Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, u nas za to nocka glans, o 19 zasnął i do 6 bez ani jednej pobudki, nic nie pił 🙂 teraz właśnie kima na moim łóżku to muszę być koło niego.
Monia Lenka jest cudowna 🙂 śliczny uśmiech, i podobna do taty tak mi się wydaje 🙂 śliczna rodzinka 🙂a w foteliku wydaje się mała chyba ze fotelik duży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, no Lenka czysty tatuś 😉 Faktycznie fotelik dość duży i wygodny, fakt że to zdjęcie robione z miesiąc temu 😉 te z tatą jest z wczoraj więc mała troszkę urosła 😁
zazdroszczę przespanych nocek, masz cudowne dziecko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to fotelik 9-18 kg? Bo ja mam z chicco i jakiś taki mały mi się wydaje bo Kacprowi mocno nóżki wystają i główka też jest bliżej końca fotelika. Pisałaś że Lenka waży 10,5 kg jak dobrze pamiętam, Kacprowi brakuje z 200g więc nie dużo, no ale długi tak jak Jasio 77cm 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lena ma 80cm i waży 10,5kg a fotelik 9-18kg i faktycznie jest dużo większy od chicco, ja się też zastanawiałam nad tamtym ale doszłam do wniosku że ten ramatti będzie lepszy na szeroką pupcię mojej córci 😁 w tym foteliku mam jeszcze wkładkę wypłycającą, jak ją wyjmę to jest jeszcze większy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

No widzę że znów diety 🙂 trzymam kciuki za szybkie efekty.

U nas noc w miarę za to ranek masakra, zadzwoniłam do przychodni ale nie ma dziś naszej p.dokor więc kontrol jutro. Jaś ma zapchany nos i nic nie leci mu 😠 .Psiuknełam Euphorbium i odczekałam , zaczęło coś się dziać , udało się i ściągneliśmy dość duzo , muszę mu wywołać ten katar .Zeszło by mu i był by spokój .

Uciekam bo już wstał, a jak u Was nocka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Majóweczki 🙂
ja tylko na chwilkę wpadłam się przywitać 🙂 poczytam wieczorem w domu, albo jutro dopiero bo nie wiem czy dziś dam radę..
Muszę odespać weekend 😜 Ala urządziła sobie nocne zabawy z piątku na sobotę, potem z kolei my byliśmy na tym weselu to też nie spaliśmy, a w niedziele rano zamiast odsypiać, to też rano wstałam do Małej, przekazałam ją Mamie ale już miałam problem z zaśnięciem.. potem i tak na poprawiny się spóźniliśmy 🙂
Powiem Wam że się wybawiliśmy, potańczyliśmy trochę 🙂 ja też piłam już, ale na drugi dzień swieżynka - myślałam że będzie gorzej ale z drugiej strony też starałam się nie przesadzać z alkoholem bo po takiej przerwie i czułam się bardzo dobrze 🙂
A co do wesela tak ogólnie - nie byłam jeszcze na takim.... Pan Mlody załapał grypę żołądkową 😞(((( dał radę jeszcze odtańczyć pierwszy taniec a potem jak poszedł na górę do pokoju to już nie wrócił 😞 miał wysoką temperaturę i ścieło go totalnie 😞 Młoda przez całe wesele musiała sama sobie radzić. Ale stanęła na wysokości zadania bo wszędzie było jej pełno, ciągle uśmiechnięta... widać było że jest jej strasznie przykro ale była bardzo dzielna. NIe wiem czy ja bym dała radę tak... najbardziej tak to było widać przy krojeniu tortu, bo przy torcie stała sama.. na oczepinach, gdy rzucała i welonem i krawatem... Na poprawinach Młody już był, ale widać było po nim jeszcze że wymęczony mocno.
I okazało się że po weselu rozchorowały się jeszcze dwie osoby: 13 letnia dziewczynka i jedna kolezanka Młodej.. wieć jakiś wirus krążył w powietrzu. Mam nadzieję tylko że nas nic nie złąpie. Ala była z nami na poprawinch to wszyscy byli nią zachwyceni bo jak poszłm z nią na parkiet to śpiewała, śmiała się, machała serwetką, nóżkami i wszystkich zaczepiała 🙂 Tańczyła przepięknie 🙂 już widze jak będziemy razem szalały na parkiecie w czerwcu 🙂

Oki - uciekam dalej do pracy, bo teraz tylko na sekunde się do Was wyrwałam. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrez 🙂 buziaczki!!!!!!

