Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Łajsoka jak mi Twój teść podniósł ciśnienie 😲 😠
jejku tylko nie mów Mariuszowi że my tak na jego ojca tutaj najeżdżamy, bo bedzie mu przykro. Kurde co za frajer... Jak pisałaś kiedyś że nie ma pracy to byłam przekonana że jakąś rente ma albo emeryture... a on żre jedzenie kupione za Wasze pieniądze ?? 😠 nosz k....
no tak wściekać się można ale tak ja piszesz, co macie zrobić... wyrzucić go ? eh fatalna sprawa... musi mu życie dać w dupę bo się nie opamięta.... to sorry Mama od Mariusza haruje w Anglii, Mariusz non stop w robocie... a ten leży na kanapie i kurzy ? ja pierdziele co za leń śmierdzący 😠


Myślę nad urodzinami od Emilki, ale nie wiem jak to zrobić, bo ur się 4 maja, a roczek w kościele jest 21 maja, 3 tygodnie pozniej :/
Tort Krasnal Hałabała bedzie extra 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja cały czas zaglądam i Was czytam, a z pisaniem to jest problem, brak czasu, Lena naprawdę marudna 😮 najlepiej jej na rączkach a jak nie to drze się na cały blok i zawszze ulegam 🤢
Teść masakra!!! 😠 😠 😠
Macie już jakieś lżejsze wózeczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
renty nie ma bo wiesz co zrobil na komisji? jak sie zapytali co go boli, gdzie to glupek powiedzial ze sie swietnie czuje!!! juz wynajmowalismy zrezygnowalismy bo mariuszowi mieli nie przedluzac umowy na zlecenie i nie starczaloby na życie więc z przymusu znow tu jestesmy, ale mariusz dostal nowa umoe na rok:/ ja mam jeszcze studia i to zaocznie wiec odkladamy zebym mogla oplacac po studiach moze cos jak znajde prace pomyslimy o mieszkani dla nas i tylko dla nas bez żadnego smierdzacego leniucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka życzę Wam jak najlepiej... bo w sumie nie znam Was osobiście tak na żywo... ale jakoś z naszymi Majówkowymi rodzinami jestem bardzo związana i wiem że jesteście świetnymi ludźmi !
W końcu będziecie mieć swoje gniazdko i będzie wszystko dobrze.
Ciekawe jak wtedy poradzi sobie ten Dziad, a swoją drogą "bardzo inteligentnie " odpowiedzial na komisji 🤢
Ach zdenerwowałam się... bo to się w głowie po prostu nie mieści
ide na balkon na faje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki kochana że wysłuchałaś mojego biadolenia 😘 😘
skończe za rok studia i odrazu szukam pracy naj lepiej to by mi pasowalo w Centrum Zdrowia Publicznego w Gorzowie, wtedy byśmy sie tam przeprowadzili i z Pszczółka czesciej byśmy sie spotykali 🤪 ale wiadomo co mi się trafi na początek z tego bede dumna, zadna praca nie hańbi ważne że jakaś bedzie, bo napewni nie bede siedziala jak tesc 😠
Kasia24 my to juz "stare" majówy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lajsoka jak czytam o twoim tesciu, to az sie gotuje 😠 😠 😠 co za facet, sory, facetem to on nie jest, tylko pasozytem i to do tego bezczelny na maksa!ja wiem, ze to Mariusza ojciec, ale szkoda na niego slow!!!!!!trzymam kciuki, zebyscie jak najszybciej sie od niego wyprowadzili, bo w zyciu nigdy nic nie wiadomo, teraz was nie stac, ale za chwile kto wie??zycze wam tego 🙃
a jesli chodzi o roczek, to ja zamawiam tort u mojej przyjaciolki taki slodki bialy z rozowymi kokardkami i misiem, ona robi boskie torty!a do tego wszedzie w domu balony rozowe i zielone i takie same serwetki na stole,konfetti na obrusie i kazdy bedzie mial czapeczke papierowa i gwizdek taki zwijany 😜 taka mam wizje!i z msza tez sie zastanawialismy!a impreze robimy chyba 1 maja,bo 26 kw to drugi dzien swiat 🤢
jesli chodzi o wozki to tak jak juz pisalam my kupujemy Maclarena xt, ale na wyjazdy, i na zakupy, bo po wsi bedziemy jezdzic spacerowka z implastu! 😉
Wyska gratukuje spadku wagi 😜ale masz zaciecie!u mnie z biegania narazie nici 😠 nie mialam za bardzo sily, a poza tym rano odsypialam noce...
Kasiu Blabla pije z 2 dwoch niekapkow, z 360 st i taki drugi zwykly z plastikowym ustnikiem,ale mleczko tylko ze smoczka, wiec jak ci sie uda z tego bidonu to daj znac 🙂a buciki sliczne, chyba kupie takie same 😁
Madzia mam nadzieje, ze zastzryki juz pomoga i nie bedzie trzeba juz dziecka niczym stresowac, a ja na pupe na miejsca po wkluciach stosowalam masc nagietkowa i nie bylo siniaczkow i zgrubien i szybciutko zniknely wklucia 🙃 a filmik solowka the best, usmialam sie na maksa!!!nie ma to jak starszy brat!
Monia z tego co wiem, to do turystycznego powinno sie kupoc jakis taki porzadniejszy materacyk,bo na tem dziecko psuje sobie kregoslup, nic pewnie sie nien stanie jak kilka nocy przespi, ale na dluzsza mete to ja bym nie ryzykowala i kupila taki materac jak do drewnianego!
Radzia 😁 😁 😁 😁 😁ale czad z ta kupa 😁 😁 😁 😁 😁myslalam, ze pekne ze smiechu.
nie no nie dam rady wszytskiego nadrobic, moje dziecko jest nie do zniesienia 😞nie wiem co jej jest, temp juz nie ma, najedzona, dziasla wysmarowane, przewinieta a wciaz marudzi... dzwonilam do pani dr i powiedzialami,z e ta wysypka po 30dniowce nie swedzi, wiec NIE MAM POJECIA CO JEJ MOZE BYC 😮

