Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kochane,
ja tylko na chwile, bo jestem wykonczona temp Blabli 😞 dziecko ledwo zywe ech...
tylko chcialam napisac apropos spotkania, reszte doczytam jutro na spokonie, bo dzis juz mi litery skacza...
ja poczatek czerwca oki, ale 18 musze jechac, bo jestem z sasiadka "podlaczona " tym domkiem pod oboz- czyli w skrocie mamy cene za domek taka jak dzieciaki, ktore przyjezdzaja na oboz sportowy i en oboz zaczyna sie 18, wiec do 2 lipca odpada!
jesli chodzi o lipiec to nie moge sie umowic, bo mamy jechac z moim bratem do Chorwacji, ale niewiadomo dokladnie, bo to bedzie spontaniczny wyjazd, gdyz wszystko zalezy od urlopu bratowej, ale ona dopiero w kwietniu mniej wiecej moze wiedziec kiedy dostanie, bo dopiero wrocila do pracy i ma musi dostosowac sie do innych 😠 a obiecalismy im , ze razem pojedziemy, wiec nie moge im wywinac zadnego numwru, tym bardziej, ze my z mezem urlopow nie musimy brac 🙃
w sierpniu w pierwszy wekend byc moze bedziemy robic moje hm..18 urodzinki 😁 i bede one polaczone z 18 urodzinkami mojego meza, wiec bedzie wieksza impreza. a potem narazie nie mamy planow, wiec kolejne wekendy sierpnia sa oki.
nie wiem czy cos zrozumialyscie, bo pewnie chaotycznie napisalam, ale padam na twaaarz ☺️
jutro nadrobie mam nadzieje i sie odezwe 😘buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej, wczoraj miałam zajrzeć ale jakoś nie było kiedy i wcześniej poszłam spać, dziś też idę o 10 na siłownię.
ja to jeszcze o tych bucikach nie myślałam. Kacper nie chodzi prawie w ogóle bo ja go nie prowadzam, czasami tylko się zdarza. Ale tak to zawsze jest w samych skarpetkach, Kupię mu buciki jak będzie chodził.
Hehe Madziu super solówa Jasia z Kubą 🙂 krzykacz z niego mały 😉 szkoda że usunęłaś ten filmik, ehhh wredna 😜 ja nawet nie wiem jak Ty teraz wyglądasz 😞 prześlij jeszcze raz 😉
Haha ale się uśmiałam z opowieści Lajsoki jak to Oli zasnął 😁 no bosko po prosty, to musiał być cudowny widok 🙂
Ale mam dziś śmiechu 😁 hehehe i Mati zrobił psikusa 😁 😁 😁 😁 no nie mogę 😁 😁 😁
A Kasia z maseczką hehehe do twarzy Ci 😁 😁
Cały dzień śmiechu to pewnie wieczorem będę płakać 😁
Dobra uciekam prasować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja się czuje dobrze 😉 wzięłam tą pyralginę wskoczyłam pod kołdrę i nic nie boli 😜 rozkroiłam jeszcze cebulę tak zawsze poleca robic moja tesciowa jak coś łapie czy ma sie katar po prostu obrać cebulę przekroić na pół i postawić gdzieś w sypialni, lepiej sie oddycha i zarazki chorobowe nie rozwijaja się, nie jest to może apetyczne spać w pomieszczeniu gdzie śmierdzi cebulą, ale naprawdę działa!!!
u mnie tez lipiec morze byc zajety bo planujemy wakacje rodzinne, ale narazie nie mieliśmy czasu uściąć i ustalić termin, a czas leci Mariusz musi do końca marca podać kiedy chce urlop 🤔 więc z naszym spotkaniem też musimy szybciutko coś zaklepać bo później wyjdzie że nas nie będzie 😞 a nie przeżyłabym tego 😁
Biedna blabla 😞 buziaki na zdrówko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Łajsoka z tą cebulą to może być prawda -będę próbować i super że nic Ci nie dolega .
No to Blabla chora znów!!Jak Anetko odsapniesz to napisz więcej co jej jest.
Wyska wstawię filmik i obiecuję że ja też tam będę ale jak w piatek wrócę od fryzjera , wybaczcie dziewczynki kochane ale ja już nie mogę znieść swojego widoku więc nikogo nie będę nim raczyć ,Pszczółko nie gniewaj się i Ty Wyska 🙂 😉
Kasiu w ramach solidarności dziękuję Ci za filmik z Tobą w maseczce 😁no ale i tak to nie sprawiedliwe bo twarz ukryłaś pod czymś zielonym 😁 😁 😁 Masz sympatyczną bużkę wiesz, taka wesoła dziewczyna z Ciebie 🙂 😉 pamiętam filmik Pszczółki z Alą i Pszczółka nasza to ładna dziewczyna jest 🙂no Ala musiała po kimś odziedziczyć tę urodę . Reszty naszych majóweczek nie widziałam już chyba no ale to tylko do czasu naszego zlotu 🤪 😁
Wszystkie żeśmy się dopasowały ,jedna uzupełnia drugą widać to po postach 😁

