Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie no Maja to gościówa jak się patrzy 😁
Wiedziałam, że nie będzie miała problemów ze żłobkiem 🙂
Łajsoka Ty to masz szczęście z lumpkami... ja też tak chce. u mnie nie ma takich fajnych, albo ja po prostu nie umiem w nich szukać 😲
Beata ponawiam pytanie Madzi... skąd bierzesz siły? Zdrowia, zdrowia i zdrowia !
Magda a Ty tak samo !
Kurcze obydwie jesteście mocne ! To ja Wam życzę jeszcze wiecej sił i przede wszystkim zdrówka dla Bąbelków 😘

Oli nie mógł nas zawieść 🤪 pierwszy puszczalski 😁 Gratulejszon 😘
Pewnie pójdzie w ślady mamy i pierwsze kroczki zrobi na 10 miesiecy

Byłyśmy na kontroli u lekarza... kaszel po zapaleniu oskrzeli może utrzymywać się do 6 tygodni 😮 dalej mamy dawać deflegmin i jeszcze cos tam (nie pamietam nazwy)
Dostałyśmy pozwolenie na spacery, a wręcz nakaz, oczywiście jak nie ma gorączki...
dostałam kolejny tydzien opieki na Emilke..
Kurcze już 3 tydzień nie ma mnie w pracy 😲 no ale Emilosława najważniejsza !

I co ja jeszcze miałam pisać ? skleroza

Radzisławo czemu tak rzadko tu bywasz ? 😉
A Pszczoła to już w ogóle zrobiła sobie wolne od brzucha... no no no 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ach jeszcze mnie tu ciągnie 😁mimo że zasypiam na stojąco .
Kasiu ten kaszel zdaje się nie mieć końca 6 tygodni to szmat czasu, jak te dzieci się meczą!!


A z tą siłą hmmmm to sama się znajduje każdego ranka ,narzekam ,nagderam się ale taka moja rola 😉 😁 ciężko samej , bo na prawdę nie mam nikogo kto by pomógł prócz Kubusia i czasem męża , nawet żeby tak ktoś wpadł i rozgonił czarne chmury i zwyczajnie pogadał .....
ale nikogo takiego nie ma......

No Oli wielkie brawa , dreptaj ,dreptaj to mamusia sobie pobiega troszkę 😁 😁

Dziękujemy cioci Kamilce za buziaki i Olinkowi 🙂 😉

No teraz to już uciekam na dobre, Wyska czy Ty po tych zakupach wróciłaś , wypłata wypłatą ale nawet nie pochwalisz się co upatrzyłaś na wiosnę za pojazd dla Kacpra . Ja tu rano chce widzieć szczegółowy raport a tego Twojego zakupowego wypadu 😁 😁 😁 😁.


