Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heloł 🙂

Ale Lasencje tu mamy na brzuchu 🤪 Magda, Wysa fiufiu
Oliwierku ! Wszystkie Niedobre Ciocie Cię całują 😘 😘 😘 😘 😘
Pszczoła zdrówka!
Karolcia, tak jak Radzia pisze, spotkanie jest z mężami 😉
A my z Radzisławą faktycznie mamy kawał drogi nad ten Zalew :/ chyba jeszcze dalej niż Ty 🤢
Radzia jak wozisz Mateuszka w Tako? przodem czy tyłem ?

Dziewczyny jaki miałam dzisiaj piękny relaks 🙂
najpierw ta depilacja - drugi zabieg i już nic nie bolało... (aa i miałam Wam pisać, że już po pierwszym zabiegu tak ok 9dni po włoski zaczęły wypadać 🙂 )
Potem miałam promocyjne zabiegi na twarz i dekolt... maseczki, kremy, algi, peeling kawitacyjny, masaż... przy tym myślałam, że odpłynę 🙂

Aaa Radzia oczywiście ja też nie kupiłam jeszcze fotelika 🤢 ale najpierw muszę wybrać samochód, a potem fotelik... a przy moim niezdecydowaniu może to jeszcze troche potrwać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomniała bym o Olinku naszym ,gapowata ciotka ☺️

Np Madziu to nie zle wczorej się rozchorowałaś , dobrze że mama była u Was.
Gratuluję tygodnia bez karmienia Ali. 😉

Wyska śliczne zdjęcia wstawiłaś , Kacper bardzo ładnie wygląda i Ty też , tak sportowo . 🙂 No u mnie Jaś tak jak Mati nie poleży 😁 🥴 . A co do wózka to wiem jak się on składa {też miałam ochotę na niego} bo to nie jest parasolka tylko typowa spacerówka. Zakup udany na prawdę.

Nie ma postów od Izy i Netinetki , ciekawe co u nich ?
Oby Maja nie płakała a Blaneczka była zdrowa , zawsze takie czyjeś dłuższe nie obecności wróżą chorobę dziecka przeważnie bo wtedy brak czasu i sił by włączyć komputer, dziewczyny odezwijcie się 😉 🙂

Kamilko fajnie że Oli lubi tak wodę i zabawy na basenie ,ciekawe jak Jasio się będzie zachowywał jak go zabierzemy na basen? 🤨
Ja dziś też wziełam Jasia na dwór ,nie goraczkuje więc nie będę go kisić w domu i podobnie jak Radzia ubrałam go znacznie lżej , nie ten sam Jaś wiecie ?!
Grzecznie dał się ubrać , dobrze mu było siedzieć w foteliku ,na prawdę był o wiele spokojniejszy .Reasumując lamenty dzieci zimą-to wina tych kombinezonów , czapek i grubych szalików , jak tu nie płakać jak wciskają Cię w tony ubrań. 😁

Ja dziś sama ,Daniel w pracy cały dzień, może wróci na 24 🥴 ale jutro odpoczniemy sobie .Na pewno będzie długi spacerek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu kochana gdie mi do lasencji , aby rozjaśniłam czuprynę i podpiełam włosy .
Chuda szkapa a nie lasencja .

No to miałaś wypas , też bym chciała taki masaż , taki relaks że ho ho.
Muszę się wybrać , zobaczę co u nas w mieście mają za oferty w tych salonach urody i coś se zafunduję chyba .

