Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello!!!
Ja tylko informuje że zyjemy i mamy sie dobrze... Jutro doczytam bo wczoraj nie miałam czasu i dzisiaj zrobiło sie 18 stron 🤢 a mąż już stoi nade mną bo chce do kompa... w moim jeszcze nie mam neta bo jakoś nie umiemy ustawić routera...
Mateuszowi wyszedł ząb, górna lewa chyba czwórka 🙂
U nas dzisiaj zimno, wieje i pada śnieg 🤢
Dobra laseczki, zajrze jutro to sie ustosunkuję do waszych postów bo nie mam pojęcia o czym była rozmowa, kto chory, kto zdrowy i w ogóle...
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
C Z E Ś Ć ! ! ! ! ! 🤪

No i cóż....noc minęła na daremnie....dupa była....ale z mojego męża nie ze mnie....... 🙃 🙃

Oliwia śpi od pół godziny,dziś znów pobudka o 5-ej,chałupa wysprzątana,obiad robiłam wczoraj - pieczone żeberka,muszę tylko ziemniaczki zrobić,ale takie mi się marzą pokrojone w ćwiartki,posypane przyprawą do ziemniaków i pieczone w piekarniku,żeby miały chrupiącą skórkę,.....mniami..... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, napisałam posta ale odświeżyłam strone, nie wiem czemu 😁
Niuniek śpi to mam chwilkę 😉
Mateuszek ma 9 ząbka 🤪 gratulacje 🙂
A blancia jaka ślicznotka 🙂 fajny ma kącik zabaw i huśtawkę 🙂 i jak ładnie w krzesełku siedzi 🙂
Gabiś ja też uwielbiam pieczone ziemniaczki ale z kurczakiem 🙂 mój tato robi smaczne, ale dziś jest ryż z kurczakiem pieczone też wysmienite 🙂 ja niestety nie mogę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale ze mnie torba!!!Zapomniałam napisać,że Blanka śliczna dziewczynka.... ☺️

Wysa,a jaką Ty masz dietę??

Ja właśnie dostałam smsa od żony Marcina brata,że muszą rozliczyć dochody z Danii od 2008roku,bo szefowa im wtedy nie kazala,a teraz jak się skarbówka dopatrzy to koniec.Brak mi słów.Skąd na to wszystko brać kasę???A jeszcze mamy 2 Komunie w tym roku,własnie u Marcina brata 8 maja już i potem w czerwcu u nas u mojej chrześniaczki....Chyba obrabuję własny bank!! 🤪 Kto idzie ze mną??????? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś mi też by przydało się obrabować bank 😁 bo też mamy komunię 8 maja 😁
Ja nie mam Gabiś żadnej diety można powiedzieć. Jem takie rzeczu co są w Dukanie albo Montignaca diecie. Montignaca jest lepsza bo więcej można 🙂 zresztą na czym innym polega. A ja tak po prostu jem mniej i nie jem chleba, ziemniaków, tłustych rzeczy. Np. na śniadanie musli a na kolacje jajka z pieczywem Wasa. Na razie ważę 74 kg i jakoś ta waga po mału mi spada 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo weekendowe 🙂
Gabiś "gad demet" że nic z upojnej 😁 😁
Oli znów ma podwyższoną temp. 😠 Mariusz go lula
aaa Dziabąg ma 9 ząbka 🤪 🤪 super 😉
Bla ślicznotka, ile zabawek 🤪 a ta fotka w poszukiwaniu zabawki boska może też być zatytułowana "znajdź Blablę" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska,to gratulacje,takie małe sukcesy,zdobywane pomalu ale systematycznie cieszą chyba bardziej od takiego nagłego...Mi też przydałoby się iść gdzies na silownię,ale raz,że mam daleko,bo muszę gnać do miasta Bydgoszcz lub Toruń do wyboru,no i nie mam z kim.... 😞 A wiecie jak to jest samemu....zero motywacji....a tak jeden drugiego pilnuje.... 😞

Oliwcia wstala,idę się nią zająć,może jakaś zabawa....bo póki co ona stoi przy oknie tarasowym i krzyczy na psa,klepie rączkami w szybe i się wydziera... 🤪

