Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-jak tam Lenka i noce??
A reszta co sie tak obija z pisaniem 🙂
U mnie jak to u mnie nadmiar zajec duzo by tu pisac a czasu brak 🥴ale co na to poradzic trzeba sie chwile przemeczyc a potem juz bedzie sama radosc z wychowania 🙂
Ja juz chce lato 🤪 😁i cieplo mam juz dosc tej zimy i tego siedzenia w domu bo wiecej ubierania niz tego spaceru teraz 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andzia zgadzam się z Tobą w 100%!!! Ja też chcę lato 🙂 Z tym ubieraniem to koszmar. Z tym, że ja nigdy zwolennikiem zimy nie byłam i nie będę raczej.
Dzięki Andzia za troskę. U nas jakiś dziwny ten czas. Jednej nocy Lenka wymiotowała tak strasznie, że Mąż chciał na pogotowie dzwonić 🤢 Później doszła gorączka i krew z nosa. Oczywiście lekarza odwiedziłyśmy ale wszystko jest ok. Nie wiem czy to reakcja na te zakichane 5??? Lenka w dalszym ciągu jest straszną marudą, popłakuje i cały dzień chce abym była przy Niej. W domku mam nie ogarnięte nawet - ale co tam zdrowie i samopoczucie Malca najważniejsze.
Andzia podziwiam Ciebie za takie podejście bo ja już niekiedy zwyczajnie nie mam siły.

Zośka a jak ma się Maksio i Ty?

Aga Ty to nas zaniedbałaś dość mocno 😉 Co u Was?

Życzę dużo siły i zdrowia dla Mam i Dzieciaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
nastukalysmy 200 stron 🤪 😁
Aska-biedna Lenka!trzymam za nia kciuki zeby ten brzydki czas i wszelkie dolegliwosci szybko minely!zdrowka dla Lenki i buziaki od moich chlopakow dla niej i od ciotki Andzi 🙂

Fabianowi wyszla jedna piatka u gory ale zadnych dolegliwosci nie mial i zdaje mi sie ze na dole tez cos juz wychodzi ale on nie chce pokazac 🙂robimy caly czas proby na kibelek zeby przestal walic w pampersa raz zawowal ze chce na kibelek i na tym sie skonczylo teraz jest caly czas na nie 🙂ale wszystko po malu nie mozna go do tego brac na sile wiec malymi kroczkami a moze sie wkoncu uda 🙂
Alanek juz coraz wiecej gaworzy,smieje sie itd. jest zupelnie inny niz Fabian jak byl malutki 🙂
lubi gadac potrzebuje czasem wolnego sluchacza 🙂
to by bylo chyba na tyle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia dzięki za buziaki 😉 Chyba przyniosły zamierzony efekt, gdyż - oby tylko nie zapeszyć - dzisiaj przespałam całe 6 godzin! 🤪 Już dawno tyle nie spałam tzw. ciurem 😁
Jestem pełna podziwu dla Ciebie, że Ty masz czas i siłę aby oduczać Fabianka robić w pampki. Chociaż z drugiej strony pewnie tracicie fortunę na te rzeczy.
U nas to wygląda tak, że jak zdejmę Lence pampka to nie ma w ogóle potrzeby sikania. No chyba, że mocno już przydusi to wówczas zawoła, ale po fakcie 🙂 Na razie się nie spinam z tym tematem, gdyż mam kumpelę i jej córka ma 3 lata a pampki nadal używane. Masz rację, Andzia, wszystko w swoim czasie 😉

Zośka pierwsza jazda samochodem bez instruktora zaliczona? 😆 Chodzący Maksio pewnie zadowolony, że może dosięgnąć rzeczy, których wcześniej nie mógł 😜