No wspominki są piekne , takie te dzieciaczki były bez bronne i zdane tylko na nas a teraz ?! Aby krzyczą , rzucają wszystkim, odpychają i gryzą 😁Czas leci jak szalony .

Mati mnie rozwalił 😁 Radziu a może to nie Mateusz? a tata wykorzystuje fakt że synek nie mówi i się nie obroni 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Boski ten nasz Mateuszek 😘

Wyska a czemu ja nie wiem że ubyło Ci 7 kg.? Podeślij je do mnie albo do Kamili nam się przydadzą te kilogramki 😁


Pani z zastrzykiem nas obudziła dziś ,przyjechała o 7;30 a tak była zawsze przed 9 🤪
Jaś już popłakuje jak widzi te kobiety, no ale po południu ostatni a w poniedziałek kontrol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey,
na poczatek WSZYSTKIM KOCHANYM DZIECICZKOM, KTORE SKONCZYLY 10 M-CY DUZO ZDROWKA, MILOSCI I RADOSCI 😘
No chyba u nas byla jednak 3-dniowka, bo dzis wysypalo ja na tulowiu, ale jeszcze jest mega marudna i senna, mam nadzieje, ze jej sie ureguluje niedlugo, bo zwariuje!i znow pewnie powtorze, ze nie ma gorszej rzeczy niz choroba dziecka...
ale mam do nadrobienia ho ho 😜
wybaczcie narazie nie obejrze filmikow, bo nie mam kiedy, ale moze chciaz nadrobie tresc..
u nas Blabla pije zazwyczaj wode, a w dzien jakas herbatke albo soczek, ale rozcienczony woda, bo samego soku nie chce 😠
dziewczyny zauwazylam u Blabli takie biale plamki na zabkach i boje sie, ze to prochnica 😲nie daje sobie myc zebow za bardzo ta nakladka silikonowa 😞 macie jakis pomysl co ztym zrbic???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Samych uśmiechów Kacperku 😘

Netinetko wiem, że BlaBla się meczy ale całe szczescie skonczylo się na trzydniówce uff.

Wyska pewnie daje czadu na siłowni, albo już jest po 🙂 no ale 7kg to niezły wynik ! 🤪 gratulacje Laska 😉

Netinetko ja jeszcze nie zaczęłam myć tych ciucioków od Emilkii... ale szczoteczka silikonowa wyparzona więc lada chwila rozpoczniemy 🙂
Dodatkowo w jakisjś gazecie widziałam reklame pasty do zębów dla niemowlaków i była tam dołączona ta silikonowa szczoteczka. No ale sklerotyczka nie pamięta nazwy.

Byłam dzisiaj w obuwniczym zobaczyć te butki z Befado, niestety same rozmiary na przedszkolaków. Babeczka powiedziała, żę właśnie z Befado najbardziej schodzą.
Fakt rewelacyjne wykonanie i bardzo nowoczesne wzornictwo.
Kupiłam parę z ZETPOLU najmniejszy rozmiar 18, ale za duży na Emilosłwę 🤢

Wyska u nas Emilka bardzo dużo chodzi, w zasadzie to w większości. Z tym, że raczej nie prowadzimy ją za rączki. Wali kółka dookoła ławy, albo wzdłuż szafki pod tv.

