Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kurcze z tego wszystkiego ie pogratulowałam dzieciaczkom, nowych umiejętności i ząbków Oliwko brawo siusiaj tak dalej 🙂 u nas 4 kupa, ale taka plastelinowa więc chyba nie powinnam panikować?? chyba na zęby widać że dwójki dolne napuchnięte więc zaczyna się wszystko od nowa 🤢 a nie dawno co wyszły górne 😮
aaa ja mówię na teścia gargamel bo on taki gargamel nawet podobny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Dziękujemy za miłe słowa 🙂
Łajsoka mam nadzieje, ze już lepiej ? 🙂 Oli twarda sztuka, nic mu nie będzie 😉 a teścia eksmitujcie 😠
Radzia 😲 🤔 😮 a Twoja tesciowa to się dobrze czuje ? bo cos mi się wydaje że ma konkretnie nasrane... sorry ale wkurza mnie takie coś. Ok rozumiem, różne są sytuacje w życiu, noga może się podwinąć, jestem za tym, żeby pomóc, jak najbardziej... ale jakby ktoś na mnie wymagał, że mam coś dać to sorry niech mnie w dupe pocałuje... Nie wiem ile pali ale najtansze fajki kosztują ok 7zł, paczka dziennie to ok 210zł - o widzisz? już ma dwie stówki więcej do życia 😉

Wyska jak na basenie, jak się Kacper zachowywał ? 🙂 na zdjeciach widać że mega happy 🙂

I co tam jeszcze miałam pisać ?

Miałam wyskoczyć dzisiaj na piwo z ninią od Emileczki, ale nie mam z kim Małej zostawić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to sobie złego kompana wybrałas na piwko hehe... bo tak to miałby kto z Emilką zostać :o)
Wiecie z tą moją teściowa to jest tak... fałszywa jest jak nie wiem... bo do nas to narzeka na Mareczka, jaki rozrzutny, że ją w kłopoty wpędził, że kasy nie dawał jak z nia mieszkał a teraz razem nam dupę obrabiaja że sienie poczuwamy do pomocy mamie... ale żeby chociaz zadzwoniła że potrzebuje to nie... czy ona sie mnie pyta czy mam na mleko dla dziecka? Nie! A jak nawet nie mam to moja mama nam pomaga, ona by mi pewnie kazała dac mleko z kartonu bo tańsze... A jak do niej przyjeżdżamy to nam słodzi jak sie cieszy że nam sie układa itd... a jak pojedziemy na wczasy to suchej nitki na nas nie zostawią, bo kasy niby nie mamy a po świecie jeździmy... tylko że ja cały rok sobie odmawiam żeby na wczasy pojechać... Jak na roczek przyjedzie to pewnie tez bedzie siedziała za stołem i kalkulowała na czym mogliśmy oszczedzić bo tak było na chrzcinach... masakra... niepotrzebnie sie denerwuję ale wkurza mnie to strasznie... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
ja tylko chcialam sie przywitac, nie mam sily, mielismy dosc kiepski okres, mielismy pogrzeb w czwartek meza kuzyna, ktory zginal tragicznie, a od 2 dni robie porzadki swiateczne i padam 😞
wypije jeszcze tylko Jasia Wedrowniczka i ide spac, postaram sie nadrobic jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia rzeczywiacie twoja tesciowa ma beznadziejne pomysły jak mogła w ogole was o cos takiego prosic. Nie wiem co napisac bo jestem w szoku. A pozniej jak piszesz ze tesciowa nie wypłacalna to z czego by spłacała ten kredyt?
Łajsoce tez wspołczuje nieodpowiedzialnego tescia, albo nie tescia tylko mieszkania z nim pod jednym dachem.
Powiem wam, ze ostatnio byłam u rodzicow z Oliwia 4 dni i tez miałam juz dosyc poprostu juz sie odzwyczaiłam od mieszkania z rodzicami i juz chciało mi sie wracac do swoich ciasnych czterech kątów. Wolnoć Tomku w swoim domku nikt mi nie mowi co i jak mam robic, chce pobiegac po domu w majtkach to sobie biegam 🙂
Netinetko, a co to jest Jas Wedrowniczek ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obstawiam że to jakiś drineczek 😉 aaa - mąż mi podpowiada że to Johny Walker ;D czyli trafiłam 😁
a Netinetko - dziś po południu właśnie się zastanawiałam co się stało że się tyle nie odzywasz... przykre że u Was taki nieciekawy okres i to z pogrzebem jeszcze 😞 ech 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
wstałam i oznajmiam że odżyłam! 😎 wszystko w porządku czuje się tak jakbym w ogóle nie miała problemów żołądkowych. Mariusz i Oli zdrowi tfu tfu nie zapeszać.