Aga co Ty tak ciuchutko jesteś? Wszystko dobrze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-super ze chociaz troche Lence przeszlo i dala mamusce troche pospac 🙂i chyba na mojego to weszlo bo ostatnio sam polozyl sie na lozko i zasnal o 19 a o 20 obudzil sie z takim rykiem i wyl mi do 23 potem zasnal i przez cala noc mial jakies chyba brzydkie sny bo stekal jeczal jakby chcial sie rozplakac 🥴

ach te nasze dzieci!ja juz czasem odpuszczam jak widze ze on za bardzo nie chce ani na kibelek ani na nocniczek a zniechecic go to szybko tak wiec jak narazie zaprzestalam prob zeby nie robil w pampersa!
Alanek dzis ladnie przespal noc poszedl spac po 22 i obudzil sie po 7 i mialam tylko 3 pobudki na jedzonko 🙂
No to dzis smigamy dac prezenty na dzien babci i dziadka od razu bo u mojego meza to roznie z praca trzeba wykorzystac to ze skonczy szybciej 🙂dzieci przygotowaly kubki z napisami dla babci i dziadka i poduszki tez z napisami dla dziadka i babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-jak tam u Was??jak Lenka??
Zoska-No to teraz bedziesz smigac po miescie autkiem i wozic synka 🙂

A u nas jak to u nas!
Fabian nadal na nie na kibel ale probuje 🙂caly czas jestem twarda i go troszke zmuszam do tego ale on cwany jest wszystko rozumie wszystko wie ale wali w pampersa bo jest na nie jak sie go ytam czy chce siusiu na kibelek 😁 😁
Alanek juz ladnie przesypia noce 🙂budzisie 2 lub 3 razy w nocy!i jak pojdzie spac o 22 lub 23 budzi sie o 7 dopiero 🙂wiec nie przechwalac!
juz tak duzo nie placze jak wczesniej wiec juz sie poprawil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia zazdroszczę, że u Ciebie tak super - pozytywnie rzecz jasna 😉 U nas niestety kaszana. Nie wiem co się stało Mojemu Dziecku - chyba je ktoś podmienił. Budzi się co chwilkę w nocy. Wystarczy, że przykrywam Ją kołderką i Lenka już siedzi w łóżeczku mówiąc: "Mama obi?" czyli Mama co robisz? 😁 Już nie wiem czy ja coś źle robię? Co powinnam zmienić?
Za to drzemka popołudniowa ostatnio trwa jakieś 2h czyli odsypiamy nockę 🤢
Moje pytanie brzmi - czy mogę liczyć kiedyś na poprawę? I to nie za 15 lat jak pisała Agnieszka 😁

Zośka to chyba ujeżdża autem po mieście bo milczy 😜 Zosia planujesz kupić auto dla siebie?

Aga dobrze, że jest dobrze - oby tak dalej 🙂 Wybierasz się do pracy na wiosnę? Pytam, gdyż kiedyś coś wspominałaś na ten temat i właśnie mnie się przypomniało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-te nasze dzieci tak maja Fabian tez teraz zrobil sie taki niedobry wiecznie ryczy sam nie wie tak naprawde czego chce wymusza placzem itd.to chyba jakis bunt juz kielkuje 🙂wiec Aska glowa do gory nic nie robisz zle to dzieci przechodza jakis zly okres moze na nie tez juz zle dziala ta pogoda nadmiar siedzenia w domu jak juz bedzie cieplej to wiecej mozna przebywac na swiezym powietrzu i to moze dobrze wplywa na dzieci!
ja juz tez czasami nie wiem co robic jak on tak wyje caly dzien i sam nie wie co mu jest czy to juz tak weszlo w nawyk jego 🥴dzis tez pokazal rano na co go stac i odwalil taki koncert ze az rece mi opadaja!
wiec trzeba to przeczekac a moze szybko minie!a co do snu to Fabian teraz tez ma go dosc czujnego jakis lekki halas a on juz siedzi a jak sie obudzi za wczesnie pepka nie wciagnie to dopiero jest koncert ryku krzyku ach szkoda gadac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha Zośka ja sobie głowy nie dam uciąć, że moja Lenka nie będzie marudą 😁 i chyba nie mam na to wpływu.
Ostatnio jak nie pozwalam na coś Lence to są próby uderzania głową np. w moje udo 😮 albo próbuje mnie uderzyć. Ewidentnie chce rozładować emocje. Mam nadzieję, że to jest miarę normalne i jednak minie 🙂
Zauważyłam, że zupełnie inaczej Lenka zachowuje się u Babć kiedy mnie nie ma. Jest spokojna, słucha i się nie buntuje. Kiedy na horyzoncie pojawiam się ja wszystko wraca do normy.
Kurcze ni z gruchy ni z pietruchy dostałam dzisiaj katar 😠 A za tydzień mamy szczepienie 🤢

Zośka z tą kasą tak jest.... Wszystko masakrycznie drogie. Nawet kiedy już odłoży się pieniążki na auto to jeszcze trzeba do niego "coś" wlać 😉 a to do tanich rzeczy nie należy.