Eh jeszcze dzisiaj zaliczyłam porząną sprzeczke z moją mama :/ (była ze mną w tym obuwniczym) do tego stopnia, że wróciła autobusem do domu spod tego sklepu, no a ja wsiadłam w auto 😠 kurde nie nawidze tego. Mama wiecznie mi mówi np: nie możesz na takie długie spacery chodzić z Emilką po chorobie, wyszoruj wszystkie zabawki bo tam są bakterie po tej chorobie, weź ja z tej podłogi, czemu nie wzięłaś jej kocyka, za lekko ją ubrałaś (a Emila spocona)... i zawsze tylko przytakiwałam, a dzisiaj już nie wytrzymałam i jej powiedziałam, że chyba jej jest potrzebne dziecko, bo wiecznie mi chce Emilke wychowywać. Od tego się zaczęło a potem to już pojechałyśmy jedna na drugą i się zakończyło jak sie zakończyło eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze że u Blabli to 3-dniówka 🙂 kurcze 18 za małe na Emkę a Olinek wielka stopa ma rozmiar 19 😮 w 18 to nie chciała stópka wejść 😲 no ale to w końcu chłop 😁
przykro z powodu sprzeczki z mamą 😞 szybko sie pogodzicie 😘 uciekam Mariusz dziś na pogotowiu tu w Międzyrzeczu więc idziemy w odwiedziny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już jestem po siłowni, uf... I znowu kilo mniej 😁 jakoś nie mogę uwierzyć 😁 ale strasznie ciężko i za każdym razem dorzuca mi 2 minuty. Zostało mi do zrzucania 15. Mogę na was dziewczyny podzielić z miłą chęcią 🙂
Madziu nie gniewam się i czekam na filmik 🙂 a Jasio kochany, taki maluśki 🙂 🙂
Netinetko dobrze że 3-dniówka, no ale w ogóle po co dzieci chorują 😞 zdrówka dla Blabli 😘
Kasia u nas jest to samo wiem co czujesz. Te babki myślą że wszystkie rozumy pozjadały i my to źle się dziećmi opiekujemy, my nic nie wiemy. Teściowa się wtrąca ale moja mama nie tak.
Oki lecę, bo już ugotował mi się rosołek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Wyska to Ty nikniesz nam w oczach i w szafie na wiosnę zagości rozmiar "S" 😉


Kasiu kochana nie martw się ,te mamy już tak mają ...
Sądzą że wszystko wiedzą najlepiej i zapomniały już jak same dostawały te niby"dobre rady" i się wściekały .
Jasne że Twoja złość jest uzasadniona i czasem lepiej jest powiedzieć to co się mysli prosto w oczy .Jedno jest pewne że mama wcześniej czy pózniej musi zaakceptować fakt że to Ty wiesz co jest najlepsze dla Twojego dziecka. 🙂