Kasiu a wózek już kupiłaś ? bo cos tam wybierałaś pamiętam . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ale rzescie naprodukowalu!!!ho ho!
jutro odniose sie do wszystkich postow, bo od czwartku imprezujemy 😜 w czwartek u znajomych, w piatek u sasiadow, dzis mojej mamy urodziny, jutro tesciowej imieniny, a w poniedzialek taty urodziny 🤪 masakra jakas, nie wspomne ile musze sie nagloiwic z prezentami!
Olinku samych pieknych momentow, milosci i radosci 🙂
lece sie ogarnac i poprasowac, bo czasu z agrosz, moze uda sie pozniej wejsc na brzucha o ile nie padne 😉
milego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny cieszymy się że wszystkie dzieciaczki zdrowe oby tak dalej 😆
Moja marudzi, ale to pewnie zębów ciąg dalszy 🤢
Sto lat dla Olinka solenizanta, zaraz się roczki będą sypać 🤪
Dziewczyny podajecie dzieciakom witaminę d3? A może jakieś inne specyfiki typu omega med?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja też się melduję 😁
Dobry wieczór 🙂
Olinkowi sto lat życzymy i zdrówka, zdrówka, zdrówka 😘
Madzia ale Jasio ma niezłą stópkę 🤪 no i dziękuję bardzo że trzymałaś kciuki. Teraz w poniedziałek mam wolne więc będę z Mają w domu ale od wtorku Maja będzie w żłobku. Mam tylko nadzieję że przez to że teraz będzie regularnie to się szybko przyzwyczai 😞 no bo do tej pory to było tylko kilka godzin w tygodniu 🥴 ale wyrzuty sumienia mam jak stąd do honolulu 😞 ehh nie jest łatwo 😞
Oliwka zrobiła trzy kroczki 🤪 Wow Super 😉
Wyska bardzo fajny wózek kupiłaś 😉 i nie wiem dlaczego kolor CI się niepodoba - zielony to akurat mój ulubiony kolor 😜 A no i właśnie sobie wyobrażałam Kacperka nurkującego po swój smoczek 😁
A co do fotelika to muszę powedzieć że teraz przejażdżki samochodem to sama przyjemnośc od kiedy Maja jeździ przodem i rozgląda się na wszystkie strony 😁 (odpukać żeby nie zapeszyć 😜) a no i kupiłam już fotelik do drugiego samochodu.
Karolcia super że Oliwka jednak nie pominęła raczkowania 😉
Nas dzisiaj zaskoczył na spacerku deszcz. Właściwie to byłyśmy na placu zabaw na huśtawce a tu normalnie lunęło. Całe szczęście udało mi się szybko folię przeciwdeszczową założyć i tylko ja zmokłam 😜 ale normalnie przed wyjściem sprawdzałam pogodę i według BBC padać miało dopiero jutro rano 😠 ehh ta pogoda angielska 😜 nigdy nie można jej przewidzieć
Pszczółko gratulujemy sukcesu w odstawianiu Ali od cycka 😉
Magda ja też lubię zmierzch ale Pamiętniki Wampirów dopiero wymiatają 😜 z niecierpliwością czekam do 7 kwietnia na 17 odcinek 2-go sezonu 😜
Zgadzam się z Kasią że mamy niezłe lasencje na brzuszku 😆
Kasia zazdroszczę takiego relaksu 😜
WItaj Monia. Ja od niedawna daję Mai tran Mollersa i on jest z vit d3 😉
Ostatnio zrobiłam Mai na śniadanie jajecznicę na parzę i jadła aż jej się uszy trzęsły. Tylko nie wiem jak częśto mogę robić ? 🤨 może wiecie?
Zmykam bo już mi się Agatha Christie Miss Marple zaczęło 😉
Kolorowych snów 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☺️ ☺️ Aaaaaaaale wstyd, tyle postów dzisiaj trzasnęłam i zapomniałam o Olinku ☺️ Ciocia przeprasza, kajam się wprochu i popiele... ☺️ Wszystkiego najlepszego 😘
Pszczoła no co Ty, dałas sie chorobie? Zdrowiej nam szybciutko!!!
Magda czego Ty dziewczyno od siebie chcesz? Chciałabym tak wyglądać, naprawdę!!!
Ooo Kasia współczuję z tymi wyborami, samochód i fotelik to już trochę za dużo jak na taką Ciebie... może niech Szymon lepiej wybierze 😉
Relaksu zazdroszczę... a co do Tako to woże tyłem czyli przodem do mnie, bo jakoś nie umiem go nie widzieć na spacerze, zresztą moje dziecko jest takie towarzyskie że chyba by mu sie nie podobało nikogo nie widzieć... w sumie to nawet nie próbowałam...
Monia ja daje jeszcze Devikap bo pediatra na ostatniej wizycie jeszcze kazała podawać...
Co do bucików to Wam jeszcze coś powiem... dzisiaj w szafce znalazłam chyba z 5 par kapci i butów dla Mateusza w rozmiarze 19 czyli takim jaki kupiłam... zupełnie zapomniałam że kiedyś mi je dała kolezanka po synku, są kapciuszki zetpola i inne fajne butki... dzisiaj jedne takie mini traperki ubrałam Mateuszowi na wyprawę do Pszczyny, świetnie w nich wyglądał...
No i ogłaszam że Mateusz zaczyna nosic rozmiar 74!!!!
Cos jeszcze mialam napisac ale zapomniałam co 🥴
