Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja własnie z wanny wyskoczyłam i paróweczki zajadam 🙂
Pszczółka ale fajnie własny miodek pycha nie ma to jak miodek "prosto od pszczółki" 😉 A ta pasieke to tata ma w szczecinie? Bo te w sklepach to nie to samo co taki swiezy, normalnie kupiłabym słoik takiego miodu. Daj namiary jesli jest taka mozliwosc 🙂

Uciekam do wyrka mam "Scherloka Cholmsa " na DVD
Dobanoc kuleczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia - Pasiekę mamy 60km od Szczecina - pod Chojną. Zazwyczaj cały zapas idzie na sprzedaż po rodzince i znajomych, stałych klientów, itd... kiedyś sprzedawaliśmy do sklepików i na statki dla załóg, ale to baaaardzo stare dzieje 🙂
Na słoiczek możesz liczyć 🙂 świeży będzie w wakacje, bo zeszłoroczny zapas już się dawno rozszedł. Będę pamiętać, żeby go zabrać przy okazji jakiegoś spacerku w Szczecinie z naszymi córciami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy już spicie a ja dopiero wróciłam z urodzin szwagra... Mój mąz już chrapie bo ozywiście chlapnął sobie trochę , a raczej nie troche i jestem wsciekła bo strasznie nie lubię... ale jutro jak będzie chory to ma pewne trzaskanie drzwiami i w ogóle mam zamiar mu tu hałasowac... Nie wkurzłąabym sie ale xle sie czułam i nawet nie chciałam tam jechać, ale to jego brat więc się zmusiłam... i powiedział że jak tylko bede chciała jechac do domu to mam mówić... a jak powiedziałam to najpierw udawał że nie słyszy a potem tak przeciągał że w końcu wyszłam z tej imprezy wkurzona.... a teraz on spi i głosno chrapie a ja nie bede mogła zasnąć przez niego...
Mam dzis bardzo twardy brzuch i mnie boli... w sumie to mam żal do niego... pomyślałam że jakbym miała dzisiaj rodzić to nie chciałabym nawet żeby ze mną był... nawet nie mógłby mnie zawieźć... poświęciłam się i chciałam przemęczyc te urodziny a on nie potrafił odmówić alkoholu... mój mąz nie jest jakims pijakiem, wiadomo tak od okazji to sobie wypije czasem nawet za duzo ale to zdarza się nieczęsto... może przesadzam ale jestem troche przeczulona, bo zdaje sobie sprawę że na tym etapie to w kazdej chwili może cos się zdarzyć... I poczułam sie jakaś taka zawiedziona...
No może jak się troche poskarzyłam to lepiej mi sie zasnie... ide sie wykąpać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki, jakoś spać nie mogę, nie ma co robić...
w telewizji cały czas ta tragedia, serce mi pęka już od patrzenia na to nie mogę z szoku wyjść 😞