Radzia i Pszczoła poszukiwane żywe !!!!!!!Żeby się nie odezwać no mam foszka dziewczyny na Was 😁 😁 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, jestesmy po zakupach... wydaliśmy fortunę... wkurzająmnie te zakupy no ale nic nie zrobię.
Kupiliśmy fotelik 🙂 identyko jak Lajsoki 😁 i też czerwony 😜 bo był w promocji ten kolor. A dużego wyboru w wózkach nie było i były droższe niż na allegro. Pampersy w Auchan też jeszcze po niecałe 43zł.
Kupiliśmy dziś sobie karnety na siłownię 😁 muszę zacząć się odchudzać...
Izulka pomału pomału i Majeczka się przyzwyczai do żłobka 🙂 Trzymam kciuki 🙂 a te tygryski to też Kacperek lubi 🙂 one fajne bo bez tłuszczu i soli 🙂
Biedny Filipek biedna Amelcia 😞 jak Ty sobie Beata dajesz radę 😞 buziaki dla słoneczek:*
I dla Mojego Jasiulka też buziole 😘 zdrówka!!! sorki Madzia ze tak napisalam ze moj 😉 nie gniewasz sie?
A to na komendzie to blahostka. Jakis goscio podal sie jakby za mojego meza. Ale podal tzlko nasz adres. Bo wystawil na allegro telefon za 1000zl i jakis facet kupil, przeslal kase na konto ale ten goscio nie wyslal tego telefonu. I sprawa znalazla sie na policji. Jakis oszukaniec. A ten oszukaniec to okazal sie facet ktory mieszkal 30 lat temu w tym mieszkaniu tesciow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Wysa skoro tak to olewaja na Komendzie to pewnie nic waznego - nie stresujcie się 🙂
Iza z każdym dniem w żlobku będzie coraz lepiej... Maja zaradna dziewczynka nie da sobie w kasze dmuchać i w żłobku sobie poradzi 😜
Beata przesyłam pozytywne wibracje... zdrowia kochani :o)
Madzia i Jasiulek, wam tez buziaki 😘
Łajsoka Mati robi mi to samo a ja cała drżę bo jeszcze mocno się chwieje... ale dawa razy juz tak usrtał dobrych kilka sekund... on czuje się jakos tak pewnie i często się zapomina i potem łapiemy go w locie a mi serce zamiera na chwilę 🤢
Kasia ciesze się że z Emilka juz lepiej, a spacerki świeże powietrze dobrze jej zrobią, tym bardziej że ma byc już coraz cieplej...
Ja rzadko bywam? No cóż, więcej nie daje rady, bo mój mąż okupuje komputer a mamy jeden i juz mi sie nie chce gadać bo nawet jak mnie puści to nie pilnuje Mateusza i mały mi sie wspina po krzesle więc często sobie odpuszczam... zła jestem wtedy jak osa a on tylko czeka aż się poddam i myk - już siedzi 😠 A dzisiaj jak miałam czas to musiałam porozliczac pit-y znajomym 🥴 A wieczorem to dosłownie padam na ryj... ja nie wiem jak Wy sobie ze wszystkim radzicie, bo ja po powrocie z pracy łapię się wszystkiego i niczego jednoczesnie... pilnuję Mateusza żeby mi juz do babci nie uciekał, bo ona jest z nim cały dzień i chce żeby sobie odpoczęła, a ona go nie wygoni chocby nie wiem jak była padnieta... ale dobrze wiem jak Mateusz potrafi zmęczyć... mój mąz się nie ruszy tylko się cieszy że Matik u babci, a ja sumienia nie mam poza tym też chcę się z nim pobawić... I przy okazji się poskarże trochę na mężą, bo on niby mi pomaga, ale ma mało cierpliwości i jak widze, że się wkurza na mateusza że ten np nie chce zjeśc mu kaszki to wolę sama go nakarmić bo mi żal mateusza... to samo z zasypianiem, pół biedy że Mateusz marudzi bo mi też marudzi, ale wkurza mnie bardziej to że Piotrek się zaraz na niego denerwuje i zamiast go wyciszyć to go jeszcze bardziej denerwuje i takie błędne koło... potem ja się wkurzam i wszyscy wkurzeni...
Wysa ja uwielbiam wydawac kasę, nawet jesli nie na siebie, najbardziej lubię zakupy dla Mateusza :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heya,
o Lajsoka to teraz sie zacznie bieganie za Krasnalem 😜 ale ja juz szczerze mowiac nie moge sie doczekac jak pyza zacznie chodzic 🙂