PS. Wszystkiego najlepszego dla naszych majowych dziewczynek!!!!!!!!!!!!!! 🤪
I dla Małego Johna oczywiście też!!!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj:P
Jasiowi, Oliwce, Majusi ußmiechu x 10 cos mi krasnal wcisnal na klawiaturze 😁
Pszczóøka faktycznie przykro æe møodego nie byøo na jego wøasnym weselu 😞 ale co miaø sie tak meczyc przy stole 😞 dobrze ze wy sie wytanczyliscie my prawdopodobnie w sierpniu idziemy do mojej kuzynki 😉 Auntlka bez cyca 🤪 ja daje czsami Olinkowi pociumkac, ale nic juz nie mam w tych cycach glwonie to w nocy ciamka byleby pociamkac nie wiem jak go odstawic bo jak nie dostanie cyca do krzyk niesamowity i na poczatku mowilismy ze poplacze i zasnie ale nie on moglby plalac tak cala noc 🤢 staramy sie go oszukac dawac wode mleko ale nie w sumie to mleka tak jak pisalam nie chce pic moze kupie jakies inne bo musi pic jakies..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacper śpi a ja myślałam że ktoś będzie a tu nikogo ni widu ni słychu...
Pszczola super że si e wybawiłaś i że Ala tak dawała czadu na poprawinach 😉 mi też sie marzy pójść na jakieś wesele ale u nikogo się nie zapowiada. A z tym chorym panem młodym to rzeczywiście, trafiło mu się na własne wesela, szkoda. No i gratulacje że udało się odzwyczaić Alę od cyca 😉
Ja właśnie jem kiwi, obrałam 6 i wcinam bo podobno dobre na trawienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale u nas ladna pogoda 😉 dlugi spacer zaliczony 😉 a wiecie ze Olinek zrobil dwa malutkie kroczki sam 🤪 stal bez trzymanki i chcial pileczke która trzymal Mariusz i podszedl po nia sam 🤪 kurcze literki nie chca mi sie przestwic, sorki wiec za brak polskich znkow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacper już śpi 😞 no tak 38,6 temp. 😞 pewnie od tego głupiego dziadka. I mnie ku*wa pouczają, nie kąp, daj mleko przez sen, dawaj mu dużo pić tylko z butelki ze smoczkiem a jeszcze jak jadłam kolację to teść do mnie: "co znowu wpie*dalasz?!". ja tu zwariuje 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olinku super zasuwaj ,zasuwaj 🙂 😉

Wyska Kuba mi mówił że pisałaś na gg, Kacper biedny , ciekawe od czego ta gorączka?
Może zabki?
Jak mozna się tak odezwać -Co już wpier...sz. 🤪jestem w szoku , toć jak bym mu pocisneła to by mu kapcie spadły!!!!
Aż mi się krew zagotowała . Boże to już jaktam przyszliście mieszkać to mogą jak widać robic i mówić do Ciebie co chcą?!!!
A mąż co na to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już zmykam,łeb mi pęka dziś al to wina tego że odzwyczajam się od kawy.
Pije jej dużo za dużo .Wybielałam zęby i znów straciły kolor przez kawę , boli mnie wątroba więc czas ją odstawić.

Jutro do lekarza z Jasiem ,aż się boję co ona tam wysłucha u niego .
Dziękujemy za życzenia wszystkim serdecznie 😘
Miłej i spokojnej nocy . 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

Wszystkim Solenizantom Najlepszego !!

Z góry przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich postów ale padam na twarz po pierwszym dniu pracy 🤢

Oczywiście nie mogłam pominąć zdjęć prześlicznej Lenki 🙂 ale wyrosła Majóweczka . Potwierdzam caaały tata 🙂

Pszczółka eh fatalne wesele bez Młodego :/ nawet nie chcę sobie wyobrazić jak czuła się Panna Młoda :| Extra ze sie wybawiliscie 🙂 nas to czeka w sierpniu

Wysa 🤔 a Twojego teścia brzydko mówiąc poje...ło? sorry ale inaczej się nie da 😠 trzeba było mu odpowiednio pojechać

Aaaa Oli no jak na Przodownika przystało 🤪 a w sobotę tak sobie myślałam, który Bejbik zacznie najszybciej chodzić... postawiłam na Oliwierka 😉

