Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja dziewczyny się nie piszę, dla mnie łódzkie czy wielkopolskie jest za daleko. Bardzo chciałam przyjechać ale nas nie stać na takie wyjazdy. Mąż zarabia sam, już nie będę pisać ile bo kogo to, ale my mamy kredyt itd. Zresztą nie będę się o tym rozpisywać bo jest ciężko. Dla nas to jest za daleko po prostu. Paliwo samo będzie nas sporo kosztować. No nie mogę 😞 😞 😞 😞 😞
Biedna Majeczka 😞 zdrówka Kochanie 😘
Ojej i Olinek się zakrztusił 😞 Jezuśku, ale musiałaś się wystraszyć 😞 bidulek 😞
Karolcia ja miałam takie same urodziny.....rozumiem Cię 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!!!
O jak tu dzisiaj ładnie 🤪
Karolcia wszystkiego najlepszego słoneczko!!! Ah te chłopy to buraki... nie smuc się, jutro pewnie sie zrewanzuje bo mu wstyd będzie 🙂
Jejku Łajsoka chrupkiem? Ja myślałam że one sie tak rozpuszczaja że nie ma szans żeby mały się zakrztusił... a mój Pokemon to wszystko pakuje do buzi w całosci żeby było szybciej i żeby ręce były wolne...
Ja Wyske rozumiem... nie dogodzimy każdemu i tu nie chodzi nawet o sama odległośc, tylko o zasób portfela, dla niektórych wydatek dodatkowych 200 zł to duży problem... szkoda tylko, że nie da się zadowolić każdego 😞 zawsze ktoś będzie miał dalej niż inny... ja mieszkam na samym dole i też wszedzie mam daleko, ale jakos damy radę... ale rozumiem tłumaczenie Wysy i nie miałabym żalu, gdyby nie przyjechała, co nie zmienia faktu, że byłoby mi smutno, że nie moge jej poznac osobiście 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej no skąd Wy wiecie kiedy która ma urodziny 😜

Karolcia wszystkiego naj 😘 😘 😘 😘 ja też nie dostałam kwiatka 😞 i dzień urodzin spędzałam z Emilką w szpitalu :/ a tak w ogóle ile kończysz? 😜 😜

Łajsoka 😲 biedny Oliwierek

Wyska no kurcze szkoda 😞 gdyby jeszcze jakieś większe auto się skombinowało, jakiegoś vana to zabrałabyś po drodze Magde i na pol koszty paliwa 😜 No ale na serio szkoda

Ja ostatecznie mówię, że jestem za Starą Wsią...
Może Dziewczyny wypowiedzmy się konkretnie, kto jedzie.
Gabiś a co Ty na Starą Wieś? 🙂 Moim zdaniem koszty domków nie są duże (nawet apartament na dwie rodziny wychodzi spoko)
Kto tam jeszcze sie nie wypowiedział ?
Może jakaś lista kto jedzie 😜
Może Madziocha będzie zainteresowana 🙂
Netinetko, a co w ogóle maż na to, że tyle Majówek będzie świętować jego imieniny ? 😁