U nas rozmiarek 18 też by nie wszedł na nózkie , sądzę że 21 o rozmiar Jasia na teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry wszystkim. Pozdrawiam serdecznie wszystkie dzieciaczki i mamusie. Bylam tu ostatnio chyba ... 200 stron temu 😞
Mam nadzieję, ze u Was wszystko ok, dużo zdrówka dla Was 🙂
Może znajdę czas i zerknę chociaż trochę co u Was. Milo znów być na forum 🙂
Udanej soboty!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oleńka co u was? jak Elano?
wsyka gratulki zrzucenia zbędnych kg 😉
a mi dziś cierpliwosc sie kończy 😞 rano po obudzeniu kupa w pieluszce, więc przebiranie i już na samą myśl plakac mi się chciało bo co to dziecko wyprawia to masakra 😠 przed wyjśćiem na spacer przebierałam bo już zasiusiany był i to samo, plus taki ze się niczym nie wysmarowałam, a przed chwilą znów kupsko, jakoś nie moge upolowac tej kupy bo ostatnio cichaczem robi, a tak to zawsze bylo słychać bo stekał, no ale wzięłam do przebrania i masakra cały mi sie wymazał, przewijak wszytsko, wstawał siadał, nogami machał, na brzuch chciał i nie wytrzymałam i krzyknęłam, a teraz mam wyrzuty, wzięłam go pod prysznic to też się wyginał.. ale po prostu od jakiegoś czasu to przewijanie pieluuch to naprawdę najgorsze co może być, jak Mariusz jest to on przewija non stop bo ja juz mam dość siłować się
w ogole to kolejna sobota Mariusza nie ma a ja nie mam juz siły sama wszytsko sprzątac i zajmowac się przyczepionym do nogi krasnalem 😞 a wielce pan teściu caly dzien siedzi przed Tv i nawet jak dzwoniłam domofonem żeby mi pomógł zakupy wnieść to wielce dupy nie ruszył!!!! a kręgosłup to mi napiernicza jak nie wiem, zniesć z 4 piętra krasnala, wyjść wózek z piwnicy, potem zakupy, znieść wózek wziąć cięzkiego krasnala i reklamówę zakupów i z powrotem wniesc na 4 piętro!!! a ten gargamel dziadek siedzi w pokoju przed tv 😠 😠 😠 jak mi się marzy właśne mieszkanie...ale niestety nie prędko się doczekam, prędzej kurde wyladuje w szpitalu z tymi bolącym kregosłupem....cholera nie znów mi cos tu gowienkiem zalatuje 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh Lajsoka, bidulka 😞 sama na placu boju, nikt nie pomoże, rozumiem, miałam to samo jak sami mieszkaliśmy, zero pomocy ze strony męża. Ale twój mąż musi pracować to już co innego, tylko szkoda że teść nawet głupich zakupów nie może wnieść, ale Ty musisz martwić się żeby było czysto itd. Brak słów. Wszyscy mówią że mężczyźni to mają dobrze w życiu. I to prawda... tylko szkoda że my musimy tylko tracić na tym zdrowie psychiczne i fizyczne 🤢
Lajsoka jak robisz ten kisielek?
Kurcze ale mnie dziś bolą nogi. A te 7 kg to była po prostu woda 😜 Mam też dietę, coś jak Dukana ja tak mówię, bo jem dużo białka ale też inne rzeczy tylko żeby nie tłuste i dziś mam tak ochotę na piwo i kebaba mmm... ale nic z tego będę twarda 😜
Aha i dziękuje Kacperek za życzenia i wszystkim przesyła buziaki przez sen 😉 bo dziś padł o 18 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa kupiłam soczek z BoboFruta, jabłko, winogron i jagoda pół przelałam do garnuszka i a druga połowę wymieszałam z 1 czubata łyżeczką mąki ziemniaczanej, gdy ten soczek w garnuszku zaczął bulgotać dolalam ten z mąką i jeszcze chwile gotowałam aż zgęstniało 😜 trzeba pamietac żeby cały czas mieszać bo może sie przypalić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska, jak Ty masz fajnie, Kacperek tak szybko zasypia, to powiedz o której Ty Go kąpiesz???
Moja Lena to ok. 22 codziennie i nic tego n ie może zmienić ani przestawianie drzemek ani jedzenia, nic 🤢
Ja pod poniedziałku przechodzę na dukana, aż się boję... nie wiem czy dam radę 😮
Dziewczyny króre macie łóżeczka turystyczne, czy macie kupione do nich materace, mam takie łóżeczko dotychczas Lenka spała "podwieszona" a teraz jak będę gdzieś jechać to siłą rzeczy będzie spała już na dole i zastanawiam się czy ten materacyk z łóżeczka wystarczy czy mam ciągnąć ze sobą normalny materac 🤢
Solenizantom STO LATEK a chorowitkom dużo zdrówka 😆
Ja też sama na placu boju, w zasadzie od poniedziałku do piątku sama 😮 nie jest lekko w dodatku mam ciągłą marude 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobiety

Kamilko rozumiem Cię doskonale , wiem ile trzeba się narobić w domu i przy dziecku w ciągu dnia i czasem nikt tego nie docenia i nam za to nie zapłaci nikt wynagrodzenia 😞.Nie ma człowiek chwilki spokoju bo nawet jak mały śpi to spieszyć się trzeba np.z obiadem albo wieszaniem prania czy sprzątaniem i to po cichutku żeby nie obudzić dziecka 🥴
Do tego jeszcze ten wstrętny teść , Boże jak tak można , ja mam tę świadomość że jestem sama ale Ty zadzwoniłaś by zszedł i pomógł a on nic. 😮No jestem w szoku .



Wyska trzymam kciuki za Ciebie 😉 bądz dzielna i żadnych kebabów 😁


U nas juz koniec zastrzyków !
Śmiesznie było bo pani weszła i w kuchni rozrabiała zastrzyk a Jaś gadał na cały głos w pokoju , nawijał aż telewizji ie słychac było , weszła pani z zastrzykiem a on dosłownie tak jak by ucioł dyskusję nożyczkami i wydał z siebie tylko na jej widok takie "ehhhhhhh" cichutkie 😁

No ale już koniec , oby w poniedziałek p.Doktor powiedziała cos optymistycznego .