Buziaki dla Olinka....wygoń SKarbie tą temperaturę... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, ja pewnie będę odpisywac cząstkowo bo Dziabąg się za chwilke obudzi...
Przede wszystkim zdrówka dla wszystkich chorowitków, duzych i małych 😘
Wysa u nas ciepło w domu ale ja jakoś boje się Mateuszowi zakładac krótki rekaw a na noc to juz w ogóle bo on śpi z tyłkiem na wierzchu, co go przykryje to on odkryty a koc pod sobą... ale często jest spocony jak troche sie powygłupia i sama nie wiem, może za ciepło go w domu ubieram... 🤨
Łajsokowa wiem że juz pewnie zapomniałas tego posta, ale mi tez strasznie sie podoba ten serial Rodzinka.pl... własnie dlatego że tam o nic nie chodzi, taki "lajtowy" jest 🙂
Beatka Ty pracusiu!!!
Izulka ciesze się że w żłobku lepiej... :o) No i jak piszesz o Mai to ma mwrażenie że ona do Mateusza z zachowania podobna 😉
Ja nawet nie pamietam kiedy mi sie ta krecha pojawiła ale miałam ja jeszcze długo po porodzie... i murzyńskie cycki tez miałam 😁
Czytam że niektóre z Was daja juz dzieciom czekolade... ja w sumie nie wiem do kiedy nie powinno sie dawać i nie daję, tylko polizać czasem ale i tak Piotrek na mnie krzyczy że mam nie dawac w ogóle... w sumie bez tego przezyje...a parówek to sie boję dawac nawet tych niby drobiowych, bo nie ufam parówkom, one nie mają atestów takich jak np obiadki dla dzieci i producenci moga tam mieszac dosłownie wszystko... ale widziałam tez parówki w słoiczkach i te dałabym juz prędzej, tylko że nie wiem od którego sa miesiąca...
Co do żółtka to ja zazwyczaj mieszam z zupką bo tak mu najlepiej wchodzi...
A czy Wasze dzieci potrafia juz jeść coś same oprócz ciastek i chrupków, chodzi mi o cos z talerzyka... bo jak mu dam do reki to zje, ale jak lezy mu przed nosem to sam nie weźmie za chiny...
Dobra na razie musze kończyc bo bobas sie obudził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Ja dziś w pracy, zrobiłam co miałam zrobić i został chwila na brzuszka 🙂
Wczoraj mój Mąż był na pępkowym bo znajomym urodziła się córeczka 🙂 Mała Emilka 🙂 juz się nie mogę doczekać jak zobaczę tą kruszynkę 🤪 tylko z racji że u nas takie wirusy to nie wiem kiedy będę mogła do niej iść 😞 Na razie nic nie wiem jak poród ani nic bo Karoli nie chciałam głowy zawracać - niech odpoczywa 🙂 a Grześiek widać że chciał mi opowiedzieć w nocy jak wrócił z tego pępkowego, ale kazałam mu iść spać.. zresztą była 4 nad ranem, a Mała źle spala no i w koncu całe to zamieszanie ją obudziło. Musiałam dać jej IBUM znowu bo rozpalony była cała, i kataru takiego dostała, że masakra 😞 męczyła się strasznie 😞 a ja kurcze tylko gruche w domu miałam.. póki nie chorowała to na te pojedyncze kozy starczało, ale teraz jak będę jechała do domu to gonie po aspirator bo inaczej nie damy rady 😞
A nie wiem czy Wam pisałam.. chyba nie - tylko Łajsoce na gg chyba.. u Ali zeszło wszystko na oskrzela i mamy inhalacje robic jeszcze z takim specjalnym lekiem. Dostała też antybiotyk, ale na razie mam nie podawać - chyba że si ę pogorszy.. i w poniedziałek do kontroli.
Poczytałam co tam u Was i powiem Wam że my też mamy jednego sąsiada co sobie imprezuje co tydzień praktycznie, ale muzykę słychać taką przytłumioną i rozmowy.. na szczęście są pietro niżej i nie w naszym pionie to do nas dociera tylko to co po klatce, ale najgorsze jest jak te baby co tam przyłażą wychodzą na klatkę schodową i walą tymi obcasami, drą się, piszcza, potem wytaczają pod blok, krzyczą zanim wsiądą do taksówki a potem jeszcze pierdykną drzwiami.. Jak wychodzą z domu to też potrafią tak trzasnąć że aż nasze drzwi zadrżą.. i to o 2, 3 4 w nocy..... 😠 nie wiem czy ten facet jakieś panienki sobie sprowadza czy co :/ a najśmieszniejsze jest to że nawet nie można zadzwonić na policje żeby go uciszyli bo... sam jest policjantem i nic "swojemu" nie zrobią 😠 i przez to dupek czuje się bezkarny i robi co chce nie zważając na sąsiadów.. a wie że maleńkie dziecko mieszka w klatce... ja się tylko cieszę że nie jest na naszym piętrze ani w naszym pionie, bo wtedy byłby rzeczywiście spory problem dla nas...
Blabla przepiękna na zdjęciach!! Śliczna po prostu!! 🙂 super w kiteczkach wygląda i jak zanurkowała do Hello Kitty 😁 tylko nogi wystają 😁
Mati!!! Gratuluje ząbka!! Zaraz będzie cała klawiaturka!!

