Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też wiele razy odnosiłam wrażenie że to co się kupowało w Niemczech jakoś było lepsze gatunkowo.. taki nasz kraj 😠 nie dość że drogo, to jeszcze za byle co 🤢

A Ala tak mi daje popalić od ponad godziny, że już sama nie wiem 😉 wierci się, kopie, majstruje coś rączkami 😁 Mała tancereczka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Laseczki!

Kurcze miałam chyba ze 20 stron do nadrabiania 🙂
Anita witaj w naszym gronie 🙂
Radzia super z tym wózkiem Wam się udało 🙂
Kurcze i już sama nie wiem co miałam pisać - następnym razem jak będę mieć tyle stron do nadraniania to będę w międzyczasie notatki robić 😜
Idę jeść truskawki 😆


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello 🙂 przeczytałam wszystko ale żeście nabazgrały 😜 netinetka i anita? nie pomyliłam się? nowa dziewczyka która do nas dobiła-macie po oklasku 😁 tak jak obiecałam . Mam nadzieje że choć przez chwilkę któraś pomyślała co u mnie??? 😉 A więc torba sobie poczeka 🤪 mam przyjść na wizytę za dwa tyg. wszystko po zamykane a na dodatek Jasiu leży głową w dół i łożysko jest na swoim miejscu więc o cc nie ma jak na razie mowy 🙃 byłam w szoku i kilka razy dopytywałam pani doktor czy to prawda? ale niespodzianka , więc wciskam się kobiety w swoją kolejkę w tabelce i czekam 🤪 a teraz idę się kompać i idę spać bo z wrażenia łeb mi pęka do jutra słoneczka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff w końcu udało mi się przeczytać co naskrobałyście 😉

Ale tu błyszcząco, swiecąco... ah ah 😁 Magda, Moretta proszę dołączyć do klubu mrugających imion 😆

Magda SUPER, że Jaś postanowił się obrócić... grzeczny chłopczyk. No to teraz nie masz wymówek, musisz czekać na swoją kolej 😁

Moretta czekamy na wieści 😉

Jesteście okropne... Sorbety, żelki, truskawki... proszę o takich pysznościach pisać wcześniej, tak co meza będę mogła wysłać do sklepu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czywy tez macie tak, ze nie mozecie sie doczekac jak bedzie wygladalo wasze dziecko?? 🤨
ja juz mam jakas schize na tym punkcie, bo zastanawiam sie po kim bedzie miala oczy, ze lepiej jakmoje rzesy i stopy, ale po mezu usta...i tak w kolko 🤪zasatanawiam sie czy to normalne, bo do tej pory w ogole o tym nie myslalam, tylko chcialam zeby bylo zdrowe 😆
wciaz piszecie o jakis sklodkosciach, deserach, lodach i znow twierdze, ze jestem nienormalna ☺️ ☺️ ☺️ bo ja garsciami jem natke pietruszki, liscie szpinaku z oliwa irzodkiewki i sa to naprawde ilosci HURTOWE!!! 😲 😲
a ze slodkich rzeczy tylko mleczne kanapki?!?! 🙃czy to nie jest dziwne?!?!
dobrej nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😉

Ja dzień zaczynam od zajrzenia do was i wcinania, jogurciku naturalnego ze zbożami mmniam 🙂 Mąż w pracy o 19 wróci, więc znów cały dzień sama 😞 Ale mam was przynajmniej można się pośmiać 🙂
Kasia, Pszczółka wy tez już zaczęłyście 36 tydzień 🤪 Gratki już naprawdę niewiele zostało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, ja o 6-tej też swojego wyprawiłam do pracy i samiusieńka będę, zresztą dzień jak co dzień 🤨ale co zrobić, koś musi zarabiać, żeby ktoś mógł leżeć.

Kurcze mam jeszcze tyle rzeczy do kupienia, do zrobienia i przygotowania, a jakoś zero podjętych decyzji a czas leci... 🤢 nie mogę się jakoś ogarnąć, chyba jeszcze trochę pochodzę w dwupaku bo jakoś syndromu wicia gniazda nie widzę u siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
No rzeczywiście Łajsoka masz rację!! To już coraz bliżej 🙂
Mój Grześ właśnie wyszedł do pracy. Mówił że postaramy się dziś podjechać w końcu do Skwierzyny do szpitala, bo tak to ciągle nie ma kiedy, a mi już coraz ciężej...
A poza tym miałam dziś ciężką noc.. Jak przed 4 rano wstawałam siku to się tak rozbudziłam, że jak wróciłam do łóżka to nie mogłam zasnąć. I tak się przekładałam z boku na bok co łatwe nie jest.. w międzyczasie zgłodniałam strasznie, zaczęło się robić jasno i w końcu zjadłam po cichu śniadanie, włączyłam Alternatywy 4 i jakoś przed 7 udało mi się zasnąć. Potem Mężuś obudził mnie na śniadanko, ale teraz jak wyszedł to chyba się jeszcze zdrzemnę...
Wogóle śniłyście mi się 🙂 Najwyraźniej to Łajsoka, Kasia, Radzia i chyba Magda, ale wiem że wszystkie gdzieś tam się kręciłyście 😁 i śniło mi się że miałyśmy jakieś spotkanie u mnie pod blokiem ale po co to nie wiem 🙃 A najśmieszniejsze jest to że jak Wy się już zebrałyście, to ja do Was już miałam zejść ale dostałam jakieś dwie paczki od listonosza. Jedna to nie pamiętam co to było, ale druga była od Gabiś - przysłała mi pół ciasta murzynka z polewą czekoladową 🤪 może to zwiastuje, że na dniach będzie można świętować jej szczęście 😆

Idę się glebnąć - do później 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Ranne Ptaszki 🙂

Netinetka ja też tak mam i to nie od teraz ale od 20 tygodnia - od kiedy wiem że będzie dziewczynka 🙂 a że dziewczynki zazwyczaj podobne są do tatusiów to Maja pewnie nie będzie mieć niebieskich oczu jak moje tylko po tatusiu - zielono-brązowe 😞 w necie są takie różne kalkulatory liczące prawdopodobieństwo koloru oczu dziecka i ja już sobie sprawdziłam 🙂 na to akurat patrze z przymróżeniem oka ale zabawę miałam przednią 😜 całe szczęście że rzęsy będzie miała długie po mnie bo tatuś ma króciutkie a długie rzęsy są genem dominującym 🤪 pewnie pomyślicie że jestem nienormalna 🥴 ☺️
oczywiście najważniejsze żeby była zdrowa jak ryba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laseczki 🙂

Hahah w nocy jak się przebudziłam to aż się zaśmiałam. Zamiast śnić o swoim Maleństwie... to śniło mi się nasze forum jak skrobiemy... chyba coś nie tak z nami 😜 😜

Izullka, Netinetka też często myślę o tym jaka będzie nasza córeczka. I właśnie córeczki zazwyczaj podobne są do tatusiów... a mój mąż ma taką męską twarz 😁 Chociaż ja, jestem bardzo podobna do mamy 😉

Netinetka ale masz smaki 😁 😁 Przynajmniej Twoje Maleństwo będzie super zdrowe 😉

Pszczółka to po tym Twoim śnie jestem pewna, że będziemy dzisiaj świętować narodziny Oliwki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...