Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O jak dobrze że z Alunią już lepiej 🙂 super że obeszło się bez szpitala 🙂
Radzia no fotka rozwaliła mnie 🙂 boskoooooo!!!! w każdej sytuacji Mati wygląda niesamowicie 😁
A ten filmik już jakiś czas temu oglądałam, straszny jest 😞
Chore co w tych szpitalach się dzieje, zamiast najpierw pomóc dziecku to zajmują się papierami! Ale dobrze że Amelka wyzdrowiała 😘 Beata Ty to masz ciężko w domu, dwoje dzieci a jeszcze trzeba się zająć domem. Trzymaj się 😘
Ja zmykam bo jestem dziś wykończona a jeszcze Kacper taka maruda że szok, pierwszy raz tak się dzieje. Płacze, marudzi, krzyczy, bije mnie eh można wymieniać i wymieniać...
Papa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej wieczornie..
a ja sie troche wkurzylam na Mariusza bo był pewien że ma dzis wolne, a powtarzałam sprawdź w grafiku a on nie bo on wie i że gdzies mu sie w domu grafik zapodział a do pogotowia mu sie juz nie chciał jechac bo sie z kumplem na basen umówił 😠 no i jak był na basenie to do mnie z pogotowia wydzwaniali z pretensjami czemu Mariusza w pracy nie ma 😠 😠 taki pewny był że ma wolne a ma dziś nockę 😠 i ani się nie moglam dodzwonić bo jak chodzi na basen to nie bierze telefonu bo po co i dosłownie co 5 min wydzwaniali czy już jest i żebym jakoś szybko mu powiedziała że ma przyjechac na pogotowie, już sie tak wkurzałam bo co miałam zrobić co zostawić dziecko i wejść na basen powiedzieć MAriuszowi że ma nockę i że czekają 😠 😠 aten przyszedł do domu zadowolony i ja mówię mu że pogotwie dzwoni do mnie co chwile to się na mnie wkurzył...tylko za co??? 😠 😠 i tak się pokłuciliśmy i pojechał do pracy, jutro ma znów dyżur w Zbąszyniu czyli jak dyżur w Zbąszyniu to 24h chce mi się płakać i jednoczenie jestem wkurzona 😠 😞
haha Mati słodko spi my też gdzieś mamy taka podobna fotkę jak Olinek był mniejszy 😜
aaa co do filmiku.. to widziałam go już kiedyś i płakałm jak głupia masakra 😞 teraz nie obejrzałam do końca jak widziałm matkę płaczącą jak ratowali jej synka...ehh od razu szkalnki w oczach i łzy poleciały 😞
Ja się dzis tak naśmialam z Oliwiera bo ostatnio mimo ze marudzi jest tez taki śmieszny i szalony aż dziwię się skąd on bierze takie pomysły 😁 fajne minki robi, kręci główką na "nie" jak czegoś nie chce, podchodzi do mnie z grzebieniem i czesze mi włosy 😁 cudak taki smieszny 😁
ja teraz z przez to wkurzenie z Mariuszem postanowilam posprzątać bo jutro krasnal będzie szalał i cięzko będzie pozmywać podłogi itp. więc już to zrobilam i teraz schnie, a jeszcze jestem w trakcie składania prania, musiałm wam się wygadać bo mnie wkurza że jak tak mogę mówic do Mariusza a on wie lepiej, a na końcu i tak wychodzi że to ja miałam racje, a on taki uparty osioł 😠
ale chaotycznie napisałam.. 😁 mam nadzieję że zrozumiałyście wszystko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko
No i jestem chociaż na chwilkę ale musiałam zajrzeć do Was.

Ach te moje nerki , to juz nie pierwszy raz mi dokuczają 😞

Beatko wiem poniekąd co czujesz po takim pobycie w szpitalu ja pamietam swój z Kubą , dzieciaka mi doprowadzili do tragicznego stanu a mnie wykończyli psychicznie , nie chcę tego nawet pamiętać .
Najwazniejsze że Amelka jest już w domku , pozdrawiam Was serdecznie.
A jak Filipek po chorobie ? Tęsknił za Wami pewnie ?

