Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
najgorsze jest teraz to czekanie na ten caly wybuch niby od dwoch dni mecza mnie bolesne skurcze ale to wszystko sie konczy po czasie!
a ja robie sobie juz nadzieje ze moze to juz a tu nici Alankowi nie spieszy sie na swiat jak widac 🙂
w sumie to do konca dnia jeszcze dlugo wiec moze sie wszystko wydarzyc hehe
chodz ja tam musze czekac jak K wroci z pracy bo karetka nie mam na mysli jechac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andzia spokojnie - poczekasz na Męża. Nam babeczka w szkole rodzenia mówiła, że karetki nie przyjeżdżają do rodzących kobiet tylko wówczas, gdy nie ma innego wyjścia należy pojechać taxi 🤪 Ja bym nie źle zapłaciła za ten kurs 😉
Andzia przynajmniej się coś dzieje i wiesz, że niedługo będzie już po 🙂 3maj się i powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Andzia spokojnie - poczekasz na Męża. Nam babeczka w szkole rodzenia mówiła, że karetki nie przyjeżdżają do rodzących kobiet tylko wówczas, gdy nie ma innego wyjścia należy pojechać taxi 🤪 Ja bym nie źle zapłaciła za ten kurs 😉
Andzia przynajmniej się coś dzieje i wiesz, że niedługo będzie już po 🙂 3maj się i powodzenia 🙂

dobrze ze u mnie nie ma taxi na tej pipidowce hehe
jedynie zostaje sasiadz umiejetnosciami akuszerki(poloznej)
to jest wszystko smiech przez lzy a mnie zaczyna bolec podbrzusze i mam straszny bol kregoslupa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulala Andzia chyba robi się poważnie. Zobacz Kochana czy oby w torbie wszystko jest, wypij z Mamą kawkę, wycałuj Fabianka i na porodówkę 🙂
Pamiętaj, że my Ciebie bardzo mocno wpieramy i myślami jesteśmy z Tobą!!! Matko zdenerwowałam się jakbym sama miała rodzić 😁 aż mnie się ręce trzęsą 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
tak maly mnie kusi i kusi ale nic z tego nie wychodzi niestety:/
caly czas mam te skurcze boli podbrzusze ale wszystko przechodzi juz mam dosc tego wyczekiwania to jest w tym wszystkim najgorsze:/
jeszcze dzis do mnie zadzwonila ciotka ktora miala termin po mnie ze jest juz na porodowce 🤪
a ja jestem widocznie twarda i przed terminem nie urodze:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia ja dzisiaj rozmawiałam z moją koleżanką, która dwa lata temu miała termin właśnie na 3 listopada, a urodziła 15 😁 😁 😁 gdyż Jej Córce nie spieszyło się na świat 😁
Mówiła jeszcze, że 01 listopada to po cmentarzach śmigała jak talala 🙂 ale to była jej 3-cia ciąża, więc nie ma się co dziwić - nie będę mówić, że jest w moim wieku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,
co za dzień - zimno, pada, wieje wiatr i ogólnie bllle - nie lubię zimy 😞 Do tego przygnębiła mnie zaduma i cały czas myślę nad słowami, które dzisiaj na kazaniu wygłosił ksiądz: "śmierć jest nagrodą za życie". Jaka nagroda ja pytam? A nie poruszył już tematu związanego z tym, iż przed śmiercią ludzie przechodzą straszne katusze ból związany z chorobami. Ich najbliżsi zastanawiają się jak pomóc co jeszcze można by było zrobić aby przedłużyć życie - ale nie w cierpieniu tylko radości i w miarę w zdrowiu. A tu ponoć śmierć jest nagrodą to dlaczego nie otrzymujemy jej od razu tylko trzeba męczyć, cierpieć - jakoś tego nie mogę pojąć 🤢

Ale ja tu o śmierci a przecież my na Alanka czekamy 🙂
Kochany Alanku aby Mama się "nie przeterminowała" to w ciągu dwóch dni musisz się urodzić 😉 Andzia pewnie siedzisz jak na szpilkach i czekasz na ten moment - chciałam tylko napisać, że ja też z niecierpliwością czekam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie dzisiaj odpuscilam wizytacje na cmentarzu z tego powodu ze daleko mam te cmentarze i balabym sie ze urodze na trasie 🙂
poszlam tylko na dlugi spacerek zeby moze cos tam poruszyc i wypilam kawke teraz zrobie jakis cieply prysznic i moze w koncu cos sie ruszy 🙂
moze wtedy Alanek stwierdzi ze czas juz wychodzic a nie tam od srodka wiecznie mamuske ogladac hehe 😁 😁
to czekanie na ta chwile jest najgorsze:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
ja nadal w dwupaku!ja juz chce urodzic 😠nie mam juz sily chodzic ani funkcjonowac!
jestem juz ta ciaza zmeczona!
a jak pomysle ze jeszcze mam isc do gina to mnie szlak trafi 🤢
wiem wiem narzekam jak stara baba ale juz brak mi sil
niby sie wszystko zaczyna a po czasie zanika i tak juz ze dwa tygodnie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja owej metody też nie próbowałam, ale polega ona ponoć na tym, że należy jak najczęściej sprzątać, chodzić po schodach i hmm jak to powiedzieć chyba prosto z mostu - uprawiać seks 😜 Ponoć w nasieniu jest naturalna oksytocyna, która wywołuje skurcze 🙂 Tylko, że ja nie wyobrażam sobie jak można się kochać w takim stanie? 😁 ale wiem, że jest to możliwe tylko ja jakaś niedzisiejsza jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
ja melduje sie w dwupaku!
do gina mam isc w srode jak sobie o nim pomysle to mi sie drobne w kieszeni nie zgadzaja 🙂
a co do szpitala to chce rodzic na kapach w 2 🙂

ja sobie teraz nie wyobrazam seksu jako taki wieloryb chodz probowalam ale to nic nie dalo ☺️
jestem po prostu twarda 🙂
a Alankowi nie spieszy sie na swiat:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...