Idę spac bo marnie sie czuje dzisiaj, dostałam okres i mam jakies dziwne skurcze, takie bolesne że masakra, nigdy czegos takiego nie miałam... czuje sie jak przy bólach partych podczas porodu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A juz wiem co chciałam napisac... Mateusz mi jakos ostatnio nie chce zjadac kaszki z butelki przed spaniem... wczoraj pociągnął raz i mi uciekł dzisiaj to samo... wkurza mnie to bo chcę żeby sie najadł przed snem, ale wczoraj poszedl spac głodny, obudził sie o 23, dałam mu 90 ml mleka, wydoił jak nigdy wszystko i potem już budził sie tylko na herbatkę... oby nie zapeszyć ale w nocy coraz lepiej z tym jedzeniem...
A dzisiaj sie wkurzyłam i przelałam ten kleik z butelki do miski, zagęściłam, posadziłam Dziabaga w krzesełku, nakarmiłam i zjadł wszystko... nie wiem co mu sie odmieniło że mu ta butelka nie pasuje, ale to w sumie dobrze, ja wole go karmic łyżeczka tylko myslałam że on tak lubi przed snem dostac butlę, a on teraz zjada z niej mało albo wcale... jakby jeszcze w nocy nie jadł to mogłabym go całkiem od butelki odzywczaić... tylko z herbatka problem, miałam kupic ten kubek Balonik i zapomniałam... jutro może gdzies go dorwe to kupię i spróbuje szczęścia...
Teraz to juz naprawde dobranoc :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc kontunuuję 🙂
Kuba na zdjęciu rzeczywiście wygląda jak mały Jasiek 🙂 gdyby nie podpis to bym dała sobie rękę obciąć że to Jaś 🙂 tylko te włosy ciemne mi nie pasowały 🙂
Lenka jaka już ładniutka duża dziewczynka!! I jakie piękne niebieskie oczęta ma!! Cudne 🙂 i kombinezonik żółty jak u nas 🙂
Kasia + a Wam to nie wstyd?? 😜 Emilka skończyła dopiero 10 miesięcy a już sprząta, segreguje pocztę 😁 😁 hehehe filmik bezbłędny 😜
Tak zaczęłyście pisać o kawie.. ja podobnie jak Radzia - w domu jeszcze - ale w pracy 2.. czasem 3 kawy wypiję. Zaczęłam ostatnio łykać magnez bo czuję że mi się wypłukał strasznie, to mi jakieś oko skacze, to znowu coś innego... ech.. starość nie radość 😉
Mati - w Twoich oczkach też można się utopić 🙂 Przystojniak mały 🙂
Oliwierek wiadomo - musi być pierwszy!! 😁 ehehehhe 🙂 Gratulujemy pierwszych kroczków!! 🙂 My na razie jesteśmy na etapie samodzielnego stania - udaje się to na 2-3 sekundy 😁 Tata jeszcze nie widział bo od środy nie ma go w domu, ale jak jutro przyjdzie to będzie miał co podziwiać 🙂
Netinetko pytałaś jak tam u nas z tym odtsawieniem od cycka - a więc poszło w miarę gładko. Ala czasami jakby szukała cycka ale szybko ją zajmuję czymś innym i zapomina co chciała 🙂 a wnocy wystarcza jej mleczko z butelki i przytulanie do Mamusi 🙂 Szczerze powiem myslalam że bedzie duzo duzo gorzej. Troche mi brakuje tego karmienia ale kiedyś trzeba było skończyć a teraz była dobra okazja 🙂
Wysa ja nie wiem normalnie co Ty za teści masz... sory że to napiszę, ale teraz zaczęłam się zastanawiać że w sumie niektórym zachowaniom Twojego Męża nie ma co się dziwić skoro takie wzory w domu miał :/ ech....
W Mai to chyba nam rośnie nowy talent sceniczny 😁 Ale Gwiazdeczka 😁
Matuś na zdjęciu to jak leniwiec na gałęzi 🤪 boski!!
Radzia... film mnie zamurował... ale to totalnie.... najgorsze jest to że tyle jest kretynów n adrogach.. nie wiesz kiedy coś może łupnąć w auto. Najbardziej szlag mnie trafia jak czasami się niektórzy przechwalają jak szybko jeżdżą, że ograniczenie do 50 a on spokojnie jedzie 130 bo przeciez droga prosta :/ z racji że pracuję z kierowcami to też już się nasłuchałam co oni widzieli na drogach, jakie wypadki, tragedie to aż krew w żyłach się gotuje że winą za to wszystko można obarczyć tylko i wyłącznie głupotę ludzką 😠 masakra... ja teraz po tym wypadku z Alą to w ogóle stałam się jeszcze bardziej wrażliwa na takie rzeczy... ech.. normalnie teraz nie zasnę... 😞
Beatko - dobrze że juz w domku jesteście i że z Amelcią lepiej. A z tymi naszymi lekarzami właśnie już tak jest.. nie wszyscy są źli bo nie można generalizować, ale niestety ci zapatrzeni w siebie i wszechwiedzący psują obraz całej reszcie 😞
Magda - wow!! sąsiadka po raz 6 w ciąży?? Ta to ma zdrowie 😁 to przyjemnej ciąży życzymy 🙂
Radzia - sytuacji w pracy nie zazdroszczę 😞 mam nadzieję, że w końcu poukłada się u Ciebie i zaczną się normalne warunki..
Radzia - ja jeszcze też nie mam fotelika. Byliśmy zdecydowani na ten co ma Łajsoka ale w końcu nie kupujemy bo się okazało że znajomi już nie będą używać swojego i nam oddadzą. Ale nawet nie wiem jaki.. jak będziemy w Szczecinie i odbierzemy to napiszę co mamy 🙂