Iza Maja to urodzona piosenkarka 😁Noa z tym płaczem dzisiejszym, serce się kroi ale co zrobisz? Nie wiem co Ci doradzić , pewnie bym też ryczała jak głupia 😞

Pszczółko kamień z serca , obyło się bez szpitala ! super naprawdę się cieszę .

Radzia ach ten Wasz Mati , zawsze jak wstawiasz jego zdjęcia zlatują się moje chłopaki i go podziwiają , Daniel mówi że on wygląda jak miś Koala na tym zdjęciu 😁śliczny jest 😘

Wyska za dobrze byś miała jak by Kacperek był grzeczny , musi pomarudzić a Ty musisz tu z nami ponarzekać 😉 😜

Kamilka nie złość się na Mariusza , faceci są przecież z Marsa 🙃

Kupiłam dziś butki Jasiowi , fajne i z tym znaczkiem żółtej stopki {Kasia wklejała go} ale 20 są za małe więc jutro wymienię na 21 lub 22 muszę iść z miarką .
Dziewczyny dziś już wiem na pewno że moja siąsiadeczka będzie mamą po raz 6 🤪 ma datę porodu na 19 pażdziernika , była na herbatce dziś u mnie .

Kasiu hellloł !!! gdzie Ty się podziewasz kochana ?
Jak Emilka ?



Spadam spać , zajrze jutro na bank , pozdrawiam Was wszystkie cieplutko . 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😉
Lajsoka tak to już jest z facetami, wszystko wiedzą lepiej. Mógł nawet zadzwonić na pogotowie czy ma dziś dyżur dla pewności jak zapodział grafik. A Ty tylko najadłaś się nerwów eh 🤢
Hehehe Oli też robi "nie nie" 😁 u nas to standard już od 2 miesięcy 😁 nie ma dnia bez kiwnięciem głową. Teraz też co raz to mądrzejsze nasze dzieci 🙂 Mnie to wszystkim zadziwia. Byle co zapytam gdzie jest to od razu tam kieruje wzrok. Tak samo jak wczoraj pytam gdzie chrupki a stały na mikrofalówce to on na mikrofalówkę zerka i krzyczy zdenerwowany żeby dać 😁 a najśmieszniejsze jest jak liczy sobie paluszki 🙂
Madziu życzę zdrówka żeby szybko przestały boleć nerki 😘
U nas marudzenia ciąg dalszy 🤢 taki nerwowy się zrobił ale zwalam to na zęby bo na nic innego nie mam.
Zamówiłam wózek 🤢 teraz żałuję, zamówiłam graco mirage 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja mam dzisiaj wolne 🤪 odpoczywam...
Wysa Mati sie nie boi ale za to nie chce usiedzieć dłużej niż 5 sekund, a to nie wystarcza na zrobienie siku 🥴
A czemu żałujesz że zamówiłas ten wózek?
Ja też się wczoraj dowiedziałam że moja koleżanka będzie miała bejbi w październiku, a tak z głupoty zapytałam czy cos planują i kiedy będzie dzidzia a ona mi że w październiku 😁
Mati jakby mniej kuma niż wiekszośc Waszych dzieciaczków... ale powoli sie to zmienia :o)
Za to wczoraj chojrak jeden stał i sie puszczał co chwile i nawet mu to stanie bez trzymanki nieźle wychodziło... a jak mu załozyłam kapucie to już całkiem poczuł sie pewnie na tym twardym podłożu :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej u nas pobudka jak zwykle o 6 🤢
Mariusz rano przyjechał do domu dac mi buzi na przeprosiny i pojechał na dyżur do Zbąszynia 🙂
Dzis przyjedzie mój brat z dziewczyną i jutro idziemy znów na basen 😜
jeju znów mam ochotę na jakies ciacho, może ukręcę cos jak krasnal zaśnie 😜
Oli wchodzi na kanapę 🤪 fajnie sie podciaga nóżką podpiera i juz siedzi kołomnie 😁 spryciarz, tylko schodzić to by chciał głową w dol 😮 a tez tak jak kacperek liczy paluszki ale on tak robi bo mu pokazuję "idzie kominiarz po drabinie..." i on też próbuje 😁 szystko próbuje naśladować taka małpka mała 🙃 a najbardziej się smieje jak leci reklama takiego wafelka " pitu pitu" 😁
Madzia zdrowiej niech te nery juz nie bolą
ja tez musze juz kapciuszki wymienić bo duzy paluszek juz prawie dotyka przodu 🤔 zajde dzis może mają buciki z befado 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany Oli to faktycznie spryciarz... na kanapę już wchodzi 🤪 Mati to ledow głowa ponad kanape siega więc nie ma sznas zeby tam wlazł... ale jak juz jest na kanapie albo na łóżku to tez niestety chce schodzić głowa w dół - zero instynktu 😜
Łajsoka Ty kiuchareczko... mi to sie nawet kanapek czasem nie chce zrobić a co dopiero kręcić ciacho 😁 zresztą ze mnie taka kucharka jak z koziej d... trąba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek
Nie mogłam wejść na brzucha dziś 😞 😠