Andzia jak się trzymasz? Przyślij Fabianka do mnie 😉 Dzieciaczki się pobawią, wyszaleją i może wówczas będzie spokój - chociaż na chwilkę 😁 Lenka uwielbia dzieci. Ciekawe jakby to było na dłuższą metę - piszę o żłobku 😜 😉

Aga oj TY nas znowu opuściłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Aska-co do tego zlego zachowania to ja mam wlasnie tak ze jak moj maz mija prog mieszkania to w Fabiana wstepuje takie niedobre dziecko ze szok 🥴ryczy drze sie i wogole a jak go nie ma caly dzien w domu to jakby dziecka nie bylo bawi sie sam w pokoju i wogole!nie wiem czym to jest spowodowane bo w sumie caly czas jest ze mna a ojca ma na wieczor i na weekendy taka praca jego niewdzieczna 🥴
a co do tego jeszcze zlego zachowania to jak mu czegos nie chce dac to przyjdzie i mnie uderzy np.jak stoje to dostane w nogi!mowie mu i tlumacze ze tak nie wolno ale on ma swoje zdanie na ten temat moze wyrosnie z tego!a moze to ten rocznik 2011r tak dziala zle na niego 😁 😁 to taki zarcik 🙂
z checia podrzucilabym go do Ciebie pobawilby sie z Twoja Lenka to bym miala chwile spokoju to nadmiar decybeli halasu juz mnie wykancza 🙂
jest czasami ciezko ale jakos daje rade!Alanek juz z kazdym dniem coraz bardziej sie smieje gaworzy i lubi jak sie z nim wyglupiam 🙂wiec tylko sie cieszyc a nie narzekac wazne ze dzieci zdrowe sa a te zachowanie moze z czasem minie teraz tyle sie slyszy o tych chorobach dzieci az serce boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Dziewczyny ta pogoda mnie wykańcza 🤢 Leje znowu deszcz! 😠
Co gorsza Lenka uwielbia chodzić po kałużach a my po 1. nie mamy kaloszy, a po 2. za zimno na kalosze (chyba) 😉
Dzisiaj byłyśmy na spacerze wózkiem i co chwilkę był płacz, gdyż Lenka chciała na nóżki i iść sobie tam gdzie Jej się podoba 😁 Wykończę się z tym Dzieciaczkiem 😜
Jutro mamy dodatkowe szczepienie i mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

A co u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zośka ja kiedyś również podejrzewałam 3dniówkę u Lenki a tu okazało się, że to czwórki wychodziły - a gorączka 39,5 stopnia 😮 Podobnie jest z piątkami przyjemniej u Lenki.
Zdrówka dla Maksia 😘

Ja wczoraj zrobiłam własnoręcznie faworki 😁 Co prawda to pieczenia mam dwie lewe, ale chyba nawet znośne były bo prawie wszystko zjedzone 😉
Idę leniuchować dzisiaj bo jakoś źle się czuje.
Oby do wiosny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
troche mnie tu nie bylo 😞
a to wszystko z powodu braku czasu 🥴jak dzieci spia to wykorzystuje to i sprzatam albo robie obiad albo leze plackiem na lozku bo od dluzszego czasu cierpie na straszny bol kregoslupa ktorego nie da sie opisac 😞tabletki juz nie pomagaja ani jakies rozgrzewajace plastry 🥴
a jak mam malo zajec to wyskocza jakies zakupy i tak mam zero czasu dla siebie juz nawet nie mam czasu zeby zadbac jakos o siebie 🥴
a dzieci moje dobrze sie maja nie sa chore 🙂tylko starszy broi a mlodszy je i rosnie jak na drozdzach 🙂
we wtorek czeka nas szczepienie to bede wiedziala ile ten maly paczus juz ma 🙂
a tak to jakos leci za krotka doba a zajec tyle ze czasem rak brakuje do pomocy 🙂
A co tam mamuski u Was??jak dzieciaczki sie maja??
pozdrawiamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia 3mam kciuki za wtorek! 🙂
Wcale się nie dziwię, że nie masz czasu na forum przy dwójce tak malutkich dzieciaczków 🙂 ale jeszcze troszkę i będą się razem bawić, a Ty znajdziesz czas dla siebie zobaczysz 😘
Andzia pewnie na kręgosłup przydałaby się rehabilitacja? Tylko, ze najpierw papierzyska trzeba załatwić,a później jeszcze mieć czas aby dojeżdżać i się rehabilitować 🤔 a dochodzę do wniosku, iż w Polsce aby się leczyć trzeba być zdrowym! 😁 😁 😁

