Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-jak tam Lenka??
Zoska-trzymam mocno kciuki zeby tym razem Ci sie udalo 🙂
A u mnie dzis imprezka sylwestrowa ma wpasc szwagier i bedziemy imprezowac z dziecmi hehe 🙂 🙂
Pewnie tu juz nie zajrze dzis bo troche roboty mam w kuchni tak wiec kazdej z osobna zycze:
Kasy Kulczyka, fury Rydzyka, mocy Pudziana, chaty Beckhama, humoru od rana, cholesterolu w normie oraz świętowania Nowego Roku w dobrej formie 🙂
Z ostatnią kartką kalendarza
zerwijcie wszystkie złe nastroje,
zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach,
przekreślcie niewarte w pamięci chwile
i wejdzcie w Nowy Rok ktory bedzie lepszy od tego co mija 🙂

A dla maluszkow moc buziakow i duzo zdrowka zebyscie nie chorowaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Kochane,
w Nowym 2013 Roku życzę Wam jak i Dzieciaczkom duuuużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń, pieniążków (bo troszkę ona są jednak potrzebne) i miłości!
Ponadto:
Zośka Tobie życzę abyś 09.01 miała w ręce papierek z napisem EGZAMIN POZYTYWNY 🙂,
Andzia Tobie życzę fantastycznych relacji z Mężem aby były tylko sympatyczne chwile, zdrówka dla Twojej Mamy i Chłopaków też,
Aga Tobie życzę abyś miała papierek rozwodowy w ręce, abyś się nie musiała zamawiać oddając Dzieciaczki do P. i samych przyjemności z K. 🙃
Jak również fantastycznej sylwestrowej zabawy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry,
co za masakryczna pogoda... Czyżbyśmy powrócili do listopada? 🥴 Brrr tylko nie to!

U nas dookoła wszystkie Dzieciaczki chore. Pewnie nas też rozłoży 😞
Dziewczyny co u Was słychać? Jak Dzieciaczki?
Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAKSIU gratulacje!!!! No to teraz się zacznie 😉 ale ja zdecydowanie wolę ten okres niż niemowlęcy. Uwielbiam kiedy dziecko wszystko rozumie i można z nim porozmawiać 😜

Andzia gdzie TY się podziewasz? Mam tylko nadzieje, iż Alanek i Fabianek zdrowi są?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Maksio wielkie GRATULACJE!juz niedlugo bedzie mamie uciekal 🙂
A u mnie jak to u mnie brak czasu na cokolwiek!Alanek ostatnio byl dosc niespokojny w nocy wiec odsypialam w dzien troszke a jak byla chwila wolna to trzeba bylo posprzatac w domu albo zrobic obiad wiec nie mialam czasu zeby tu zajrzec!obiecuje poprawe 🙂
Alanek jutro ma pierwsze szczepienie 6 w 1 zobaczymy jak to przejdzie!
Fabian zrobil postep i pije w szklance i ciagnie z rurki soczek z kartonika 🙂
A ja ledwo zyje!nie mam czasu dla siebie i tak jakos popadlam w depresje zimowa 😞
A co tam u Was mamuski??jak dzieciaczki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Aga a ta wypalanka to boli? Czy ma się jakieś znieczulenie? Zielona jestem w tym temacie ☺️
Andzia Biedaczynko trzymaj się dzielnie! Ja Ciebie bardzo mocno podziwiam, gdyż ja przy jednym Dziecku czasem wysiadam psychicznie, a co dopiero przy dwójce. Z tym, że TY młoda jesteś i dużo jeszcze możesz przejść 😉 Ja stara szybciej się denerwuje i wkurzam. Ostatnio chyba szybciej niż szybko i sama w dodatku to zauważam ☺️ chyba czas najwyższy wrócić do pracy. Lenka jest coraz bardziej samodzielna, a mnie i tak kończy się wychowawczy 😞 Z tym, że sama nie jestem do końca przekonana czy oby na pewno tego chce? 😁

