Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jej Emilunia słodkości 😘 😘 tak jak radzia pisała o Mateuszu Oliwus też zaraz by do buzi wkladał ten papierek 😁 a emka ładnie wycierała szyflady 😁 porządnisia 😉Olinek tez nabył nowa umiejętność i daje buziaka i jak się go spyta jego jak kocha mamę to rozkłada rączki i ściska mnie za szyję 🤪 wogule nawet tak ni stąd ni zowąd coś sie go zapyta to wie co i jak Mati jak zwykle super minki i golasek, uwielbiam golaski juz pisałam dzis Wysce na gg że takie fajne małe pulchne krótkie łapki i nóżki do schrupania, ja Olinka często na golasa poszczam na łóżko 😁
Co chwilę zerkam na tę łobuzierską minę Matiego, swietna jest 😁 uwielbiam go 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Będe pierwsza, będe pierwsza!!!! 🤪

Wszystkiego Najlepszego Moje Kobietki z okazji Naszego Święta!!!! Grzecznych dzieci, posłusznych mężów, pełnej szafy ciuchów i wszystkiego co mozna nazwać szczęściem!!! Buziaki!!![color=purple][/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DRUGA 🤪 😁
Przyjmijcie życzenia Baby kochane, od drugiej baby z samego rana. I niech dzień cały będzie radosny, bądźcie zdrowe Baby, oby do wiosny. 🤪 😁
[URL=http://img856.imageshack.us/i/tulipanyi.jpg/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/1693/tulipanyi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, noc taka sobie. Miał 39.2 temp. a dziś z rana 37.5 a teraz śpi. Nie mam pojęcia co to jest, czy od zębów może być tyle czasu? Na noc dałam ibum i o 23.30. Ostatni raz jadł obiadek o 13 i potem trochę kisielku, to było wczoraj no i z rana wypił 130 a tak w nocy tylko herbatkę i o dziwo herbatka miała temperaturę pokojową i pił. Męczył się ciągle, budził się, a jak wstał o 23.30 i nie dał rady zasnąć to wygoniłam męża i spałam z Kacprem. Muszę go poobserwować co dalej bo na razie do lekarza nie ma sensu iść.
A teść jak to teść, wkurza mnie codziennie a najbardziej lubi się wykłócać o to w czym nie ma racji. Dziś włączyłam dla Kacperka kołysanki i byłam w kuchni a teść poszedł wyłączył heh, a ja mówię do niego że co przeszkadza radio? i że ja wam niczego nie wyłączam to zmiękł...
Jejciu jaka Emilka sprytna 🙂 jak fajnie chodzi na około stołu i wspina się 🙂 ja stawiam że następna po Olim pójdzie 😉 u nas daleko na pewno bo Kacper tylko wstaje a jak troszkę ma stawiać kroczki to tylko w łóżeczko, no i właśnie też musi obniżyć na najniższy stopień.
Ale Mateuszek przesłodki, najbardziej podobają mi się w nim te piękne duże niebieskie oczka i super włoski. A miny to czadowe 😉
WY nie potraficie żyć bez kawy a dla mnie mogłoby jej w ogóle nie być. Nie lubię, ale czasami z kimś mogła bym wypić ale to właśnie rozpuszczalna i z mlekiem taka lura 😁
U nas bardzo dobrze rozumie co się do niego mówi, niczego nie uczymy jak mówić ale on wie. Wczoraj np. mówię daj mamie smoczka to wyjmuje z buzi i kładzie mi na rękę i tak samo jest z "bach smoczek" to wyrzuca.
Dobra ja zmykam bo teściowa wybiera się do fryzjera i muszę zabrać Kacpra. No a pospał 15minut.
Wszystkim małym i dużym Kobietkom Majowym buziaki od Kacperka 😉 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak myślicie dawać mu dziś tylko mleko? Bo boję się że będzie wymiotować bo wczoraj jak mu dawałam ibum to na wymioty ciągało. Teraz oglądaliśmy studniówkę bo zebrało mi się na wspomnienia, ja patrzę a Kacper zasnął 😮 ciekawe ile pośpi bidulek 😞 i slyszę jak charcze przez nosek już 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i teściowa do mnie za*ebała dziś hahaha... mówi: "ja będę dziś spała z Kacprem a Ty se pośpisz" hehehe. Ja mówię że na pewno nie. Zresztą nie w ich łóżku no cholerka jasna. Teść chory pełno bakterii na poduszce, ja nie wiem co oni w tej głowie wszyscy mają, chyba tylko gówno!! sorki ale wściekam się 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikogo nie ma a ja nie mam kogo się poradzić 😞
Nie wiem czy mam iść do lekarza czy nie. Kacper ma znów 38.4 ale nic poza tym mu nie jest oprócz tego lekkiego charczenia w nosku jak śpi i to że ciągle leży spokojnie troszkę zasypia patrzy na mnie takim smutnym wzrokiem małymi oczkami 😞 pierwszy raz jestem w takiej sytuacji bo nigdy nie chorował 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOCHANE BABY!!!!
SAMYCH PIEKNYCH CHWIL W ZYCIU WAM ZYCZE I DUUUUUUUZO MILOSCI I RADOSCI 🙂


