Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oooo coraz więcej Dzieciaczków się puszcza 😁 extra
Emila jeszcze nie 😉

Wyska mądrze myślisz... jak jest kasa i trzeba coś kupić to najlepiej od razu, bo potem przewali się na coś innego

Emila wywaliła wszystkie biszkopty na podłoge 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak to ten fotelik. Ale ja nie wiem jaki Lajsoka ma kolor bo mówi że beżowy 🙂
Mówił że nie do każdego. Bo jak jest zapięcie do pasów. Te że się tu wpina pas.Wiesz o co chodzi nie 😜 to ono nie może być wyciągane. Musi być na krótki paseczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha 😉 kapuje
to muszę oblukać jak jest u nas.. tzn my i tak na dniach zmieniamy samochód, ale to najwyżej kupimy samochód pod fotelik 😁 nie no żartuje oczywiście... ale zwróce na to uwagę 😁

Wyska a audice macie w kombi czy sedan? też mysle nad tym autem, ale Szymon mówi ze niby czesci drogie jak sie cos zepsuje. I jak sie nią jezdzi? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Kasia u nas nocka podobna jak u was:/ prowdzialm konferencje na gg a tu płacz i już walczyliśmy, do buzi nie moge zajrzeć bo nie pozwala więc zawsze tam przy okazji płaczu zaglądam....
mamy własnie taki fotelik 😉 ma fajne zabezpieczenia po bokach i główka jest bezpieczna, a pozycja do spania jest taka w w nosidełku, krasnal zawsze opiera główke o te poduszeczki po bokach i spi smacznie przez całą podróż 😉 tez mamy Audi A4 w sedanie, ale jednak przydał by sie kombii bo ma wyższy bagażnik 🙂 a co do części to powiem że nie są aż tak drogie jak sie dobrze rozejrzy to zamienniki bardzo dobrej jakości można dostać 😉 u nas odpukać nic narazie się nie psuło 🙂
a tu mój narcyz 🙂
[URL=http://img837.imageshack.us/i/pyziolokola.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8567/pyziolokola.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
Wczoraj juz wieczorem nie miałam siły zeby pisac bo dzien był zakrecony. Byłamm wczoraj na tym zabiegu na nadzerke miałóo nie bolec a na wstepie mnie znieczulił w sumie to nie był bol ale takie głupie uczucie jakby cos mnie kuło w srodku 🤢 Za połtorej tyg. znowu i pozniej po miesiacu ostatni raz i dopiero sie okaze czy pomogło, a jak nie to wypalanka. Mam nadzieje ze nie bedzie trzeba.
Wysa te foteliki sa fajne moja siostra ma identyczny w kolorze czerwonym. Miałam go odziedziczyc po Kubusiu,a le on jeszcze w nim jezdzi, a ma juz prawie 5 lat. Do ilou lat dzieci musza jezdzic w takich fotelikach wiecie moze?
Mi osobiscie to taki sie podoba http://allegro.pl/maxi-cosi-rodi-ap-11-air-protect-airprotect-xr-24h-i1463121495.html i chyba go kupimy na foteliku nie chce oszczedzac to ma byc bezpieczny i komfortowy. Nie ogladałm ich jeszcze w sklepie i nie pytałam sprzedawcow o jego zalety. Pojde do hurtowni koło mnie to sie wszystko dowiem.
A Zosia mały kowboj w nocniku na głowie jest sliczna i Emilosława wczale nie jest wychudzona dobrze wyglada mała laseczka 🙂
Maja przyzwyczai sie do złobka poprstu potrzebuje troche czasu taki maluszek zeby sie zaklimatyzwoac w nowym miejscu. Bedzie coraz lepiej Iza nie martw sie 🙂
Wiecie co moje dziecko tez sie zmobilizowało do pracy ciagle chce stac wspina sie po mnie do stawania w łozeczku jak ja zostawie to tez sie podciaga. A jak chce ja posadzic na kanapie to nogi odrazy ma sztywne zeby tylko jej nie sadzac tylko stac chce. Jak zakaszle to ona odgapia odrazu i tez kaszle i sie smieje, że mnie przedżeznia 🙂 Coraz bardziej kumata jest 🙂 Jejku tak ja kocham ze bym zjadła, albo nieraz mam ochote tak ja scisnac z miłosci ze kosteczki bym połamała 😜
Wczoraj znowu mielismy farta ze złodziejami zaczepili nas pod biedronka i mieli perfumy i tusze do rzes z promu. Damskich mieli mały wybor bo tylko dwa Chanel Madmasell i jakis D&G ale nie znałam zapachu, a nie mozna było otworzyc wiec wziełam chanel , a Tomek Armaniego Acqua Di Gio oby dwa po 100ml i za dwa chcieli 150zł, ale ja sie targowałam i za dwa zapłacilismy 110zł. CZyli za 55zł kupiłam oryginalne perfumy. Załuje ze nie wzielismy tel. od nich bo to sie opłaca nawet kupic i wystawic na allegro potrojnie mozna na tym zarobic. Ale oni czesto pod bieronka stoja wiec moze jeszcze ich spotkamy.
Pszczołka a kiedy bedziesz w Szczecinie? Moze bysmy sie spotkały jak bedziesz dzieci juz podrosły to by sie pobawiły, a my bysmy sobie pogadały?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Narcyz 😁 😁 😁 Stroi się dla Alutka 😁
A widać które ząbki idą Krasnalowi?
Bo u Emilii już widać chyba dwójkę, już jest jednym rogiem poza dziąsłem 😁
a jeśli chodzi o sedan, to wlasnie niefajne jest to, że na wysokość nie da sie za bardzo kombinowac, bo już nawet w hatchbacku coś tam się wciśnie
kurde ja już nie wiem.. uwierzcie, że siedzimy już chyba drugi miesiąc i nie wiemy na jakie auto sie zdecydować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia to mocno trzymam kciuki żeby wystarczył te zabiegi i obeszło się bez wypalanki ! 😘
Fotelik spoczko, ale to raczej nie możesz teraz posadzić tam Oliwkii bo jest za mała. To jest fotelik dla starszych dzieci. Jak nie chcesz oszczędzać to podobno bardzo dobre są maxi cosi tobi http://allegro.pl/fotelik-maxi-cosi-tobi-2011-promocja-wys-0zl-24h-i1464595252.html
no ale są drogie 😲
ale macie szczęście z tymi złodziejami 🤪 ja też chce takie tanie perfumy - a to serio są oryginały?