Wyska dobrze, ze zakupy sie udaly, a z ta silownia to dobry pomysl, ja nistety nie mam za bardzo z kim zostawiac Blanki a wieczorem jak maz wroci to jestem padnieta na maksa, ale dzis rano po przeudzeniu stwierdzilam, ze bede biegac 😆 zobaczymy co z tego wyjdzie!
Kasiu dobrze, ze Emka juz prawie zdrowa, chociaz u nas tez kaszel sie utrzymywal i okazalo sie ze znow zapalenie oskrzeli, ale wam oczywiscie tego nie zycze 😮wiosna idzie i Emilka m a byc zdrowa jak ryba 😜
Madzia szkoda, ze lekarstwa nie pomagaja Jasiowi 😞 moze trzeba zmienic na jakis inny, bo dzieciak sie meczy bidulek, sama nie wiem...a jesli chodzi o wyzalenie to pamietaj, ze zawsze masz nas, nasze gg, nr telefonow, wiec pisz, dzwon jak ci zle a my juz rozwiejemy te czarne chmury. szkoda, ze nie mieszkasz blizej Kochana, bo bym w dzien do ciebie podskoczyla i razem bysmy sie dolowaly, bo mnie tez ostatnio cos bierze...
Izulka dobrze, ze Maja sie juz przyzwyczaja do zlobka, bo i ty bedziesz spokojniejsza, wiedzac, ze ona sie tam dobrze czuje 🙂 tyrzymam kciuki.
a moj maz na urodzinach chrzesnicy sam, bo Blabla jeszcze taka niedoleczona i ma kaszel, mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdziele przeczytałam ten mój post i poległam - jeden wielki chaos w nim... podobnie jak ostatnio w moim zyciu... nie ogarniam 😜
A jeszcze dzisiaj nawtykalam szefowi że mam za duzo pracy, robie za dwie osoby a jeszcze mi urwał wypłatę bo "oszczędności" szuka... fakt że urwał wszystkim ale mnie mógł sobie odpuścic bo nie dość że zapieprzam za dwie to jeszcze teraz bilans czyli jeszcze raz tyle roboty co normalnie... i jeszcze mnie pocieszył że jak kumpeli skończy się macierzyński to jedną z nas zwolni bo go nie stać na dwie księgowe... powiedzialam że jak go nie stać to niech mnie od razu zwolni bo mam dośc słuchania ile go kosztuję, a tak to nie będe miała złudzen i sobie poszukam innej pracy... i potem dzownił, cos chciał i mówi "Agata jak będziesz miała czas, ale tak naprawde czas, bo wiesz, to nic waznego..." 😜
No to dzisiaj i ja sie pożaliłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,dzisiaj ciut wiecej czasu,w piatek jak jechalam na to szkolenie to za bramkami na autostradzie wystrzelila mi opona,straszny huk, no i troche nas porzucalo bo jechalam juz okolo 140 km/h ale jakos wyhamowalam i w miare luzno bylo na drodze,na cos najechalam,potem nerwy ale pojawila sie sluzba z autostrady i wymienila mi opone,potem serwis i nie dalo sie naprawic wiec 450 zl poszlo za dwie opony,a dopiero co na zime kupowalam komplet,oczywiscie na konciec spoznilysmy sie na konferencje,do czego zmierzam? jak tak nami porzucalo to pierwsza mysl w sekundach co sie stanie z Zosia,okropne...brrrr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No proszę 🙂 widzę że ktoś się za mną jednak stęsknił 😜
Mnie nie było cały weekned ale powiem Wam że nie miałam siły na to żeby w ogole włączać komputer.. U nas była moja Mama, więc więcej czasu z nią spedzałam, po drdze miałam panieński koleżanki - no bo teraz w ten weekend wesele, w niedziele krótki wyjazd do Szczecina i tak ogólnie weekend miałam mocno zajęty.... do tego doszły jeszcze nieporozumienia z Mężem (ale już sobie wszystko wyjaśniliśmy na szczęscie) i tak jakoś nie miałam nastroju... poza tym zrobiłam w sobotę dzień gospodarczy, sprzatałam, prałam, myłam okna...
ooo 🙂 wątek nam Admin przeniósł 🙂
Oliwka jaka śliczna - wyrosła od czasu jak ją ostatni raz widziałam 🙂
Naszym Małym Solenizantom wszystkiego naj naj najlepszego!! Ale te nasze dzieciaczki już duuuuużee 🙂
Kasia - ale się smiałam z opisu Waszego weekendu 😁 Wy na kanapie a Mała w kojcu 😜 tak jak u nas czasami 😜
Dla wszystkich chorowitek dużo zdrowia!! Już nie wymieniam z osobna bo dużo Was niestety 😞
