Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej.
Byłam dziś w kościele, a potem zapisałam się na wizytę do ginekologa żeby zrobić cytologię. Mam nadzieję że wszystko dobrze.
Wiecie u Kacperka to ta gorączka na pewno była od zębów, tylko jedną dobę miał temperaturę, tylko trochę się dziwiłam że taka wysoka może być, no ale jest już w porządku 🙂 Tylko jakąś małą wysypkę ma na brzuszku. Dziękuję za troskę 😉
Izulka czekamy na filmik Mai 🙂
Właśnie Radzia co mąż Ci podarowal? 🙂 ja to dostałam różę 😜 pierwszy raz na Dzień Kobiet 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,
ja na razie znowu nie mam kiedy doczytac... może wieczorem jak Ala pójdzie spać.
Na razie tylko napisze Wam co u nas:
zostałam dziś w domu. Ala od rana wymiotuje, jak już nie miała czym to wymiotowała żółcią. Byliśmy u lekarza, dostaliśmy syrop na wymioty, probiotyki i skierowanie do szpitala jakby nie było poprawy. Jak wróciliśmy Alunia jeszcze wymiotowała a teraz już ładnie śpi. Przebudza się co jakiś czas, ale jak tylko wezmę ją na ręce to śpi dalej. Teraz gotuję jej marchwiankę, żeby jej dać jak wstanie. Jak daję jej wody to zaraz wraca wszystko.. mam nadzieję, że jak już wstanie to będzie dobrze. Po południu przyjedzie moja Mama, bo żeby było zabawniej dzisiaj rano rozłożyło też mojego Grześka. Jak byliśmy u lekarza to jego też przebadała i stwierdziła że to to samo więc wysłałam go do jego Mamy i tam leży w łóżku a my z Alą tu w domu. Mam zw.lek. na Alę do końca tygodnia ale w pracy teraz mamy duży przetarg i brakuje rąk do pracy więc chyba już jutro pójdę normalnie, skoro moja Mama będzie. Grześ chyba na noc zostanie u swojej Mamy.
Uciekam zamieszać w garnku i sprawdzić co u Ali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej: 🙂 ja tam wczoraj zostałam porwana przez męża na mój ulubiony deser i dostalam tulipanki 😜 a dzis kupiłam sobie botki i kurteczkę na wiosnę 😜 kurtke upolowałam oczywiscie w "moim" ciucheksie z Vero Mody za jedyne 20zł 😁
a Alunia biedactwo, myslę że ten wirus co krążył na tym weselu ją dopadł! oby szybko jej przeszlo i Grzesiowi też i żeby Ciebie Pszczółko nie złapało 🙂
Wysa a może to jednak 3 dniówka skoro Kacperkowi wyskoczyła wysypka? ja czytałam kiedys że trzydniówka to nazwa bo przeważnie wysoka temperatura wystepuje 3 dni ale może być rówznież 1, 2 a nawet 4 dni, więc myślę zę to jednak to 🙂 najważniejsze że juz mu przeszło 😉
Pogoda dzis naprawdę super 🙃 wiosna wiosna wiosna 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas pogoda nie bardzo bo był wiatr więc zostaliśmy w domu ale podobno weekend ma być ciepły 🙂 wiem że u nas gdzieś 7 stopni.
Beata wróciła z Amelką ze szpitala ale super 🙂
Beatko daj znać co u was 🙂
ja zajęłam się szukaniem jakiegoś domku na mazurach. Najlepiej to nam byłoby koło Augustowa. A zna ktoś może jakieś fajne miejsca w przystępnej cenie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
Ja tylko a chwilkę , padam na morde 🤢 Jaś marudny, kaszel taki w miarę i mniej mu rzęzi już,draka jest jak wyciągam katar ale cóż muszę.
Ma wysypkę na pleckach i szyi ale to po tym antybiotyku chyba no i mocno się poci w nocy przebieram go kilka razy.
Ta pogoda jest taka zdradliwa , czuć wiosnę ale w powietrzu roi się od bakterii .No weekend ma być ciepły 15 stopni 🙂 ale cóżmy go spędzimy pewnie w domu jeszcze.

