Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oli tylko woda ? super
Emila chyba by nie przeżyła dnia bez bobofruta - no ale ją tak przyzwyczaiłam więc moja wina.
Wode też pije, ale raczej na spaniu 😁
I jak kisiel zjedzony? 🙂
Ogladałam juz gazetke z Biedrony i zamowilam sobie u znajomej te bodziaki, bo u nas w Biedronkach jest tak ze wiekszosc rzeczy nawet nie jest na sklep dawane bo pracownicy to sobie kupuja albo wlasnie dla znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Łajsoka Emila pozazdrościła Oliwierkowi i wczoraj nauczyła sie przykładać komore do ucha - oczywiscie do gory nogami i mowi ajoooo 😁
wieczorem to juz nawet bodziala ktorego jej rozebralam przykladala do ucha i ajooo
Cielęcinka z warzywami zjedzona wiec czas ruszyc tyłek i iść na spacer. Dołączę do kumpeli bo pewnie już śmiga z wózkiem
Jaka u Was pogoda ? u nas rewelacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze nie robiłam, bo mały terrorysta mi nie pozwala 🤢 nie chce wysiedzieć ani w krzesełku, ani w łóżeczku, jak zostawiam go na puzzlach to przychodzi do mnie i wisi na nodze 🤢marudzi marudzi ale spac nie idze 😮 i chyba będę musiała pójsc z nim na spacer, a obiad zrobię po powrocie, haha to dobrze Emilka dzwoni do Oliwierka 😁 a Olinek za to nabył nowa umiejętność, przełączania programów w tv, bierze pilota i kieruje na telewizor 😁 jestem w szoku jak te dzieciaki szybko chłoną wszystko, podpatrzą co robi mama i tata i naśladują, papużki małe takie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, mamy laptopa już, w poniedziałek zabrali a dziś już jest 🙂 w końcu 🙂 teraz będę nadrabiać ale za dużo nie pisałyście bo tylko 14 stron 😉
Przede wszystkim jak najwięcej zdrówka i wszystkiego naj naj dla dzieciaczków z okazji miesięcznic 😉 Spóźnione dla Amelci i dziś dla Mateuszka i Emilci 🙂 😘
Madziu bardzo przykre to jest co się dzieje u was w rodzinie 😞 nie doświadczyłam takiego czegos ale dobrze Cię rozumiem co czujesz. Zresztą rozmawiałyśmy bagatela 25 minut 🤪 a tak fajnie się rozmawiało 😉 miej to wszystko gdzieś, i zobaczysz jak kiedyś odwróci się to przeciwko nim. Już Ci mówiłam, masz kochaną rodzinę, Jasia, Kubę, Daniela i to jest najważniejsze 😘
Lajsoka ale Oli jest duży 🤪 no zamurowało mnie 🙂 i super z niego pływak 🙂
Mateuszek jaki akrobata 🙂 super 🙂 a u nas też zawsze działa tormentiol, tylko on ma czasami czerwone koło pupci i w pachwinkach to smaruje a tak to na noc zasypuję mu pudrem z J&J.
Ooo kurczę Emila 780ml?! 🤪 u nas jak w dzień wypije 30ml to cud 😁
Czytam o tych naszych chorowitkach i tak smutno 😞 kurcze biedne maleństwa 😞 zdrówka szkraby 😘
Hehe fajnie Emilka się kąpie 🙂 ja to boją się tak Kacprowi pozwalać bo on dzikus i byłaby zaraz głowa pobita 😜 ale już od 6 miesiąca kąpiemy w wannie.
A ja wczoraj skusiłam się na jednego pączka, niestety musze ograniczać jedzenie i robie to 4 dzień i nie wierzę.... schudłam 7 kg. Wczoraj byłam drugi dzień na siłowni, bardzo ciężko ale mam zapał 🙂
Musiałam pisać tak z grubsza bo mi Kacper nie daje i ciągle po szafkach łazi, a teraz słyszę rechocze głośno sam do siebie, muszę iść popatrzeć bo robi to bardzo rzadko 😁
wieczorem jeszcze skrobnę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i jestem 🙂
uspiłam Ahmeda terrorystę i mam chwilkę.
Noc była w miarę ale zanim zasnoł miał taki strsznie mokry kaszel że usnoł mi na rękach w pozycji siedzącej bo tak mu było lepiej odkrztusić to wszystko .
Jutro ostatni dzień zastrzyków a w poniedziałek wizyta u lekarza , powiem Wam że gdyby tylko ten kaszel minął to Jaś jest zdrów moim zdaniem, nie ma kataru , je i duzo pije , spi dobrze .