Słonko u nas świeci więc dziś spacerek na bank bo wczoraj z racji złego samopoczucia dziecko siedziało w domu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieeeeeń dobry!!! 😜
My już też wstaliśmy, Tata w pracy - wyszedł jak jeszcze spałyśmy z Alą...
Ja dziś kontynuuję dzień gospodarczy - wczoraj wieczorem nie zdążyłam ze wszystkim, więc muszę zahaczyć o niedzielę... 😞 a wieczorem jeszcze poszliśmy na spacerek i w odwiedziny do Mamy i wróciliśmy bardzo późno....
Teraz na razie siedzimy w domku, a wieczorem idziemy na mecz żużlowy więc Ala zaliczy spacerek wieczorową porą 😜 chyba że ze wszystkim się wyrobię i wyjdziemy też wczesniej..
Na razie zupa Aluntka kończy się gotować, ja kończę śniadanie, Ala już po śniadanku i bierzemy się dalej do sprzątania..
Łajsoka - super że już się dobrze czujesz 🙂 oby to był zwiastun że wirus już wypędzony na dobre 🙂 A co do spotkania w weekend to tak zwlekałam z odpowiedzią ale czekalam jak mi sie wyjasni sprawa z Rodzicami i już się wyjaśniła - musimy jechać do Szczecina bo w weekend przywożą Rodzicom meble i Grzes ma pomoc Tacie nosić, przestawiać, ukladać, itd. Ale może.... tydzień po Świętach, co? Tak wstępnie 🙂 ja jeszcze będę musiała tylko zobaczyć czy mi nie wyada dyżur w pracy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ja po ciężkiej nocy... Mateusz budził sie z płaczem co godzinę z zegarkiem w ręku... a ja mam katar i nie moge oddychać...
Nareszcie przestało wiać i pogoda sliczna to się na spacerek wybierzemy... a popołudniu jedziemy na chwile do szwagra bo ma dzisiaj urodziny... ale nie wiem czy będzie miło bo przez tą teściowa to sytuacja napięta strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
U nas tez ciezka noc Oliwia co chwile budziła sie z płaczem ida jej dwie jedynki gorne na raz masakra 🤢 Zaraz niunia zje zupke i idziemy z Dominika na spacer bo ładna pogoda, a po obiedzie juz siostra po nia przyjedzie. Szkoda bo lubie jak ona jest u mnie pomaga mi przy Oliwii i nie nudzi mi sie 😜
No tak Jas wedrowniczek to Johny, ale ja nie przepadam akurat za Johnym za to Balantyna wypas 🙂
Kurde wszystkie robicie porzadki swiateczne, a ja nie moge sie jakos zabrac, a okna to sie prosza o mycie bo niedługo to nie bede nic przez nie widziała 😮 Po niedzieli sie zabiore.
Pszczołka to jak bedziecie w Szczecinie to zapraszamy do nas. Juz sie z nikim nie umawiam na weekend wiec jak macie ochote i czas to dajcie znac 😉
Uciekam dac niuni zupke. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wy takie burzliwe nocki a u nas druga noc cała przespana 🤪 🤪
Pszczółka, od razu mówię że niestety tydzień po świętach tez odpada bo Mariusz ma cały zawalony pt. dniówka, sobota dniówka i niedziela dniówka 🤢 🤢 więc nici ze spotkania 😞 w takim razie tak jak wcześniej rozmawiałyśmy może jakoś na majówkę??
