Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czyli drążąc temat naszego zlotu.
osoby, które piszą się na bank to:

1. Razia
2. Kasia
3.Łajsoka
4.Pszczółka
5. Gabiś
6. Netitetka
7.Izulka

8.Beata??
9. Karolcia??
10. Magda??
11. Wysa??

[/color]
na czerwono osoby, które nie podjęły jeszcze decyzji...wczoraj Madzia pisała mi żebym jej podała koszty i miejsce spotkania, ale nic nie odpisała 🥴 może dryndne do niej dziś to będziemy wiedzieć...Kogoś pominęłam?? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak weekend 3-4-5 czerwca Mariusz już wziął wolne 🤪 😉
pogoda super o 11 poszłam na spacerek i dopiero wróciliśmy 🤪 byliśmy na placu zabaw, chodziliśmy koło rzeczki, karmiliśmy kaczuszki 🙃 potem krasnal zasnął to jeszcze kręciłam się po osiedlu bo nie chciałam go wybudzać 😉
teraz Olinek zjadł domowy rosołek a ja jeszcze wstawiłam zapiekankę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, fajnie że już macie wszystko ustalone i na pewno wyjazd wypali 🙂 zazdroszczę 😉
A ja dziś przeżyłam "szok". Ok godziny 9 rano zgłosiłam kandydaturę do pracy w tesco na kasę i byliśmy na spacerze i dzwoni do mnie babka że jutro mogę przyjsć na szkolenie na kasę i może od czwartku robota 😮 nie wiem co robić 🤢 warunki też nie są zajebiste.Bo wiadomo jak to praca w takim sklepie.
Rozmawiałam z Madzią 🙂 pozdrowienia dla wszystkich i buziaczki, u nich wszystko dobrze 🙂 Madzia z rodzinką jednak nie przyjadą na spotkanie majówkowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo

widziałam,widziałam....decyzja podjęta....słuchajcie,co do nas,to ja generalnie jestem na tak,ale dopiero czytając Was uświadomiłam sobie,że to aż Częstochowa!!! 😮 Poza tym,my na pewno nie damy rady ruszyć już w piątek...zostaje tylko sobota.... 😞 A no i teraz tak sobie myślę,że moja chrześnica ma Komunię,ale jeśli dobrze kojarze,to 10 lub 11 czerwca....muszę dopytać.W każdym bądź razie,termin 4-5 czerwca wstępnie ok....miejsce...hmmm,gdyby było bliżej i tańsze byłoby lepiej...ale cóż....ja pogadam z Marcinem jeszcze,bo on jak wiecie zmienił pracę,a dziś był w drugim miejscu na rozmowie...i mam do Was prośbę - poradźcie mi:

- Marcin dziś radził się mnie,ale ja nie wiem,co powiedzieć,bo tu gdzie teraz od 2 tyg.pracuje zarobi ok.1600zl,ale nie traci na dojazdy,bo to 7 km i w dodatku zwracają za dojazdy.Minus - to prywatna firma i umowy dają tylko na max 10 lat,
- firma w której był dziś Marcin to PGNiGE i tam na start dają 1800 brutto (ok.1240 netto) i po 3 m-cach umowę na stałe,dojazd 30km,zero zwrotu kosztów,ale za to pełen socjal - opieka medyczna dla całej rodziny w prywatnej poradni,wczasy pod gruszą,bony itp....

No i nie wiem,co mówić Marcinowi,bo zmienił pracę,żebyśmy w końcu odbili się trochę,lepiej zarobili,a tu takie dylematy...Co Wy "Brzuszkowe Mamy" o tym sądzicie??

