Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hahahahaa Kasia żadna ciekawa historia 😁 po prostu już kilka lat w tym starym domu nikt nie mieszka. I tam jeździliśmy tylko na imprezy. Tam jest cisza spokój, wysokie brzozy, a najbliższa chata jest kilometr dalej. Ale ja też się zastanawiam na jakąś knajpą. Tylko skąd na to kasę wziąć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miłego weekendu Wysa....

Ja tam w domu znów sama będę,bo Marcin jutro do pracy a w niedzielę na nockę........ 😞 Fajna praca,ale zmiany do kitu.... 😞

Teraz czekam na "Kocham Cię Polsko" - uwielbiam to!! 🤪 Ale oczy mi się zamykają....Byłam teraz w sypialni,Marcin z Oliwią chrapią,że hej!!! A mój mąż miał na coś ochotę..... 🤪 🙃 i zasnął!!!!!!!!!!! Bidok..... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska bye 😉

Gabiś haha 😁 może jeszcze mąż wstanie

Ja też padam i zaraz uciekam bo już nie daje rady powiek trzymać 🥴

Łajsoka u nas to nie jest taka msza tylko zamówiona, tak jak na chrzcie jest kilka, kilkanaście rocznych dzieci, tak uroczyście jest, Bobasy ubrane na biało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaaa Kasiu - wstanie....ale rano do pracy!!! 🤪

A pisałam,że bidny,bo on tak planował od poniedziałku.........i co usypia Oliwię,to sam zawsze polegnie!!! 🤪 Dziś stwierdził,że idziemy wszyscy spać o 19-tej....no i znów nie wyszło........ 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Gabiś upojnej nocki 😜

Łajsoka to właśnie mamy takich sąsiadów nad nami jak Ty na poprzednim mieszkaniu, co weekend impra, ale dzisiaj to już przeginają. Nie wiem może jakis sex grupowy czy co 😲

Fajeczka i nyny
Do jutra Laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...