Noooo 🙂 przeczytałam, odpisałam i z czystym sumieniem idę spać 🙂 z racji że się lepiej czuję to nawet może książkę poczytam do poduszki 🙂

DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Chyba kolejne ząbki Emce wychodzą, bo w nocy płakała... śmieszne to, ale jak tylko posmaruje jej dziąsła żelem to od razu zasypia i przestaje płakać 😁
Niech wychodzą te zębole bo śmiesznie wyglada z samotną dwójką u góry

Radzia my to nawet musimy okres dostać w tym samym dniu 😁 i też mam wyjątkowo bolesny
Mati zaczyna rozmiar 74 🤪

Izullka mówisz że Pamiętniki Wampirów wymiatają ? zobaczyłam chyba 2 odcinki ale zrezygnowałam... może znowu zaczne jak tak zachwalasz 😉 ja tam uwielbiam True Blood - to dopiero wymiata 😜 😁 ale coś kojarzę, że też to oglądasz... tzn teraz trzeba czekać na kolejne sezony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉 spróbuję doczytać...
Zła ciocia zapomniała o Olinka miesięcznicy 😞 zdrówka Kochany 😘
Tak Radzia Kacper nigdy nie siedział w wózku 😁 po prostu nie chce i się krzywi 😁 a jak położę to on sobie wtedy spokojnie leży i zasypia.
Madziu ślicznie wyglądasz 🙂 Laska job twoju mać 😉
Kasia zazdroszczę Ci tych zabiegów 🙂 ja to o nich mogę tylko pomarzyć 😁
My podajemy Moller's tran ale czasami tak na zmianę z wit. D3. Ja mam zamiar podawać do 2 roku życia. Podobno tylko w lato nie trzeba i coś mi się obiło o uszy że w wiosnę....
U nas w ogóle Kacper czasami na noc nie je. Je np o 16 a potem jak uda się przetrzymać do 19 to nawet łyka mleka nie weźmie 🤢 i idzie lulku.
Jeszcze tylko napiszę co ze mną nie tak i zmykam bo nie dam rady pisać 🤢 Trochę zaczęłam się martwić o siebie. Po pierwsze to spóźnia mi się okres ponad tydzień mam nudności i mdłości... nie, w ciąży nie jestem robiłam test. Chyba że jakiś był wadliwy ale wątpię... I od kiedy zaczęłam chodzić na siłownię tak się dzieje. Może brak okresu przez wysiłek. Ale jak ćwiczę to mam tętno 165... czyli stanowczo za dużo 🤢 i strasznie mi drętwieją nogi. Wczoraj przez cały spacer czyli 1,5 godziny miałam zdrętwiałe palce u nóg a poza tym jak spadło mi te 7 kg po pierwszym treningu to teraz ani grama. Czyli coś ze mną nie gra. Musze iść do rodzinnego lekarza a do ginekologa mam na ten czwartek. Beznadziejnie się czuję i chce mi się teraz wymiotować dlatego nie dam rady już pisać. lecę i życzę miłej niedzieli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa oj to faktycznie przejdź się do lekarza, może jest to wynik odchudzania, często organizm dziwnie reaguje, ale lepiej to sprawdź.
A o zabiegach nie musisz marzyć 😜 za wszystko zapłaciłam 60zł, akurat zrobili mega promocje na Dzień Kobiet.