Wyska idz do lekarza,ja obstawiam, ze to poczatek infekcji 😞 teraz katarek lekki, za chwile moze sie zaczac kaszel i nie daj boze cos gorszego,wiec lepiej idz, niech go zbadaja!ja bym poszla...
a ten wozek fajny i lekki, skoro ma dobre opinnie to bierz, firma raczej sprawdzona 😉 a i ja od tego sprzedawcy ostatnio bralam kilka rzeczy i sprawdzony, bardzo szybko mialam przesylke 😜
A i jesli dziecko jak jest chore nie chce jesc, to nie nalezy go zmuszac...podobno tylko picia jak najwiecej trzeba dawac, a dziecko sie nie zaglodzi samo, tak nam tlumaczyla pediatra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do wizyty naszej to pani doktor przyznała się że strzeliła gafę bo zapomniała nam powiedzieć bysmy przed zakończeniem zastrzyków przyszli i tym sposobem od soboty do dziś zrobiła się dość duża przerwa bez antybiotyku a Jaś jeszcze nie wyzdrowiał 😞
przepisała nam antybiotyk o przedłużonym działaniu i mam go podawać przez 5 dni, inhalować i oklepywać. Ma jeszcze takie chrapotanie i katarek , gorączki nie miał .
No zobaczymy po tym antybiotyku jak będzie ?!

Filmik świetny a Emka piękna a jak czyściła tę szufladę ach ...Kasiu pomoc Ci rosnie.
Mati piekny a te jego miny -cudne po prostu .

Wyska ja bym poszła do lekarza , gorączka jest oznaką że organizm walczy z jakąś infekcją .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu szkoda że jeszcze Jasio nie wyzdrowiał, bidulek 😞 to czyli znowu będzie brał antybiotyk? ale to wina lekarki.
Ja myślę że u Kacpra to 3-dniówka. Ma tylko temperaturę a te charczenie w nosku to od temperatury. Dałam czopek o 11 i nie ma już gorączki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hej.
Ja na chwilkę padłam , jestem panięta dziś, Monia ale u nas prócz przeziebienia to też idą górne jedynki , ślina mu leci że już nie nadążę go przebierać, pcha wszystko do buzi .

Dziś to już sam był bez silny i zły ,widać że dokuczały mu zeby i ten zatkany nos, ciagnoł i wyrywał mi włosy , gryzł mnie jak się tylko przytuliłam .Aż zwróciłam mu uwagę to się popłakał , no mama worek treningowy 🤢
Ale apetyt ma .

Monika jak Kacper?
Ja zmykam bo Jaś popłakuje.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Nie dam rady nie doczytam nawet tych 5 stron 🤢 wiem że jutro bede miała 3 razy więcej ale trudno. dzisiaj już padam na ryjek !

Nie mogłam przeoczyć fotek cudownego Mateuszka 🤪 ach miodzio szkoda słów, jakbym się wczytała to pewnie wszystkie Dziewczyny się zachwycały naszym Majowym Przystojniakiem 😉
te błękitne oczka - rozczulające 🙂

Jasiu zdrówka Maluszku -niech Cie nie meczy ten wredny katar !
Kacper Ty to samo - zdrowiej !