No sprytne te nasze chłopaki , Jaś juz nie robi papa i brawo, ma gdzieś.Za to jak słyszy że komp jest właczony to jest zaraz jako pierwszy 😁prawdziwy chłopak.
Puszcza się sam w łóżeczku , no ale u nas to wszystko wolniej idzie niż u Was.
Dziąsełka u góry ma opuchnięte mocno ale zębów nie widać.


I co Kamilko buziak to złoty środek na załagodzenie wszystkiego ?! i jak skutkuje 😁 😁

Wysa a Ty co ? wózek fajny , przestań nie masz czego żałować . 😉

Ciekawe jak Iza i Maja, martwię się o nie , szkoda że tak Maja płakała a Izie wcale nie jest lekko po takim przezyciu ach......
Iza napisz nam jak było 🤨 🥴trzymam kciuki dziś cały dzionek za Was dwie. 😘

Dzięki za życzonka , zawsze miałam problem z nerkami w ciąży miałam ataki kolki nerkowej a to przez piasek i kamienie , dziś troszkę lepiej.Muszę się wybrać do lekarza .

Zmykam robić po woli obiad bo potem do fryzjera, miłego i spokojnego dnia życzę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, w pracy mamy taki młyn, mielismy dwóch kierowników, chłopaka i dziewczynę, każdego na innym sklepie i ja z nimi musiałam współpracowac bo wszystko załatwiali przeze mnie a ja przez nich i super mi sie z nim pracowało i wszystko mieliśmy dograne... no i w środę zwolniła się ta dziewczyna a zaraz szef dał wypowiedzenie temu chłopakowi i w firmie zrobił sie jeden wielki chaos, nikt nic nie wie tylko ja i wszystko spadło na moją głowę... nie wiem kiedy sie to unormuje ale dosłownie jak wczoraj przyszłam z pracy to sie poryczałam, bo zostałam sama, koleżanka jest na macierzyńskim, a reszta pracowników to fałszywe szuje i m.in. dzieki nim miała miejsce cała ta sytuacja, bo robili koło tyłka tym kierownikom... dziewczyna nie wytrzymała psychicznie i dlatego się zwolniła, a ten chłopak poleciał bo takie rzeczy na niego wygadywali że masakra... najgorsze w tym wszystkim, że nic z tego nie było prawdą... sory że wam tu zasmiecam takimi wywodami ale musiałam się komuś wygadać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O widzisz Lajsoka jakiego masz dobrego męża 🙂 i teraz chociaż Ci się humorek poprawił 🙂 ja tak mam jak mąż za coś przeprosi nawet sms-em bo nie ma jak być w domu to od razu mam chęci do życia 😁
A u nas jest na topie reklama Rutinoscorbinu i Cholinexu 😁 😁 😁 no ja nie wiem co on w tych reklamach widzi. Zaczyna się reklama to nie ma dziecka. Ale ogólnie to by siedział i oglądał reklamy 😁
A wypadu na basen zazdroszczę ☺️ ja już od dawna marzę o nim. Ale bardzo się wstydzę swojej figury i tych okropnych rozstępów bo mi jeszcze nie zbielały tylko trochę rozjaśniły się. No i jak schudnę itd. to wtedy się wybierzemy na basen. Mąż mnie od dawna namawia ale ja sama jego się wstydze mu pokazać, strasznie jestem zakompleksiona.
