra mamą wspaniałego synka !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...