No Alunia zachorowała eh... buziaki myszko od nas , Pszczółko pozdrowienia dla chorego męża 🙂

Beatka już w domu? Odsapnie i da znać pewnie.

Wyska to nie byłaś z Kacprem u lekarza?

Łajsoka zazdroszczę zakupów, no ja idę w piątek do fryzjera , nareszcie 😉

Radziu co dostałaś? nie trzymaj nas w niepewności już!!!!! 😉

Iza czekamy na spiew Mai 🤪

Kasiu żyjesz?

Ciekawe jak Blabla po kontroli bioderek ?

Spadam bo ledwo siedzę , wypompował mnie ten mały chuligan dziś na maxa , ja wyglądam już jak wiórek przez niego . Cały dzień nie spał i na wieczór wstapiły w niego jakieś siły nadprzyrodzone bo odstawiał szopki .
Spadam dziewczyny do jutra . Proszę o zdrowaśki za mnie i za to bym miała więcej siły hahaha. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł

Beatko super że już jesteście ! Czekamy na relacje czy już wszystko ok.
Pszczółka zdrówka dla Ali - musi być wszystko dobrze. Trzymajcie się rękami i nogami z dala od szpitala.
Jasiu zdrowiej Mamusi, bo na weekend zapowiada się super pogoda.
No Kacperka nic nie dopadło uff
Pozdrowionka
Niestety nic więcej nie napisze, padam, ide spać
Spokojnej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja,
my po kontroli, wszystko super , pani znow nazwala ja "dlugonoga blondynka" a ta usmiech od ucha do ucha, jakby rozumiala o co chodzi 😜 i po tej wizycie juz zglupialam jesli chodzi o zakladanie butow, bo pani ortopeda powiedziala, ze skoro juz duzo staje, to zakladac jej kapcie z usztywniana pieta, Zawitkowski w tvn mowi, ze absolutnie, ze tylko na zewnatrz, wiec juz sama nie wiem, a wy co o tym myslicie??? 😮
Madzia super, ze Jasio juz mniej kaszle, my po spzitalu tez mielismy sumamed i to byl jedyny antybiotyk, ktorego Blabla nie zwracala 😉
Pszczola ale mi was szkoda, moze uda sie bez szpitala, oby!trzymamy kciuki i zeby ciebie nie dorwalo, bo ktos musi dbac o to wasze stadko 🙂
Beatko dobrze, ze juz wrocilyscie, napisz co i jak!
juz sie nie moge doczekac tego wekendu i oby ta piepr...na zima juz do nas nie wrocila 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloooł
O jak dobrze że tak mało pisałyście 🙂
Jasiu, Kacperku, zdrówka jeszcze raz!!!
Niespodzoanki nie było niestety, sprawy się skomplikowały... chciał mi kupić laptopa, takiego tylko dla mnie, ale niestety na razie musze o nim zapomniec, a już się trochę napaliłam 😞 No i skończyło sie na kwiatach 😉
Aluniu nie daj się chorobie, zdrowiej szybciutko...
Beatko witajcie!!!
Antko super, że Blabla zdrowa... co do butków to ja nie wiem... wszyscy wokół mi gadaja że trzeba ale ja jakoś mateuszaw kapciach nie widzę... mimo to kupiłam mu dzisiaj z Befado kapciuczki ale jak mu załozyłam to tak jakoś krzywo stawiał stopki, bo nie przyzwyczajony i jakoś dziwnie mi w nich wyglądał...
O taki kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Netinetko moja siostra kupowała wózek w Polsce. A czego jest jeszcze za zimno ? 🤔 ula normalnie go używa 🤨 no chyba że jest jakaś opcja bez śpiworka 🤨
Wyska może to jednak była trzydniówka skoro pojawiła się wysypka 🤨
Biedna Alutka 😞 oby szybko minęło 😞
Co do Mazur to ja nie znam żadnych ośrodków koło Augustowa 😞
Och to się Jasio wymęczy 😞 buziaczki dla niego 😘
A ty Madzia koniecznie musisz nam się tu pokazać w nowej fryzurze 😉
Beata super że już jesteście z powrotem w domu 🙂
Co do bucików to ja kupię Mai z clarksa 🤨 jak będę mieć wolne to pojedziemy do sklepu bo kompletnie się nie znam na tych rozmiarach 🤢 a myślę że kupimy coś takiego - zrobione specjalnie dla dzieci które stawiają pierwsze kroczki 😉 http://www.clarks.co.uk/find/mcrages-is-cruising/product-is-20340673
Radzia szkoda że nie wypaliło z tym laptopem 😞
No a tu obiecany filmik, a w zasadzie dwa 🙂 trochę Mai mikrofon ucieka 😜 a ja trochę poucinałam filmiki żeby nie przynudzać bo Maja to tak może w nieskończoność 😉 http://www.youtube.com/watch?v=wajAV3hEsoQ oraz http://www.youtube.com/watch?v=gyfRw7t96w8. Na tym drugim słychać że mikrofon działa 😜
A teraz zmykam spać i mam nadzieję że nocka będzie taka sama jak wczoraj, czyli zero pobudek 😉
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Dla małych mężczyzn majowych wszystkiego najlepszego 🙂 😘
Netinetko super że z bioderkami Blabli dobrze 🙂 a czy ja muszę pojechać sprawdzić? Bo my mieliśmy ostatni raz badanie jak Kacper miał chyba 3 miesiące.
Radzia fajne to butki 🙂 Mateuszek musi się jeszcze przyzwyczaić bedzie dobrze 🙂
Izulka ale Maja ładnie stoi 🙂 i fajna ta zabawka 🙂 może zostanie piosenkarką 🙂
Dziś powiedział dla męża jak mnie wkurzają teście, zrozumiał i powiedział że ciagle tu nie będziemy siedzieć. Rozpieszczają mi Kacpra, ciągle go na rękach noszą, już im tyle razy uwagę zwracałam ale oczywiście nie dociera i ciągle pouczają. Dziadki mogą rozpieszczać dziecko ale nie tacy z którymi się mieszka. I na wszystko mu pozwalają, co on chce to mu dają a jak teraz nie dam mu telefonu lub jakiegoś kabla to płacze. Dość mam. ale nie będę się żalić tu i zaśmiecać eh 😠
Zmykam bo Kacper się obudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Netinetko właśnie nasza pediatra tez tak mówiła że jak Oli juz tak często stoi itp to lepiej żeby miał kapciuszki, jak juz pisałam wcześniej zakładam mu , ale nie zawsze, daję mu taki odpoczynek, puszczam go na bose nóżki na chwilkę. oli czę sto sam sobie wstaje przy pchaczu i drepta 🙂
Fajne te papucie ma Mati 😁
Beatko witajcie jak Amelka?? jak masz chwilke to opowiadaj co i jak 🙂
Majeczka mala piosenkarka świetnie śpiewa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane!
Możemy prosić o głosy????
http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