Madzia nie martw się że wolniej 😉 u nas też nie jest super 😉 kilka razy się puścił ale nie na długo. A nawet jak samego się prowadza go to jest giętki. Przyjdzie pora 😉 Teściowa mówi że pójdzie do roczku. Głupoty gada. On nie jest taki sztywny. Zresztą ona wszystko wie najlepiej. Mam filmik gdzie Kacper krzyczy sobie denerwuje się i na koniec oczywiście słychać głos teściowej... "może on jeść chce, ze tak gwałtuje".... a godzinę wcześniej jadł kaszkę...
Madzia a Ty szybko i to już pędź do lekarza! To nie żarty! Zadbaj o zdrowie Kochana. Ja to samo mówię teściowej. Bo ma guza jakiegoś na piersi a do lekarza i tak nie pójdzie a u jej siostry dwa dni temu wykryli już.
Radzia wyżalaj się ile możesz 😉 Każda zawsze coś skrobnie o tym jak im jest źle. Ale szkoda że tak wyszło że zwolnili kierowników. Co to za zakład pracy żeby mówić na kogoś temat wymyślone rzeczy a potem bieda bo ktoś przez bałwanów traci pracę. A Ty trzymaj się i musisz dać radę 😉
Kacper mnie tak dziś wkurza że szok. Spał do 9 pół godziny i od 11 znowu śpi. Nie wiem co z nim. Nie moje dziecko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
W środę wróciłyśmy a jeszcze odgruzowanego domu nie mam.Jakaś masakra sie w dom działa jak mnie nie było.
Filipek po chorobie wraca do siebie,mam zamiar go jeszcze przetrzymać w domu następny tydzień,Ale moja mama widzi w tym problem.Bo że mu się już nudzi w domu i że ciągle przed bajkami siedzi.Już nawet tego nie skomentowałam,tylko w duchu że lepiej żeby się dzieciaki znowu pochorowały.
Amelka coś ma dzisiaj problem ze snem.W nocy nie spała od 2 do 4.A o 7 pobudka.Drzemkę też sobie przesunęła i śpi bardzo niespokojnie.A i śpi tylko raz dziennie.Butki też ma i bardzo szybko się do nich przyzwyczaiła.Puszcza się coraz częściej i na dłużej,jak się zapatrzy w książeczkę (które uwielbia oglądać)to potrafi tak bez trzymanki stać z 15 min.Ale jak próbuje się obrócić ,to ląduje na raczka.
Doczytam was później ,korzystając z okazji idę obiad gotować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘

Nie czytałam nic,bo nie mam jak,u nas mnóstwo zmian...Marcin od poniedziałku idzie do nowej pracy...tak na dzikusa,postawiliśmy wszystko na jedną kartę,oby było dobrze,przynajmniej będzie na miejscu,blisko domu.

Walczymy z krostkami,raz sie pojawiają,raz znikają,już sama nie wiem od czego,lekarze też nie. 😞

A dziś wieczorem Oliwi sama przeszła 3 kroki!!!!!!!! 🤪
Wzięła pilota ode mnie i niosła go Marcinowi i po prostu puściła się od ławy i poszła!!!! 🤪 🤪 Jestem taka szczęśliwa, super uczucie!!!! 🤪

