Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Te rampersiki mnie rozbrajają... Mati dostał kilka takich i ja mu kupiłam tez i chyba latem w nic innego go ubierac nie będe bo te sa takie rozkoszne że nie mogę sie na nie napatrzec... a na dzidziusiu będą jeszcze fajniej wyglądały... Mati ma dwa takie w pasiaki, jakby z więźnia się urwał... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuch jak brzuch, czujemy że tam rusza się człowieczek ale dopiero jak się zobaczy u kogoś w tym nie mal samym czasie jak ta istotka wygląda, to dopiero dociera do nas że to "gotowe do życia" dziecko, jeszcze chodząc w ciązy tak nie dociera do nas a jak tak się zobaczy to szok 🤪 też juz bym chciała Jasia zobaczyć i przytulić ,szepnąć mu do uszka ile to latek na niego czekałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety pakuje torbę, jest dobrze...
Nie przyszły mi jeszcze te cyckonosze, w piątek wysłali mi maila że towar został wysłany więc chyba najpóźniej jutro powinny dotrzec nie? Boże jak zaczęłam pakowac ta torbę to aż mi zaczęło z cycków cos leciec, chyba z podniecenia i świadomości że sie już nie wywinę i że naprawde niedługo dzidziuś będzie już z nami... i dopiero zacznął sie schody 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
E tam jakie schody , damy sobie radę raz dwa będziemy wiedziały czemu to maleństwo płacze,czego chce i co mamy robić, mi już te myśli przeszły ,myślę tylko o porodzie żeby było wszystko bez komplikacji i w miarę szybko , ja sie cieszyłam jak się pakowałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
J asie ciesze że to już blisko ale teraz wiem, że z tą torbą to chyba podświadomie tak zwlekałam... Jakby nie było to odwrót w naszym zyciu o 180 stopni... a przynajmniej dla tych u których to pierwsza dzidzia... Jak pakowałam pieluchy to zaczęłam sie zastanaiwac gdzie przód gdzie tył... wiecie jak ja mało wiem o dzieciach takich malutkich to szok... no ale wierzę w siebie że nie zrobie mu krzywdy, w końcu to moje maleństwo będzie i instynkt mi pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia ja po pierwszym porodzie kazałam przywieżć sobie swoje ubranka z przed ciąży i...... nie stety 🤪 biodra są rozsunięte więc spodni nie zapiełam no i ze wzgledu na biust swetr był za krótki ,wyglądałam jak w ubraniach po młodszej siostrze 😁 a teraz wezmę dresy mam welurowe i w nie wejdę bez problemu i będzie mi wygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...