Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Do mnie też to nie dociera... gapie się w tv, łzy mi lecą i się zastanawiam czy to na pewno prawda... tyle osób... zastanawiam się co teraz będzie. Nie dość że taka tragedia to i nie mamy głowy Państwa, i wielu ministrów, polityków... Polski Rząd teraz będzie w takim chaosie, że wszystko może się zdarzyć.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co jest najśmieszniejsze? Rano Wam napisałam, że się kładę jeszcez spać, włączyłam tvn24 i zasypiałam powoli... coś gadali o jakimś samolocie, jakiś wypadek, jakaś mgła... ale nie docierało do mnie.. mówili o tym tak spokojnie... jeszcze Maż do mnie zadzwonil i sie pyta czy oglądam bo samolot się roztrzaskał, to mu powiedziałam, że tak, ale chyba groźniej to wygląda niż jest w rzeczywistości bo wszyscy tacy spokojni w studio... i po chwili info ze 87 osob nie żyje... a po chwili że nikt nie przeżył.....
Teraz pokazują wrak samolotu - wióry same zostały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem w szoku!!! nie jest to moja ulubiona formacja polityczna, ale nie moge uwierzyc w to co sie stalo 😞jakby to gdzies dzialo sie obok... 130 osob!!!!! 😞 😞 😞lzy same sie cisna do oczu, az mnie brzuch rozbolal. l.miller powiedzial, ze sytuacja z rzadowymi samolotami rozwiaze sie dopiero, jka spotkamy sie w kondukcie zalobnym....
[*]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nogi zaciskać i się nie denerwować!! U mnie meliska stoi już koło kompa i czeka jak zacznę ją pić...
Ja też zawsze miałam poglądy bardziej lewicowe niż prawicowe i miałam sporo "ale" do obecnego prezydenta, ale tak jak piszecie... to byli ludzie, którzy mieli rodziny, bliskich... ludzie z krwi i kości 😞 ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie przepadałam ale tak jak piszecie to ludzie, ja nawet płakałam jak było to trzęsienie ziemi na Haiti...są to tragedie, które tak nagle odbierają życie ludziom i myślę że każdy człowiek to przeżywa nawet jeśli nie był sympatykiem tych osób..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już kończę pić meliskę... wstaje i coś podziałam w domu, może jakoś się oderwę od tego wszystkiego 😞 chociaż nie potrafię nie słuchać na bieżąco informacji... Mała mnie zaczęła strasznie kopać. Jak pochodzę to moze od kołysania trochę się też uspokoi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...