Ja mam nadzieję, że mój Mąż dziś będzie w domu przynajmniej kolo 20 to po kąpieli Aluni może w końcu uda nam się obejrzeć Incepcję - zbieramy się do tego od ponad 2 tyg...
Magda - tak się ostatnio zastanawiałam - jak się skońćzyła ta sprawa z tym przelewem bankowym na Wasze konto?
Gabiś - spóźnione ale co tam! Najlepszego z okazji imienin! 🙂
Łajsoka - szkoda że dopiero teraz przeczytałam o tej szarlotce, bo normalnie już chciałam biec do Was 😁 mniammm 😁
Radzia - tak zaczęłaś opisywać zachowania Matusia że już się nie mogę doczekać jak go poznam!!
Wysa - z teściową to trzeba rozsądnie 🙂 raz ale porządnie i konkretnie.. ale uważaj żeby też nie przegiąć bo w końcu to Wy mieszkacie u Teściów a nie Teściowie u Was...
Co do tej rozmowy konferencyjnej to mi kilka takich codziennie wyskakuje bo gg używam też do pracy i czasami "wskakują" takie konferencje. Tym razem myśłałam że to znoeu to samo, ale patrzę... a tu majóweczki 😁 hehehe ale już było kilka godzin po rozmowie to się nie odzywałam 🙂
Emilcia jaka kochaniutka!! I jaki fajny ciek wodny z buziolka na pierwszym zdjęciu 😁 tak patrze na to ostatnie zdjęcie i zaluje strasznie ze nie mamy wanny 😞 no ale u nas łazienka jest za mała 😞
A ja w lumpku ostatnio kupiłam Ali polarka, kurtkę, dwie pary dzinsów i jedne bojówki i zapłaciłam... 5 zł 😁
a wszystko fajnych firm i w bdb stanie 🙂
Miałam Wam to wysłać już godzinę temu ale ciągle coś mi przeszkadzało i ślę dopiero teraz 🙂 nie ma co - ponad 2h pisać posta 😁 chociaż chyba zdarzało mi się już dłużej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
p.s.w auchanie pelno obiadkow w dwupakach z hippa,gerbera i bobovity tak okolo po 6,50.radziu u nas w carfourze te bombki niekapki sa,ale jakby ktos wykradl wszystkie ustniki,jak kupilam w auchanie,sa male 150ml i duze takie 240ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Aneta - dobrze że nic sie nie stało!!!! Przy takiej prędkości strzelające opony to już nie są żarty! Wielkie szczęście miałaś! Mi od razu przed oczami stanęło to co ja widziałam, słyszałam i myślałam jak w nas wjechał facet.. powiem Wam że teraz jak zaczęłam jeździć to aż mój Grzesiek się wkurza że jeżdżę jakbym dopiero zaczynała.. zawsze jeździłam dość dynamicznie, zdecydowanie, a teraz przed każdym skrzyżowanie skradam się autem jak kot a jak ktoś szybciej jedzie to mam wrażenie że nei wyhamuje i w nas walnie :/ aż ostatnio jak Grzesiek prowadził to ja siedziałam cała sztywna z nerwów 😞 no ale widzę że powoli mi mija, oswajam sie na nowo z samochodem, ale jestem ostrożniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa super że zakupy się udały 🙂 tak to jest jak konto zapełnione po wypłacie 😁 a my ten fotelik to mamy beżowy kolor..nie pisałam tego??
Radzia wcale nie chaotyczny post, ja tam wszystko ładnie zrozumiałam 😁 właśnie przypomniałaś jutro musimy zadzwonić do babeczki żeby nam rozliczyła PIT-a
kurde krasnalo zasnął tuż po kąpieli wypił kaszkę i zasnął ok 19:30 🤢 aż się boję, ze obudzi się w środku nocy i stwierdzi zę swoje wyspał, albo znów dziąsła 🤢 ta lewa jedynka jest wyczuwalna ale jakoś nie chce szybko wyjść tylko uparcie męczy mojego pyziolka 😞
aaa Netinetko, Pszczółko czy wasze perełki od razu ze smakiem jadły po mleczu cycowym mleczko modyfikowane? bo ja kupiłam i już 3 porcje wylałam 🤢 pyziolo nie chce tego pic, u mnie z cyców już tam kropelki dziś dostał tylko rano cyca bo nie chciał w proszku,a piersi dalej miękkie, więc już się kończy moje cycowanie, jakoś mi smutno ale kiedyś musiało to nastąpić...nie wiem jak go przestawić na to modyfikowane 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

