Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ogarnęłam troszkę temat i szczerze Andzia powiem, że ja wolałabym mieć CC niż indukowany poród. Wiesz, że ja miałam CC z Lenką i jakoś traumatycznie tego nie wspominam - wręcz odwrotnie 😜 W każdym razie wiesz, że dla tego Malutkiego Brzdąca zamieszkującego w brzuchu my kobiety jesteśmy w stanie zrobić wszystko i przejść niejedną męczarnie. Sama na pewno pamiętasz jak urodziłaś Fabianka i zobaczyłaś Jego śliczną buźkę to wówczas zapomina się o bólu i przejściach, a widzi się "nagrodę". Musisz o tym pamiętać również jutro. To będzie wielki dzień - poznasz swojego drugiego Synka i będzie przeogromnie szczęśliwa 🙂 bez względu na rodzaj porodu 😉
Andzia ja trzymam kciuki i życzę szybkiego i bezbolesnego porodu. Wracaj do nasz na forum szybciutko bo będziemy za Tobą tęsknić 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wracając do prawka to ja robiłam w Auto Starcie - ale nie polecam tej szkoły. Fakt instruktor nie był najgorszy, ale ja jemu płaciłam za uczenie mnie jeździć, a nie peplanie jęzorem 😉 Druga sprawa to taka, ze właściciel owej szkoły jest egzaminatorem w WORD-ie i nie wiedział, że słupki na placu manewrowym należy zrobić takie jak na egzaminie???
Zośka wiem, że Agora to tanich szkół nie należy. Ja już płaciłam 40 zeta na jedną lekcję, ale nie żałuję. Wzięłam 3 dodatkowe i chyba wyszły na plus 😉
Swoją drogą to chyba powinnam wykupić jazdy "L"-ką bo już kopę lat nie siedziałam za kierownicą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia często tak jest, że lekarze gadają głupoty. Człowiek się denerwuje, stresuje a później okazuje się to zupełnie niepotrzebnie. Sama niejednokrotnie taką sytuację przeżyłam 😉
Z tym, że mogą z tego wyniknąć korzyści. Może pod wpływem zdenerwowania dostaniesz skurczy albo odejdą Tobie wody? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
auto-start nie ma dobrej opinii także u innych szkół jazdy 😉 nie jesteś więc sama ;D

Andziucha - będzie dobrze, będzie wspaniale, popłaczesz się ze szczęścia, tylko i wyłącznie 🙂 tego Ci życzymy

a Jasiu, pewnie Ty nam przekażesz informacje, co? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zośka pewnie, że przekażę z tym, iż Andzia chyba nie odczytała mojej wiadomości na priv 🥴 Myślałam, że jeszcze tu zerknie 🤨

Zośka jak ja robiłam prawko to Auto Start było dobrą szkołą 😉 Jako totalny laik kierowałam się statystykami zdawalności. Z resztą teoria była super prowadzona 🙂 Nie dość, że rzeczowo to jeszcze bardzo przystojny facet te zajęcia prowadził 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga przeżywasz to co czeka Andzię 🙂 albo planujesz trzecią Dzidzię, co? 😉
Tak jak mówiłam - Andzia nie odczytała info z tego też powodu nie mam żadnej informacji 🥴 🥴 🥴 Niezmiernie mnie przykro!
Andzia 3mam kciuki i mam nadzieję, że jesteś już po....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia dobrze, że jesteś martwiłam się bardzo i przez to podczytywałam listopadówki 😉 Mam nadzieję, że się na mnie nie zdenerwują. Teraz będziesz miała do mnie nr telefonu to będziemy na bieżąco 🙂
Andzia ojoj co to za obsługa szpitalna, która po oxy wypuściła Ciebie do domku??? 😮 😮 😮 A ponadto jesteś dużo po terminie 🤔
Rozumiem, że z Alankiem wszystko w porządku i super, ale mimo wszystko uważam, że powinnaś zostać w szpitalu i w końcu urodzić - skoro już zdecydowali podać oksytocynę. Rozumiem, że CC absolutnie nie wchodzi w grę? 🤢 I co powiedzieli na te rozejście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
ja nadal w dwupaku 😞to skandal ze oni mnie do domu wypuscili:/
co do tego rozejscia to nie mialam tego na papierze i oni mieli moje slowo w dupie za przeproszeniem:/
z Alankiem wszystko ok bo zrobili USG i wyszlo ze lozysko i przeplywy tez ok wiec nie ma sensu trzymac w szpitalu wyc mi sie chce z tej nie mocy!
bo ingeruja w porod a CC zrobic nie moga to chore!
z kazda godzina zaczynam sie bac czy z malym wszystko ok bo wkoncu nie mam w domu KTG zeby sie upewnic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane bardzo miło mnie jest napisać, że...
13 listopada 2012 r. o godz. 3.33 siłami natury ANDZIA urodziła ALANKA!!!!!!! Waży 4700 g. i mierzy 58 cm. Dostał 10 pkt w skali Apgar
Andzia serdecznie gratuluje i czekam tutaj na Ciebie znaczy na Was 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry,
najdzielniejsza Dziewczyna na świecie wraca dzisiaj z Dzidziusiem do domku!!!! Hura, hura, hura!
Andzia napisała, że Fabianek był na chwilę w szpitalu i super zareagował na Alanka 🙂 czyli sielanka jednym słowem - super!
Zośka kiedy dodatkowe godziny jazd? I na jaką szkołę się zdecydowałaś?
Aga coś mało ostatnio piszesz, ale rozumiem rozumiem, pewnie nie masz za dużo czasu 😉 😉 😉 Odpocznij w ten weekend łącznie z K i Dzieciaczkami. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia czekamy w takim razie na zdjęcia! Tak sobie myślę, że moja Kruszyna miała 2500 g., a Alanek jest prawie 2 razy takie duży 🤪 Woow - cały czas nie mogę wyjść z podziwu Andzia, że naprawdę dałaś radę. Jesteś moim hero 😉 😉 😉
Aga daj czas aby Dziewczyny odnalazły się w nowej sytuacji. Dla Nich to też jest zmiana o 180 stopni. Inny dom, jakby inny "tata" - i muszą nauczyć się żyć na nowo 🙂 Apropo a jak Dziewczynki zwracają się do K.?
To rzeczywiście weekend niezbyt ciekawy (bez Kochanych Osób), ale może zrób sobie wolne dla siebie. Nałóż maseczkę, poczytaj ciekawą książkę, zrelaksuj się - jejku właśnie sobie uświadomiłam, że wieki już tego nie robiłam 😁
Zośka a w jakiej szkole Ty się uczyłaś? Być może pisałaś, ale chyba mnie umknęło. A jak się Maksiu czuje? Prawie już roczniak 😉 Maksio już chodzi???

Aga jeszcze apropo spania. U nas też nie jest ciekawie. Kiedyś Lenka zasypiała zuopełnie sama - teraz się buntuje. Co prawda w południe zaśnie z butelką mleczka, ale wieczorem ja bądź Mąż musimy Jej przeczytać bajkę, potrzymać za rękę i poczekać aż uśnie. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...