Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mati stawia boje w wannie 😁 Oliwii zdarzyło sie to jak była młodsza 🙂 Kasiu pochwal sie jakie autko kupujecie ☺️
Lajsoka z prawkiem podobnie miałam bo na pierwszej jezdzie pojechalismy tylko na plac i pozniej na kazdej nastepnej jechalismy dosłownie na 15 minut jak zrobiłam 3razy pod rzad bez błedu łuk to jechalismy odrazu na miasto. Ja akurat z prawkiem problemu nie miałam bo za kolkiem czuje sie jak ryba w wodzie 😁 Za drugim razem udało mi sie zdac za pierwszym z własnej głupoty oblałam.
A zabawy rzeczywiscie fajne "Idzie rak" Oliwia juz zna i za kazdym razem jak jej robie to sie brechta 🙂
Radziu a z kotem to mnie nie strasz bo ja nie cierpie kotow i oddalismy apacza z powodu gryzienie bo nowe drzwi zamontowalismy i tez zaczał podgryzac wiec nie było wyjscia 😞 A teraz ten kot ma mi niszczy. O nie przy pierwszej dewastacji leci i Tomek mnie nie powstrzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia dzisiaj byliśmy już zdecydowani na Astre III kombi, ale jak przyszliśmy do domu to znowu sie zastanawiamy... ale chyba jedna postawimy na Opla Astre III lub vectre kombi, zobaczymy
A co w ogole dzieje sie z Apaczem? bo Ci ludzie ktorym go oddaliscie juz go nie maja, bo zawalili ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia ale sie usmialam z "klocka" niespodzianki 🙂 Blanci sie to nie zdarzylo, ale moze dlatego, ze robi kupke rano, regularnie jak w zegarku 😜
Lajsoka gratuluje kursu na prawko, dobrze, ze juz masz pierwsze koty za ploty 🤪 moze i lepiej od razu na gleboka wode...
Kasiu czasami moga to byc 4 krostki w miejscu, gdzie nawet mozesz nie zauwazyc, ale nawet jutro cos moze wyskoczyc, nie ma reguly 😉 dobrze, ze Emka sie juz nie meczy!
a to moje spa to przypadek, po prostu jest fajna promocja obok nas, przechodzilysmy z sasiadka z wozkami i totalny spontan, bo stwierdzilysmy, ze jestesmy zapyziale, skapciale itd....i czujemy sie jak kopciuchy domowe i dosc tego 😁 szkoda tylko, ze nie mam zadnego zabiegu na twarz, ale nie zdazylabym juz 🙂
ciekawe w jakim stanie moj maz dzis wroci....
browarka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie, a propos klocków... ile razy dziennie wasze maluchy robia teraz kupkę? Bo Netinetko u nas tez robi regularnie - 4 razy na dobę... no i dzisiaj np kapałam go wczesniej bo własnie zrobił kupe więc mi sie już go nie chciałoprzebierac, ale to mu nie przeszkodziło w kontynuowaniu tego w wannie... nie wiem co sie tak uparł ostatnio... dzień w dzień kupa do wanny 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ople sa dobre Kasiu moj tata ma juz trzeciego opla. Tym razem własnie vectre w kombi z 2002roku i jest niezawodna 🙂
A apacz poszedł do adopcji dosłownie bo przez towarzystwo opieki nad zwierzetami papiery normalnie musielismy podpisac. Babka z towrzystwa po niego przyjechała i zabrała go do Torunia bo ta rodzina co go wzieła to z Torunia. Ale ostatnio dzwonilismy sie zapytac jak on tam to mowiła, ze spoko ma dom z ogrodem dzieci trojka w domu ma dobrze 🙂
A Kasi mąz tez super prezent zafundował z ta kosmetyczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewunia Elektrunia kliknięta 😁
u nas nocka znacznie lepsza niż ostatnio, ale bez kryzysu o 3 nad ranem nie mogło sie obejść 😞 godzina walki i znów sen.
obudził się ok 7 słyszałam go ale nie mogłam się rozbudzić bo coś mi się śniło i dziecko bawiło się w łóżeczku wołając mnie 🤢 obudziłam się nagle o 7:30 bo krasnal wyrzucił z łóżeczka projektor i tak mocno walnęła o podłogę że się zerwałam 😁 mama wołaniem obudzić się nie mogła to wywalił i już na nogach 😁 spryciarz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lajsoka napisał(a):
Ewunia Elektrunia kliknięta 😁
u nas nocka znacznie lepsza niż ostatnio, ale bez kryzysu o 3 nad ranem nie mogło sie obejść 😞 godzina walki i znów sen.
obudził się ok 7 słyszałam go ale nie mogłam się rozbudzić bo coś mi się śniło i dziecko bawiło się w łóżeczku wołając mnie 🤢 obudziłam się nagle o 8:30 bo krasnal wyrzucił z łóżeczka projektor i tak mocno walnęła o podłogę że się zerwałam 😁 mam wołaniem obudzić się nie mogła to wywalił i już na nogach 😁 spryciarz 😁


dziekujemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja dzisiaj jak zombie, Mateusz dał czadu w nocy eh... jakby wiedział że mama ma weekend wiec mozna pobroić... obudził się o 23 i zasnął dopiero o 1.15... a w miedzyczasie płakał, marudził na zmiane smiał się i gadał... a obudził sie standardowo o 6 😠 teraz oczywiście poszedł spac a ja nie mogę bo musze jechac z mamą na cmentarz do babci bo dzisiaj jest rocznica jej smierci a potem na zakupy jeszcze 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...