Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiula pewnie powie jak będzie miała pewność.
Mi drugi raz mówią że synuś ale jeszcze nie na 100%. To były takie szybkie usg, i celem nie było poznanie płci.... Na to aby wiedzieć na pewno jeszcze muszę 2 tygodnie poczekać.
Z resztą nie płeć jest najważniejsza.
Kurcze nudzi mi się jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyouliftmeup super extra!!!!!!!!!!! ufffffff 🙂 ciesze sie niezmiernie 🙂 wrecz bym powiedziala ze zazdroszcze spokoju ducha 😉
No ale trzeba byc mysli ze wszystko bedzie dobrze 🙂
Nie nadrabialam bo Mezus zrobil niespodzianke i wraca do domu dzisiaij a nie w piatek!!! hurrra 😁
Do spisanka z kawka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, widzę, ze forum kipi!

Ifyouliftmeup - baardzo się cieszę!! Moje gratulacje! 🙂 🙂 🙂
Anitek - Holter ciśnieniowy to taki mankiet do mierzenia ciśnienia, który zakłada się na ramię, a do niego podłączone jest elektroniczne pudełko, ktore zapisuje pomiary cisnienia. Mankiet w dzień pompuje się co 20 min, w nocy co 30 min, a po 24 godzinach daje średni zapis ciśnień. Miałam taki miesiąc temu, a jutro mam kontrolną powtórkę.
Dzięki za odpowiedź na temat karmienia piersią. Ja jeszcze nie mam stosunku, nie mam stosunku do drogi porodu (naturalny, cięcie), ani do karmienia. Ogólnie wydaje mi się, że im bliżej natury, tym lepiej, ale potem zycie wszystko weryfikuje. Być może ze względu na ciśnienie, nie pozwolą mi rodzić dołem i będę miała cięcie. A moja mama po cięciu nie miała pokarmu i byłam butelkowym dzieckiem. Chęci swoje, a życie swoje. Zobaczymy.

Dobrego wieczoru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej! Mi dzien minąl szybko, odwiedzily mnie kolezanki, potem tesciowa wpadla a potem jeszcze kuzynka...teraz czekam na mezusia bo w ciagu pol godzinki wroci wreszcie z trasy, juz sie doczekac nie moge, tak sie zanim od niedzieli stesknilam 🙂
odezwe sie jutro trzymajcie sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Star, ja tez na początku sobie wymyślałam jakies głupoty i ciągle się martwiłam, ale zamartwianie się z byle powodu jest jeszcze gorsze dla dzidzi!
Ania obyś nie musiała slubu przekładać i żebyś wyszła ze szpitala i dzidzi było zdrowe! A tego krwiaka to będą ci wycinac czy jak? Coś mówili?
Mi lekarz powiedział że tomografie i prześwietlenia różnego rodzaju emitują mniejsze promieniowanie niż komputer, dlatego np. to że nie można prześwietlać zębów to nieprawda, bo bardzij szkodliwy komputer. Ja dlatego jak najwięcej unikam korzystania z komputera!
A dzisiaj mi się tak cudownie spało, że nie pamiętam kiedy tak od 5 misięcy było miło, nic mnie nie bolało i w ogóle 🙂 A wczoraj mój Franek tak szalał w brzuchu że siedziałam i sie smiałam cały dzień 😁
wikarynka, a jak Ty z tym holterem możesz spać? Już sobie wyobrażam co to za przeszkadzacz 😉
Justynakreft współczuję że się tak długo z mężem nie widzisz! Jak to idzie znieść? ja jednego dnia nie mogę wytrzymać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobey wszystkim 😉

ja na poczatku sie martwiłam zeby czegos zrobic nie tak i ze dzidzi cos bedzie z czasem sie uspokoiłam i w sumie tam w srodku jest najbezpieczniejsze wiec nic mu nie bedzie a ja jezdze na rowerze, gram w badmingtona, ping-ponga, siatkowke i czuje sie dobrze 😁 oczywiascie wszystko z umiarem i nie za duzym wysilkiem ale wiem ze mojemu maleństwu nic nie grozi do tego badania non stop wychodza dobrze wiec dodatkowy plus 😉

wczoraj juz do was pisalam na dobranoc i mi nie net zerwal przez pogode pewnie ;/

dzis na spokojnie wstalam pije kawke pozniej musze nastawic 2 prania, zrobic sałatke, ogarnac chałupke i tak pewnie poł dnia zleci 😁 no i zaczać sie pakowac hehe bo wam nie pisalam ale jade z moim do tesciow do Lubelskiego aż o_O caly dzien w pociagu prawie to jedyny minus ale dam rade hehe 😁 ciesze sie niezmiernie !!! mielismy jechac za miesiac ale teraz moj dostal urlop i wypadlo teraz wiec od piatku tak na pare dni bede nieobecna :P

no to jeszcze chwile poleniuchuje i zabieram sie do pracy 😁

miłego dzionka brzuszki, do pozniej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry kochane. 🙂
basia długa podróż ale przynajmniej fajnie czas spędzisz 🙂 aż zazdroszczę wakacji.
skwara tak jak pisałam to pełno leków mam. Z tego jedne tabletki są na zatrzymanie krwawienia czy coś w tym stylu i to ma pomoc, no i poza tym mówili ze nie jest mocno zbity i sam się wchłonie. Myślę że nie usuwają takich rzeczy. Ślub teraz dla mnie mało ważny, ale mam nadzieję że wszystko będzie zgodnie z planem.; ) Aż tyle chyba mnie tu nie będą trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szczerze ci powiem ze sama do konca nie wiem jak to jest.
teraz już żadnych krwawień nie mam ale od kilku dni często bolesne skurcze mnie łapią.
Na usg zobaczyli ze mam jakiegoś krwiaka 32 mm, No niby ma być ok, ma się wchłonąć z czasem, ale muszę zostać jak na razie bo może się łożysko przez to odkleić czy cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

Siedze z tym Holterem i trochę mnie on denerwuje- pewnie wpływa to na pomiary, ale cóż.
Skwara - oczywiście, ze nie da się z tym spać, chociaż się powinno. Ja podsypiam w nocy pomiędzy kolejnymi pompowaniami, które mnie wybudzają. Trzeba się jednak skontrolować.

Dziś rano, bo obudzeniu w pozycji leżacej czułam jakby mi coś chodziło po skórze nad spojeniem łonowym i po prawej stronie - takie jakby mrówki, ale od zewnątrz. Dotknełam ręką, ale nic tam nie było i znowu jakby mrówki przeszły. Myślicie, ze to mogą być ledwo wyczuwalne ruchy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...