Skocz do zawartości

Krakowianki :):) | Forum o ciąży


Amii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamy z Krakowa. Chcieliśmy polecić nowe jesienne płaszczyki dla dziewczynek/księżniczek

Śliczny jesienny płaszczyk.Zapinany na duze ozdobne guziki, od wewnątrz na podszewce.Odpinany kaptur, rękawy oraz kołnierz wykończone miękkim misiem-futerkiem. W tali delkatnie plisowany, ozdobne patki.Góra płaszczyka ozdobiona haftowaną aplikacją kwiatów.Z tyłu płaszczyka po środku na wysokosci pasa ozodbna kokarda.Po bokach dwie wpuszczane kieszonki.Materiał wierzchni przypominający flausz.

Zapraszamy Serdecznie
Kraków ul. SZLAK 11 (obok Liceum XX)
Sklep Odzieżowy "Moda na Czasie"

Zdjęcie [url=[URL=http://img829.imageshack.us/i/111111111111111111w.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/1921/111111111111111111w.jpg[/IMG][/URL]]PLASZCZYK[/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Ja jestem w 12 tygodniu drogie mamusie.. 😁 wczoraj byłam na drugiej wizycie u gina. Pierwszy raz widziałam już wykształcone nóżki i rączki.. 😁 Maleństwo wierzgało jak oszalałe.. haha.. Cóż za przeżycie. Nie mogę doczekać się następnej wizyty... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja naprawdę znośnie przechodzę ciąże.Nie wymiotowałam wcale, dopiero poźniej zaczęłam odczuwać dolegliwości m.in. ból w okolicy krzyża, skurcze nóg, zgaga, aaaa no i ta zmienność nastrojów 😜 wszystkie dolegliwości ciążowe wynagradza to że możemy zobaczyć nasze maleństwo na usg, bicie serduszka naszego maleństwa, każdy jego ruch, kopniak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiek851 napisał(a):
No i wróciłam .Niestety tyle czekania w przychodni na nic 😠 Moja lekarka zadzwoniła że ma jakiś poważny zabieg w szpitalu i nie przyjedzie 😞 Więc nie wiem co tam u mojego maluszka ale we wtorek kolejne podejście i mam nadzieję ze już bez żadnych akcji 😎


jeszcze się na wizytujesz u swojej lekarki 😉
a to będziesz mieć na tej wizycie USG, czy dopiero w 36tc? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No naczekałam się wczoraj niestety nie załatwiłam nic ale cóż siła wyższa widocznie jakiś trudny poród był i lekarka musiała zostać.We wtorek mam nadzieje już mnie przyjmie 😉USG to już raczej mieć nie będe bo miałam już 3 razy robione i 4 raz poszłam na to 4D.Chyba już nie będę mieć wogóle robionego usg skoro jest wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiek851 napisał(a):
Hej
No naczekałam się wczoraj niestety nie załatwiłam nic ale cóż siła wyższa widocznie jakiś trudny poród był i lekarka musiała zostać.We wtorek mam nadzieje już mnie przyjmie 😉USG to już raczej mieć nie będe bo miałam już 3 razy robione i 4 raz poszłam na to 4D.Chyba już nie będę mieć wogóle robionego usg skoro jest wszystko dobrze.


powinnaś mieć jeszcze w 36tc, aby określić dojrzałość łożyska, prawidłową ilość wód płodowych itp. wiem, że w wielu szpitalach wymagają zapisu ostatniego USG do porodu, więc dopytaj swojej lekarki.
a gdzie planujesz rodzić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ zawrzało na Krakowiankach 😉
Cieszę się, cieszę. Zawzięcie szukam kogoś w okolicach mojego terminu.
A właśnie: Jaki szpital wybieracie? I dlaczego?
I jeszcze jedno: Wiecie coś o darmowej szkole rodzenia? Bo słyszałam, że takowa istnieje 😉
Pozdrawiam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...