Skocz do zawartości

Brzuchatki pokazują brzuszki ! | Forum o ciąży


Tussiiaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 800
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka, super zdjęcia! 🙂 Ja jestem fanką zdjęc b&w oraz w sepii, więc te uważam za genialne 🙂 Najpięniejsze jest to na torach kolejowych, ale rozbroiłaś mnie tym pierwszym w sepii - pod drzewami, gdzie robisz groźną ale jakby zamyśloną minę - cudo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
initram: wow,aż nie mogłam uwierzyc......że to 32 tydzień....a taki nieduży brzuszek.Pozazdrościc.Ciekawe jak będzie wyglądał w końcóweczce 🙂.Bardzo zgrabny brzusio mimo że nie duży.

karolka:świetne foteczki!.Pamiątka niesamowita 🙂.Wczoraj zapowiedziałam mężowi że jedziemy do lasu,w kukurydzę i na pole porobic foteczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To i ja wrzucam swój brzuchol.
Jak na razie obyło się bez rozstępów....Czy jest szansa że już tak zostanie.czy wciąż mogą się pojawic??.
35 t c.
[IMG]http://i46.tinypic.com/e6bzwz.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/e6wxvt.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
świetne brzucholki dziewczyny!! 🙂 🙂

też jeszcze rozstępów nie mam ani na brzuchu ani na biuście, ale wciąż się smaruję i ostatnio nawet zaczełam codziennie... a zdarza się, ze i dwa razy dziennie 😁 bo czuję, że na dobre zaczęłam rosnąć 😜 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂
Mamusiak myślę ,że u mnie już się nie pojawią ,w pierwszej ciąży nabawiłam się rozstępów na udach i piersiach ,ale to dlatego ,że dużo za dużo przytyłam .Teraz nie mam ani jednego .
A krem który sobie kupiłam żeby zapobiec rozstępom stoi do dziś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusiak, super domek 😉
Rozstępy podobno nawet w ostatnim tygodniu mogą się pojawić. Licze na to że nam się to jednak nie przytrafi 😉
Mi kilka wyszło na cyckach ale cieniutkie i bialutkie- bo się nie kremowałam. Teraz jak się smaruję to ich nie widać. I mam wrażenie że na udach takie wyraźniejsze się zrobiły te co miałam z czasów "młodości"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusiak, śliczna piłeczka 😁 U mnie też narazie rozstępów "ni widu ni słychu", ale smaruję się już dwa razy dziennie od dłuższego czasu i po cichu liczę, że uda mi się uniknąć tej ciążowej niespodzianki na cyckach, pośladkach i brzuchu. Na biodrach kilka mam, ale to stare sprawy, ale te na szczęście się ani nie powiększają ani nie zmieniają koloru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...