tak sobie weszłam na brzucha zobaczyć co wczoraj jeszcze napisałyście i chciałam dać Radzi klapsa na pocieszenie i spróbowałam kolejnej i kolejnej i tak oklaskałam was wszystkie które się ostatnio (tak do 10tej strony) udzielały 😁 a potem mi zablokowało 😜 i zabrało zabawkę, znowu nie mam co robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Sexy laski 😉
Kurcze miałam ciężką noc o 3 obudził mnie dzwonek bo tabletki i tak mnie głowa rozbolała że myślałam że wybuchnie 😞 aż mi łzy leciały z oczu z tego bólu, jak wstawałam to bolało jak się położyłam to jeszcze bardziej..ehhh
Radzia ja też nie lubię jak mój Mariusz pije, gdzieś na imprezie, gadzie poszłam żeby przykrości nie robić. I jeszcze zamiast wypić troszkę to musi uchlać się jak świnia ☺️ Nie piję często ale i tak mnie to wkurza ☺️ 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety 🙂 ja dopiero wstałam i tez jestem zła, mąż nie lubi alkoholu więc nie on jest powodem mojej złości 😠 od rana zamiast malować siedzi w warsztacie i naprawia auto, wiem że klient czeka itd. ale miał do cholery malować 😞 Jak tego było za mało Kuba znów leży i skarży się na ból gardła-mały terrorysta 🤢 wzioł antybiotyki tydz. temu i znów ganiał jak szalony w tę zmienna pogodę po boisku szkolnym pewnie? a potem spocony i już gotowa choroba. Ja dzis o dziwo się wyspałam ale juz mi ciężko z boku na bok się przekręcić 😞 i wszystko tak boli. Pogoda do d..y ,zimno,deszcze -gdzie do diabła ta wiosna? a u Was jak za oknem? też tak jak u mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kuleczki 🙂
widzę, że dzień zaczął (i skończył się) na marudzeniu.. szczerze Wam powiem, że ja też po to weszłam... noc też miałam ciężką - tym razem na szczęście przespałam całą, ale te sny mnie wykończyły.. śniły mi się jakieś pochody, potem wielki kryzys, że nie było prądu, wody, pracy.... nic. Że mnie jacyś ludzie gonili, a ja nie miałam siły uciekać. Że chcieli zrobić krzywdę mi i mojej córci.. Potem że Mąż się na mnie przeraźliwie obraził i reszta znajomych - a ja nie wiedziałam dlaczego 😞 strasznie mam zły humor 😞
Na szczęście mój Mąż mnie rozśmiesza 🙂 zobaczył że włączyłam laptopa i od razu zapytał co na brzuszkach - wiedział skubany, że pierwsze co to do Was zajrzę 😁 A jak mu powiedziałam że wszystkie marudzimy od rana to się zaczął śmiać, że się jakoś synchronizujemy 😜
A jeszcze co do takich imprez jak pisałyście, że nasze połówki piją a my się męczymy.. Ja mam podobnie - też Grześ często mówi, że jak tylko rzucę hasło to wychodzimy. I często tak jest 🙂 a le nie zawsze... czasami zdarza mu się właśnie przeciągać. Tylko na plus dla niego jest taki, że po wypiciu jest taki śmieszny i rozkoszny że nawet jak chcę go opieprzyć to nie potrafię... i wtedy zamiast się złościć na niego, to jestem zła na siebie 🤢
Na razie kończę bo zaraz śniadanko będziemy jeść 🙂 jeszcze nie wiem co, bo do kuchni ja dziś jeszcze nie wchodziłam 😜 póki co jako przystawkę dostałam dwie grzanki, ale już je pochłonęłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój też się pytał co dziewczyny piszą że ja pewnie pierwsza jestem zawsze bo co włączam lapka to odrazu brzuch. Ale mówię że my tu od rana się spotykamy i kończymy ok.22 nasze marudzenie 😉

Magda u mnie też pochmurno 😞 i chyba ta pogoda tak na moją głowę działa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła twoj sen to chyba pod wplywem tego, co sie teraz w Polsce dzieje ☺️
ja tez mialam nieciekawe sny, znow mi sie snilo, ze moja przyjaciolka jest w ciazy(a ma problem)i byly jakies komplikacje 😲a poza tym te pobudki na nocne siusiu mnie wykanczaja!!!i tez tak jak łajsoke wszystko mnie boli 😲 😲 😲
milego dnia, moze nastroje bedziemy mialy lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki - znalazłam laptopa w szpitalu 🙂
Szymek ponoć ma 3150 🙂
Rozwarcie dalej na 3 mc, skurcze słabe według mnie bo na skali w granicach 80-100 ale zaczynają się robić regularne W zalezności od sytuacji na porodówce dziś lub jutro mam dostać kroplóweczkę na przyśpieszenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Moretta ale super, trzymam kciuki... kurcze jakbym chciała być na Twoim miejscu...
Nie wyspałam sie tez, bo ten niedźwiedź tak chrapał, a jeszcze oczywiście tradycyjne wstawanie co 2-3 godziny na siku... A teraz mi tak smierdzi w pokoju jak w gorzelni jakiejś... Jedyne co mnie pociesza to fakt, że mąż będzie się dzisiaj źle czuł bo zawsze tak jest a ja będę miała satysfakcję... wredna jestem, wiem, ale on też 🤪 Chociaz jak sie obudziłam to już mi trochę te nerwy przeszły, ale on nie musi o tym wiedziec...
A ja wcinam na sniadanie kaszę mannę bo taką miałam ochotę... :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja laseczki
Pszczółka z gory dziekuje za miodek na zime bedzie jak znalazł do herbatki 🙂

Moretta zazdrosze Ci ze juz niedługo bedziesz miała swoja dzidzie i trzymam kciuki zeby poszło szybko i bezbolesnie 🙂

Pogoda za oknem beznadziejna szaro i pochmurnie wszystko dzisiaj pozamykane z powodu żałoby, w TV na kazdym programie to samo to bedzie dłuuugi i nudny dzien 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...