Pozdrawiam Was i caluję mocno,stęskniłam się za Wami,nawet nie wiem co u Was... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 😉
Amelka 15minut? wow 🤪 ale super 🙂 no i fajnie Beata że już dzieciaczki wyzdrowiały 🙂
No i czytam że Oliwia 3 kroczki przeszła 🙂 ale mamy zdolne majowe dzieciaczki 🙂
Gabiś będziesz miała czas to zajrzyj i napisz więcej co tam u was 😉
A wiecie co mnie najbardziej śmieszy w moim wrednym Kacperku? to że jak jest byle gdzie i wypadnie mu z ust smoczek to rączką nie podniesie tylko od razu nachyla się i buźką łapie. Wogóle nie bierze rączką 😁 No i dziś tak fajnie położyłam kocyk na podłodze i mówię do niego; "zobacz Kacperku jaki fajny kocyk przytul się". to on daje nura kładzie się na brzuszku i tak głaszcze kocyk 😁
A tu przymiarka do wózka 🙂
[URL=http://img860.imageshack.us/i/1004027.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/473/1004027.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ale miałam zakręcony tydzień, trzeba sie znowu przestawić na tryb praca-dom... :/

W pracy Was doczytywałam, ale kurcze zbytnio już nie pamiętam co miałam której pisać ☺️
Oczywiście nawet nie mówię jaką furorę zobił Mati Coala w mojej pracy 😁 Radzia wybacz ael musiałam 😜 Gwarantuję Ci że wszystkie kobiety świata są jego 😉
Aaaa i Maję śpiewaczkę podglądałam 🤪 oh rośnie gwiazda
Wyska super ten wózek, napisz mi cos więcej o nim 😉 cieżki? zwrotny? jak się rozłoży oparcie do spania, to z tyłu nie ma luki? (nie wiem czy wiesz o co mi chodzi)
Madzia ;> My Ci nie darujemy tego filmiku który wykasowałaś 😜 czekamy na fotki w nowej fryzurce 😉
I co ja czytam? Wszystkie Bejbiki się puszczają ? Nie no to Emila się boi...
Izullka, ale przeżyłyście z Mają 😞 musi to być straszne, nas to czeka od września.
Gdzieś kiedyś czytałam że jak chce sie dać dziecko do złobka to najpóźniej do 6-7miesiąca, bo później dziecko jest zbyt rozumne i bardziej przechodzi rozłąkę, nie rozumie czemu mama je zostawiła.