baaardzo nam zależy na wygraniu chusty... przyda się przy mojej dwójce 🙂

pozdrawiam i dziękuję!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Izulka ale z Mai piosenkarka, super;p buciki swietne, u nas nie kojarze, zeby byly dostepne 😮a z tym wozkiem to wlasnie jest tak, ze maclaren xt jest bez spiworka a mozna go dokupic osobno za...250 zl 😞 i stwierdzilam, ze poczekam , bo w lato raczej bede jezdzic tym wozkiem a w razie co an nast sezon kupie 🙂
Wyska u nas to byla wizyta obowiazkowa w 10 m-cu mniej wiecej wiec dowiedz sie lepiej, teraz mamy przyjsc jak Bla bedzie miala 1,5 roku albo bedzie juz 5 m-cy chodzila!i nigdy nic zlego nie bylo a wizyty byly wyznaczane!
a dobrze, ze maz cie rozumie z tymi tesciami, bo naprawde czasami przesadzaja, obyscie nie musilei za dlugo z nimi mieszkac!
Radzia ja wlasnie tez mysle o takim bucikach, bo maja ladne wzorki i cena jest przystepna, ja chyba bede na troche zakladac i troche na bosaka, bo juz sama nie wiem co bedzie lepsze 🙂
u nas nocka w miare, bo tylko 3 pobudki 😁 ale 6.30 juz pobudka !a ciemno bylo jak nie wiem co, bo deszcz padal!mam nadzieje, ze pogoda sie nieco poprawi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
No to fajnie że u Blabli wszystko ok.