Uciekam, bo ledwo widze na oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po siłowni, ostro zmęczona więc napiszę krótko i uciekam spać.
Ja wątpię że to trzydniówka. Już nie ma temperatury, ale w ogóle nie chciał jeść. Zjadł tak jak wczoraj obiadek o 13 potem jabłko i więcej nic. Ciekawa jaka noc będzie.
Oj Madziu odpoczywaj, rozumiem jak ciężko, sama z Jasiulkiem. Szybko niech mu wychodzą te zęby!
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Po pierwsze przesyłamy buziaki życzenia samego zdrówka Kacperkowi, Oliwce i Jasiowi 😘 i w imieniu Mai dziękuję za życzenia 😉
Po drugie przez te kilka dni naskrobałyście tyle stron że niemożliwym jest żebym odpisała na każdego posta 😮 ☺️
Kasia mam nadzieję że z mamą sprawa już wyjaśniona i już jesteście pogodzone 🤨 no i nie gniewaj się na mamę bo do kogo będziesz chodzić po obiadki 🙃 (mam nadzieję że Cię nie uraziłam tym żarcikiem :blush 🙂
Oleńka witaj z powrotem. Fajnie że udało Wam się jednak pojechać do mamy 😉
Łajsoka normalnie nóż się w kieszeni otwiera jak czytam o Twoim teściu 😠
Kasia super buciki 😉
Ja też już myślałam o urodzinkach Mai. Już wiem jaki tort zrobię tylko jeszcze nie wiem w jakiej formie będą te urodziny bo raczej nie pomieszczę wszystkich u siebie w domu 😞 no chyba że będzie grill i szwedzki stół 🤨 🥴
A Netinetko miałam Ci pisać że Ula moja siostra też kupiła mclarena techno xt i jest baaaardzo zadowolona. Fajne jest to że jak zarejestrujesz się na stronie to dostajesz dożywotnią gwarancję na ten wózek 😉
Jakie cudne muffinki 🤪 i śliczny torcik będzie miała Blabla 🙂 ja też właśnie lubię te torty angielskie bo z tego lukru plastycznego można takie niesamowite rzeczy robić 🙂
No nie Magda, ale dała Twoja teściowa z tym peselem 😠
Zosia ma eleganiecki kostiu kąpielowy 😁 ja już też kupiłam Mai 3 🙂 w tym jedno bikini 😜
Szok normalnie myślałam że Kuba to Jasio 🤪
Straszne z tym wypadkiem 😞
Radzia pochwal się jaki prezent Ci małżonek wyszykował 😆 😉
Monia Lenka jest śliczna 😆 no i faktycznie bardzo do męża podobna 😉
Pszczółka ale niefart z tą grypą żołądkową u pana młodego. Normalnie szacun dla panny młodej - ja bym chyba nie dała rady 🥴
No nie Oli zaraz sam pójdzie 🤪
Emilka słodziak nad słodziaki a Mati to normalnie czaruś taki że szok 😁
No a teraz dla wszystkich chorych bidulków: ZDRÓWKA, ZDRÓWKA, ZDRÓWKA i jeszcze raz ZDRÓWKA 😘
Uwielbiam wracać po pracy do domu. Maja się tak cieszy strasznie jak mnie widzi. A ostatnio daje mi buzi 🙂 normalnie się przybliża żeby pocałować mnie w usta i w ostatnim momencie wystawia język i mamy pocałunek z języczkiem 🙃 😜
Dzisiaj nagrałam jak tańczy i śpiewa do mikrofonu ale to już może zrzucę jutro bo padam na twarz i muszę się położyć 😉
Buziaki dla wszystkich 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo jestem pierwsza 😲
hej
u nas nocka oki, tylko 4 razy wstawalam, wiec zle nie jest 😁 ale zastanawiam sie czy nie slyszalam ze placze czy naprawde nie plakala 😮bo wieczorem bylam z sasiadka na piwie i troszke zakrecona sie polozylam 😜 zaraz jedziemy na kontrole bioderek, ale bez zapisu, bo nam przepadlo tydzien temu przez ta cholerna trzydniowke 😠
Madzia jak tam Jasio? zdrowieje?
Wyska napisz co z Kacperkiem?
Izulka a nie wiesz czy twoja siostra kupila Maclarena w Polsce czy gdzies za granica? juz sie nie moge doczekac kupna, ale jeszcze za zimno na taki wozek 🙃
Radzia pochwal sie niespodzianka 😜 😜 😜
lece sie ogarniac poki Blabla spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...