Jest któraś? Jakie plany na weekend? ja oczywiście sama, oglądam "zmierzch"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
U nas znowu kłótnia z mężem... eh szkoda gadać 🤢
Kasiu ja jestem z wózka zadowolona 🙂 Jest leciutki dobrze się prowadzi, są 3 poziomy oparcia, duży kosz pod wózkiem itd. ale ja dla siebie znalazłam minus. Kacperek jest długi, ale może to i każdy wózek spacerowy taki jest nie wiem... ale ma takie niskie oparcie że już dla Kacperka główka wystaje ale jak się położy to już nie wystaje, aha i luki nie ma, tylko ta osłonka to taka nie jest gruba. I siedzisko to ja nie wiem czy głębokie 😁 Ale na dupcię ma dużo miejsca 🙂 No ja np. ogólnie jestem zadowolona z wózka. Chciałam inny kolor ale tylko ten był z pokrowcem i folią przeciwdeszczową na allegro.
Oka lecę jeść coś 😉 miłego dzionka 🙂 Dziś zapowiada się fajny spacerek 😉 jupiiiii 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Wysa wózeczek bardzo fajny, ale ja dopiero jak napisałas to zauwazyłam że to oparcie takie niskie.... a jak się go składa? W sensie ile miejsca zajmuje po złożeniu?
Kasiu wybaczam :o) Wiecie jak mi miło czytac jak wszystkie piszecie że on taki słodki i w ogóle... zaraz to czytam mężowi i on tez się zaraz uśmiecha 🙂
Zresztą ja mu zawsze pokazuję wszystkie majowe dzieciaczki i zgodnie stwierdzamy, że wszystkie sa kochane i każde ma swój urok... Oli te czarne oczy, Emilka te piękne włosy, Jasiek ta dziurka w brodzie, Kacperek te usteczka, Alunia ten inteligentny wyraz twarzy, Oliwka ten usmiech od ucha do ucha na każdej fotce, Blania taka delikatność na buzi, Lenka i Zośka małe piekności... 😁
Dziewczyny która z Was jeszcze nie kupiła fotelika? Czy tylko ja jestem w tyle? Bo już nie kojarzę, ale musze coś wybrac w tym miesiącu bo np dzisiaj jedziemy do Pszczyny i wiem że będzie krzyk w aucie jak zwykle, a le w sumie to nie dziwne bo Mateuszowi w tym małym foteliku i taki naubierany że mu na pewno nie wygodnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Z tydzien mnie nie było i oczywiesc mase stron naprodukowałyscie teraz mam lekture do czytania 🙂
Oliwia zdrowa na szczescie i raczkuje jak głupia juz myslelismy, ze nie bedzie raczkowała ze odrazu na nogi pojdzie, a jednak raczkuje 🙂 Czego sie nie złapie to odrazu stoi, ale nie puszcza sie jeszcze stracha ma. Pilotem programy zmienia i ostatnio nauczyła sie piszczec i jak sobie przypomni to niezły koncert daje 🙂 Moze bedzie jakas spiewaczka operowa 😁
A co do zlotu majowek to ja tez sie dostosuje do reszty bo planow konkretnych nie mamy. Napewno nad morze pojedziemy ale terminu jeszcze nie mamy ustalonego. A na czym w koncu staneło gdzie jedziemy??? I jeszcze jedno mam pytanie jak bedziecie dojezdzały do tego miejsca? Bo ode mnie to gdzie by to nie było to bedzie kawalek wiec jakby Tomek miał nas wiesc na weekend to sie nie opłaca taki kawał drogi w ta i z powrotem go gonic. Pociagiem to w ogole porazka z dzieckiem i bagazami, a sama autem z mała tyle czasu w samochodzie troche sie boje i trasy nie znam. Ja to jak zawsze głupotami sie przejmuje 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
mam chwilke to zagadałm do was, wczoraj przyjechał mój brat z dziewczyną, i od rana tak biegamy, pogoda super cieplutko u nas w pokazywało 15 stopni 🤪 oby tak było bo uwilebiam taką wiosenkę 😜
dzis znów bylismy na basenie, Oli juz pamietał że raz był i odrazu sie zaczął pluskać chlapać i tylko chcial kłasc sie to na brzuszku to na pleckach i pływać 😁 mój pływak kochany 🙃
Wyska wózek bardzo ładny Kacperek ładnie sie prezentuje 😉 Gabiś brawa dla Oliwi za kroczki 😉 i dla Karolciowej Oliwii za raczkowanie 😉
Narazie to tyle może wieczorem skrobnę 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na chwilkę 😉
Radzia wózek się składa tak jakby na pół. Zajmuje średnio miejsca. A żeby się złożył trzeba na rączce od wózka wcisnąć.
Tu po dzisiejszym spacerku., Jak zwykle śpi 😁 a wiecie co że on nigdy jeszcze w wózku nie siedział? bo nie lubi 😁 musze go przyzwyczaić 🤢
[URL=http://img847.imageshack.us/i/1004044.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5469/1004044.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img847.imageshack.us/i/1004046.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6866/1004046.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacperkowi ładnie w tym wózku... nigdy nie siedział? Kacper jest niesamowity!!! Mateusz może lezec tylko jak spi bo inaczej musi wszystko widzieć...