U nas nocka kiepska , Daniel z nim spał od 2 no i jak Jaś o 5 chciał jeść to on go nie słyszał i się zaczeło , rozbawił się na maxa , ja wparowałam do pokoju i nawrzeszczałam bo jak ja to go muszę słyszeć i dzieciak śpi do 6;30 a nie do 5 .
Oczywiście ja poszłam zaraz spać i go zostawiłam a co,niech go usypia .

Mnie od wczorej pobolewają nerki , juz naprawdę nie daję rady .


Trzymajcie się do wieczorka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu a co się dzieje z nerkami Twoimi? Ja to miałam tylko kiedyś problemy z zapaleniem pęcherza i bardzo dokuczało 🤢
A filmiki świetne, ta dziewczynka jest boska 🙂
A u nas Kacper też o 5 pobudka, bo mąż w pokoiku nie potrafi się cicho zachowywać, jest niewyspany i ciągle marudzi popłakuje, teraz ledwo ukołysałam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,
u nas już znacznie lepiej. Ala spała wczoraj dużo i na wieczór już nie wymiotowała na szczęście więc do szpitala nie szłyśmy. Noc ciężka bo z jednym okiem otwartym spałam, zresztą położyłam ją obok siebie w łóżku bo jak Grzesiek i tak u Mamy spał to mogłam ją mieć przy sobie. Poza tym Mała marudna, chyba ją jeszcze brzusio bolał bo się bardzo wierciła, pół nocy przespała na brzuszku, siadała nawet więc widać było że coś ją męczy. Dziś moja Mama z nią była, a ja w pracy ale zaraz się zbieram już do domu. Z Grześkiem się dzis też nie zobaczę, bo pisał ze juz lepiej, ale dalej nie tak jak powinno byc wiec lepiej nie przenosic zarazków. Moja Mama jutro wraca do domu wiec ja już zostaje z Alą i do pracy nie idę.
Może w koncu dzis uda mi się poczytać co tam u Was bo zaleglosci juz tygodniowe mam 😞
PS. dziękuje za wszystkie słowa otuchy i zyczenia zdrówka - chyba poskutkowało 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Te butki kupiłam bez Mateusza, zmierzyłam mu patyczkiem stópkę i poszłam z tym do sklepu, pani włozyła patyczek do bucika i stwierdziła, że musi być rozmiar 19... jest jakby zbyt duzy ale Matik zawija paluszki i ciężko stwierdzić... 🙂
Wysa my mielismy badanie bioderek 2 razy, z tego drugi raz we wrzesniu, ale to nam kazał przyjśc do kontroli bo przy pierwszym badaniu Mati miał te bioderka na granicy i chciał sprawdzić czy się poprawiło... ale wiem że te bioderka to róznie badają, niektórym raz, innym dwa... nie wiem od czego to zależy...
Co do rozpieszczania to niestety mam to samo... i masz rację Wysa, że dziadki sa od rozpieszczania ale nie jeśli sie razem mieszka a jeszcze jak moi sa większość dnia z Mateuszem... Ty przynajmniej masz to pod kontrolą a ja wcale... 🤢
Świetny ten mikrofon ma Maja... no i rośnie nam mistrzyni karaoke 🤪
U nas Mateusz kilka dni z rzędu budzi sie już o 6-tej a potem już o 8 drzemka... ale noce mam ostatnnio straszne, budzi sie i płacze, marudzi... wczoraj jak mu smarowałam dziąsła w nocy bo już nie wiedziałam co z nim robić, to poczułam takie mocno napuchnięte u góry... dzisiaj kupiłam Camilie i zobaczymy czy to u nas będzie działać, bo Dentinox dobry, ale na przednie zeby, a atm z tyłu zanim sie dostane to wszystko mu spływa po brodzie bo zaciska buźkę 🥴
Mój mąz tez nieraz chciał spac z Mateuszem żebym mogła się wysoac ale niestety on w nocy jakos sobie z nim nie radzi i ja tak czy siak nie spię bo słysze jak mateusz płacze... a jak się kłade koło niego to on sie przytula i zasypia... chyba zbyt rzadko spi z tatą i mu mamy brakuje, taki synuś mamusi 😜
Ta dziwczyneczka naprawde słodziachna, a te maluszki na wrotkach to już widziałam... nasze by super wyglądały 😁
Madzia no własnie... jaki masz problem z nerkami?
Pszczoła cieszę sie że z Alunią już lepiej 😘
Kasia co z Tobą? Jakoś Cie dawno nie widziałam albo już mi sie wszystko myli z niedosypiania 🙂
Dziewczyny mam zdjęcie hicior, przynajmniej jak dla mnie... Piotrek przenosił Mateusza do łóżeczka bo zasnął na naszym łóżku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati do schrupania.

