Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolcia 🤪 nawet nie masz pojęcia jak się cieszę, że będziecie 🤪

Cześć tak w ogóle 🙃

Łajsoka ja też chcę bananowca... 😜

Mileczka od wczoraj wieczora gorączkuje 😞 cały czas ma 39 stopni i płacze non stop, eh
Kiedy to się skończy? Pewnie znowu zęby.
Mam wyrzuty sumienia, że nie zwolnilam się z pracy i nie pojechałam do niej, ale dopiero co wróciłam z L4 😞 do 13 była z nią niania, a potem pojechał do niej Szymon.
Siedze zdołowana 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Mileczka 😞 mamy podobnie Kasia tylko u nas maruda przeważnie między 3 a 4 rano i to dwie godziny walki 😞 tak jak było dziś, u nas nie sprawdza się to że jak przebiją się ząbki to jest spokój 😠 widzę że on dalej pcha do buzi paluszki i to tam głębiej zaglądałam i dziąsła są napuchnięte tak jakby w miejscu 3 ale nie jestem pewna 🥴 teraz wyszły górne jedynki i zaraz będą przez kolejne dwa miesiące szły następne i tak w kółko 😠 a ile się przy tym dziecko i ja namęczę 🤢
zaniosłam MAriuszowi ciacho i jak pozostali ratownicy się rzucili 🤪 😁
jajnik mnie boli 🤢 chyba dni płodne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia n ie doluj sie, to normalne, ze te nasze dzieciaczki wciaz cos beda mialay ☺️ a moze to trzydniowka????bo u Blabli tak bylo!
ja wlasnie bylam na spacerze z 2 sasiadkami i sie dopiero zgadalysmy, ze...kazda z nas ma wychowawczy do konca wrzesnia 😜 i co potem....dylematy dylematy dylematy.... 😞
Karola Beata i Kasia chcialybyc same w apartamencie, ale jeszcze niektore dziewczyny sie nie wypowiedzialy, wiec czekamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak sobie liczę i stwierdzam że na zlocie będą przeważały dziewuchy 🤪 z chłopców to tylko Hałabała i Dziabąg a tak to Amelka, Blabla, Emka, Aluntka, dwie Oliwki, Maja, jak dobrze pójdzie to i Martynka 🤪 Radzia ciekawe jak nasze chłopaki zareagują 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie mało chłopców 😉

Hallo Wyska żyjesz? Jak tam na siłowni 😉

Emileczka dalej gorączkuje 😞
Łajsoka jak tak przeczytałam Twój post, to uświadomiłam sobie, że ząbkowanie może jeszcze potrwać ponad rok 😲 jak tak dalej pójdzie, co ząb to mega wysoka gorączka, to będzie nieciekawie

Netinetko i co od września? Ja już sie zdecydowałam na żłobek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szkoda, że nie wszystkie dziewczyny jadą na zlot bo pewnie nie prędko uda nam sie zorganizować kolejny... no ale takie realia, faktycznie niektóre dziewczyny mają daleko...
Gabiś, ja odnośnie pracy wybrałabym opcję blisko ale lepszy zarobek mimo iż praca nie taka długoterminowa... u nas w budżetówce zarabia się marne grosze... ja pracuję u prywaciarza i nie mam wczasów pod grusza płaconych, ale co z tego, skoro miesięcznie dostaję więcej niż te wczasy... akurat mam ten komfort że zus jest płacony, nie mam pensji płaconej na czarno, wszystko na pasku więc i podstawe do emerytury mam lepszą... nie znam dnia ani godziny, ale umowe mam na czas nieokreslony więc 3 miesiące wypowiedzenia, a w tym czasie na pewno coś bym znalazła... pracuje 8 godzin dziennie, bez sobót... jedyny minus to musze znosic humory mojego szefa i je tolerować...
Wyska faktycznie lipa z tą pracą, szkoda zachodu...
Ja oczywiście też nie mam nic przeciwko zeby Ula jechała 🙂
Beata Twój Filip mnie rozbroił 😁
Izulka dobrze że Majeczka juz lepiej sie czuję... buziaczki dla niej 😘
(o zaczyna się Rodzinka.pl)
Karolcia super że jedziecie!!!
Kasiu uściskaj Emilkę, sie biedna namęczy przy tych zebach... a pamietam jak sie martwiłas o to ząbkowanie i faktycznie, Emka ciężko to przechodzi... 😞
Łajsoka świetny suwaczek :o)
A ja tęsknię za Magdą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Łajsoka suwaczek super,bardzo mi się podoba.

Emilko zdrowia życzymy,niech wszystko co złe odejdzie od ciebie w sina dal.Buziaki.

Wysa co tam u was,coś nam zamilkłaś.

Czy ktoś wie co u Madzi?

Boże wy tu o żłobku,To ja mam szczęście być z moimi łobuzami w domu.Z tym że najwięcej pracuje jak oni idą spać.A nie powiem że padam twarzą na ryj.

