Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Dziękujemy ciotkom za życzenia 😘 😘 😘
miałam okna myć ale co rusz u nas padało, nawet jakis grad 😮 teraz dopiero słońce wyszło a mi się już odechciało myć 😮 wogule nic dziś nie posprzątałam bo Mariusz cały dzień wierci, bo kończy kłaść panele w przedpokoju więc ciągle się kurzy 🤢 a byłam jeszcze u lekarza medycyny pracy po zaświadczenie na prawko, ale dał mi skierowanie do okulisty bo noszę okulary i nie chce po 5 latach wymieniać prawka, a okulista wypiszę że dożywotnio( mam nadzieję) więc jutro z rana znów będę biegać.
Karolcia ale bym się wkurzyła 800zł za kota 😠 przecież to dla dziecka można kupić pampersy, mleko, kaszki jakieś nowe ubranka itd itd...
u nas też kilka tygodni temu była dośc ostra kłótnia tez płakałam, Mariusz wyszedł, ale za 10 min. wrócił usiedliśmy i pogadaliśmy, każdy na spokojnie przedstawił swoje zdanie i poszliśmy na kompromis 🙂 mam nadzieję że u was szybko wszystko się wyjaśni, ściskam mocno 😘 😘
Beatko w końcu udało mi się biedronki kliknąć 😁
Oli dziś cały dzień chodzi sam i nie chce żebym go trzymała za raczkę 🙃 minkę robi tak jak by chciał powiedzieć "mamo jestem już duży" ostatnio miał jakiegoś lenia z chodzeniem a dziś zasuwa 🙂
Mariusza siostra pyta co chce dla Olinka na roczek 😮 a ja nie mam pojęcia coś edukacyjnego żeby połączyć przyjemną zabawę z nauką czegoś nowego, Oli lubi wyzwania lubi wkładac jakieś klocki coś przesuwać przekręcać, muszę poszperać i zobaczyć co będzie dobre dla niego 🙂 może wy jakieś polecacie tego typu zabawki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey 🙂
Olinku moc caluskow od nas 😘 za chwile roczek, to juz bedziesz biegal 🙂
Karolina wszedzie sa klotnir, mniejsze, wieksze, ale 800 zl za kota to przegiecie 😠 ja tylko zawsze polecam, zeby od razu usiasc i wyjasnic, to oczyszcza atmosfere a najgorsze jest to duszenie w sobie, bo potem trudno dojsc do porozumienia 😞
Lajsoka ja u nas podzielilam prezenty, bo wiekszosc sie pytalo co Blabli kupic na roczek i tak od moich rodzicow rowerek 3-kolowy, od tesciow piaskownica, od chrzestnej wozek dla lalek, od nas basenik, tylko chrzestnemu nie odpowiedzialam co, bo wyczerpaly mi sie pomysly, nie chce tylko ubran, bo mam od groma dla niej na lato 🙂 musze jeszcze poogladac w necie co jest ciekawego dla dzieci 🙂
u nas znow zepsula sie pogoda i podobno tak ma byc do niedzieli cholera 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm może właśnie taki rowerek trzykołowy...pokaż jaki masz upatrzony 😜
basen, piaskowinica to u nas odpadają bo nie mam gdzie tego rozłożyć, u mojej mamy będzie miał zrobiona piaskownice z desek itp. basenik też, ale to będzie tylko jak będziemy tam przyjeżdżać myślałam o tym http://allegro.pl/boikido-stolik-interaktywny-ogrod-gratis-i1527328513.html mogł by tam stukać wkładać itp albo podobną kostkę co można spotkać w przychodniach i jakiś miejscach z kącikiem dla maluszka( wiecie o co chodzi?) kurcze od chrzestnej dostanie konika na biegunach, myślę że będzie ok. póki co bedzie się bujał z nasza pomocą ale pamiętam jak mój chrześniak miła 15 miesięcy i juz sam wskakiwał i ujeżdżał konia i ile miał radochy a z tego wszystkiego z konika zrobił się osiołek bo mu tak głowa opadła 😁 teraz 29 kwietnia kończy3 latka i jak zapytałam co chce na urodzinki to powiedział "Koniaaa" 🤪 bo za tamtym strasznie płakał więc znów mu kupię konia skoro dziecko chce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwierku wszystkiego naj 😘 😘 !!!

