Skocz do zawartości

Brzuchatki pokazują brzuszki ! | Forum o ciąży


Tussiiaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 800
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Niezle dziewczyna zaczyna , dopiero co się zalogowała ,a już kryrykuje 😮
Już jedna taka tu była ,to szybko uciekła 🤪

hehe no wlasnie tez o tamtej pomyslalam 🙂 trzeba miec tupet, zeby w pierwszym poscie krytykowac i pisac takie bzdury.. mysle ze tutaj ta kolezanka kariery nie zrobi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nigdzie kariery robić nie chcę i nie jestem Karolka tylko Karola. No, większość ciężarnych uważa żeby było wygodnie i potem wyglądają jak maryśki. Nigdzie nie zniknęłam, nie mam aż tyle czasu co wy by z byle głupotą wchodzić na kompa,pisać i żalić się co to którą nie bolało dziś. A Wy widać lubicie sensacje bo napadłyście momentalnie jak sępy.Wcześniej nie było okazji by coś napisać, z resztą nie bawi mnie częste siedzenie na forum i opisywanie swojego dnia. Miłego dnia baleriny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha i ta co uciekła to widać była najmądrzejsza z Was wszystkich. Dobre koleżanki jesteście że tak bronicie.Ale co innego macie robić, przecież nie napiszecie że ma brzydką sukienkę. Tusia bo Ci żyłka pęknie, ale się rozpisałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola1984 napisał(a):
aha i ta co uciekła to widać była najmądrzejsza z Was wszystkich. Dobre koleżanki jesteście że tak bronicie.Ale co innego macie robić, przecież nie napiszecie że ma brzydką sukienkę. Tusia bo Ci żyłka pęknie, ale się rozpisałaś

mam nadzieje, ze Ty tez juz sobie znikniesz...
a o gustach sie nie dyskutuje, Tobie sie moze nie podobac, ale komus innemu juz tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola1984 napisał(a):
aha i ta co uciekła to widać była najmądrzejsza z Was wszystkich. Dobre koleżanki jesteście że tak bronicie.Ale co innego macie robić, przecież nie napiszecie że ma brzydką sukienkę. Tusia bo Ci żyłka pęknie, ale się rozpisałaś


za to Ty najmądrzejsza raczej nie jesteś 🤢
wielokrotnie każda z nas pisze swoją opinię, na różne tematy i nikt nie ma z tym problemu, tylko trzeba mieć trochę taktu dziewczyno i szanować się wzajemnie, a nie na dzień dobry wypalac z grubej rury!! poza tym, jeśli nie odpowiada Ci to, co piszemy na tym forum, to po co w ogóle, to czytasz?! marnujesz swój cenny czas na czytanie naszych "dzienników"? nie szkoda Ci go?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no nareszcie udało mi się wyciągnąć męża w plener i namówić, żeby zrobił mi parę fotek na pamiątkę, bo jeszcze trochę i ciąża się skończy a ja bym nie miała jej udokumentowanej 😉

oto mój brzuszek 22 tc + 6 dni
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/dsc00451q.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/9107/dsc00451q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...