Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no bombowe te śpioszki 🙂 ja tak jak Radzia jestem obolała i TE MOJE OPUCHNIETE STOPY 🤢 to już mnie przerasta , brzuch mi przeszkadza a resztę znacie haha. Mielismy malować............otwieram farbę i popadłam w głupawy śmiech okazało się że Daniel wybrał kolor nie taki jak trzeba 😠 to jakiś koszmar jak maznełap na ścianę i wyschło to jest po prostu nie do przyjęcia- to jakis wiejski róż ☺️ w dodatku wyglada jak nafosforyzowany taki jest rażący i jutro wymiana a miał być delikatny pomarańcz .Mówię Wam kosmos 🤪 a jakie zdziwienie było męża a jak udawał że się pomylił i jak słodko ściemniał - ale miałam ubaw po pachy 😁 ale za to jutro bedzie malować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bombowe te śpioszki 🙂 ja tak jak Radzia jestem obolała i TE MOJE OPUCHNIETE STOPY 🤢 to już mnie przerasta , brzuch mi przeszkadza a resztę znacie haha. Mielismy malować............otwieram farbę i popadłam w głupawy śmiech okazało się że Daniel wybrał kolor nie taki jak trzeba 😠 to jakiś koszmar jak maznełap na ścianę i wyschło to jest po prostu nie do przyjęcia- to jakis wiejski róż ☺️ w dodatku wyglada jak nafosforyzowany taki jest rażący i jutro wymiana a miał być delikatny pomarańcz .Mówię Wam kosmos 🤪 a jakie zdziwienie było męża a jak udawał że się pomylił i jak słodko ściemniał - ale miałam ubaw po pachy 😁 ale za to jutro bedzie malować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka spioszki słodziaki 🙂 Moja Oliwia ma bodziaki z napisem córeczka mamusi tylko po angielsku 🙂
A pszczółka ja przyleci to znowu nam powieść napisze 😉

Matko my juz obejrzelismy wszystkie filmy jakie mielismy zaległe na DVD i laptopie w TV ciagle to samo mam nadzieje ze nie bedzie tak przez tydzien załoby? Takze niewiem juz co mam oglądac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde dzisiaj od rana probuje zmienic swoje zdjecie i nie moge 😠
Łajsoka gdzie ty zmieniałas swoje zdjecie ? Bo na stronie głownej wchodze w moja galerie i tam nie ma mojego zdjecia ani zadnych opcji :/ Myslałam ze to chwilowy problem,ale skoro przez cały dzien nie moge wejsc to chyba jest inny problem wrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajne te spioszki... a mój mąz kupił takie kochane spioszki malenkie ale nie wiem czy mi sie uda je tu wstawić... Myślałam że on nie ma zmysłu i poprostu kupowałby pierwsze lepsze, a on wygrzebał z kupy ubranek takie najsłodsze i jeszcze sie uparł że bez nich ze sklepu nie wychodzi...
Jak i ktos powie jak dodac zdjecie to spróbuję... bo sama pewnie cała noc bym siedziała i nie wymysle jak tu wstawic fotkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Taaa... jak ja w końcu zajrzałam to wszystkie poszły spać! Taka z Wami robota 😜

Ja się nie odzywałam bo cały dzień do Was nie zaglądałam. Rano jak się wykąpałam i nastawiłam pranie, to coś mnie ścięło z nóg i spałam ponad dwie godziny.. potem Mężuś zrobił obiad, potem kolejne pranie, w międzyczasie przyszli znajomi i dopiero niedawno wyszli. A tak a propos - mam już ten laktator od koleżanki więc będzie można też już go spakować 🙂
Ja dziś prałam pluszaki i zabawki dla małej - teraz wszystko się suszy a jutro ładnie poukładam 🙂
No i.. ja bym nie była sobą gdybym nie pomarudziła: nie było mnie 10 godzin a tu 17 stron!! 🤪 heheh
Radzia - posikałam się prawie ze śmiechu z tych ogórków i wspomnień z wczorajszej imprezy 🙂 zaczęłam sobie wyobrażać jak to biedna siedzisz przy stole i patrzysz z tęsknotą na te wszystkie potrawy 😁
Kasia - dekoracje bardzo mi się podobają 🙂 Ja mam nadzieję jutro się wybrać do OBI to może też coś kupię.. zobaczymy 🙂
Karolcia - ja też się wpisuję na listę gości na imprezę 😜 i mam nawet niedaleko 😁 hehe
Wy tak się ustawiacie w tą kolejkę po 24tym, a ja?? 😮 mi też lekarz powiedział że po 24 mogę rodzić i ja chyba też już bym chciała 😁 więc się dopisuję 🙂

Ale najbardziej cieszę się z sukcesu Moretty 🙂 Ale fajowo 🙂 kolejna rozpakowana 😁 zaraz uaktualnię tabeleczkę i wkleję 🙃

A jeszcze co do bodziaków: mi się podobają te i w najbliższym czasie chcę je zamówić 🤪
bodziakowo.pl
Tylko jeszcze nie wiem jaki kolor: będzie albo biały albo niebieski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...