Karolcia a dlaczego Tomek miałby Was wieźć na weekend? przeciez my zlot robimy z mężami... ja i Kasia tez mamy wszędzie daleko, ale my to planujemy z mężulami!!! Więc masz problem z głowy 🙂
U nas też dzisiaj piękna pogoda, Mateusz był w lekkiej kurteczce tylko pod spodem miał grubsza bluże i o niebo lepiej zachowywał się w foteliku... no i w tych lżejszych ubrankach okazało sie, że wcale nie ma jeszcze ciasno w tym foteliku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
i mnie też dopadło choróbsko 😞 wczorajszy dzien mam wycięty z życiorysu.. rano zaczęłam się źle czuć a potem już dopadła mnie gorączka ponad 38st, dreszcze, nic nie kontaktowałam, spałam cały dzień, nic kompletnie nie jadłam... gdyby nie to że moja Mama została jeszcze u nas to nie wiem kto by się Alą zajął.. na szczęście chociaż Mała lepiej już się czuje tylko boję się czy się czymś ode mnie wczoraj nie zaraziła... Teraz na szczęście już lepiej więc w końcu zabieram się za nadrabianie brzuszkowych zaległości 🙂 Do wszystkich postów na pewno się nie odniosę bo bym chyba musiała się na 2 strony rozpisać więc postaram się krótko.
Przede wszystkim:
Olinku!! Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 10 miesięcy!! Wczoraj w tej gorączce myślałam o Tobie i tak pilnowałam żeby pamiętać złożyć Ci życzenia 🙂 Buziaki też od Aluni oczywiście 🙂
No i wszystkiego naj naj naj dla Maluszków które też miały swoje małe święto w ostatnich dniach 😘
Łajsoka - ale Ty się namordujesz biedna 😞 tak czytałam jak Ty z Olinkiem na rękach się wdrapujesz na to 4 piętro i z zakupami to pomyślałam że to tak jak u mnie czasami tylko na mnie nie czeka żaden gargamel na górze 🙂 no ale tak na serio to nie zazdroszcze 😞 kurcze Kamila tak czytam i rzeczywiście ten Twój teść to taki pasożyt 😞 na pewno Mariuszowi nie jest nie jest miło jak wie że musisz znosić te wszystkie sytuacje... 😞
Wyska - gratuluję zrzucenia tych 7 kg i trzymam kciuki za kolejne!! 🙂 oby z głową i oby tak dalej! Przede wszystkim wytrwałości Ci życzę a efekty gwarantowane! Ja się teraz po tej chorobie też czuję odchudzona, ale to efekt niejedzenia a to za zdrowe też nie jest...
Widzę, że temat bucików na topie - ja też muszę się teraz za jakimiś rozejrzeć bo Ala to by tylko teraz stała i dreptała 🙂 Kasia - te buciki co Emilce kupiłaś są śliczne 😁
Powiem Wam szczerze, że ja jakoś nie myślałam żeby zamówić mszę za Alę, ale chyba też już sie rozejrze. Bo nie zamawialiśmy mszy na pierwszą rocznicę i trochę żałowałam, więc już za Alę trzeba.
Łajsoka - wiesz że ja trzymam kciuki za tą Waszą przeprowadzkę do Gorzowa!!!!! 😁 ale byłoby (będzie) fajnie 😁
Torciki urodzinowe śliczne 🙂 my chyba jednak poprzestaniemy na robionym przez nas bo nie znam nikogo kto by takie robił, a jakoś tak eksperymentować nie chcę. A wizja Netinetki bardzo mi się podoba i myślę że u nas będzie podobnie bo w końcu takie powinny być pierwsze urodzinki!! 😁
Powiem Wam że Ali nie karmię już tydzień cyckiem, a tak mi z jednego cały czas cieknie że masakra... ale czuję że ten jeden jeszcze nie do końca opróżniony.. A u Ciebie Łajsoka jak? Udało się całkiem Hałabałę odstawić?

OK - ja na razie zmykam bo Ala wróciła z Mamą ze spaceru - zostało mi jeszcze 20 stron ale to później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobiety

Doczytałam uffff...
U nas ok, Jasiek pokasłuje ale nie groznie moim zdaniem.
W poniedziałek jedziemy na kontrol.Butki wymieniłam na nr.21 .
No cieszę się że Amelka zdrowa, Oliwka no no sama powędrowała z pilotem , super. 🙂

Wyska wózek fajny , ładny kolorek. 😉

Kasia no co Ty z tym filmikiem 😁 no ale dla Ciebie wstawię specjalnie zdjęcie ok? 😉

No a co do filmu ZMIERZCH , cudowny był.Zresztą jestem fanatyczką wampirów , obejrzałam chyba wszystkie filmy takie. A wczorej wzdychałam aby i powtarzałam jak mantrę "czemu ja nie spotkałam takiego Edword`a" No na tym punkcie jestem stuknięta. 🤢 🙃

Radziu no jestem w szoku co to się dzieje w tej pracy Twojej , współczuję takiej nerwówki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...