Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć laski 🙂 ja dzis nie mam MOCY po tych zakupach,po sprzątałam ,zrobiłam obiad,pranie i już ledwo siedzę, czytałam co pisałyście ale nawet nie pamiętam już 🤢 ledwo siedzę a jak sie połozyłam to zaraz któryś coś chciał ode mnie 😠 bolą mnie plecy,uda ,nogi i w ogóle wszystko a jutro jeszcze chcę malować kuchnię 😮 ale już się zbieramy do niej ze 2 tygodnie i juz trzeba. Pogoda się popsuła , zimno,pada.Wczorej na tej wizycie połozna powiedziała że bardzo opuścił mi się brzuch 😆 i to jedyny jak na razie znak zbliżającego się porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem 🙂 Nie było tak zle u najstarszego Kamila był kolega to sie bawili w pokoju i jakby ich nie było, a ja z Dominika i Kuba przeglądalismy ubranka, ktore wczoraj dostałam od siostry sąsiadki po jej dziecku 🙂 Pózniej sie pobawilismy troche wymyslili zabawe w chowanego, a ze dom maja duzy to było sie gdzie chowac. I nabijali sie ze mnie bo z tym brzuchem nie mogłam znalezc dobrej skrytki zawsze ten brzuch mi wystawał 😜 Ubaw mieli po pachy. Pozniej kolacja, kąpiel i zaleglismy wszyscy w sypialni przed TV 🙂 A rano Kamil mowi ciocia a wiesz ze Prezydent Kaczynski nie zyje? A ja Kamil prima aprilis juz był. A on ale to nie zart patrz i właczył TV... dalej historie juz wszystkie znamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak sie dowiedziałam że jeszcze pochodzę w tym odmiennym stanie musiałam dziś zainwestowac w siebie i kupiłam dwie bluzki, nic specjalnego bo na takie super tuniki szkoda pieniązków bo gdzie ja za kilka tyg. taką plandekę założę? bo rozmiar mam XXL ☺️ bo brzuch mam duży 🤪 a w ramionach tak naprawdę te XXL są za duże aby pasują na brzuch i wyglądam śmiesznie a co mówic potem.A tak oddam koszulki mężowi bo mam dwie nowe bluzki 😁 Wiecie że nie mogę uwierzyc że on się przekręcił ? tak nastawiłam się psychicznie na to że jest żle z łozyskiem i z jego ułożeniem ze innej opcji nie brałam pod uwagę tylko cc. minę miałam nie złą jak ona mi wczorej oznajmiła to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łasoka smiesznie to mało powiedziane najmłodszy Kuba 4 lata jak szukał mowi gdzie ta ciocia sie schowała brzuch jej widze ale cioci nie ma 😁
Kasiu zebys wiedziła wprawe to ja mam, jedna siostra ma 3-jke dzieci a druga 2-jke pampersów to ja sie juz sporo nazmieniałam 🙂

Ide z psem na spacer bo mi bąki smierdzace puszcza dostał nowa puszke i teraz mam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła to gratulacje z powodu łózeczka 🙂 U nas łoże dla małej stoi juz od paru miesiecy bo przywieźliśmy od siostry juz złozone i tak czeka na nową domowniczke 😉 Ja tez czekam i sie doczekac nie moge te małe stópki jak sie dopadne to wycałuje całe chyba zjem i pupe niemowlaka taka pachnąco noworodkiem i te malutkie uszka i nosek ochhhhh.... Oliwia wychodz szybciej bo mama sie doczekac nie moze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiecuje, że jutro zrobię fotkę 🙂 materacyk ma przyjść na dniach więc póki co jest "gołe" 😉 zrobiłabym teraz ale już siadłam w pokoju i oglądam "Katyń" na tvp1 i już nie chce mi się ruszać....

A co do nicka to wziął się on z prostego powodu: jestem córką pszczelarza 😁
Mamy pasiekę, kilkadziesiąt uli, własny miodek co roku 🤪 Właśnie za tydzień jedziemy tam z Mężem świętować naszą pierwszą rocznicę ślubu 🙂 będzie ognicho, grill, spacer po polach 🙃 mam nadzieję, że pogoda dopisze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...