W przedszkolu uświadomili mi że Filipek już od września zaczyna przygotowanie przedszkolne tzn idzie do zerówki,obowiązkowo jako pięciolatek.Jakaś masakra.

A mój drugi łobuz okrutnikus ,nie chce już raczkować,tylko za jedną rączkę "mamo prowadź"i coraz więcej pojedynczych kroczków robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy i pozdrawiamy.U nas chyba konczy sie na jakis czas ciezki okres...3 zeby szly naraz i juz sa,tak wiec Zosia moze sie pochwalic 8 sztukami,obecnie jestesmy na etapie powrotu usypiania w swoim lozeczku,bo dziecko juz 2 razy spikowalo z lozka i wozka.Co do wyjazdu to pieknie dziekujemy za zaproszenie,ciezko bedzie...ale jeszcze sprawe przemyslimy.Pogodnej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
Radzia Mati mnie rozwalil tymi nogami, tak machal jakby chcial sie rozbujac 😁 a i powiem ci, ze ja w budzetowce tez musze znosic humory szefa 😠 i wypelniac niezrozumiale polecenia, ale coz....life 😉
wiecie co ja nie moge narzekac, bo moja praca jest specyficzna, mam samodzielne stanowisko, nieprzewidywalna prace, wymagajaca kreatywnosci i za to ja uwielbiam 😜 a do tego calkiem niezle platna z tego co widze 😮! i dlatego mam dylemat, bo chcialabym juz wrocic, siedzenie w domu mnie dobija, moze w lato to sie zmieni. ale najgorsze jest to, ze wciaz ktos do mnie dzwoni z pracy i niby zartem mowi, ze wiele projektow stanelo w miejscu, bo mnie nie ma, ze nie ma pomyslow, bo mnie nie ma, ze nawet nie ma kto zorganizowac imprezy integracyjnej i td....a mnie sciska w srodku i w nocy jak o tym mysle to lezka mi poleci.... 😞 a poza tym w domu nie robie nic co zwiazane z moim zawodem i niestey sie cofam, bo wciaz sie tam cos rozwija!!! 🤔
z drugiej strony....
codziennie Blabla robi cos nowego, jest coraz bardziej kumata, coraz wiecej rzeczy mozna z nia robic, no i kocha mnie nad zycie 😁 bezwarunkowo i uwielbia moje towarzystwo 🙃 i szkoda mi ja zostawiac 😞 jesli zdecyduje sie na powrot to albo nianie na kilka godzin, bo moge ustawic sobie prace np. od 7 do 15 a maz ma nienormowany czas pracy w sumie, albo moja mama, ktora mieszka 30 km ode mnie, ale wowczas moj maz by Blable odwozil a ja wracajac bym ja odbierala...sama nie wiem, mam kilka m-cy na zastanowienie! 🙃
no to sie wyzalilam!
tez sie zastanawiam jak tam MAdzia?i cyz Wysa na silowni nie zaslabla 😉?
Beata a co to jest to przygotowanie przedszkolne???
Kasia jak tam Emilka????
zaraz wrzuce Blabli zdjecia 😜
sorki z aliterowki, ale mam nadzieje, ze sens zrozumialy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mateuszek 🤪 jaki uchachany 😁
jak fajnie brawo robi 🙃

Dla mnie wczesniejsza zerówka i automatycznie pierwsza klasa, to też jakieś jedno wielkie nieporozumienie 😲

No to Amelka lada chwila pojdzie sama 🙃
a tak wlasnie dzisiaj myslalam czy wszystkie Dzieciaczki beda juz zasuwać na spotkaniu majowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita przemysl dobrze wyjazd 🙂
Anetko Mati faktycznie tak sie hustał jakby robił to juz setki razy... w szoku byłam :o)
A co do pracy to ja finansowo tez nie narzekam.... humory szefa znosze i czasem nie jest kolorowo, ale cóz, życie... mi tez nikt na ręce nie patrzy, bo w sumie nikt się na mojej robocie nie zna, nawet szef... zmieniałabym pracę i ciągle szukam, ale będzie mi ciężko znaleźc prace w moim mieście bez nadgodzin, bez sobót za takie pieniądze... tam gdzie wam pisałam że złożyłam podanie ponoc juz kogos przyjęli, do mnie nawet nie zadzwonili 😞 Niestey zarobki w małych miastach to makabra... dlatego wkurzaja mnie wszystkie statystyki które mówia o średniej krajowej która nijak ma sie do rzeczywistości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati super na placu zabaw, Blabla też, ależ ona się zmienia 🤪 co chwilę jak ją widzę to jest inna na buzi 🙂 w sumie to rzadko ją widujemy 😜 😜 i może tak mi się tylko wydaje 😁
Jestem ciekawa jak się będą zachowywać widząc tyle dzieci 😁 Hałabała zrobił się bardzo towarzyski odkąd chodzimy na place zabaw zawsze zaczepia dzieci i krzyczy "Eeee" i się cieszy wystawiając dwa dole zęby 😁 śmieszny jest 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...