Zapowiada się przepiękny dzień..
a jeszcze miałam pytać jak ubieracie Dzieci na taką pogodę?
Radzia lżejsza kurtka tzn taka zupełnie lekka na wiosnę? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wczoraj ubrałam Kacperka w kombinezon który na jesień chodził, Już trochę przymały ale dobrze było, pod spód tylko body z długim bluzę i cieplejsze rajstopki i było idealnie 🙂 Dziś przyjeżdża Bartka brat cioteczny i idziemy z naszymi maluchami na spacer 🙂 Dziś ma być jeszcze cieplej 🙂
A ta dziewczyna jest przesadna dla swojego dziecka. Ma małą plamkę na bodach to od razu wyrzuca do kosza tak samo śliniaczek bawełniany jest u nich na jeden raz 😮 ale synek duży... ma 5 miesięcy a waży prawie 10kg 😮
Dobra lecę pobawić się z Moim Misiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ja się chciałam pochwalic że MatI nie jadł mleka w nocy pierwszy raz od urodzenia!!! Za to herbatki wypił hektolitry 🤪
Wysa id do lekarza, zrób kompleksowe badania i dopiero kontynuuj odchudzanie odpowiednie dla Ciebie, lekarz na pewno cos Ci doradzi...
Moja mama już poleciała z Mateuszem na spacer, a potem po obiedzie pojedziemy z nim do parku, piekne slońce i cieplutko u nas że hej!!! Kasia a może przyjedziecie do Jastrzębia 😜
A lżejsza kurtka to taka która ma dwie warstwy, podszewke ma taką jakby flanelową albo to taki cienki polarek, nie wiem co to za materiał... w każdym razie jest sporo cieńsza od tej zimowej bo nie jest między warstwami materiału niczym wypchana jesli rozumiesz o co mi chodzi... 😉
Ogólnie to ubrałam go dzisiaj tak: body z krótkim rekawem, na to bluza średniej grubości i ta kurtka, ciensze rajstokpki i spodnie z polaru, cieńsza czapka i oczywiście na nózie trampki!!! Nie jest to zbyt grubo, wiem, ale ja nie mam go jak ubrac, bo zima chodził ta samo tylko zamiast tej cienkiej kurtki miał grubszą lub kombinezon... ja nigdy Mateusza nie ubierałam w więcej niż 2 wartswy bo jemu jak za ciepło to sie zaraz wścieka... i np zimą jak był tak ubrany to wiecznie miał kark spocony więc nie wiem jak powinnam go ubierać... w krótki rekaw i kombinezon? No już cieniej sie nie dało... to ma po tatusiu bo mój mąż zime przechodził w grubej kurtce a pod spodem krótki rekaw 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa a co to za zabobony ? 🤢 czy lepiej mam nie pytać ? Emila tak mi ulewała (w zasadzie po szpitalu dopiero przestała),że każdy ciuszek ma brudny ! aż wstyd, no ale co mam robić? wywalić ciuszki ? dosłownie każde body, rajstopki, bluzy...
No Radzia wiem o co chodzi 😁 my też mamy taką kurteczke, ale kurde chyba boje sie ze Emila zmarznie, a moj Szymon tez w zime chodzi tylko krotki rekaw pod kurtką 😠
Radzia po obiedzie mamy iść na spacer i wlasnie chcialam gdzies pojechać... a w Pszczynie jest coś ciekawego? tam chyba jakiś park jest nie
I oczywiście gratulejszon za barak mleka w nocy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nie zabobony ona po prostu taka czyścioszka. No i nie pozwala prać ciuchów ręcznie bo mówi że będą wyciągnięte...
A ja już nie wiem jak dziś ubrać Kacperka 🤢 kurcze mam cienszą czapeczkę ale taką na wiosnę bardziej... A taka zimowa zielona to za mała 🤢 a kurde ale mam dylemat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...