Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wyska to faktycznie do dupy praca 200zł miesięcznie phii 🤢
Kasia wszytskie domki są max 5 osobowe:P ale można zpać w mniej osób, wiec jak wolicie sami to luzik 😉 pan mówił że się pomieścimy nawet jak każda rodzinka byłaby sama w domu czy apartamencie 😉 a jak odpadło kilka osób to juz w ogule 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok to myślę, że już wszystko wiemy i zamawiamy 🤪 tylko trzeba jeszcze rozpisać ile domków i apartamentów. Jesli wiekszosc bedzie w apartamentach to my tez chcemy, ale sami, bo nie wiem jak daleko są domki od apartamentów.
a te 110zł (1-2osoby) to jest za cały apartament mam nadzieje ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze jaki ja jestem raprtus, rzeczywiscie Anita sie nie wypowiedziala i Madziocha i Karola tez w sumie nie wiem 😞 dziewczyny wybaczcie mi moja spontanicznosc, ale ja jak sie na cos najaram to na maksa!!!! 😜 tak Kasia te 110 zl to za caly apartament 😉 a domki wydaje mi sie, ze moga byc nieco dalej od tych apartamentow, ale mozna sie dowiedziec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
Jestem jestem 🙂
Karolcia i ja się dołączam do spóźnionych życzeń urodzinowych ☺️ wszytskiego naj naj kochana 😘 mam nadzieję że Tomek wynagrodził Ci już wczorajsze zaniedbanie 😉
Wyska szkoda że nie wyszło z tą pracą 😞 no ale naprawdę jakaś kicha 🤢
Napiszę tylko szybciutko że Majulka już dużo lepiej ale jutro zostajemy jeszcze w domu 😉 ale pupę ma odparzoną strasznie mimo że myłam pupę za każdym razem jak tylko zobaczyłam że coś tam jest w pieluszcze 😞 dobrze że mam tormentiol.
A co do wyjzadu to ja też się nie mogę doczekać 🤪 wiecie co wczoraj Henryk się mnie pyta czy już Ula z nami jedzie czy jeszcze nie? (czasami jest trochę o Ulę zazdrosny) na co ja mu mówię że nie bo przecież Wy jesteście moimi koleżankami. Normalnie kochane jesteście że pomyślałyście o Uli (ja oczywiście nie śmiałabym wyjść pierwsza z taką propozycją 😜) jak ostatnio z nią rozmawiałam i opowiadałam o naszym wyjeździe to słyszałam po głosie że jej się smutno zrobiło że sama jadę 🤨 pytałam ją przed chwilą czy by pojechali (tzn przeczytałam jej post Kasi i Netinetki 😜 ) i się bardzo ucieszyła - ona by chciała pojechać ale musi jeszcze z mężem obgadać sprawę 😉 a jeszcze chciałam zapytać jak wygląda rezerwacja i kiedy trzeba wpłacić zaliczkę i depozyt?
Beata a Filip mnie po prostu rozwalił 😁 i co już spakowany? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach zapomnialam napisac, ze opis Beaty dotyczacy zycia z nia pod jednym dachem mnie rozwalil 😁
Izulka oczywiscie, ze Ula moze byc z nami, nie ma sprawy, przeciez wszystko o niej wiemy he he 😜
dobrze, ze Mai juz sie poprawilo, bidulka... 😞 ale teraz jest juz lepiej i trzeba sie cieszyc!
Sluchajcie domkow jest 10 a apartamentow wakacyjnych 6, musimy wczesniej uzgodnic co i jak, a skoro sa blisko to moze dojdziemy do porozumienia! niestety nasza niania ma zasieg tylko 200 m 😠 a zaliczke trzeba przeslac pewnie od razu, zeby nie przepadla rezerwacja. acha i musza byc wykupione przynajmniej 2 doby a Gabis chyba moze na 1, wiec tez trzeba bedzie z tym facetem dogadac! i wpadlam na pomysl, zeby w sobote jak bedzie pogoda zrobic ognisko, nakupi sie kielbachy, a przygotowanie miejsca, patyki itd, kosztuje 40 zl, wiec luzik na tyle osob.
sory, ze tak wam na bierzaco pisze takie szczegoly wyjazdu, do ktorego jeszcze tyle czasu, ale jak juz wspomnialam jestem spontaniczna i mam krotka pamiec, wiec pisze od razu 🙃
Izulka ale te na zdjeciu to te full wypasy caloroczne a my chyba bierzemy pod uwage te wakacyjne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko 😁 😁 😁 😁 haha sorrki ale padam tu ze śmiechu, że już planujemy ognisko 😁 😁 nie no super 😁 najlepiej by było żeby wszyscy byli w apartamentach.... ale chyba 6 w zupełności wystarczy? szkoda że nie ma wszystki Dziewczyn bo można by już jutro rezerwować i wpłacać zaliczkę.