OK - uciekam.. dzien się jeszcze dobrze nie zaczął a ja juz padam na twarz.... buziaki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hah Radzia pamiętam ten post i pamiętam ze też oglądasz ten serial 😜
a te parówki w słoiczkach są jak dla mnie nie za smaczne 🤢 próbowałam jak mój chrześniak jadł 😮 a właściwie ie chciał bo mu nie smakowały tak jakoś dziwnie pachniały 😮 ale może Dziabągowi zasmakują, a te paróweczki co ja akurat kupiłam to w sklepie firmowym pana którego znam bo u niego wszystkie wędliny i mięsa na wesele zamawialiśmy 🙂
a słodyczy to Oli jeszcze nie jadł i nie śpieszno mi go nimi częstować 🙂
a Oli jak ma coś poskubane na talerzyku to się tym bawi, miętoli w rączkach no i przy okazji sprawdzenia czy to jest jadalne wielce wsadzi do buzi i je 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
u nas nocka taka sobie, ja spalam w drugim pokoju, ale jak o 5 Blabla zaczela strasznie plakac to juz nie zdazylam zmruzyc oka 😞a o 6.40 maz mi ja przyniosl, bo jechal do Kielc. i oczywiscie wszystkie plany na wekend szlag trafil, bo Bla ma katar, ja mam katar i tatus dzis obudzil sie z katarem,a mielismy jechac do mojego brata a tam male dzieci 😞 😞 😞
jesli chodzi o slodycze to ja Blabli nie daje, pare razy polizala lizaka,zjadla kawalek tortu domej roboty ale czekolady nie daje. nie jestem jakas straszna maniaczka, ale im pozniej pozna smak tym lepiej, a z parowkami nie mam problemu bo ich nie lubi 😜
Pszczola przykro mi, ze zeszlo na oskrzela, moze uda sie bez antybiotyku, my po serii bolesnych zastrzykow to potem z kazdego zapalenia oskrzeli wychodzilismy na lekach wziewnych na berodualu i pulmicorcie, a ten ostatni mamy na stale 2 razy dziennie narazie do lata....
boze jak ja bym chciala, zeby te nasze dzieciaki przestaly chorowac 😲 😲 😲 😲
od poniedzialku wiosna a tu co ?! w domu trzeba bedzie siedziec...
Radzia Dziabag jak zwykle wymiata 🤪czy pisalas juz ze swojego nowego komputerka?
Lajsoka ucaluj Olinka od cioci, zeby temperaturka juz mu przeszla, biedaczek maly!
Wyska gratuluje sukcesow na silowni, ja niestey narazie nie moge chodzic, bo nie mam z kim Blabli zostawic 😞a przy kazdych cwiczeniach najwazniejsza jest systematycznosc!
Gabis przykro mi,z e nocka nibyla udana he he, ale moze dzisiaj cos wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlaBla jak się zmieniła 🤪
Ślicznotka ! a na zdjęciu gdzie nurkuje, faktycznie mogłoby być zatytułowane "znajdź Blable" - bo rzeczywiście jej szukałam 😁
Gabiś ciepnij no jednym ziemniokiem 😜
Wyska gratulacje wyniku
Niech już ta wiosna idzie, bo choróbska od Majowych Bąbli się nie odczepią - zdrówka wszystkim chorującym !
Gratulujemy kolejnego ząbka Mateuszkowi 🤪

