Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Łajsoka jak pięknie 🤪 super ten ośrodek... już patrze na ceny, ale to znowu w innym miejscu. I w samym lesie, fajne domki, czyściutko, ładna łazienka... moim zdaniem super
Ceny myślę, że spoko...
Domki 120zł za dobę - czyli wychodzi jak liczyc z dzieckiem 40zł od osoby - wiec luz
Apartament 110zł za dobę - do 3 osób

Bardzo mi się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej ja tez zapomnialam ☺️gratulacje Krasnalu!!!
tez myslalam, zeby 2 rodziny, ale jest jedna sypialnia i tam sa 3 osobne lozka i nawet nie ma drzwi dzielacych salon od sypialni 😞 u nas odpada dzielenie sie, bo w dzien Bla moze spac nawet przy mlocie pneumatycznym, ale w nocy ciiiichooo szaaaa 😞 chyba ze wasze dzieciaki sa inne, bo moja to taka przez rodzicow rozpieszczona, z e w nocy na paluszkach, oby tylko spala 🙃
ale sie najaralam jak szczerbaty na suchary!!!!! 😁 musze teraz przekonac mojego meza, ze jego imieniny obchodzimy co roku i mozna przelozyc 😜 musze nad nim popracowac he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogólnie to cięzko będzie nam znaleźć coś tak żeby każda rodzina miała sama pokój 🤢 ciągle oglądam i wszędzie jest kilka tylko 2 osobowych a najwięcej 3-4, więc podział na dwie rodziny
nam akurat nie przeszkadza podział np po dwie rodziny na domek czy coś w tym stylu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Oliemu gatulujemy kolejnego zębuszka 🤪
U nas nocka w miarę i odpukać Maja jakoś chyba już lepiej. Już nie wymiotowała tylko teraz ma luźne kupy i dalej daje jej diclofor. Mam nadzieję że to wystarczy 🤨
Ten ośrodek w lesie jest super tylko szkoda że nie ma więce domków 😞 ja też nie zrozumiałam ile kosztue nocleg 🤢 Ja dalej jestem za Dresso bo tam jest 20 pokoi 2-osobowych, 30 3-osobowych i 18 4-osobowych 😜 więc myślę że by starczyło miejsc na zlot majówek 😁 i jeżeli chodzi o cenę to jest też fajna bo 50 zł za pokój 2-os za dobę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie dziwnie jest to napisane, mi się wydaje, że to za domek,
i są jeszcze apartamenty, jest napisane że cena całego apartamentu 110zł za dobę więc luz, pomieścimy się, jedni w domkach drudzy w apartamentach. Trzeba zadzwonić i dopytać, bo pięknie tam jest.
No ale ten dresso też fajny... mi tam jest wsio ryba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Przed chwila napisałm posta miałam jeszcze tylko jedno zdanie dopisac i wysłac, ale brzuszek zaczał mi szfankowac. Strona sie sama przesuwała, jakies literki mi wyskakiwały chociaz klawiatury nie dotykałam pozniej post sie sam usunął pomyslałam sobie co jest duchy w domu mam 😁, ale obrociłam sie zeby zobaczyc co Oliwka robi, a ona głupka z mamy robi bo sie bawiła klawiatura bezprzewodowa i niezle mi namieszała no i posta całego skasowała. Dobrze, ze lapek sie nie zepsoł bo przez chwile tez taka opcje brałam pod uwage.
U nas nocka ciezka dopiero przed 22 zasneła katar ma okropny nie moze przez nosek oddechac i ciagle sie budziła bo do tego kataru doszedł kaszel taki duszacy, ze jak w nocy kaszlała to ja cofał. Na szczescie nie wymiotowałi i temperatury tez nie ma.
Co do zlotu to miejsce nie jest az tak waznie, najwazniejsze ze bedzie w fajnym gronie 🙂
I u nas w nocy tez musi byc niestety cicho bo ma czujny sen.
Kasiu, a co do taxi to kase mozna fajna zarobic, ale troche moim kosztem. Bo wiadomo ze najwiecej kursow jest w weekendy i jakies swieta, a my bysmy chciały zeby był wtedy z nami. Nie jestem przyzwyczajona do samotnych weekendow i wieczorow. Bo do tej pory zawsze był w domu w tym czasie. A po nocce jak wroci to pozniej poł dnia spi wiec tez jakby go nie było 🤢 Dzisiaj tez ma dyzur od 6 -22 wiec znowu cały dzien same. Pewnie na obiad tylko przyjedzie i pojedzie dalej.
Miałam cos jeszcze pisac ale Oliwia juz mnie wzywa. Zajrze pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

ja ledwo żyję.....przeczytałam wszystko,ale na raty,bo sama sie Oliwią zajmuję od rana i jeszcze przepitym mężem,więc już nie pamiętam co u której - przepraszam. 😞 Wiem tylko,że Maja chora - buziaczki Kruszynko,zdrowiej i gratualcje dla Olinka za zębolka!