Kasia się nam dziś zdołowała i nie pisze nic 🤢 😞
Kasiu głowa do góry , mama przetrawi i pogodzicie się 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Monia 🙂 nie pomogę nic z łóżeczkiem bo mam drewniane 😞
My wczorej opuszczaliśmy je najniżej tak że Daniel sam wiercił bo z tego pułapu najniższego Jaś bardzo się wychylał więc poprosiłam jak się da by opuścił je najniżej .
Wywiercił dziurki i opuściliśmy je więc jest bezpiecznie .


Kamilko przepis na kisiel fajny a ja dałam Jasiowi taki gotowy 🤢 ale był dla małych dzieci i o smaku marchewkowym więc kupiłam , jadł go i smakował mu .Mama leń najlepiej kupić gotowe ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie 🙂

Łajsoka pozdrawiam kamieniami teścia 😠 a Tobie przesyłam dużo sił w czasie kiedy Mariusz ma 24h dyżury 😘

Moniaaaa czemu tak rzadko zaglądasz do nas ? oj Ty Ty 😜 I my już Ci nie wierzymy że Lenka taka maruda 😜 No ale pójścia spać o 22 to Ci współczuje... 🤢 ja cały dzień czekam na 20 żeby mieć chwile spokoju 😉 Wrzucaj zdjecia Lenki plisss
Życzę powodzenia w diecie... wcale nie jest taka zła. Mnie najbardziej wkurzały te otręby 🤢 a zresztą co ja się wypowiadam jak nawet do trzeciej fazy nie dotrwałam ☺️ no ale pare tyodni byłam na tej diecie, a może nawet ponad miesiąc, nie pamietam

Jupi Jasiu męczarnie Jasia się skończył 🙂 Teraz będzie lepiej i spacerki się zaczną 😉

O Oleńka zawitała 🙂 Pozdrawiamy i bywaj z nami częściej. Jak Elano ?

Byłam dzisiaj na zakupach z siostrą. Najpierw obżarłyśmy się w MrHamburgerze a potem wyruszyłyśmy na sklepy ☺️ ciuchów mnóstwo, aż za dużo, bo oczywiście niezdecydowana ja miałam ciężki orzech do zgryzienia. Ale kupiłam kurtkę na wiosnę, w zasadzie tylko dlatego, że była świetnie przeceniona, a teraz kupię sobie taką jak mi się podoba... tylko że podoba mi się kilkanaście kurtek i na którą się zdecydować? a jak sie zdecyduję to i tak będę żałować... cała ja ☺️

idę po lody do lodówki... ostatnio kupiłam kilka w Biedronie, leżą w zamrażalniku i czekają na mnie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w szpitalu widziałam u rocznej dziewczynki taki kubeczek http://allegro.pl/canpol-kubek-nie-kapek-350-ml-mix-kolorow-i1476253456.html kupuję, bo chcę już Emilę powoli oduczać od butelki... w sumie ładnie pije z niekapka, ale mleko chce z butelki... a ten kubek ma taki nupel (smoczek) jak butelka... jejciaaa jak zakreciłam,,.. rozumiecie co? 😜

i kupiłam dzisiaj Emilce butki przez neta http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=3843 i takie http://sklep.befado.pl/index.php?c=produkt&id_pro=3841 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki kochane za pocieszenie 🙂 jutro Mariusz wraca i nagada ojcu...martwie sie co to będzie w przyszlosci, nie chce żeby krasnal wychowywał się w takiej atmosferze 😞 teraz czuje z pokoju od tescia fajki 😠 a nie nawidze tego smrodu 😠 tylko skąd on ma kase na to?? przeciż nie pracuje 😠 😠 a właśnie spotkałam na spacerze sąsiadkę z dołu i ona pyta czy się nie obrazimy jak coś powie, na temat teścia, to mówię ze nie to sąsiadka opowiada że ostatnio rozmawiała z teściem że stróża gdzieś potrzebuja na parkingu, że mógł by pójść się zapytać o pracę a ten jej odpowiedział że jemu sie nie chce pracować bo sie narobił i niech teraz młodzi zapieprzają!!!! 😠 dupek dupek dupek
dupek 😠 😠 😠 😠 😠 patelnią bym takiego lała
😠 😠 😠 😠 jestem wściekła i zarazem smutna, to Mariusz zapieprza jak wół a on zadowolony bo my zakupy zrobimy więc jedzenie ma, spanie ma więc "haj lajf"i po co mu pracować 😠 😠 😠 😠
a buzziki superowe tez kupie krasnalowi 😉
kubeczek tez fajny taki bidon 😉 tez chyba zmałpujemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...