Czas ruszyć tyłek i zrobić coś konkretnego 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jestem ponownie, czyt. moje dziecko zalicza drugą drzemkę...
Netinetko nie pisze niestety z mjego komputera bo nie umiemy sobie poradzić z siecią... nie znamy nikogo bliskiego kto by sie na tym znał, prosilismy dwie osoby ale jakoś nas zbywają, a to jutro, a to w poniedziałek... nie lubię sie prosić i zła jestem...
Wysa współczuję, bo ja moge sie oprzeć przed każda potrawą, ale babka ziemniaczana i placki to moja zmora i nawet na dukanie się łamałam...
My roczek na pewno zrobimy w domu, ale nie zapraszamy duzo gości, babcie, dziadkowie, ten z Niemiec wątpię czy przyjedzie i chrzestni ale to tez nie jest pewne czy chrzestny da radę przyjechac z daleka...
U nas tez się robi roczki w kościele... myslałam że to wszędzie... tzn nie ma takiego obowiązku, ale poprostu sa raz w miesiącu msze za roczne dzieci... tylko że ja jeszcze nie wiem w która niedziele u nas sa roczki...
U nas odwortnie, to ja usypiam z Mateuszem wieczorem... i w ogóle to zawsze wielkie planowanie, zero spontanu... mój mąz zawsze od poniedziałku za mna łazi i mówi że w eekend mi nie daruje a potem wychodzi wielkie NIC... ale szczerze mówiąc to mi jakoś nie tęskno za ten teges 😜
Zjęcia Blabli super, no i tez na pierwszy rzut oka nie umiałam jej znaleźc na tej fotce 🤪
Wyska gratuluję wyników w odchudzaniu, nie wazne że powoli, wazne że waga w dół 🙂
Łajsoka mój mąz w ogóle nie akrmi mateusza bo on go nie umie zagadac przy jedzeniu i mateusz po 3 łyżeczkach juz jest znudzony i chce wychodzic z krzesełka... szczerze mówiąc to wolałabym takie "żarte" dziecko jak to nazwała Gabis, bo przed kazdym karmieniem mam stresa i tak sobie mysle, że jak Mateusz będzie starszy to będzie jeszcze gorzej namówić go, żeby cos zjadł...
A i dobre wieści, moja koleżanka, chrzestna Mateuszka dzisiaj zrobiła test i wyszedł pozytywnie!!!! Więc około grudnia pewnie będzie dzidziuś!!!! 🤪 Tak sie ciesze, bo starała sie kilka miesięcy i już sie zamartwiała, a tu nareszcie dwie kreseczki!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia nie pomoge ci z kompem, bo nie umiem tak zaocznie (chyba ze wpadne na chwilke he he), ale mam nadzieje, ze niedlugo juz bedziesz smigac na nowym sprzecie 😉
u nas z jedzeniem roznie, ale rano sniadanko w postaci kaszki najlepiej daje tatus, bo u mnie po kilku lyzkach zabawa a tacie zjada WSZYSTKO! 😁 gratulacje dla chrzestnjej, niech sie wszystko rozwija w porzadku i za pare miesiecy pojawi sie nowy czlowieczek 🙂
Lajsoka ja na sekunde zostawilam jedzenie dzis na blacie, a po chwili Blabla cala ogromna lyzke wsadzila sobie do buzi i przygryzla i lyzka podniosla sie do gory i generalnie poza czyszczeniem wszystkiego wokol musialam frida z nosa wybierac....risotto z brokulami, ryzem i krolikiem 🤪 wrzuce pozniej zdjecie jak Blabla zaszalala 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia mój Mariusz to umnie naprawić praktycznie każdy problem z kompem:p więc podrzuć nam tu swój i problem z głowy 😁
szkoda że ja nie pomyślałam o fotce upaćkanego krasnala 🙃 właśnie wyczyściłam krzesełko bo tez było pełno jedzenia 😁 😁
aaa gratulacje dla chrzestnej Mateuszka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...