doczytałam...nie odpiszę,bo padam na pyszczycho... 🤨

Jutro rano z Oliwią do lekarza,bo ją calą wysypalo,nie wiem od czego.... 😞 Żal mi jej,choć jej to nie przeszkadza,za to chyba dalej zęby idą,bo marudna na maksa... 🤨

Chorowitkom zdrówka,a ich Mamom dużo siły,ścisam Was Kochane!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita dzieki za info... my mamy juz cienki portfel więc zapasów nie zrobię 😞 ale na Auchana to się ostatnio obraziłam i nawet jak pieluchy były w promocji to posałałm kolezankę bo się zażekłam że tam nie pojadę 😜
Anita dobrze że wam się nic nie stało... to już naprawde mogło sie źle skończyć...
Pszczoła ja sobie wyobraziłam Twoje auto jak się skrada do skrzyzowania 🤪 jak tymi oponami tak przebiara... nie no sorry trochę mnie poniosło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Radzia, ale Twój opis podziałał na moją wyobraźnię 😁 Aż sama się zaczęłam śmiać wyobrażając sobie takiego skradającego się rowera, jeszcze jak mruży reflektory 😁 hahahaha
Łajsoka - co do mleka to u nas przyzwyczajanie zajęło nam kilka dni.. ale potem stwierdziłam że to chyba była wina smoczka - piła na I z trójprzepływowego ale chyba za szybko jednak lecialo i dałam z tego co miałam na początku taki z malńką dziurką i polubiła. teraz kupiliśmy 3-kę i rewelacyjnie jej idzie. Zazwyczja wypija wszystko, a ja zapasy mleka w DOZie zrobiłam juz na dwa opakowania do przodu 🙂
U mnei z cyckami jest problem... a raczej z jednym 😞 w nocy napełnia mi się tak że albo Ala ratuje sytuację, albo się muszę spuszczać do szklanki 🤢 a że nie mam laktatora to zawsze się namęczę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze Wam cos napisze czym nie moje dziecko ostatnio zaszokowało... mamy koło komputera postawioną pufę, żeby nam kompa nie wyłaczał, to taka blokada... na niej jest narzutka i Mateusz załapał, że jak ciągnie za tą narzutę to pufa się odsuwa i wtedy można do kompuetra dojść... więc ja żeby mu nie ułatwiać, ściągnęłam ta narzutę i rzuciłam niedbale do kąta... a za jakąś godzinę Mateusz sie bawił i znalazł tą narzutę, nie mógł dosięgnąć to mu podałam bo myślalam, że chce się nią pobawić... a ten skubaniec wziął ją w zęby (tak robi ze wszystkim co chce przenieśc raczkując) i poczłapał do pufy i zaczął nieudolnie nakładać ta narzutę na pufę... szczena mi opadła doslownie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lajsoka u nas jakos plynnie sie to udalo, chociaz na poczatku latwo nie bylo...Blabla pila najpierw w dzien i za bardzo kumala o cop chodzi, wiec zaczelam przyzwyczajac na noc i udalo sie. my pijemy NAN Pro 2 ale juz mam w zapasie 3 i kupuje te wielkie puszki 800 g , bo najbardziej mi sie oplaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie na razie mam zapas 2 op. po 600g NAN Pro2 i też się własnie zastanawiam czy jeszcze będę brać 2 czy już następne będą 3. Ale ja z kolei kupiłam te w opakowaniach 2 x 300g bo w DOZ za te właśnie wychodziło najtaniej. Wbrew pozorom tam za 800g trzeba było zapłacić więcej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙃

Co za nocka masakra 😲 padam na twarz, czuję się jakbym dopiero co wróciła z imprezy 🤔
Emila płakała z całych sił.... już nie wiedziałam co robic, miała 39 st gorączki. Domyśliłam sie, że to zęby bo co usnęła, to za kilka minut budziła się z okropnym płaczem.. i wiecie co pomogło ?
dałam jej te długie chrupki (bo już nie wiedziałam co zrobić, butelek nie chciała). Tak zaczęła wsuwać te flipsy, że przy końcówce już zasypiała i o sie budziła to jej dawałam flipsa i znowu zasypiała i tak dotrwałyśmy do rana 🤪
Z rana przegląd jamy ustnej i wykluwa się chyba lewa górna dwójka, dziwnie jakoś 🤔
a właśnie z tymi górnymi zębami byłam ciekawa, jak one wyjdą, nie miałam pojęcia... i tak śmiesznie jakby od środka dziąsła 😁 🤔

Mati jaki zdolniacha 🤪
Mnie też Emila bardzo zadziwia... Nasze Bąble mają po ok 10 mieszków, a już takie mądre, to jest niesamowite, jak takie dzieci już są kumate.
Emila pokazuje oczko lali, krówke w swoim pokoju, lampe. Pytam jak robi krówka.. to tak śmiesznie robi "uuu" chociaż powtarzam ciągle muuuu 😁 a wczoraj siedzieliśmy jak zaczarowani.. Emila siedziala w kojcu i rzucała takie kółeczko, rzucała je tak że odbijało sie o siatkę kojca i wracało do niej i tak sobie rzucała jak gdyby nigdy nic 🤔

O fuuuuj co za smród 😮 😮 😮 😮 😮
trzeba przebrać pieluszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa ile daliście za ten fotelik z chicco ?
Dziewczyny opowiedzcie mi coś o nim 😜
Łajsoka, Krasnal nie siedzi w nim zbyt siedząco? 😁 no wiesz o co mi chodzi 😜
a jak zachowuje się główka ? są tak jakieś poduszki boczne czy cuś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 😉
U nas nocki ostatnio fajne... nie zapeszając. Tylko raz trzeba wstać żeby dać mleczko 🙂
Wczoraj poszedł spać wcześniej bo o 18.30 ale i tak wstał o 6 więc nie ma różnicy czy położę o 20 czy o 18 to i tak o tej samej godzinie wstaje 😮
Haha wyobrażam sobie Mateuszka raczkującego z tą narzutą hahah 🙂 ale on śmieszny 🙂 ale jaki mądry 🙂
Mnie też czasami Kacper tak zadziwia że szok 🙂
Powiem że u nas co raz lepiej z tymi obiadkami. Już je sam jabłuszko, obiadki po 9 miesiącu i nie krztusi się nie powoduje sobie odruchu wymiotnego 🙂
A co do puszczania się to też to robi często i ostatnio stał tak około 5 sekund. Ale jeszcze i tak za bardzo giętki jest.
Gabiś daj znać po wizycie u lekarza co tam z Oliwcią 😘
O proszę Kasiu tylko flipsy Emilkę uspokajały 😉 kto by pomyślał że w nocy chrupki by jadła 🙂
Dziewczyny kiedy będziecie kupować wózki? Ja mogę już ale nie wiem jaki. Dostaliśmy już zwrot za pit i jak wiem że są pieniądze to już bym chciała szybko kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zapłaciłam 349zł za ten fotelik 🙂 ale naprawdę jest fajny, taki solidny. Ma poduszeczkę. Ale wydaję mi się że Kacper tak za bardzo to w nim się nie położy. Lekko się odchyla do tylu. Ale naprawdę super bo jak zamontował nam ten facet, bo musiał sprawdzić czy pasuje nam do samochodu bo mamy audi a4 to fotelik ani rusz. Tak sztywno się trzyma. I ten czerwony to ładny kolorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...