Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Madzia ja tez obejrzałam ten filmik z Tobą... i tez uważam że laska jesteś 😉
No ja sie własnie nad bucikami zastanawiam... mysle że w domu może biegac boso ale wiadomo że juz na wiosne na dwor musi miec jakies buziki bo jak to tak... jak był malutki to miałam dla niego buty ale mu nie zakładałam nawet bo to męczarnia dla niego była... a mam dla niego na lato takie "mini krokodylki"... no słodkie sa jak nie wiem, tylko teraz próbowałam mu załozyc to sa troszkę za duże na długośc ale stpki mu sie tam wcisnąc nie da bo ma za duże poduszki na podbiciu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu właśnie w szpitalu dowiedziałam się, że dziecko musi mieć usztywniany bucik najlepiej pod kostke, żeby nóżka się nie wykrzywiała.. tzn jeśli chodzi o chodzenie na spacerach, czy nawet po domu, jeśli dziecko dużo chodzi. Podobno najlepiej kupić buty z taką łapką [URL=http://img696.imageshack.us/i/zdrowastopaa.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/8180/zdrowastopaa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] wtedy mamy pewność że obuwie jest bezpieczne dla naszych dzieci.

Magda nie musisz się dołować, bo na prawdę sobie pomyślałam, że świetne babeczka z Ciebie i w życiu bym nie powiedziała, że masz już takiego dużego syna... Kuba raczej wygląda jak Twój brat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie tez załapałam na ten filmik 😜 Magdaleno!!! bo Cie zaraz tu kopne ( chociaż będzie to trudne tak wirtualnie) nie gadaj tu głupot, naprawdę jak na mamusie dwóch łobuziaków jesteś nie zła sztuka 🤪 🤪 i proszę się tu nie dołować!!1
właśnie dobrze Kasia piszesz z tymi bucikami 😉 w naszych bucikach jeszcze jest taka specjalna wkładka i naprawdę stópki są stabilne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ode mnie tez masz kopa w tyłek ! 😜

Zjadam trzeci talerzyk sałatki greckiej i zjadłabym jeszcze ale pewnie jutro z rana uslyszalabym "nie ma już sałatki? a była cała miska" 🤢
Łajsoka ja o moim zjadaniu literek się nie wypowiadam ☺️ jak nie miałam Emilki to jakoś bardziej się starałam, nie wiem czemu taka zależność 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa miałam pisac że krasnala śmiesznie dziś zasnął, napedził mi trochę stracha... chciałam go przetrzymać i dać kaszkę o 20 bo tak to zawsze je 30 wcześniej, ale zaglądał do moich kanapek i zabierał pomidora 🤢 więc dałam mu suchą bułkę, zjadłam kolację i zrobiłam kachę 210ml Oli pochłonął w mgnieniu oka posadziłam go obok na narożniku i dalej skrobał bułę nagle patrzę leży głowa w dół, przestraszyłam się ruszam go a on chrapie 😁 ale szok bo dosłownie zasnął w przeciągu minuty 😁 więc go wzięłam i zaniosłam do łóżeczka kladę a on z zamkniętymi oczkami tak szeptem powiedział "mama" aż łzy stanęły poczułam się jakby powiedział "kocham Cię mamusiu" ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka marze o dniu kiedy mateusz poprsotu zasnie ze zmęczenia a nie dlatego że musi... ale urzekła mnie Twoja historia... nie no naprawde super to musiało być 🙂

Kasia o jakim spotkaniu piszesz? "Naszym" w sensie Majówek czy "naszym" w sensie ślązaczek? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia... wstyd się przyznać ale nawet nie zaczęłam 🥴
przyszedł Mąż, przyniósł piwo (dla mnie jeszcze jest leszek free 😉) i powiedział że bedziemy grać w kreski i teraz uruchamia komputer 🙂 To jakaś kultowa gra żużlowa 😜 taka jeszcze z czasów atari 😁
Łajsoka - ja też się wzruszyłam... cudnie 🙂 to musiało być cudowne uczucie 😆

Magda - a ja się nie załapałam na filmik!!!!!!!!!! Foch z przytupem!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kreski i atari - Pszczoła prosimy nie pisać po chińsku 😁och i zrobiłaś mi smaka na piwko, a w lodówce mam i redsa i carlsberga. hmmm nie nie moge, jestem sama na placu boju

Oglądałam Mateuszka i Oliwierka na agu agu 🙂 Boscy są. Zawsze mam takie odzucie, że te wszystkie historie o płaczu to jakieś ściemy... patrząc na zdjecia nie chce się wierzyć, że dzieci płaczą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...