Za chwile na ddtvn będzie o tej jodze dla dzieci 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia Kasia ma racje ten fotelik nie jest jeszcze przeznaczony dla Oliwki, nawet jest napisane na dole ze jest przeznaczony dla dzieci o wadze 15-36 kg, ten co Kasia wysłała to fajny 🙂
Kasia Olinkowi jedyn rogiem lewa jedynka wystaje 😁 i druga tez się szykuje mysle że lada dzień wyjdzie, tylko ta lewa jedynka juz kilka dni tak wystaje i sstraaasznie wolno sie wybija 😞 przez to mamy takie awantury, teraz właśnie tata ululal krasnala i śpi, ja leze z wyciągnietymi nogami na kanapie i czekam na kawkę od męża 🤪
aaa miałam mówić ze dziś idziemy na basen..mamy na przeciwko bloku i ani razu nie byłam, bo Mariusz to non stop karnety wykupuje, ale i krasnal będzie, kupiłam majteczki do pluskania ciekawe jak zareaguje 🥴 w wannie u mojej mamy to jak ryba w wodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas nocka jak zwykle, a do tego doszlo przeiwjanie, bo....pierwszy raz w zyciu Blabla sie posikala na maksa 🤪 fakt, ze przed snem pila tyle, ze szok, bo uwielbia pic z niekpaka, ale jak zaczelam ja przebierac to oczywiscie do zabawy i musialam poczekac az sie zmeczy!
Pszczola a czy w DOZ-ie bywaja te duze puszki w promocji?bo ja trafiam na promocje w marketach, ktore sa daleko ode mnie, wiec by bylo lepiej z apteki.
Karolcia oby obylo sie bez wypalanki...chociaz ja mialam 10 lat temu, bo u nas to dziedziczne i nic sie nie dzialo, w ciaze zaszlam bez problemu, chociaz sam zabieg....uuuuu
odezwe sie potem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sliczne te foteliki co Kasia link przysłał kurde myslałam ze tamten bedzie dobry, a Kasia pisze ze za duzy. A ten rzeczywiscie 800zł to duzo tylko ze my wozka nie kupujemy dlatego mozemy pozwolic sobie na drozszy fotelik. W takim razie bede musiała jeszcze poszukac ale te z Maxi cosi najbardziej mi sie podobaja. Kasiu czyli bedzie trzeba poznij dziecku kupic trzeci fotelik czy jak to jest? Bo ja myslałm ze najpierw jest ten mały co dzieci juz z nich wyrosły i pozniej juz ten wiekszy i ze on starczy do konca, a pozniej tylko taki poddupnik. Czy trzy foteliki beda potrzebne?
A perfumy naprawde oryginalne jak sie popsikałam popłudniu to wieczorem jeszcze czułam, a rano jak bluzke z wczoraj wkładałam do pralki to jeszcze pachniała. A po za tym ja miałam juz kiedys madmazelki i były identyczne to z promu sa, a tam naprawde po kosztach sie kupuje, a jak oni kradna to juz w ogole cały zarobek dla nich. A jak im zapłacilismy to powiedzieli "a teraz idziemy do żabki na flaszke" 😁
Oli jaki wpatrzony w siebie pewnie sobie mysli "ale ze mnie przystojniak" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia w tych fotelikach 9-18 kg to myslę ze dzieci do dwóch lat będą jeździły, ale to tez od dziecka zależy bo może osiągnie szybciej wagę i będzie można wymienić na ten większy który Ty wysłałaś 🙂 a z tymi perfumami to fajnie wam sie udało my kiedyś tak kupilśmy we Wrocławiu zawsze nas zaczepiali i tez okazjonalnie oryginalne perfumy mieliśmy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...