Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj to nie doczytałam
Była bratowa, mama Oliwki tak ?
czyli brat jest po rozwodzie...
piszę że bezsensowne, bo z mężem mojej siostry miałam fatalne stosunki, wręcz tragiczne, Dochodziło do ostrych kłótni. ale stwierdziłam, ze skoro chcę miec kontakt ze swoją siostra to muszę w koncu zaakceptowac jej męża, chociaż było mi baaardzo ciężko. Teraz jestem z nim na neutralnym gruncie, tzn nie darzymy się miłością, po prostu nie wchodzimy sobie w drogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wiem, że już nie raz poruszałyśmy ten temat
ale muszę zapytać... jakie foteliki samochodowe kupilyscie/kupujecie? tzn glownie chodzi mi o przedział wagowy
Siedzę właśnie na allegro i robie zakupy i tak chcialam tez poogladac foteliki, a tam przedzialy wagowe 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Kasiu mój brat jest po rozwodzie i to z jej winy.Ale Jola ( tak ma na imię,a mówię na nią Hiena bo identycznie się śmieje)potrafi z igły widły zrobić,tak konfliktowej osoby jak ona to jeszcze nie poznałam.Wszystkich o wszystko obwinia,a w sobie nic złego nie widzi.Chodzący ideał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Amen i już Anetko masz rację 🙂
Wiecie że to chyba rzadkością jest jak w rodzinie jest zgoda ,teraz co raz częściej się słyszy takie dziwne historie np.jak u mnie 😁 lepiej czasem z obcymi jest niż z najbliższą rodziną.

Próbuję jeszcze raz z tym filmikiem ale jak nic się nie uda to przykro mi będzie 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja tez foteliki ogladam 😁 😁 wchodząc na brzucha nacisnęłam kwietniówki i tam tez akurat natrafiłam na taka stronkę http://fotelik.info/pl/testy/wszystkie/grupa/rosnaco/index.html
moi znajomi mają taki fotelik i bardzo sobie chwalą mimo że jest przodem, ma 3 poziomy regulacji siedzonka więc mały mógł by leżeć o oto ten fotelik http://allegro.pl/fotelik-optima-pro-espiro-9-25kg-baby-design-wys0-i1416482759.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzą mi się małe maltańczyki,biegające po domu.A chce małe dlatego że suczki bardziej się przywiązują do miejsca gdzie się oszczenią.A co do ciąż urojony to się chyba nie sprawdza.Bo oprócz Miki mamy jeszcze dziesięcioletnią dobermankę Herę.I ona miała raz szczeniaki,a ciąże urojona ma po każdej cieczce.Z tym że ma tylko mleko w cycach.Bo nie traktuje nic i niczego za swojego szczeniak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stronki z fotelikami już dodane do zakładek. Chyba też skuszę się na taki 9-25kg

Beata fakt fajnie jak takie małe cudeńka latają po domu. Le ja jakaś dziwna jestem,,, bo i tak pewnie będziesz musiała je sprzedać.. ja to bym cały czas myślała do jakich domów trafiły i czy nie dzieje im się krzywda.

A hiene pozdrawiam kamieniami jak z niej taka baba wredna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia właśnie moi znajomi wozili przodem jak Filip skończył 9 miesięcy tylko rozkładali mu tak fotelik że nie siedział tak na prosto był taki pochylony...niby sie mówi żeby jak najdłużej dziecko tyłem jeździło 🥴 🥴 juz w tamtym miesiącu mieliśmy kupić fotelik, ale ciągle nie wiem jaki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się tak zabieram do kupna fotelika że szkoda gadać
Muszę się tym konkretnie zająć.
Jak tylko dostanę wypłatę to kupuję fotelik
Jak macie jakieś propozycje to pliss wrzucajcie linki

Ja już uciekam bo Mysza obudziła się już kilka razy, więc nocka zapowiada się boska 🤢 oczywiscie na placu boju jestem sama 😠 jak zwykle - cholera !

Madziu mam nadzieje, ze jak jutro zajrzę to zobaczę solówkę 😉

Spokojnej 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do szczeniaków,to jak sprzedawałam dobermany to brałam od wszystkich adresy i sprawdzałam warunki do jakich idą psiaki.I jednego szczeniak zabrałam od chłopaczka, który myślał że pies to robot i jak mu każe sikać na zewnątrz to tak zrobi.Psiaczek był u niego dwa dni,a dochodził do siebie z dwa tygodnie,ale później trafił w dobre ręce.

A foteli też musimy kupić,w sumie to dwa.Dla Filipka bez pasowy i dla Pańci ,ale dla niej to nie mam pomysłu na fotelik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...