uciekam z hałabałą na spacerek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ale mam dobrze siostra zabrała juz Dominike, Tomek z Oliwia pojechali do jego rodzicow, a ja sama w domu 🙂 Leze brzuchem do gory i dłubie w nosie ( z tym drugim oczywiscie zartuje 😁 ) potrzebowałam takiego odpoczynku musze zbierac siły na noc bo pewnie znowu beda co chwila pobudki. A moje paznokcie krzycza do mnie wypiłuj nas i pomaluj, ale mam strasznego lenia wiec ide dalej leniuchowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Zapeszyłam z tymi nockami 😞
w sumie nie było żadnego płaczu, ale za to wiercioch na maksa, tak się rzucał po łóżeczku że raz nogi mu utknęły między szczebelkami, raz tak się strasznie wygiął bo leżał w poprzek bałam się tak go tam zostawiać i wzięłam do siebie do łóżka, niby spokojniej zasnął, ale ok 5 rano jakoś się przebudziłam bo chciałam spojrzeć na niego i patrzę jednym okiem że jest rozkryty i przykrywam, nagle spojrzałam drugi raz i zobaczyłam że na poduszce są nogi 😮 natychmiast go odkryłam przełożyłam do właściwej pozycji. Nie wiem co mu dziś z tym wierceniem było 🥴 kiedys jak był mniejszy to się wiercił,ale już od dawna spał normalnie-spokojnie. może zęby 🥴
czekam na Mariusza zaraz wróci z nocki zjemy śniadanie i jedziemy do Gorzowa 😜
Wysa u nas w "normalnym" basenie sportowym i pół głębokim jest 30 stopni a w tym dla dzieci jakoś 32 i mniej wody ja się starałam zawsze jak wychodziliśmy z wody okrywać krasnala ręczniczkiem bo wtedy faktycznie robiło się zimno, ale tak to w wodzie cieplutko 😉
a Kasia kiedyś pytałaś o tą kierownice do wózka Oli dostał ją od chrzestnego, a chrzestny kupił w Anglii 😜 ale myślę że u nas w jakiś sklepach z zabawkami też mozna ją gdzieś dostać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja
Ale tu cicho od wczoraj. U nas nocka w miare Tomek miał dzisiaj dyzur przy Oliwii i miał 2 pobudki na smoczka i jedna płaczaca bo dziasełka trzeba było posmarowac, niech juz wychodza te jedynki gorne.
Po 16 ide do gina na kontrol , a wczesniej chcemy pojsc do koscioła zamowic w koncu termin na chcrzciny bo to juz przesada pomału. Trzeba w koncu ochrzcic dziecko, chciałabym miec to juz z głowy. A okna chyba znowu przełoze na jutro :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Mam nadzieję że nadrobię wieczorem a teraz mam prośbę.Gdyż Filipka przedszkole bierze udział w konkursie i jak by któraś miała ochotę zagłosować...
http://www.postronienatury.pl/konkurs-na-plakat/plakaty/wszystkie-grupy/strona,9.html (Budzów przedszkole nr 1 Grupa Biedronki)
Dziękujemy.
I jak byście mogły poprosić znajomych
będziemy bardzo wdzięczni.
A dzieci jeszcze bardziej jak zdobędą nagrodę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Łoo ale miałam nadrabiania 😜
Biedronki kliknięte 🙂 bardzo ładny rysunek 😉
Strasznie mi głowa pęka :/ pewnie to na deszcz...
Emilce wyskoczyła lewa górna jedynka, więc dwójka nie jest już taka osamotniona.

Dziewczyny po cc.. jak u Was z okresem? bo u mnie po prostu lawina ! już mam tego serdecznie dość. Muszę poczytać, może są jakieś tabletki na tak obfity okres :/

Emilka dostała dzisiaj koszyczek na gumeczki, spineczki 🙂 hehe
Jak ma taką szopę to trzeba to wykorzystać

Brr zimno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
gratulujemy Emci Zabka, teraz to juz poleci 😜
Kasiu ja tez mam straszny okres, masakra, wizyta w wc co chwile, po prostu okropnosc!!!! 😠 nie wiem czy sa jakies tabletki, ale jak sie dowiesz to poprosze o info 🙂
Lajsoka zazrdoszcze, ze Oli juz sie nie budzi na jedzenie, ja nad tym pracuje, Bla juz wypija wode ze szczypta mleka i tylko 100 ml, wiec postep jest, a czasami zdarza sie nawet, ze tylko raz tak pije 🙂
