Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kochane;D
nie bylomnie wczoraj bo spal u mnie ten moj 😉 obejrzelismy filmik i poszlismy spac.. tesknilam za nim i spedzilam z nim dzis dzien:d takze 'kolacja ze sniadaniem' hahaha;D
teraz biedny robi po 12h i sie zadko widzimy.. ale jak bd maluch bd razem mieszkac;p i bedzie superr 😁
upal jak cholera! ja to biore co jakis czas kapiel szybka poleje sie woda i uciekam, na sloncu nie idzie wytrzymac ;( jem lody. no caly czassss... a wy jak sie czujecie w te upaly,wychodzicie z domu , pewnie dopiero jak sie ochlodzi bo ja tak robie...
Dzisiaj mialam ochote na kfc;p i zjadlam b-smarta no chodzilo za mna to jak nie wiem co..;D ahh zaspokoilam się ;p
ania92 w lumpku znajdzie sie zawsze cos fajnego, szukajcie a znajdziecie hehhe;D ja tak samo jak anitek uwazam zrob sobie loczki i wepnik kwiatka 😉 kremowego lub bialego wlasnie;D to jest takie deliatne 😉 a uwage przyciaga i to duza;D ja mialam takiego w lokach wpietego czerwonego 😉 od czarnych wlosow moich sie odbijalo a loki po pas;D hehehe 😉
wikarynka super ze napisalas, rowniez baw sie dobrze odpoczywaj i pisz!!
motylek dokladnie nie stresuj sie ze nie masz ruchow, kazda inaczej, mnie teraz mecza kucia tzn mini kopki pewnie juz widze jak bd mnie kopalo bedzie maly/a pilkarz/ka ;p
anitek dokladnie to sa delikatne pukniecie ale sie czuje,ze sie kreci w brzuchu nawet jak sie dlonie polozy na brzuchu to sie czuje no ja tak mam;o
ifyouliftmeup ja mialam takie same objawy no i dostalam czopki dopochwow i przeszlo, dokladnie moze przez basen takie cos zlalaysmy, ale to minie.. A co do wymiotow to mnie wtedy ostro przycislo, dzis rano zreszzta tez;p
madziaaaaa dobrze ze dojechalas cala i zdrowa 😉

spadam poszperac cos w necie, zajrze jutro z rana;d dobranoc;**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania92 a teraz jaki masz kolor włosów 🙂 ? Loczki najlepsze, ja siebie nie widze w jakimś ulizanym koku 😁 lubię takie luźne 'byle jak' upięte, ale takiego raczej nie wypada na ślub 🙂
Anitek u Ciebie w późnej ciąży też występowało krwawienie? 🤨 ja miałam ostatnio w 12 tygodniu, mam nadzieję że się już nie powtórzy 🤢 i że łożysko się podniesie, bo najpierw miałam wysoko tylko od dnia tego krwawienia opadło. No a ruchy przyjdą w końcu z dzidzią ok to się nie martwię 🙂 Byłam dziś i to nie grzybica, w sumie gin powiedziała że mam czyściutko, zrobiła usg i też okej. Przepisała mi jakąś maść na drobnoustroje i globulki. Trochę drogie, ale cóż jak trzeba to trzeba. No nic uciekam spać, miłej nocy wszystkim 🙂 Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michasia24 o dzieki za link fajna ta koszula 😉 no na ramiaczkach sa fajne ale ja sie chyba lepiej czuje z krutkim rekawkiem sama nie wiem czemu ;DD

dzieki Grodnioweczki kochane :P
faktycznie sie nie potrzebnie glowe zaprzatam i stresuje , macie racje pora przyjdzie i na mnie i na ruchy mojego skarba 😜
dziekuje wam 😜

dzis u mnie cieplo ;] mezus poszedl do pracy m ja pozniej zajme sie obiadkiem 😉
czas jakos leci troche na necie buszuje .
pozatym szukam mieszkania na necie tu w niemczech .

i nie moge sie mojej wizyty doczekac 12 lipca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Do tej pory pogoda była super, ale dziś troszkę się popsuło. Mimo wszystko wyruszam na spacerek 😁

Ruchów nie czuję nadal, ale wydaje mi się, że u mnie będzie to dopiero po 18 tygodniu. Poczekamy, zobaczymy. 🙂 Wczoraj w ten ogromny upał trochę spuchły mi stopy i kostki. Mam nadzieję, że to jednorazowo... Boję się trochę o wagę, bo jak to na urlopie - dogadzam sobie. Co prawda nie objadam się goframi, ale dwa lodziki poszły... Hm, zobaczymy.