o naszym pobycie w szpitalu to bym mogła książkę napisać.Poczynając jaka super mamy biurokrację.Zanim pani doktor przyszła to pielęgniarki z pytaniem "czy mam aktualną wpłatę ubezpieczenia"Rozwaliły mnie tym pytaniem.na co ja najpierw pomóżmy dziecku a później zajmiemy się papierami.i już stałam się na cenzurowana bo jakżeż śmiałam się odezwać. Zbadano nas,pani doktor mnie uspokoiła że takie ataki duszności się zdarzają przy zapaleniu oskrzeli i że to na pewno nie krztusiec.Co później potwierdziły badania.Amelka pobyt w szpitalu zniosła lepiej ode mnie.Miałam jeszcze parę spięć z panią ordynator,bo twierdziła że przesadzam,ale wyszło na moje i później od niechcenia usłyszałam przepraszam.Ale na wyjście powiedziała mi co też o mnie myśli,na co ja jej że wiem że jest znakomitym lekarzem i dziękuje jej za pomoc ale czasami rodziców też powinien lekarz wysłuchać.
Teraz w domu się przyzwyczajamy,bo mi się Amelka w szpitalu trochę rozpieściła.miała mamę na wyłączność,nawet spałyśmy razem.A dzisiaj jak znikłam jej z oczy to paniczny płacz.muszę wszystko z nią robić.Co mi trochę utrudnia.
moja mama przeziębiona i nie mam pomocy.A tu trzeba drzewo do kominka przynieść,rozpalić w nim itd.
Na dzisiaj tyle bo padam,muszę odespać, a oczy mam juz na zapałkach.
Kolorowych snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dobrze Wyska że powiedziałaś mężowi, może On zwróci uwagę rodzicom. Napewno będzie mu łatwiej niż Tobie 😉
Netinetko pewnie masz rację z tym śpiworkiem 😉 a cena to jakoś mało zachęcająca 🤔 😜
Magda mam nadzieję że już przeszło CI z nerkami 😞
Ja też sobie wyobraziłam nasze dzieciaczki na tych wrotkach 🤪 😁
Fajnie że z Alą już wszystko w porządku 🙂
Radzia ten twój synek to taki jest pocieszny że nie mogę 😁
A i jeszcze co do bucików to powinny być o rozmiar większe, około 1 cm dłuższe niż stópka. Powinno się zmieścić swój palec między pięte a zapiętek 😉
Ja to nie mam mocnych nerwów i wyłączyłam ten filmik 😞 straszne 😞
Beata całe szczęście że to nie krztusiec. A z tą biurokracją to naprawdę masakra 😠 Najważniejsze że jesteście już w domu 😉
Ja miałam dzisiaj okropny dzień 😞 byłyśmy rano w żłobku. Nie zostawałam dzisiaj z Mają tylko od razu poszłam do biura. Na początku było ok, ale po jakiś 5 miutach Maja zaczęła płakać i tak płakała już do końca przez prawie 2 godziny 😞 od razu chciałam do niej iść no ale pewnie byłoby później jeszcze gorzej 😞 jess ją zabawiała na różne sposoby i ta nawet się śmiała ale za chwilę sobie przyominała i wybuchała znowu płaczem 😞 ja też się oczywiście poryczałam 😞 ech a co będzie we wtorek jak będzie tam sama przez ponad 3 godziny to już sobie nawet nie chcę tego wyobrażać 😞
Zmykam spać
Dobranoc wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...