Boze jak czytam o waszych tesciowych to chyba wszedzie tak jest, a przynajmniej w wiekszosci...chyba najlepiej widziec sie raz na jakis czas, pousmiechac sie przez zeby i juz, bo ten typ tak ma. 😠 ja sie nie bede wypowiadac 😞
Wyska ale u was tanio te mieszkania, mam nadzieje, ze cos wam sie uda wynajac, u nas wynajecie kawalerki, to przynajmniej 1000 zl plus oplaty, wiec kiszka, my mieszkamy sami w blizniaku, ale powiem wam ze brakuje mi, ze nie mam swojej mamy blisko, byla teraz 3 dni, to Blanka sie super opiekowala i jeszcze pomagala mi sprzatac, czasami chcialabym zeby moi rodzice blizej mieszkali, no ale nie mozna miec wszystkiego 😞
Radzia jak tam twoj katar?mam nadzieje, ze Mati nic nie zalapie 😮
Pszczola nie wiem czy ci dziekowalam za takie super zalatwienie sprawy z naszym zlotem 😘buziaczek od nas 😉
Izulka Blabla tez lubi spac na brzuchu, ale ja ja przekladam jak mocno zasnie, bo inaczej wedruje po lozku a z w koncu uderza sie glowa o koniec lozeczka i sie budzi 😜 a tak w ogole to zazdroszcze pogody, u nas jak na jesieni, leje non stop, nawet na dwor nie mozna wyjsc 😠
Lajsoka ale ten twoj tesciu to masakra i c hyba to ,ze nazywasz go Gargamelem tak jak Radzia fistaszka Matiego to nie przypade, bo niezly z niego .fiu..k 😠 😠 😠
a z tym Jasiem Wedrowniczkiem to tak, ze moj maz dostal podwojnego Czarnego Johny Walkera i go sobie popijamy, bo podobno jakis mega dobry-dla mnie nie czuje roznicy 😁 ale pozwala sie wyluzowac po ostatnich wydarzeniach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂
Głosik na rysunek Biedronek oddany 🙂 mam nadzieję że Filipek z kolegami będzie szalał na tym wypaśnym placu zabaw 😉
Emilce gratulujemy ząbka 😉 a miałam wcześniej pytać czy udało Ci się Kasiu pstryknąć Emce chociaż jakąś fotkę z tą osamotnioną dwójką 😜 oj chciałabym to zobaczyć 😜
A co do okresu to u mnie to samo 😠 masakra jakaś 😠
Netinetko już nie ma czego zazdrościć bo z letniej pogody zrobiła się już znowu wiosenna 😞 ale cudnie było na weekendzie 🙂 dzisiaj poszłyśmy na play group a tam wszystkie mamy miały zjarane na czerwono dekolty i ręcę bo wiadomo, że dzieci się smaruje kremami, ale o sobie kto by tam myślał 😁 mam nadzieję, że przyszły weekend też taki ciepły będzie bo ten co minął to Henryk praktycznie cały przepracował i nawet nie mogliśmy nigdzie pojechać 😞
Wiecie Wy tu tak piszecie o sprzątaniu, a ja normalnie nie mogę znieść, że się tak opuściłam w sprzątaniu ☺️ normalnie zawsze u mnie był błysk, a teraz codziennie jestem z Mają, póżniej idę do pracy, po pracy z Mają, a jak mam chwilę dla siebie to najchętniej bym leżała brzuchem do góry i nic nie robiła ☺️ pomijając już to że jak tylko zaczynam sprzątać to Maja usilnie mi w tym przeszkadza 🤨 dziasiaj wymyśliłam że muszę sobie wziąć ze 2 dni urlopu na generalne porządki i poprosić Henryka żeby zniknął z Mają na kilka godzin z domu bo inaczej to nie mam szans nic zrobić 🥴
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
Emce Gratulujemy ząbka 🤪
kurczę czemu ja nie mogę kliknąć na Biedronki 🥴 🥴 próbuje i próbuje i nic, ale wysłałam do siostry, brata i ich połówek żeby poklikali jeśli mogą 😉
nasz nocka znów wiercipiętkowa 😮 zachwalałam to teraz mam znów wzięłam krasnala do siebie bo w łóżeczu co on wyczyniał to aż strach 🤢. obudził się o 5:30 i mnie buzi klepie mówi mama a ja leże i nie miałam siły otworzyć oczu , w końcu się zdenerwował i zatkał mi nos wkładając paluszki do dziurek 🤪 😁 tak się śmiałam z tego 😁 czasem nie się zastanawiam skąd on bierze takie pomysły w tej małej główce 😁
aaaa dziś kończymy 11 🤪 🤪 nie mogę uwierzyć jak to leci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Oli wszystkiego najlepszego duzo zdrowka i usmiechu 😘
Gratulejszyn zabka Emilce 🙂 Oliwia tez ma osamotniona dwojke i dokladnie ta sama co Emilka ale jeszcze jest malutka jak podrosnie to moze mi uda sie zrobic zdjecie.
