Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Laseczki 🙂

Moretta tylko Ci pozazdrościć 🤪 Trzymam za Was kciuki żeby poszło szybko i bezboleśnie!! 😉

Ja już nie moge patrzeć na te wszystkie wiadomości i oglądam angielską tv 🥴. W środę nie obejrzałam YCD i myślałam że chociaż powtórkę na weekendzie zobaczę 😞

Właśnie wróciliśmy z mężem z car boota (pewnie Karolcia i Łajsoka wiedzą o co chodzi 🙂 ) - ludzie przyjeżdżają żeby sprzedać rzeczy które nie są im już potrzebne i za każdym razem nakupię ubranek jak głupia i nawet nie mam już gdzie ich trzymać 😜 dzisiaj np kupiłam śliczne buciki - czarne lakierki na 3 mc Tommy Hilfiger za 1 funta 🤪 no i śliczne spodenki z Nexta za 50 p 🙂 a i kupiłam podgrzewacz do butelek Avent za 1,5 funta 🙂 pomyślałam że może będę musiała odciągać pokarm a wtedy przyda się taki podgrzewacz, no i poźniej można też będzie jakieś słoiczki podgrzewać, a za takie pieniądze szkoda było nie kupić 🙂

No nic lecę jakiś obiadrobić bo to już pierwsza i głodne jesteśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WIELKIE GRATULACJE DAL MORETTY
Ale super wiadomosc ja tez juz chce jednak moje stawianie na Gabiś nie sprawdziło sie, ale tez zajmie miejsce na podium mysle ze bedzie trzecia 😜

Kasiu oczywiscie ze mozecie czuc sie zaproszone zostawicie pociechy facetą i przyjezdżajcie spac jest gdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje ogromne dla Moretty i Maluszka 🙂

Dziewczyny Wy tam tak nie ustawiajcie się w kolejce, Moretta miała termin na 01/05 , przed Wami jeszcze jestem Ja i Radzia jak dobrze pamiętam na 04/05 🙂
Może My byśmy tak pierwsze urodziły, jakaś kolejność musi być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moretta gratulacje!!! Ale szybciutko Ci poszło, normalnie tylko pozazdrościć 😉

Dziewczyny wy się tak pchacie w tą kolejkę a ja im bliżej tym bardziej się boję porodu. Pewnie że chciałabym mieć już swoje maleństwo, tylko wizja porodu jest dla mnie jakaś masakryczna 🤢 A czas leci, coraz bliżej, a ja się coraz bardziej boje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem...
Łajsoka dobrze że piszesz bezpośrednio bo przynajmniej wiem, że nie tylko ja tak mam w tych gaciach :o)
Moretta jaka niespodzianka!!! Gratulacje kochana, wracaj szybko do nas... tabelka sie uzupłeni 🤪
Ej z tymi terminami to sie tak nie wychylajcie... A ja to co? Kij od kaszanki? Ja tez już lecę 37 tydzień!!! Agga nie dajmy się, kolejka obowiązuje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a do nas niespodziewanie znajomi przyszli my tu pełen lansik leżymy a tu dzwonią że są pod blokiem. A teraz Mariusz na nockę się zbiera a ja znów sama 😞 na forum dość cicho 😞

Ja tam sobię zaklepuje wcześniejszą datę zaraz po tym jak odstawię leki 😜 No ostatecznie mogę wskoczyć na 1 maja na miejsce Moretty 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...