Izullka Emka też miała masakryczne odparzenia 🤢 przy każdej zmianie pieluszki ryk, ale tormentiol extra sobie z tym poradził.

Też płakałam ze śmiechu z opisu Beaty o wspólnym egzystowaniu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wam tu prawdę piszę a wy tu śmiechy chichy ze mnie,poczekajcie ......jak sie tylko zobaczymy....
pośmieję się z wami.

A Filip Zaplanował którego zwierza bierze ze sobą.oczywiście pluszak i to największy.A w moim malutkim samochodzie to się nie zmieści z bagażami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 Beata przekaż Filipkowi że pluszak może jechać z Emilką w aucie, nie będzie z tyłu osamotniona, a na miejscu wróci do swojego Pana 😉

Och ale jestem podekscytowana 🙂
Nic, uciekam spać
Jutro jak któraś będzie miała chwile to niech zrobi ostateczną liste i zamawiamy, bo po co mamy czekać
Wiec my sami w apartamencie 🙂
Ciao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa moj maz sie wciaz ze mnie smieje, ze ja uwielbiam planowac, ze jakbym mogla to puszczenie baka chcialabym nawet zaplanowac 😁ale to chyba przez moja specjalizacje na studiach - Organizacja Ruchu Turystycznego _ 😜 ale najlepsze jest to , ze nigdy w zyciu nie pracowalam w zawodzie 🤪 a jakos planowanie na wyjazdach mi pozostalo!!!!! zawsze jak gdzies jedziemy, to ja musze wszystko wiedziec o okolicy czy sa jakies atrakcje, baseny , wypozyczalnie, zamki do zwiedzania, szlaki turystyczne, knajpy z zarciem ...itd....itp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah Beatka ale się uśmiałam z Twojego opisu i z Filipka już sie pakuje 😁
ok ja się zgadzam być z Pszczółencjami w jednym apartamencie, nie wiem czy oni sie zgodzą 🥴 🥴 nawet fajnie bo my możemy razem jechać 😁
My z Mariuszem możemy zarezerwować tylko trzeba wszystko dopiąć, bo nie wiemy jeszcze co z Karoliną 😮
aaa Ula jak najbardziej może być 😉
coś jeszcze miałam dodać , ale zapomniałam 😮 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
wczoraj wypilam piwko z mezem i sasiadem i zapalila papieroska i dzis mam kaca 😮 ale to przez fajka na pewno....i oczywiscie Blanka obudzila sie 5.50 i wariowala, w koncu polozylam ja sobie na piersi i zasnela, wygodnie nie bylo...
Lajsoka suwaczek suuper 🙂)))ja tez musze zmienic!a z tym wyjazdem to lepiej juz wy zalatwcie do konca, bo juz gadaliscie i wiecie co i jak i facet tez, a z zaliczka zrobimy tak, ze jak facet sie okresli jaka kwota to podzilimy na ilosc dziewczyn i kazda przesle na konto hm??
a wcozraj wam napisalam, ze moja corcia sama jadla obiad, oczywiscie rekami 😜 wtawie potem zdjecie jaka byla skupiona i zadowolona!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Kto mnie wykreslił z listy? prosze natychmiast mnie wpisac 😁 My tez jedziemy 🤪 A co tam chyba najdalej mamy ale bardzo mi zalezy na sptkaniu z wami, a zreszta juz dawno tak daleko nie wyjezdzalismy 🙂
Napiszcie mi prosze szczegóły bo zauwazyłam ze wy juz w apartamentach podobieraliscie sie w pary. To my bedziemy sami czy jak? Jak bysmybyli sami to wychodzi 110zł za apartament za dobe? Bo jesli tak to my mozemy byc sami. I jak to jest w tym apartamencie jakies 2 pokoje i kuchnia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina przepraszam cie, ale myslalam, ze nie jedziecie ☺️ ☺️ ☺️ jakos tak wywnioskowalam z postow...ale dobrze, ze zle zrozumialam i jedziecie 😜 Gabis wypowiedz sie!!i Monia i Anita tez 🙂
Radzia mniej wiecej jest zorientowana co i jak i zgadza sie na mieszkanie pod jednym dachem z nami 😁 ale nie miala czasu nic napisac, dzis wieczorkiem postara sie wejsc na brzucha!
Lajsoka ty to chyba niezla kuchara jestes, wciaz jakies pysznosci robisz, zazdorszcze... 🙃ja nie mam serca do tego, gotuje bo musze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...