Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no dzieki dziewczyny...dzisiaj juz wiecej zjadl i zywszy jest ale mimo z dupeczki mu doslownie woda leci...za kazdym razem konczy sie przebraniem wszystkiego bo nawet na skarpetki leci...
ale widze swiatelko w tunelu tzn. ze bedzie juz lepiej 🙂
(nie mylic z innym swiatelm w tunelu 😜 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf dobrze słyszeć, że już lepiej. 🙂 Dalej trzymam za Was kciuki i myślę o Was! 😘
A dajesz mu jakieś leki na to luźną kupę, powstrzymujące typu smecta, czy coś? Czy przy rocie nie można, albo co innego się daje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczepiony nie byl bo toak jak ze szczepionka na grypa...szczepow jest max a Dawid w sumie nie ma kontaktu z innymi dziecmi. Ale dowiedzialam sie dorosly moze byc nosicielem (nie ma zadnych objawow) a to atakuje maluszka...mogli byc domownicy ale zarowno do Kamiski przychodzi masa znajomych i wtedy mlody jest rozschywywany...ciezko powiedziec skad sie wzielo...
dostawal elektrolity i priobiotyk i na szczescie chetnie pil 🙂 obylo sie bez szpitala 🙂 ufff
dzisiaj tylko raz walnal z rana zadzioszke a pozniej juz nic i smiga juz jak szalony tak wiec jestem szczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooooo widzę że coś dopadło naszego Dawidosa 😞 całe szczęście że już wraca do zdrówka! Ale pewnie swoje przeszliście 🥴

a pogoda super! od razu człowiekowi humor się poprawia jak słońce cały dzień świeci. My dzisiaj większość dnia spędziliśmy na dworze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zatrudnienie dodatkowego specjalisty jest konieczne, jeśli nasze pacjentki mają mieć dostęp do znieczulenia przez całą dobę. Wiadomo przecież, że porodu nie da się zaplanować.

Do tej pory rodzące mogły teoretycznie poprosić o znieczulenie w szpitalu na Brochowie, ale tylko w określonych godzinach - od 7 do 14. Potem nie było na porodówce anestezjologa.

No ciekawe. Niby teraz ta ilość anestezjologów ma być wystarczająca. Oby mimo wszystko się udało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie napisał(a):
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,9257508,Jest_anestezjolog__beda_znieczulenia_przy_porodzie.html

Nie wydaje mi się aby jeden anestezjolog wiele zmienił ale miejmy nadzieję że idzie ku lepszemu 😉


Sathi oby ale mnie juz to nie dotyczy co innego Wy mlode babeczki.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
ellie napisał(a):
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,9257508,Jest_anestezjolog__beda_znieczulenia_przy_porodzie.html

Nie wydaje mi się aby jeden anestezjolog wiele zmienił ale miejmy nadzieję że idzie ku lepszemu 😉


Sathi oby ale mnie juz to nie dotyczy co innego Wy mlode babeczki.... 😉

Oj! Nigdy nie mów nigdy! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Sathi, tfu, tfu, tfu 😁 😁 😁 wypluj!!! mam parke i styka 😁 😁 😁

Hi, hi, tfu, tfu! 😜 😉

Choć moja mama też tak mówiła... A po 9 latach od mojego przyjścia na świat trafiło jej się trzecie cudo. 😜 I między nim, a moi starszym bratem jest 13 lat różnicy. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, ja dzis nadrabiam nieobecność forumową więc i tutaj wpadłam 🙂 Faktycznie ciiisza we Wrocławiu...Powiem Wam tylko na pocieszenie, że i na wątku sierpniowym coraz mniej postów. Taka kolej rzeczy- coraz więcej mam pracuje, dzieciaki coraz bardziej absorbujące 🙂 Ja na razie jestem na pół etatu i bardzo chwalę sobie taką mozliwość zarobkowania 🙂 Od kwietnia przechodzę na 3/4- tak małymi kroczkami do przodu 🙂 Mój brzdąc zasuwa na czworakach szybciej niż kot mojej teściowej 😉 pięknie siedzi i wstaje, je super i pierś i butlę i łyżeczką, tylko zęboli wciąż nie ma, ale pewnie lada dzień się pojawią 🙂
Pozdrawiam Was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...