My znowu walczymy z alergią. Robiliśmy Lence nawet testy z krwi, ale - moim zdaniem - jakaś kompletna bzdura z tego wyszła. W znaczeniu takim, iż testy nie wykryły np. uczulenia na banana a wiem, że Lenka go ma. Podobnie z białkiem jajka kurzego. Dlatego dzisiaj podałam Lence banana, którego zjadła ze smakiem, gdyż bardzo lubi i będę czekać na reakcję.
Pozdrawiamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
co do mojego kregoslupa to juz w wieku 16 lat chorowalam na niego i dwa razy lezalam w szpitalu wykryli mi wtedy skolioze i kifoze kregoslupa a tu teraz doszly dwie ciaze w ktorych przytylam 30 i 20 kg i dzieci mam ciezkie do noszenia wiec bede musiala chyba zrobic przeswietlenie i zobaczyc jak on sie tam ma!i moze jakas rehabilitacja bo dlugo nie uciagne z takim bolem 🥴
wczoraj bylam na szczepieniu z Alanem i troche lakal przy tym wkuciu a to tylko jedno nie chce myslec jakby mial 3 wkucia co to dopiero by bylo 🤢 i Alanek na swoje 3 miesiace wazy 7 kg 🙂nie goraczkowal mi o szczepieniu wiec przeszedl spokojnie szczepienie bez wiekszych stresow 🙂
Fabian broi za dwoch pyskuje po swojemu i nadal jest na nie na kibel wszystko wiec wszystko rozumie ale na kibel nie chce zrobic ani na nocnik co za dziecko 😁 😁
a tak ogolnie to u nas czas tak szybko leci niedlugo swieta wiec trzeba bedzie zabrac sie za grubsze porzadki juz mi sie nie chce 😁
a tak to staram sie codziennie wychodzic na spacerek z mlodszym bo starszy ostatnio sie poslizgnal na sniegu i za nic nie chce chodzic po sniegu wiec narazie ma przestuj w domu a tak ladnie juz spacerowal no ale nie bede nic robic na sile jak nie chce to nie a nosic go nie bede bo po pierwsze on jest za duzy na to i nozki ma dwie sprawne a o drugie nie wiem co na to moj kregoslup 🙂
pozdrawiam mamuski i dzieciaczki 🙂
A co tam u Was?
ach te choroby to jest obrzydlistwo na szczescie u mnie spokoj 🙂 jak narazie 🙂
jak bede miec wiecej czasu to wstawie Wam tu zdjecia jak moje dzieciaczki urosly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia a mnie się wydawało, że jeśli ktoś ma skoliozę to nie powinien rodzić naturalnie 🙂 Najwidoczniej to tylko książkowa teoria 😁
Koniecznie zrób prześwietlenie i podejmij rehabilitację - za młoda jesteś na to aby się męczyć.
Alanek dzielny Chłopak jest, że nie płakał. Lenka do tej pory ryczy jak bóbr 😉
Zdjęcia wstaw koniecznie - jak znajdziesz wolną chwilkę.

U nas podobnie jak niedawno u Zośki i Maksia wystąpił katar a co za nim idzie kaszel. Właśnie wróciliśmy od lekarza i osłuchowo jest ok, ale musimy w domku siedzieć i się kurować. Oczywiście Lenka nie chce łykać syropu na kaszel i chyba mnie zaraz coś trafi 😠 Wszystko wypluła na ciuchy a to ma pomarańczowy kolor 😠 😠 😠
No i u mnie urlop wychowawczy dobiega końca 🤢 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...