Zazdroszczę, że Fabianek pije ze szklanki. Lenka w dalszym ciągu na etapie rozlewania niż picia 😁 Z tym, że picie ze słomki ma opanowane, ale niestety czasem się dusi i ja umieram ze starchu 😜
Andzia idź odpocznij Kochana! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wooow! Nasze przystojniaki! 🙃
Andzia mam wrażenie, że na tym drugim zdjęciu Chłopcy są bardzo podobni do siebie.
Alanek wygląda jakby miał co najmniej pół roku 🙂 I jakie ma śliczne włoski. A Fabianek widać, że się opiekuje młodszym Braciszkiem. Wyglądają fantastycznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszyscy co ich widzieli tez wlasnie mowia ze sa do siebie podobni 🙂
ale mi sie wydaje ze Alanek jest troszke inny chodz na pierwszy rzut oka tego nie widac!
Przystojniaki ☺️beda lamac serca hehe

Alanek rosnie jak na drozdach juz mi rece szybko odmawiaja posluszenstwa jak go nosze 😁jutro bede wiedziec ile wazy ten maly klocuszek 🙂
Aska-dziekuje za mile slowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Mama wie najlepiej czy Dzieciaczki są podobne 🙂
Alanek da radę jutro na szczepieniu - dzielny z Niego Chłopak 🙂
Andzia a jak z Twoim zdrowiem?

Jesli chodzi o chorobsko to zadne mnie nie zlapalo
ale organizm moj jest juz wyczerpany a kregoslup wola o pomste niestety bo jest schorowany od 16 roku zycia a teraz jeszcze te dwie ciazy i duzo kilogramow nosil 🙂
tez zawitalam do lekarza po jakies tabletki antydepresowe bo czuje ze cos mnie juz przytlacza za duzo tego a ja jestem tylko jedna 😞
chcialam dzieci rok po roku ale to jest naprwde hardkor z tym wszystkim duzo racy a doba ma tylko 24 godziny:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to na pewno jest hardcore. Ja też tak myślę. Dobrze, że masz Mamę i Ona z pewnością Tobie pomaga.
Ja gdybym miała cały dzień być w domku z dwójką małych Dzieciaczków (bo Mąż pracuje po 12 h, czasem mniej czasem więcej - ale tak średnio bywa) to chyba w kaftanie by mnie odwieźli 😁 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdałam zdałam zdałam!!!!!!!

dziękuję Wam dziewczynki za wsparcie, jesteście najkochańsze :*
od dziś zaczynam nowe życie, już bez stresu i związanych z nim konsekwencji

Andziucha - ściskam mocno, ciężko myśleć o dzieciach, że to skarby, kiedy dają w kość, nie?

Jasiu - stara? no coś Ty!!!!

Mini - uważaj na siebie, dobrze, że córeczki są grzeczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zośka mega wielkie GRATULACJE!!!!!!
Super, że masz to za sobą no i za dwa tygodnie jak odbierzesz prawko to pewnie pierwsza jazda własnych autem 🤪 Super wspominam ten czas. Jaka ja wówczas byłam dumna 😉
Ciesz się Zośka bo to naprawdę nie lada wyczyn 🙂

Aga ulala to niezbyt ciekawie z tą wypalanką, ale jak mus to mus - nie ma innego wyjścia. Dobrze, że masz Oliwkę - Ona już dużo w domku pomoże i Majkę przypilnuje.

Ja troszkę wysiadam psychicznie. Lenka dzisiaj (a to już chyba 3 nocka z rzędu) obudziła się dokładnie o 1.45 z wieeelkim mega rykiem. Nikt i nic nie było w stanie Jej uspokoić. Zasnęła dopiero ok. 4.30. Głowa mnie pęka i wkurzona jestem strasznie. Czy Dzieci w wieku Lenki przechodzą jeszcze skoki rozwojowe???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Zoska-moje GRATULACJE teraz bedziesz sobie smigac autkiem 🙂
Aska-ja tez tak niestety mam ze wychowanie dzieci spada tylko na mnie bo moj maz tez racuje czasem wiecej niz 12 h ma taka niestety prace ze nigdy nie wie o ktorej skonczy:/ i niestety nie moge liczyc na jego pomoc 😞
Aga-tak ja otwarcie tez stwierdzam fakt ze czasem juz nie mam sily bo dwojka dzieci daje czasem w kosc!ten starszy ma juz chyba bunt dwulatka a mlodszy potrzebuje bujania itd. wiec czasem jest tego za duzo a ja jestem tylko jedna:/

