Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam.
Dziękuje bardzo za życzenia.
Noc u nas masakra za sprawą Filipa miał temperaturę,i rano go rejestrowałam do lekarza.pofatygowałam się do przychodni,bo inaczej bym z pół dnia wisiała na tel i guzik bym załatwiła.
Przyjeżdżam do domu A Amelka ciepła mierzę temp. a tu 37,5.jak szłam z Filipem to i ja wzięłam bo ona bez kolejki wchodzi.
Pani doktor stwierdziła że mają lekko c zerwone gardła ale nie nadają się jeszcze na antybiotyk.Ale w razie czego to nam go już przepisała.Jak będzie gorzej to mam dzwonić do niej.
Amelka straszna zrzęda,płacze i cały czas ma stan podgorączkowy.
I jeszcze mnie mężuś uświadomił że nie wie jeszcze czy przyjedzie na weekend do mają skończyć do poniedziałku rano.Wyć mi się chce.moja mama żeby mi choć trochę pomogła to zabrała dupę w troki i jej nie ma.
No to się pożaliła.Idę bo znowu płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Beata Wszystkiego Najlepszego duzo zdrowka i spełnienia marzen 🙂
Mozna zamawiac my nie mamy nic przeciwko dzieleniem apartamentu z Gabis, ale jej rodzinka sie nie wypowiedziała moze oni wola byc sami. Jak dwie rodzinki sa razem to zawsze troche taniej wyjdzie 🙂
Zostawiłam z rana Oliwie z Tomkiem w domu, a sama "wypuściłam" sie na sklepy 🙂 Kupiłam Oliwii nocnik grajacy, kilka ubranek i sobie kolejna pare butow 😜
A teraz najlepsze ostatnio Tomek ciagle gadałm mi o kotach rosyjskich ( to takie o niebieskiej sierści i niebieskich oczach), ale ja kotow nie lubie i odrazu mu powiedziałam, ze absolutnie zadnego kota w domu nie bedzie, a tym bardziej, ze ja jeszcze o Apaczu nie zapomniałam. A on, ze jak przyniesie do domu to zmienie zdanie, ale myslałam ze on zartuje. A tu wczoraj wrocił z pracy z kotem i kuweta 😠 No wsciekła byłam az dym mi uszami szedł. A dzisiaj powiem wam juz zaczyna mi sie podobac 😮 Wiecie fajny jest bo mały ciekawe jaki bedzie jak podrosnie.
Pozniej wrzuce fotke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff ale sie napracowalam 🙂 domek lsni az razi w oczy he he 😁 dzis sama wieczorkiem jestem, bo maz ma spotkanie z kolegami w pracy i beda sie"integrowac" 😉 ale do jutra do 11 musi wytrzezwiec, bo ide....na 4 godziny na spa 🤪 juz sie nie moge doczekac, ale musze cos zrobic tylko dla siebie i odnowic sie na wiosne!!!!
Beatko przykro mi, ze do was znow przyplatala sie choroba 😞moze sie nie rozwinie, zeby nie bylo trzeba podawac antybiotyku.... ale wiosna jeszcze jest takim okresem dziwnym , raz cieplo raz zimnoe...ech....juz wole upaly 😜
Karolina ja kotow nie lubie, bo mam zle wspomnienia z dziecinstwa i jakby mi maz przyniosl do domu to chyba bym go zabila 😁ale jak mowisz, ze ci sie podoba, to moze wypelni pustke po Apaczu 🙂
Kasia jak tam Emilka????jest wysypka czy jeszcze nie?
Kamilka zamowilas??
Kurcze dlatego te nasze dzieciaki nie moga dluzej pospac 😠ja zaslaniam rolete i ciemno jak w d... a Bla i tak 6.30 a max. 7.00 staje w lozeczku i "eeeeeeeeeeeeeee mammmaaa" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ja pół godziny temu wróciłam z wykładów na prawko 🤪
odrazu mnie koleś pytał na krzyżówkach 😮 na szczęście było proste i wszystko wiedziałam 😜 😜
aż nie chciał uwierzyć że w tamtym tyg. mnie nie było jak tez krzyżówki robili 😁 i wiecie co powiedział że jeszcze jedne zajęcia i chyba zaczniemy jazdy 😲 😲 szok, na razie plac, ruszanie itp. podstawy ale i tak jestem w szoku że tak szybko 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙃

Beatko współczuję, zdrówka dla Maluszków !
Karolcia ja za kotami nie przepadam, tzn nie przeszkadzają mi, ale pod jednym dachem nie umiałabym żyć z kotem.. ale to raczej ze strachu że mi oczy wydrapie 😜 Wklejaj foty tego rusa 😜
Netinetko ale Ci dobrze 😜 ja też chcę takie 4 godzinne SPA 🤪 ja juą mam tyle terminó poumawianych u kosmetyczek, że szok 😁 a jeszcze pare dni temu Szymon wrecza mi koperte, a w środku kupon na dwa super zabiegi u kosmetyczki 🙃
Łajsoka jaaa no to świetnie sobie poradziłaś 😜 zobaczysz jaki będzie z Ciebie rajdowiec 😜 tylko daj znać kiedy wyjedziesz na drogi 😜 żartuje oczywiście 😜
Karolcia Ty butoholiczko ! 😁 😜 Dam Ci kase, kupisz mi jakies ? bo ja nienawidze wybierac butów, w sklepie może być ich milion a ja nigdy nie umiem wybrać które 🤢
Netinetko ;>:>:>:> błagam Cie nie narzekaj ! Emila wstaje pare minut po 5 rano ! i już nie śpi, wyspana na całego. Potem pierwszą drzemke ma po 9. Więc marzyłabym o pobudce o 6:30 😜

Emileczka nie miała już dzisiaj temperatury, pewnie wiecie jaka byłam happy.