Wysa-ja bym na Twoim miejscu chociaż spróbowała,a potem jak cos to odejdziesz...No i zawsze już coś więcej napiszesz w kolejnym CV.... 🤪

Karolcia-najlepszego! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska ja wychodze z zalozenia, ze od czegos trzeba zaczac i jak nie sprobujesz, to sie nie przekonasz, tylko kto z Kacperkiem?
Gabis moje zdanie jest takie:pracuje w budzetowce 5 lat i widze same plusy:opieka medyczna moze bez rewelacji, ale trzynastka, wczasy pod grusza, premie ustawowe, podwyzki ustawowe, urlop b ez laski, pensja na czas....! 😉
dziewczyny musimy znalezc jakies rozwiaznie co w sytuacji jesli pojedziemy w 7 czyli...nieparzyscie??!co wtedy z noclegiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem,że budżetówka rządzi się swoimi prawami,ale ja pierwsze co,to spojrzałam na kasę,bo wiem,że tu gdzie jest teraz Marcin przy dobrych wiatrach wyciągnie 2 tyś, na rękę,a tam nic,goła pensja...choć pozostale warunki lepsze.

Mam pytanie do Kamili: - gdzie Ty dzwoniłaś i pytałaś o cenę??To był jakiś sprawdzony ośrodek,ale nie pamiętam gdzie... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa ja bym poszła na Twoim miejscu właśnie ostatnio miałam wam pisć bo u koleżanki w Eurobanku szukali i zadzwoniła do mnie, na początku się napaliłam, ale potem pytanie z kim krasnal?? przecież nie z teściem 🤢 ja tu w Miedzyrzeczu nie mam rodziny żadnej Mariusz tez nie, pytaliśmy o nianię po znajomych może ktos zają by się krasnalem, nawet nie przez cały tydzień bo to zależałoby od dyżurów jeśli Mariusz miałby wolne czy nockę to normalnie w dzień siedziałby z nim ale w sytuacji gdy byłby w pracy to już, ale ciężko było i już kogoś znaleźli 😞
a tak byłabym teraz na szkoleniu we Wrocławiu i od kwietnia już bym mogła pracować 😞
po tej sytuacji sobie uświadomiłam że juz musze zapisac Olinka do żłobka czy przedszkola( wiem że późno) bo, od października zaczynam kończyć studia i po obronie szukam pracy w moim fachu 😜 wtedy krasnal już na bank musi z kimś być bo nie ma opcji żebym z nim siedziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila,ja do Bydzi mam jeszcze też parę kilosów,więc razem mamy 300km do pokonania,i w sumie nie chodziło mi,że to mega daleko,ale ja to idąc za przykladem Anetki mówię: że ja KSIĘŻNICZKA GABIŚ DRUGA najchętniej bym Was tu widziała parę kilometrów stąd,żeby się nie tłuc...wygodnicka jestem i tyle... 🤪 😁 🙂 A poważnie,to odległość ok,tylko jakoś mnie tak słowo Częstochowa na mapie przeraziło.... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah ja też nie lubię takich długich podróży, ale na spotkanie z wami wszystko 🤪 😁
napewno będą przystanki a to siusiu a to krasnal coś będzie chciał, my i tak wyruszamy wcześniej bo przy okazji zajedziemy przez Wrocław i tam podjadę na uczelnię, muszę załatwić kilka spraw po tych dziekankach, nowa legitymacja itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jednak nie pójdę do tej pracy... dowiedziałam się że jest to praca na telefon czyli 1-2 razy w tygodniu i pensja miesięczna to 100-200zł. Nie będę sobie nawet głowy zawracać 🤢 troche jestem wkurzona bo się napaliłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o Wysa to nie ma co sobie nawet gitary zawracac 😠 bez sensu praca...
wiecie u nas jest tak, ze moj maz jest nazwijmy to prywatnym przedsiebiorca, ma wlasna dzialalnosc a z tym wiadomo bywa roznie, czasami mozna nawet zbankrutowac, wiec ja sie trzymam mojej pracy nogami i rekami, bo majac zobowiazania trzeba miec jakies pewne zrodlo dochodu, moze nie jakies kosmiczne, ale jest i w razie nie daj boze jakiegos bankructwa nie zabiora nam domu czy samochodow 😞 ale wiadomo na kase trzeba patrzec, musicie rozwazyc za i przeciw...
a my uwielbiamy podrozowac i do tej miejscowosci mamy 260 km i cale szczescie, ze tylko tyle, bo w sumie to tylko wekend i jakbysmy mieli jechac 450 km nad morze na przyklad to 2 dni w podrozy, bo droga kiepska, ale nastepnym razem Mazurki suuuuper 😁 uwielbiam Mazury, ale na krotkie wypady!
wciaz moj malzonek sie do konca nie wypowiedzial na temat spotkania, wydaje mi sie, ze obawia sie o rodzine(wytlumaczyc babci, ze nie robimy imienin,bo mamy spotkanie MAjowek z forum ??1 😮 a babcia"a co to jest forum?" 😁), ale co tam, w razie co sama z Blabla przyjade 😜-jest to wersja pesymistyczna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyska eh to daremna ta oferta, nie ma co :/ jeszcze na pół etatu to luz, ale na telefon i 100-200zł miesięcznie ? 🤔 Matko co za wyzysk
Gabiś ja znowu mam inne podejście do budżetówki....
u nas np w UM przyjmują ale można zarobić max 1200zł 🤔 no tak ale gwarancja że tak łatwo Cię nie zwolnią.... w zasadzie co mi to za gwarancja, jak teraz prace ludzie często zmieniają.. to już nie są te czasy kiedy kobiety, czy mężczyźni pracowali w jednej firmie po 30lat. U nas na Śląsku ludzie bardzo zmieniają prace i to sami od siebie. Mój mąż ma dobrą prace a i tak wiecznie przegląda oferty 🤔 no ale nie o tym miałam pisać... no więc np taka ja... wolałam wybrać prywaciarza, zarobie wiecej niż np we wspomnianym UM i też mam wczasy pod gruszą i inne świadczenia socjalne. No nie wiem, ja bym tam wolała więcej zarobić... a praca zawsze sie znajdzie 😉 ostatecznie gdyby nie było już co do garnka wrzucić to można za granicę wyjechać.
Zresztą trzeba to przeliczyć, bo może się okazać że 13-stka i np wczasy pod gruszą w przeliczeniu wyjdą na to samo co wyższa stawka u innego pracodawcy (w rozłożeniu na rok).