Widziałam,że szukałyście ośrodków...nie miałam jak zajrzeć,który co ma,gdzie jest,moze troszkę później mi się uda.

Ja miałam ambitny plan,żeby przejrzeć strony z zaproszeniami na roczek i iinymi gadżetami,ale ja już pisalam,nie mam jak.... 😞 Oliwia mi szaleje,wstala dziś o 6-ej,i non stop ze mną...już wymiękam. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, mi w sumie też obojętne gdzie to będzie... ludzi będzie sporo wiec czy w lesie czy nad jeziorem to na pewno bedzie wesoło i wielkiej różnicy nam okolica nie będzie robiła 🙂
Biedna Oliwka się męczy... 😞
Popołudniu przychodzi do nas Mateusza chrzestna, ta co się wczoraj dowiedziała że jest w ciąży... przychodzi poklachać z doświadczoną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie wiem czy oglądacie Bitwe na głosy, ale chciałam wam powiedziec, że w zespole Mlynkowej spiewa Piotrka kolega z jastrzebia i jest jeszcze dziewczyna, Asia, tez z Jastrzębia... ten Marcin wczoraj spiewał solówke własnie... taki z długimi włosami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak myslałam ze Tomek na biad przyjechał i pojechał dalej. U nas słoneczko wyszło i ciepło sie zrobiło bo wczesniej to brzydko byłóo. Z checia poszłabym na spacer z Oliwia, ale boje sie o jej gardełko bo kaszel nie minał, a z noca jeszcze bardziej cieknie 🤢
Ja Bitwy na głosy nie ogladam bo to chyba nie na tvn? A u nas zazwyczaj tvn leci.
Kurde dawno mi sie tak nie nudziło Oliwia zasneła, a ja nie wiem co mam ze soba zrobic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No my skorzystaliśmy z pogody i tego że Maja nie ma temperatury i poszliśmy na krótki spacerek nad jezioro i plac zabaw. Powiem Wam że na kilkadziesiąt dzieci na tym placu zabaw to tylko Maja miała czapeczkę (taką cienką bawełnianą) a wszystkie dzieci latały z gołymi głowami - normalnie aż się dziwnie czułam, miałam wrażenie że wszyscy na mnie patrzą że ją przegrzewam 😮 a w sumie jak słońce zaszło to mi było chłodno 🤨 no nie wspominając już o tym że była np dziewczynka w rybaczkach i w sandałach z gołymi stópkami 😮 🤢
A Bitwę na głosy widziałam w zeszłym tygodniu i nawet mi się podobało ale wczoraj już nie obejrzałam bo nam Maja rozwaliła pilota do dekodera i jak włączam telewizor to już oglądam tvn bo mi się nie chcę co chwilę wstawać i zmieniać kanału 😜 dzisiaj znalazłam jakiś pilot na ebayu od polskiego sprzedawcy więc muszę kupić i czekać aż przyjdzie - pewnie krótko to to nie potrwa 🤢 no a bez pilota to jak bez ręki 😜 jedyny plus to taki że przynajmniej Henryk mnie nie denerwuje i nie przeskakuje co chwilę na inne kanały 😜 bo on to ogląda wszystkiego po 20 sek i leci dalej a mnie szlag trafia 😜
A i miałam wcześniej pisać że mnie pocieszyłyście bo już myślałam że to tylko mi tak libido spadło 😜 u mnie to chyba jest teraz na poziomie -10 😁 no ale w sumie nie mam się z czego cieszyć bo jeszcze trochę celibatu i Henryk pójdzie gdzieś na jakieś dzikie baby 🙃 🙃 nie no mam nadzieję że aż tak źle nie będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izullka jestem w szoku 😲 to ile u Was jest stopni, że tak Angielskie mamy szaleją ? 🤪
Kuzynka też mi kiedyś opowiadała, że przymrozek, a laski w sandałach 😁
Dziewczyny jak każda z nas będzie pisać mi to jest obojętne gdzie spotkanie to nieczego nie wybierzemy. Jasne, że każdej jest obojętne, ważne że się spotkamy !
Konkretnie Dziewczyny konkretnie 😉 przy takiej ilości osób nie znajdziemy nic z tygodnia na tydzień, a spotkanie za prawie dwa miesiace ;>:>:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...