Ja tez kliknełam na Biedroneczki 🙂 Beata przypominaj nam to bedziemy codziennie głosowały 🙂
A teraz musze sie pozali bo nie mam komu. Wczoraj mielismy taka kłutnie ze masakra chyba wszyscy sasiedzi słyszeli ja sie darlismy. Az Tomka mama musiała inerweniowac bo ja to juz sie pakowałam i chciałam jechac do rodzicow z Oliwia. Dawno nie mielismy takiej kłutni, a chyba nawet nigdy wczesniej i uzbierało sie wszystko na raz. A ja tak mam jak juz mi sie wszystko skumuluje to wybucham 😞 Jego prawie nigdy nie ma w domu juz nie pamietam kiedy bylismy razem na spacerze z dzieckiem nieraz czuje sie jak samotna matka. Do lekarza wczoraj na kontrol tez nie poszłam bo oczywiscie nie wrocił na czas z pracy i chrzcin tez dalej nie zaklepalismy u ksiedza i jeszcze kilka rzeczy sie nazbierało 😞 Jestem dziewczyny załamana i jeszcze ta pogoda pada u nas i nawet nie pojde z niunia na spacer. On spi po nocce i pewnie poł dnia znowu przespi juz brak mi słow. Oczy mam dzisiaj spuchniete od płaczu dopiero przed 2 w nocy udało mi sie zasnac, a Oliwia o 8 wstała wiec i ja z nia 🤢 Eh.. musze sie czyms zajac bo jak o tm mysle to płakac mi sie chce 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Oliwierku - wszystkiego najlepszego Kochany z okazji Twoich 11 miesięcy!! Ostatnie mini-urodzinki! Kolejne to już będzie roczek!! Mnóstwo buziaków i przytulasków!!
Izulka - u mnie to samo jeśli chodzi o sprzątanie... kiedyś było na bum cyk cyk, a teraz..... od czwartku sprzątam i jeszcze nie jest tak jak powinno być. jeszcze mi zostały podłogi do pomycia, kupa prasowania i cała łazienka 😞 wiele razy juz chciałam żeby Grześ zabral Alę na dłuuuugi spacer, żebym ja została i w końcu to skończyła, ale ciągle jakoś nie chce się tak złożyć... no więc sprzątam w ślimaczym tempie....
Beatko - ja biedronki też juz kliknęlam 😁
Emka - my też gratulujemy ząbala!!
Co do spotkań to Łajsoka - chyba rzeczywiście trzeba będzie poczekać do majówki - zgadamy się jak juz bedzie bliżej 😉
Karolcia - z miłą chęcią 🙂 ale potwierdzę w pt albo w sobotę jak juz będę w Szczecinie, bo muszę się rozeznać w sytuacji. Jedziemy pomóc Rodzicom w przenoszeniu mebli i nie wiem jak i kiedy dokladnie będziemy tam działać, poza tym nie wiem czy Grześ zostanie z nami cały weekend czy będzie wracal do Gorzowa. Także odezwę się jeszcze do Ciebie 🙂
I jeszcze jedno 🙂 tak mnie chwalicie że fajnie że załatwiłam 😜 mam nadzieję że równie fajnie będzie na miejscu 🙂 a wiecie że zostało 52 dni?? 😁
Karolcia - ale dupa z takimi kłótniami 😞 my pare miesięcy temu też się tak pokłóciliśmy że myslalam ze wyjde z siebie i stanę obok.. ani spac nie mogłam ani jesc... więc domyslam się jak się czujesz. Ale pomysl ze teraz jak juz wykrzyczelisie sobie wszystko to może w ciszy przemyslicie sobie co i jak i w koncu sie pogodzicie 🙂 najgorsze jest zawsze to jak sie kumuluje, a potem już z górki 🙂 wiadomo ze nikt nie lubi sie klocic, ale czasami i takie rozladowanie emocji jest potrzebne. A dzięki temu Tomek moze przemysli parę spraw i zacznie też inaczej postępowac.. Karola - jak cos to w sobote pojdziemy na spacerek to się wygadasz porządnie 🙂 chociaż życzę Ci, aby do tego czasu już topór wojenny był dawno zakopany!! 🙂

OK- wracam do pracy. Buziaki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...