A dzisiaj Emila zaczęła konkretnie mówić na mnie mama 🙂 zawsze to było mama mama mama, w nocy też, ale teraz to już chyba zupełnie wie że ja to mama 🤪 http://www53.zippyshare.com/v/29014735/file.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Wszystkiego najlepszego dla Mai, Oliwki i Jasiulka!!! Buziaki szkraby!!! 😘
Monia ale Lenka się zmieniła... jaka usmiechnięta!!! Nie wierze że może marudzić 🙂
A co do przepisów to Wysa podała chyba wszystko, ja tez korzystałam z tych stron... mam jeszcze przepis na tortillę i cos tam jeszcze to moge Ci posłac na maila jak chcesz...
Pszczoła ale lipa z tym weselem, biedny ten pan młody, ale młodej też współczuje, ja bym chyba wściekła była i nie wiem czy bym tak trzymała fason i robiła dobra minę... dla mnie ta dziewczyna jest wielka 🙂
Gratulujemy Olinkowi pierwszych kroczków, on to już pewnie niedługo sam poczłapie 🙂
Jejku Wysa co to za człowie ten Twój teściu... nastepny mądry... jak mógł Ci tak powiedzieć 🤢 Kacperkowi zdrówka 😘
Magda bez kawy??? Ja bez kawy nie funkcjonuję w ogóle... w domu to jeszcze ale jak ide do pracy to 3 kawy wypijam w ciągu 2 godzin... co prawda rozpuszczalne z mlekiem ale jednak...
Mój Dziabąguś spi, mąż na noc do pracy poszedł... ja chyba zaraz pójdę spac do Mateusza... ale jeszcze Was uracze kilkoma fotkami :o)
Golas

Łobuzerska minka

Druga twarz Mateusza

Powrót aniołka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Emilka jest świetna, slicznie mówi mama :o) I tez jest dosyć ruchliwa... ale co mnie zdziwiło to to, że nie wpakowała tego papierka do buzi bo Mateusz juz by go dawno zjadł... i widac że jest bystra, a Matik to nie ma na nic czasu i w zyciu by nie powtórzył po kimś mama...
A Twój mąz to chyba bardzo spokojny i cierpliwy... juz słysze Piotrka jak by mu Matok jakieś papiery dorwał albo szufladę otwierał... on by chciał żeby dziecko robiło tylko to co on chce i zeby od razu rozumiało, że czegoś nie wolno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey,
JASIOWI, OLIWCE I MAI SAMYCH PIEKNYCH CHWIL I DUZO CALUSKOW OD NAS 😘
Olinek gratuluje pierwszych kroczkow 🤪 stawialam na niego, ze rozpocznie, ciekawe kto nastepny? moja raczej nie, bo boi sie puscic 😁
Kasiu wspolczuje ci pojscia do pracy po tak dlugiej przerwie, ale pewnie za chwile znow sie przyzwyczaisz, a Emilka zdolniacha w koncu powiedziala slowa na jakie czeka kazda mamusia 😜
Madzia mam nadzieje, ze juz u Jasia choroba zakonczona,daj znac co jutro lekarz powie, mam nadzieje, ze powie,ze w oskrzelach czysciutko i Jasio zdrowy jak ryba! 🙂
Wysa twoj tesc jest pop...dolony!!!! 😠co za buractwo??!!!wlasnie a co na totwoj maz???moze niech on im powie cos?a i mam nadzieje, ze ta temp, to od zebow 😞
Radzia MAti jest przeuroczy i znow jak go zobaczylam to twierdze, ze jakbym go zobaczyla to chybabym zjadla normalnie, bo taki jest slodki 🙃
Pszczola ale wesele, daj spokoj...podziwiam panne mloda, ze zachowala taka pogode ducha, ja bym chyba nie mogla, taki dzien, no ale same wiemy, ze chorobsko nie wybiera 😞 gratuluje odstawienia od cycka, nie bylo problemu?Ala nie ciagnie cie za bluzke, nie marudzi?
u nas juz lepiej z maruda, nawet ma lepszy apetyt, sama sie bawi, ale jeszcze idealu nie ma, bo katar wciaz troche siedzi i juz jak zblizam sie z frida to krzyczy na maksa!!!ciekawa jestem jaka noc, poprzednia byla calkiem calkiem, bo tylko 4 razy wstawalam!ciekawe jak dzis...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...