Boze ile literowek, ale nie bede juz poprawiac 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia Oliwiera też najbardziej ciągnie do zakazanych rzeczy 😁 ale lubi sie bawic przy tym balkoniku http://allegro.pl/pchacz-chodzik-vtech-muzyczny-v-tech-i1481365749.html lubi też taką jak ja to mówie zaczarowana kostkę przeklada cos tam obraca, ogólnie jest milośnikiem wszelkiego rodzaju kółek wszystkie zabawki z kółkami leżą do góry kołami aby można bylo je obracać rączkom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Magda dodała zdjęcie do konkursu już dałam max pkt 😜

Netinetko ale super wizja roczku 🤪 już to widzę...
i masz szczęście z koleżnką że Ci zrobi tort... ja muszę poszukać
Pani Blancisławo proszę być znośną dla Mamy 😁

Monia moja Emila bawi się wszystkimi swoimi zabawkami... ale ona to taka trochę inna jest 😁
posadzę ją do kojca i daje czadu.. oo wiesz co jeszcze lubi? wsadzamy ją do skrzyni z zabawkami i wozimy po całym mieszkaniu, skrzynia jest na kółkach

Monia dawaj linka do nk 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no w domu mam drewniane łóżeczko więc tylko tak na pare nocy zastanawiam sie czy nic jej nie bedzie, Anetko nci się nie martw moja Lena też niby najedzona, dziąsła wysmarowane itp itd a budzi się i marudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra Lasencje mykam spać.
Coś mi tu śmierdzi... Emila od 20 nie miała ani jednej pobudki 🤨 to chyba cisza przed burzą
w razie czego wezmę ją do siebie, uwielbiam z nią spać.. a z druegij strony powinnam być twarda
no nic zobaczy się

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tort taki tylko jeszcze mamy pomyslec nad dzieciecymi gadzetami 🙂
http://www.facebook.com/search.php?init=srp&sfxp&q=kasia+milik&type=users#!/photo.php?fbid=194789927200200&set=a.140857865926740.25518.100000075822397&theater
lece na spanie, bo nie wiem jaka noc mnie czeka.....a Pszczola imprezuje 🙂
ja dzis sama z Blabla, ale jutro spotykam sie z kolezankami, wiec bedzie sie dzialo 😁
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...