Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Racja - lepiej do tej co leżąca 😜 chociaż żeby nie było tak, że razem pójdziecie rodzić 😜 jak coś to ja w pogotowiu też jestem 😁

A mnie nie było bo kuchnię sobie sprzątałam 🙂 zaraz idę się jakoś podszykować bo dziś planujemy do tej Skwierzyny jechać... mam nadzieję że nam wypali, bo już tyle razy odkładaliśmy że szkoda gadać.. a czas leci 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤢przekleta burza przegonila mnie ze spacerku wrrrrr 😠
ale wykorzystalam ten czas na porzadkowanie rzeczy Blanki i musze sie pochwalic:WSZYSTKO UPRANE, UPRASOWANE I POUKLADANE W KOMODZIE!!!!! 🤪wlacznie z kocykami, recznikami itp 😜 przygotowalam dla niej nawet komplety do szpitala, ja mialam napisane na liscie:
4 kaftanik,4 spioszki, czapeczki, skarpetki,lapki i rozek, wiec zrobilam takie 4 komplety dopasowane kolorystycznie w oddzielnych torebeczkach i przygotowalam sliczny dresik na wyjscie 🙂 jestem taka z siebie dumna, ze w koncu udalo mi sie to zrobic!!!
Dziekuje wszystkim za komplementy, rzadko sie czyta mile slowa na swoj temat, ktore pisze kobieta, wiec chyba wszystkie Majoweczki to super babeczki 😘
Pszczolka musze kiedys poskanowac zdjecia ze slubu i "ogarnac" temat, ale narazie maz mi nie pozwala, bo pamieta czasy jak chodzilam do pracy to potrafilam po 15 godz siedziec przy kompie i tworzyc 🥴 a teraz mam przykazane, zeby za dlugo nie siedziec przy komputerze, co oczywiscie jest strasznie trudne he he przez Brzuszka 🙃
ja przeczuwam, ze do konca kwietnia pochodze jeszcze w dwupaku i nastapi rozwiazanie, takie mam przeczucie, zobaczymy czy sie sprawdzi 🙂
lece robic obiadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...