Niestety nie mam zdjęcia z osamotnioną dwójką 😜

Karolcia wszystko będzie dobrze, czasem trzeba sie pokłócić... ale wierze Ci że masz dość bo ja też większość jestem sama z Emilką 😞 a co do kota, to Szymon miałby u mnie przerąbane.. nie no nie przeżyłabym 8 stówek za kota 😲

też myślałam o rowerku na roczek 🙂 ale nie podobają mi się te z głowami od zwierząt 🤢 macie jakiś upatrzone ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zagladam sobie przez okno w kuchni a tu widzę jak kobietki ćwiczą aqua arobik 🙃 bardzo fajne ćwiczenia muszę się więcej dowiedzieć i chyba się zapiszę, trochę mięśnie popracują bo od kąd zaszłam w ciążę strasznie zastygłam 😮 i wyszłam bym do ludzi bo po za prawkiem siedzę w domu 😞
aaa zaraz po kąpieli nagrałam krasnala jak idzie 🤪 wrzucę i wam podeślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a wczoraj jadłam w Mc Donalds ☺️ ☺️
a pływaków widać jak juz ciemno jest bo wtedy światła na basenie, nie raz juz widziałam z okna jak mój Mariusz zasuwa motylem 😁 właśnie przyniósł mi ulotkę na ten aqua aerobik kurcze zapisuje się i raz w tyg będę ćwiczyć, odciążę kręgosłup bo ile ja się krasnala nadźwigam na to 4 piętro i w ogóle 🙂
obiecany Oli 🤪 http://www.youtube.com/watch?v=9EYPW9bcAYk
tu akurat był ostrożny, stał przy futrynie i tak nie śmiało ale w końcu poszedł dziś robiłam chyba ze 3 próby i zawsze jak zobaczył aparat szybko do raczkowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli nasz zdolniacha 🤪super!
Kasiu my mamy taka zolto-zielona wiewiorke, ale wybralam ten dlatego, ze moje bratanice maja i fajnie sie sprawdza, bo inne sa drozsze ok.300 zl a nie chcialam narazac dziadkow na taki koszt 😉
Lajsoka fajny ten stolik 🙃 ja tez myslalam o koniku na biegunach, ale teraz Blanka dostanie "bez okazji" od dziadkow takiego plastikowego konika-bujaka wiec na biegunach kupimy na dzien dziecka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Wszystkim przegapionym przeze mnie solenizantom wszystkiego dobrego i wielkie buziole 😉
Nareszcie mi sie udało przysiąść na chwilkę, ostatnie dni był sajgon bo Mateusz miał problemy brzuszkowe a wczoraj dostał kataru i jak zasnął to musiałam z nim leżec bo jak wstawałam to budził sie i płakał... ale dziś już duzo lepiej...
Emi gratulujemy ząbka 🙂
Karolcia przytulam Cię mocno i mam nadzieje ze sobie wszystko wyjaśnicie i będzie oki 😘 Ale za tego kota to bym zabiła
Ja też mam w domu syf i przestałam sie tym już przejmować... miałam własnie pytać mam pracujących jak sobie z tym radizcie, bo ja nie mam w ogóle kontroli nad naszym życiem..
No i my też się częściej kłócimy ale to dlatego, że oboje jesteśmy zmęczeni i każdy chciałby miec chwilę dla siebie a ja ostatnio czuję sie jak niewolnica... ja poprostu MUSZĘ bo jestem matką, a Piotrek ewentualnie MOŻE cos zrobić i np jak ma zmienić Mateuszowi pieluchę to już mi mówi co ja za to zrobię... np "ok ja do przebiore ale Ty mi za to zrób kanapki do pracy"...
Super Olinek chodzi... i w ogóle jaki on słodki jest...
No to musze się pochwalić że Mati przeszedł dziś ok 1,5 metra sam... i to dwa razy!!!
Fajne te rowerki, my tez chcemy kupic i tez sie rzoglądam za czymś innym niż te plastikowe ze zwierzątkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ogólnie to u nas tak: Mati miał katar ale jakos odpukac szybko mu przeszło, zawiało go w niedziele i wczoraj miał oczko czerwone i spuchnięte ale dzisiaj juz ładne było... ale zrobiło mu sie cos na języku... najpierw miał biały nalot, tepiłam to aptinem ale on sobie nie da nic zrobic w buzi więc problem... patrze wczoraj, a język taki jakby sinoniebieski... ten nalot taki sie zrobił... czytałam na necie żeby to aptinem potraktowac ale on sobie nie da!!! I chyba musze wziąc wolne i iśc z tym do lekarza żeby mu się jakies gorsze dziadostwo nie zrobiło... spotkałyście sie z czyms takim?