A jak Emka i Blabla?
Kasiu jak tam u Was?
Anetki nie widać ? Ciekawe jak Blanka i ta 3 dniówka.?

Muszę doczytać i zaraz cos jeszcze napiszę 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza jasne że ciężko się rozstać a po powrocie dzień się prawie kończy i tak w koło , przyzwyczaicie się na pewno .Sądzę że Maja w pózniejszym czasie będzie bardziej rezolutna i łatwo będzie jej nawiązać znajomości niż np.dziecku które rodzinny domek opuści w wieku 6 lat i pójsc bedzie musiało do szkoły.To jest stres dopiero ! To już wieksze dziecko z resztą pamiętam płacz Kuby i to jak mi sweter rozciągnoł chyba na 2 metry 🤪 😁.

Co do "śmyrgania" zabawkami Jasio jest w tym dobry 😁 więc Kasiu nie martw się my też to przerabiamy.
Co do zmiany pieluch to jest jeszcze w miarę , daję rade 😉
Jaś też jeszcze śpi z pieluchą terową i tylko jak zachciewa się spać to szuka jej i przytula.



Wyska fajnie że masz już laptopa, powiem Ci że te 25 minut mineło jak 5 minutek , nocy by było za mało bysmy sie mogły wygadać 😁
Jak Kacperek? No i co u Was?

Zazdroszczę spacerków no my czekamy do poniedziałku 🙂
Jaś lubi też kisiel , Kamilko jak ty robisz ? ja to taki rzadki i wlewam w buteleczkę a jak z cukrem ? dużo dosładzasz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja ci niestety nie pomogę 😞 komplenie nie znamm sie na tych PIT-ach ☺️
kisielku nie robiłam 🤢 hałabała nie chciał jeść obiadu, a marudził, więc dałam cyca i tak razem zasnęliśmy 🤢 wstaliśmy ok 15 i zadzwoniła kumpela, żebyśmy przyszli obejrzeć biuro, bo otworzyła biuro podróży, więc poszliśmy bo i tak miałam iść na spacer, u Tereski wypiłam kawkę Oli zadowolony porozwalał broszurki u cioci w biurze i dostał w prezencie piłkę plażową 😁 i tak wróciliśmy nie dawno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek kochane 🙂
ja tylko na chwilke.. Ala dziś marudna, Gzres poszedl do pracy a ja probuje ogarnac dom. Nazbierało się przez tydzien jak zwykle.... a jeszcze sterta prasowania.. a jutro jeszcze to wesele... zmęczona jestem i najchetniej poszłabym spac..
Idę gotować jeszcze Małej zupke. Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo tak teraz patrze i wychodzi ze jezeli Kasia ma te dwa weekendy wyciete top zostaje nam 25-26 czerwca... ale wtedy chyba Netinetka nie może... potem w sumie mamy cały lipiec - z wyjatkiem ostatniego weekendu.... i dwa weekendy w sierpniu: 13/14 i 20/21. No i wrzesień jak Radzia wroci z Chorwacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nareszcie poskromiłam potwora, poszedl spać, zmęczony był i darł sie na nas jak najęty... jeszcze mi w uszach dzwoni 🤔
Dziekujemy za zyczenia 🙂
Mateszu nie rzuca niczym, nie wiem nawet czy potrafi rzucać 🤨 No i on np nie umie sie sam napic herbaty, bo weźmie butelkę i smoczek do buzi, ale spuszcza głowe na dół i jakoś nie umie załapac że trzeba przechylić do tyłu albo sie połozyć... 🥴
A pączka to mu wczoraj sama dała, zajadał az mu sie uszy trzęsły 😜
Co do bucików to wiem, że niedługo będzie trzeba kupic do chodzenia, ale nasz ortopeda mówił, że dziecko powinno chodzić boso zawsze jak tylko może czyli np w domu, albo w takich miękkich paputkach skarpetkach... ja sama nie wiem czy lepiej boso czy w paputkach... co wasi lekarze mówią na ten temat?
U nas zmiana pampersa to największy koszmar... ubrac potrafie go w locie, ale pieluchę musze zakładac jak leży a to bardzo ciężko zrobić bo jak juz lezy to się drze jak opętany, a jak tylko poczuje że ma goły tyłek to odwaraca się na brzuch i ucieka 🥴 a potem tak mi sie wije że boje sie żeby mu krzywdy nie zrobić, ale musze go przytrzymac na siłe bo inaczej to nie ma szans..
Filmik z tą dziewczynką świetny, sama się smialam razem z nią 🤪
A Mateusz wody nie chce, herbatka najlepiej jabłko z melisą... a soczki uwielbia ale ja mu daje tylko 100 ml dziennie, to wypija to prawie duszkiem, herbaty tyle na raz nie wypoije nigdy... i przez te soczki ma taką fajną cerę, bo wiekszośc z nich z marchewką jest i wszystkie zupki tez w sumie z marchewką...
Wysa gratuluje spadku wagi 🙂
Łasoka jak miałas zamiar zrobić ten kisielek? Bo ja widziałam gdzies przepis że robi się z bobofruta chyba z maką ziemniaczana o ile dobrze pamietam, miałam zrobić ale ciągle jakoś nie ma okazji bo zje cos innego...
Co do spotkania to ja bym jednak stawiała na ten lipiec 🙂
A jeszcze mnie na koniec dnia wkurzył mój tato, bo jak Matik już zasnął to mi powiedział z takim jakby wyrzutem, że Mateusz jak jest z nimi to tak nie krzyczy, że tylko przy nas... przeciez nóg mu nie wyrywam... wkurzyłam sie i źle sie z tym poczułam... ja wiem dlaczego Mateusz jest taki niedobry wieczorem, ale nie chce mi sie mu tego tłumaczyć... rano wstaje wwyspany i wesoły, za 2 godziny ma drzemkę budzi się wyspany i wesoły, za dwie godziny po obudzenia kolejna drzemka i jest wesoły... a potem juz nie śpi aż do wieczora i przy nas jest zmierzły bo zmęczony... jutro sobota i jest ze mna od rana, mam nadzieje ze będzie grzeczny bo inaczej moja teoria legnie w gruzach... 🤢 a poza tym moi rodzice robia dokładnie to co chce Mateusz, dzisiaj miałam przykład... moja mama chodziła z nim za ręce i matik cały szczęśliwy, ale sie zmęczyła i go posadziła na podłodze i co? krzyk... wiec ona "nie chcesz siedziec to chodź" i dawaj go na nóżki i Matik znowu szczęsliwy... a ja go posadzę, chwile pokrzyczy ale zaraz się czynms zainteresuje i jest spokój, ale trzeba ta chwile focha wytrzymać a nie od razu skakac jak Mateusz im zagra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia właśnie co do bucików to jedni mowią tak, drudzy tak, nawet ostatnio w ddtvn było że dzieci duzo czasu na boso powinny spędzać, szczególnie na piasku ipt. Oliwierek ma kapciuszki ale nie chodzi w nich non stop, on jak wstaje to skrzywia kostki i ma takie stópki wygięte, nie mogłam na to patrzeć bo się bałam o staw, więc jak np drepta sobie przy balkoniku to ma ale jak sie ładnie bawi zabawkami to mu nie potrzebne dziś nawet na boso chodził, więc myślę że mu nie szkodzę zakładając mu buciki 😉
hahaha Jasiek jak zaczepny, jak świetnie ucieka w tym chodziku 😁solówa extra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam na youtube już go dawno ale nie wiedziałam nawet 🙃i teraz tak szperałam i doszłam że mam tę "solówkę".