Wyska "ucałuj" Magdę. Kurcze szkoda, że i ona nie może jechać 😞

Netinetko luzik może być nieparzyście, bo my chcielibyśmy wziąć domek najmniejszy dla naszej rodzinki, więc luz będziemy sami 😉

Izullka jeseś? Wiesz, że jakos jestem też związana z Ulą... Wy to jedność... Ula jak najbardziej ma się czuć zaproszona na nasz zlot 🙂 Dziewczyny potwierdzą 😜

Co tam jeszcze miałam pisać? 🤨

Ach Netinetko nie róbcie nam tego 😞 a można przesunąć imieniny? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA tu chyba setny raz zasiadam żeby Wam co nieco po marudzić i zaśmiecić postem forum i Udało się 🤪
Co do wyjazdu,proszę źle o nas nie pomyśleć ale My bardzo trudni we współżyciu jesteśmy.Tłumacze
nas liczyć trzeba jako czteroosobową rodzinę,Filipek bardzo żywiołowy jest,i wolę aby nikomu nie przeszkadzał wieczorem.Amelka się do niego przyzwyczaiła i nie zwraca uwagi na jego głośne zachowanie.No i ze mną nie da się spać ,dzieciaki wam pobudzę (hi hi) mam krzywa przegrodę nosową i bAAArdzo chrapię.(głośniej niż nie jeden facet).I jeśli wam nie będzie przeszkadzało to my w apartamencie chcemy być sami.

A i Beata też ma blisko do Żywca.

Zdjęcia Blabli mnie powaliły.Kucyki i to szukaj mnie.

Mateusz to jak dziewczynka wygląda,Za to Amelka jak chłopak( I jeszcze jej czasami ciuchy zakładam po Filipku to już w ogóle)

Karolcia życzenia spóźnione ale szczere.Wszystkiego co naj naj ,spełnienia marzeń,radości z każdego dnia.i tego wszystkiego co sama sobie życzysz.

Wyska szkoda że tak wyszło z ta pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...