Netinetko tak jak pisałaś, Ema cały dzień była senna.
Jednak nie jestem pewne czy to była trzydiówka, bo ani jedna krosteczka nie pojawiła się na ciałku. Trzydniówka zawsze musi zakonczyc sie wysypką? Pewnie to jednak były zęby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze wy tu kosmetyczki, SPA a ja na mam na osiedlu chyba z 3 salony kosmetyczne i wybrac się nie mogę 🤢 a most już z brwi ☺️ włosy mi wypłowiały ☺️ muszę pofarbować, na dodatek zapuszczam i wyglądam jak zmokła kura bo są takie oklapnięte 😁
jak ja będę na drogach to pewnie same kraksy zaliczę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!!!
Beata wszystkiego najlepszego z okazji urodzin... dłuższej doby, mniej pracy i dużo radości!!!!
Izulka szkoda że Ula nie może jechac, ją też bardzo chciałam poznac... mam nadzieje że jeszcze będzie okazja 🙂
Mój Dziabąg tez się budzi wczesnie rano, zazwyczaj o 6-tej... czasem się zdarzy że pociągnie do 7-ej ale rzadko... zastanawiam się jak będą nam sie dzieci budziły po zmianie czasu zanim się przyzwyczają... 🤢
Hehe no ciekawe która dziewczyna wpadnie w oko Mateuszowi, ale nie może zbytnio przebierać, bo konkurencja nie spi, czarnooki Oli i Jasiek z dziurką w brodzie... 😉
No szkoda że Madziocha też nie pojedzie 😞
Beatko zdrówka dla dzieciaczków 😘
Karolcia ja miałam kota i powiem tak: koty sa kochane, czyste i nie śmierdzą ale... tyle co nam zniszczył ten kot to masakra... meble, ściany, firany... no wszystko... musielismy sie go pozbyć zanim urodził sie Mateusz bo drapał i skakał na nogi, szalony był ten kot... wyremontowalismy przedpokój, w sensie nowe tapety a on w nocy nam je tak podrapał że płakac mi sie chciało...
Aneta 4 godziny SPA!!!! Ależ Ci zazdroszczę... ja wyglądam okropnie, czuję się zaniedbana, mam mega zmarszczki i zniszczoną cerę, makarba... i jeszcze włosy, żadna fryzjerka nie umie mnie obciąć tak, żebym była zadowolona 😠
Uuuu Łajsoka to gośc Cie wrzuca od razu na głęboką wodę 😜 ale moim zdaniem to dobrze... ja nie lubie takiej suchej teorii, nie ma to jak sprawdzic o czym gościu mówi 😉
Kasiu trzydniówka własnie tym sie charakteryzuje, że ta wysypka występuje i dopiero po niej sie rozpoznaje co to była za choroba, więc raczej powinna się pojawić jesli to miałaby być trzydniówka...
Łajsoka most z brwi... 🤪 nie mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka nie zaliczysz kraksy 😉 zobaczysz jakie to cudowne prowadzić samochód 😜 ja przynajmniej uwielbiam :P
Ofkors siedze sama 😠
W przyszłym tygodniu mamy pierwszy roczek 🤪
Beatko jak przygotowania? 🙂 masz teraz w ogóle do tego głowę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamietacie jak sie śmiałyście że Matik zrobił klocka do wanny? 😉 To on sobie to ostatnio jakos upodobał i co go kąpie mój mąz, a ostatnio prawie codziennie, to wychodzi z łazienki obrazony i zły (mąż) i słysze tylko "ostatni raz Cię kąpałem, jak nie wiesz kiedy sie kupe robi, robisz mi to na złość, bo nie wierze że to przypadek" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj już tak się cieszyłam, bo mieliśmy kupić samochód, tak się na niego napaliłam. Oczywiście wizualnie rewelacja, facet zarzekał się że bezwypadkowy. Podjechaliśmy na serwis i już przy sprawdzaniu lakieru, urządzenie wykazało że był malowany.. no to facet zaczął sie tłumaczyć, potem coś jeszcze wyszło, no więc zrezygnowaliśmy. Nosz kuźwa powiedzcie mi czemu tak cieżko kupić niebite auto? 😠 napotkaliśmy na samych oszustów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Na razie o imprezce dla Amelki nie myślę,nie miałam czasu.Skończyłam te wstrętne papierzyska to z dwa tygodnie luzu mam nadzieję.
Ale raczej zbyt dużo ludzi nie będzie.Na pewno moi rodzice,chrzestny,chrzestnej nie będzie bo jest we Francji(i ma fasolkę w brzuszku,dzisiaj się dowiedziałam.Ale czuje się okropnie)Rodzice Andrzeja chyba będą( teść coś nie za bardzo ze zdrowiem)mój brat obrażony na mamę,to nie wiem czy przyjedzie.
Ale jak macie ochotę to zapraszamy.Miejsce do spania tez się znajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...