Radziu dziadkowie zawsze twierdzą że my rodzice to nie bardzo radzimy sobie z własnymi dziećmi i oni robią to lepiej- to nie tylko u Ciebie z moją mamą też tak było.
A co do butów to Kamila masz rację , zresztą na wiosne trzeba im cos na nogi założyć w końcu to nie noworodki że skarpetki wystarczą.

Uciekam bo łeb mi pęka dziś , chyba ciśnienie spada bo i kawa nie działa
Dobrej nocki pa.buziaki dla szkrabów 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółencja tak, wypisałam terminy zajęe tak jak prosiłaś 😜
A ja mam taki pomysł, może Netinetko przesuniesz wyjazd nad morze od 21 czerwca ? 😁 a spotkamy się 18,19,20... no bo i tak pisałaś, że w lipcu chorwacja i jakieś wypady 😉 prosiii 😁
A tak na poważnie to jestem za poczatkiem lipca...
Netinetko ale przemyśl temat 😜

Radzia myślę, że Twoja teoria nie legnie w gruzach bo u nas jest dokładnie tak samo. Rano Emila jest bardzo pogodna i pełna sił, a już tak od 17 to różnie bywa, wtedy szybko sie nudzi zabawą, to znowu trzeba jej coś pokazać, albo właśnie krzyczy. Ale nie chcę jej kłąść o tej godzinie, bo wtedy zawalilabym sobie nocke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha miałam jeszcze o butkach pisać... Emila też cos koślawi nogi w paputkach, tych ze skarpetkami, bo są zbyt giętkie... ale kurcze z drugiej strony boję sie że sie przeziebi znowu.
Jutro postaram sie skoczy do sklepu i kupie te buty usztywniane z Befado - w tych nie ma szans, zeby nozka sie koslawila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...