Nocki słabe... mleka już nie je od kilku nocy ale za to budzi sie i ryczy... w niedzielę nie wiem po czym bolał go brzuszek bo prężył się i darł tak że aż mi serce pękało... dałam espumisan i pomogło... a w dzień jest najkochańszym aniołeczkiem... apetyty wrócił do normy, fałdki tez wróciły na swoje miejsce więc tu git...
Jak zaraz nie będzie płaczu to zaraz zamówie ten fotelik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
noc koszmarna 😠pobudka co pol godz......Radzia mam pytanko, jak juz wyszly wszystkie jedynki i dwojki Mateuszkowi, to ktore byly nastepne???bo ja obstawialam, ze zeby, ale nic nie widze!
a i jesli chodzi o plesniawki, to my wciaz mamy problem, bo Blabla jest na lekach wziewnych i inhalacje czesto powoduja plesniawki i najlepiej spraqwdza sie Nystatyna, ale ona jest na recepte, wiec do lekarza bedziesz chyba musiala sie wybrac 🤢
Wysa my urodziny robimy w domku, w sumie dla najblizszych a jak bedzie ladna pogoda tio bedzie "garden party" 🙂 za rok juz bede musiala zrobic kinderbal, bo bedzie duuuzo dzieci wokolo, ale w tym roku skromnie dla najblizszych 😉
a jaka masz prace?bo chyba przeoczylam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
U nas juz zgoda 🙂 Pogadalismy i doszlismy do porozumienia. Tomek mnie przeprosił i obiecał ze bedzie czesciej w domu i bedzie szukał normalnej pracy. Wieczorem wypilismy sobie winko i do 1 w nocy gadalismy 🙂
Oli BRAWO jak slicznie tupta 🙂
A co do zabawek to my tez chcemy rowerek, ale szczerze mowiac jeszcze sie nie rozgladałam za nimi. A ten co Aneta przesłała biedronke bardzo mi sie podoba, ale i cena dosc wysoka. A z drugiej strony skoro kupił kota za 800 zł to niech teraz kupi dziecku fajny rowerek. A ten plastikowy konik tez fajny my mamy taki podobny z Ikei od siostry dostalismy ale on niby dla strszych dzieci bo nie ma siedzenia wyprofilowanego ja nieraz jeszcze na nim siadam 🙂 Ale Oliwia bardzo lubi sie na nim bujac tylko trzeba ja asekurowac. O to mi chodzi : [URL=http://img801.imageshack.us/i/s7001453n.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/8765/s7001453n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Radzia Oliwia tez miała taki biały nalot i bylismy z tym u lekarza o to były plesniawki i tak jak piszesz smarowałam aptinem i po 2 dniach nie było sladu.
A tu Oliwia u moich rodzicow miała frajde z bujania sie na obrotowym krzesle 🙂
[URL=http://img94.imageshack.us/i/s7001449.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1808/s7001449.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Acha miałam sie was jeszcze pytac czy wasze dzieci tez ciagle wisza na waszych nogach? Tzn gdzie nie pojde np. myje naczynia w kuchni a ona przychodzi łapie sie mojej nogi wstaje i tak wisi mi na nodzie 🤢 Irytuje mnie to strasznie nieraz ruszyc sie nie moge bo jak ja posadze to oczywiscie płacz i dalej idzie do mnie i łapie za noge, a mnie to strasznie denerwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
załatwiłam okulistę i lekarza med. pracy 🙂 badania okulistycznie na stałe mi wypisała 😉
Ale Oliwia fajna, taka pyzolinka 😁
Karolcia Oliwier tez wisi my przy nogach 😮 tak jak opisujesz 🤢 i jak go odkładam to płacz 🤢 na szczęście to nie jest codziennie teraz jak zmywam czy coś dłuższego w kuchni robię to go wkładam do krzesełka daję chrupka kukurydziankego lub biszkopta i mam spokój 😁
u nas chyba dwójki idą, cały czas namiętnie gryzie paluszek gryzaków nie chce bo nie może ich dalej wcisnąć chyba że taki gryzak-smoczek bo go jakos tm dalej da radę przygryzać, a wczoraj jak go nagrywałam to nawet było widać jak paluszka gryzie i tak cały czas z tym palcem w buzi chodzi 🤢 i nocka że u nas znów do bani a tak było super przez te dwie przespane noce, już myślałam że tak zostanie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...