Popijam Redsa 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja też Was bardzo chciałam poznać 😞 mąż nawet był zadowolony że pojedziemy, ale nie na naszą kieszen wyjazd;/ a ta stara wieś to jakie to województwo, powiat? bo mi wyskoczyło ponad 60 takich miejscowości 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też już się cieszę 😜 uż zapowiedziałam Szymonowi, że nie gra w ten weekend...
aha i też jestem za tym tak jak Izullka napisała, żeby już w piatek rano sie tam spotkać 🤪
to już za dwa miechy 🤪
Wyska to jest jakie małe Załęcze czy coś takiego :/
CB nie mamy i jestem za tym, żęby razem jechać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki ja spadam bo padam na ryj, mam za soba ciężką noc... a w weekend zmiana czasu... czyli jak mati budzi sie o 6-tej to będzie budził się o 5-tej 🤢
Moje dziecię nareszcie nauczyło sie robić BRAWO i jego ulubionym zajęciem jest robienie bach na podłoge i za kazdym razem bije sobie brawo... słodkie to jest 🙂
Dobranoc dziewoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja szykuje grunt na rozmowe z moim mezem, ze to w jego imieniny ☺️ wiem wiem, ze trzeba jak najszybciej, ale musze przygotowac wiecej argumentow niz "wiesz kochanie, chce sie spotkac z Majoweczkami na zywo 😜" rozumiecie, to facet 🙃..... ale obiecuje, ze dzis wieczorkiem sie hm...postaram 😁
ja jestem za Stara Wsią, nie jest to dla mnie zbytn blisko, bo 260 km i prawie 5 godzin jazdy, ale niestety wiem jakie sa realia i zadzam sie na to!
i w zwiazku z tym kilka spraw organizacyjnych:
1. proponuje wziac aparatmenty(te wakacyjne) i zamieszkac w 2 rodziny- zmniejszy to koszta pobytu!
2.przyjazd ok. godz. 12 w piatek i mamy 3 godziny na zapoznanie sie, zjedzenie jakiegos obiadku i o 15 zajmiemy kwaterki!
3. dobor rodzin bedzie losowy, zeby nie bylo zadnych sporow, przepychanek i zastanawiania sie kto z kim dlaczego 😜
3. musimy liczyc sie z tym ze prad i woda sa rozliczane osobno wg zuzycia!!!!
4. wieczorkami proponuje robic grillle na zasadzie, ze kazdy cos kupi do jedzenia i picia wg wlasnego uznania i rozkladamy wszystko na stolikach (lawkach, gazecie:lol 🙂 i "co jest moje to jest twoje" a sniadanka we wlansym zakresie.natomiast z obiadami sie zobaczy-osobiscie nie bede miala ochoty nic gotowac, wiec bedziemy kombinowac!ale zakupy jedzeniowe mozemy juz wczesniej zrobic sobie w jakims markecie, bo ta miejscowosc, to chyba jakies zad.... 🙃
5. wyjazd w niedziele w poludnie!
Lajsoka wspolczuje ci takiej sytuacji to samo przezylam i tez z chrupkiem 😞
Wyska przykro mi, ze tak wyszlo, ale cie rozumiem i moze nastepnym razem zorganizujemy spotkanie na Mazurach, gdzie na pewno bedziesz miala blizej 🙂
Radzia gratuluje Matiemu nowych umiejetnosci 🙂
Kariolina wspolczuje takich urodzin, ale faceci sa bezduszni i pewnie uwaza, ze nic sie nie stalo....ja nie moge narzekac, bo moj maz zawsze o wszystkim pamieta i chociaz kwiatka zawsze da! 🙂 mam nadzieje, ze awantura twojego meza nie ominie 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze przykro że Wysa nie możecie być 😞
ten Ośrodek "Stara wieś":P
miejscowość: Załęcze Małe 103A
98-335 Pątnów na stronie w zakładce Kontakt jest też mapka 😉
właśnie Radzia on ugryzł doś duży kawał chrupka i go nie wymiętolił w buzi tylko odrazu połknął i jakoś mu nie tak wleciało bo nie mógł powietrza nabrać 😞 teraz się będę bała co kolwiek dawać, wiem że musi się nauczyć jeść większe kawałki, ale zawsze będę miała stracha 😮
też uciekam krasnala śpi ja co chwilkę zaglądałam do niego i cmokam w policzek ☺️
Brawo dla Dziabąga za Brawo 😁 😁
Karolcia tak pisałaś cały dzien i zapomniałam złożyc Ci życzenia ☺️ Więc samych radości i jak naj mniej złych i pochmurnych dni 😘 😘
Netinetka podobają mi sie te punkty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
ja przeczytałam ale "po łebkach" i nie wszytskie strony chyba... jutro nadrobię.
Z tego co widzę ośrodek wybrany 🙂 no i super 🙂 ja już zaczynam odkładać kasę, bo taka wyprawa dobija w szczegółach. Sam koszt niclegu to pikuś w porównaniu z kosztami jedzenia, dojazdu i innych pierdół 😉
Karolcia - jeszcze raz STOOOO LAAAT!! 🤪
Łajsoka - widzę że przeżyliście chwile grozy z Olim!!! Jejku - ja wiem jak ja przy Ali zwykłym zapowietrzeniu się denerwuję a tu przy czymś takim... ale masz szczęście ze masz Mariusza - ratownika w domu! Fachowo sobie poradził.. ja bym chyba tak glęboko palca nie potrafiła włożyć 😞 nie dziwię się że potem tuliłaś Krasnala tyle czasu.... bidulek..... dobrze, że wszytsko się dobrze skończyło.
Majusia - Ty też się bidulko pochorowałaś 😞 szybko wracajcie do zdrowia!

My dziś bylismy na kontroli. Jest lepiej ale nadal coś słychać na oskrzelach. Mamy kontynuować leczenie i w środę do konroli...

Lecę spac... padam. DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra dziewczynki, to teraz chuchać dmuchac na dzieciaczki co by które tfu tfu chore nie było... Anitka a Ciebie dawno nie było i nawet nie wiemy - piszesz się na zlot?
Netinetko lepiej w punktach bym tego nie ujęła, ale Ty jestes wyjazdowa dziewczyna więc organizacyjnie takie wyjazdy to pewnie dla Ciebie małe miki 🙃
Wiecie co, wczoraj pomyslałam, że mati jeszcze nigdy nie spał w nocy poza domem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...