A teraz tak napisze co u mnie 🙂
Alanek po szczepieniu na szczescie nie goraczkowal ale darl sie przy szczepieniu jakby go ze skory obdzierali to tylko jedno klocie a co dopiero jakby mial 3 od razu strach pomyslec 🙂
wazy 6,100 kg 🙂ile mierzy to nie wiem bo go nie mierzyli ale ciuszki nosi juz na 68 cm 🙂
starszy ostatnio daje w kosc chyba ma jakis bunt!
Aska-co do tych skokow rozwojowych to pewnie one jeszcze beda bo dla takiego malucha wszystko jest jakims tak szokiem w poznawaniu Fabian tez czesto budzil sie z placzem w nocy ale jakis czas jest spokojnie i nie zdarza mu sie to!
nie wiem co chcialam jeszcze napisac 🥴ja czuje sie jak potracona mega zmeczona i wogole czasem juz siedzac zasypiam 🤢brak mi czasem tego czasu dla siebie chodziaz chwili gdzies na pogaduchach bez dzieci bez laczu i krzyku!
a co u Was mamuski??
buziaki dla dzieciaczkow 😘
to sie rozpisalam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia mega tulasy dla Ciebie!!! Jestem z Tobą myślami chociaż wiem, wiem, iż lepiej byłoby gdybym była fizycznie i pomogła przy Alanku 😉

U mnie też nie jest najlepiej. Uwaga - będę narzekać.
Lenka ostatniej nocy spała ok. 1 godzinę. Jak się domyślacie jak również. Pobudka była ok. 22 (ja jeszcze nie spałam) i mega ryk. Niczym nie dało się Jej uspokoić i wszystko doprowadzało Ją do szału. Takiego zachowania Dziecka to ja jeszcze nie widziałam. Dobrze, że nie mieszkam w bloku bo bankowo byłaby policja 🤢 W końcu po 2 z wielkim rykiem wręcz zaciągnęłam Ją do nas do łóżka poleżała 5 minut i dalej w te pędy ryk 🥴 Później dostała mleko i usnęła na jakieś pół godziny, a następnie się obudziła i tak wojowała do 12 z rykiem na ustach 🤨
Poprzedniej nocy udało mnie się przespać 2 godziny, więc dzisiaj chyba bezsenna nocka mnie czeka 😮
Pociesza mnie tylko fakt, iż dwie 5 mamy już na wierzchu. Apropo Andzia Fabianek ma już 5???

Pozdrawiam i życzę przespanych nocek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-tak pomoc by sie przydala nie pogardzilabym napewno 🙂 bo czasem rak mi brak i sil 🙂
co do tych piatek to musze mu zajrzec w paszcze bo powiem szczerze ze nie wiem teraz tyle zajec ze moze bym tego faktu nie zauwazyla gdyz Fabian nie goraczkowal ani nie byl marudny przy zadnych zebach!jestem ciekawa jaki bedzie Alanek jak zaczna mu kielkowac zebiska 🙂
Ja to mam teraz na porzadku dziennym nieprzespane noce bo moje dzieciatko to mniejsze kreci wije sie i steka w nocy a to chce jesc a to herbatke albo pozycja w snie mu nie odpowiada!on spi ale ja tak spie bo spie bardziej czuwam:/ ale taki nasz los mamusiek trzeba to jakos przejsc zeby potem cieszyc sie z odchowanych dzieci 🙂
nic lece ogarnac mieszkanie i zrobic jakis obiadek 🙂 moze walne na obudzenie sie kawke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...