Pozdrawiam Was serdecznie w sobotę i życzę miłego weekendu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello dziewczyny 🙂 danwo nie pisałam tylko was czytalam bo nie mialam sil normalnie przez ta pogode jestem nie do zycia tragednia jakas :/

kurcze wiecie co... wczoraj chwyzil mnie skurcz brzucha trzymal sie tak na oko pol minuty i nie wiem co to bylo ale bolalo strasznie teraz tez caly czas odczuwam bol brzucha... i co jakis czas sie nasila... :/ luteine skonczylam tydzien temu lekarza jak pytalam czy brac dalej spytal czy mnie brzuch boli powiedzialam ze nie bo wtedy mnie nie bolal jeszcze i nie wiem czy zadzwonic do niego czy poprostu isc do osrodka i poprosic zeby pielegniarki zapisaly mi uteine spowrotem... u mnie da rade tak wiec w sumie chyba pojde i znowu zaczne brac... ;/

na nude znalazłam zajecie raz maluje pazurki i kobinuje wzorki na nich hehe a jak sie znudzi to wyszywam haftem krzyzykowym hehehe a druty nie zły pomysł 🙂

odezwe sie wieczorkiem ide troszke polezec moze przejdzie bol :/

do wieczorka brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ifyouliftmeup ja mam teraz w sumie takie nijakie włosy. Można powiedzieć że taki mysi brąz 🙂 Co do koków to teraz jak robię to też w właśnie takie luźne, czyli zawsze mam na głowie porządny nieład ale takie lubię. W ciasnego bym na pewno nie dała się uczesać.
Może zostane przy loczkach ale się jeszcze okaże. Troche czasu jest wiec nie bedzie problemu. 🙂
Kurcze jakoś źle się dzisiaj czuję. Przez tą pogodę na pewno. Jest KONIEC! Bym chyba moła cały dzień pod prysznicem stać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu wsumie to tez uwazam zebys poszla do lekarza lepiej dmuchac na zimno ja tak zrobilam jak mnie skurcz zlapal to mi lekarz powiedzial ze to byly jelita 😉 ↲hahaha robienie na drutach dobry pomysl szkoda tylko ze nie umiem ;( hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fajna rzecz. Kiedyś mnie babcia uczyła ale już nic nie pamiętam. ja za krzyżówki się biorę jak mi się nudzi.
Przejechałabym się nad jeziorko ale nie ma z kim i ten upał... chyba bym się wykończyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
motylek oo mieszkanka szukasz, ja też od czasu do czasu szperam, ale w końcu muszę się wziąć za to, bo chce mieszkać tylko z mężem i maluchem a nie z moją mamą albo teściową 😜
Wikarynka ile ja bym dała żeby pogoda się popsuła, tak chociaż na jeden dzień, bo nie idzie wytrzymać już w tym upale. Miało dziś padać ale jakoś się nie zapowiada.
Basia dziewczyny mają rację, lepiej idź do lekarza no i dobrze by było gdyby Cię w środku oglądnął i usg zrobił
czy wszystko tam w porządku. Ja też wczoraj byłam, podejrzewałam już najgorsze - grzybice, ale jednak to nie to 🙂 także lepiej dmuchać na zimne.
Ania ja miałam przez rok swój naturalny kolor ale był właśnie szaro-bury ciemny blond więc postanowiłam rozjaśnić 😁 I od razu się lepiej poczułam, także polecam zmiany 🙂 Rudy też mi się podoba jednak do mnie nie bardzo by pasował, wystarczy że kiedyś miałam czarne hehe 😮
Ja dziś leżakuje cały dzień 🙃 już jestem po deserze nawet, zimna panacotta z sosem truskawkowym 😜 i teraz pooglądam trochę tv, miłego popołudnia brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja farbowałam wlosy przez 2 lata ale rok temu przestalam. Za każdym razem wtedy miłam inne wlosy. Przeważnie odcienie czerwieni. 🙂)
Teraz jak juz pofarbuje to dopiero po slubie. wole nie ryzykowac.
Już mnie ta pogoda męczy. ide chyba zaraz po jakies lody do sklepu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 😉
co u was slychac? ja siedze w domu dzisiaj bo moj R poszedl do pracy na 18 do 6 rano..12godzin;/;/
4dni robi po 12godzin i dwa dni wolnego 😉 wiec sie zadko widze i jak moge to sie spotykamy 😉
Upał dzisiaj jak cholera!siedze przy wiatraku u babci i zajadam placek i lodyy ;D
ifyouliftmeup- dobrze ze to nie grzybica ani nic.. ciekawe co to?;/
widze ze rozmawiacie o farbowaniu wlosow, ja robie czarna szamponetka nie robie farba 🙂 postanowilam sobie przez cala ciaze tylko szamponetka 😉 a po ciazy i jak przestane karmic to zmienie na rudy ;D bo mi sie poodoba dcien wisni ;D jasnej wisni 😉 ale nie marchewka;/
mileeej soboty:****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam glupia i wierze w przesady xd podobno nie wolno farbowac wlosow w ciazy ( tak slyszalam ale tak do konca nie wiem czemu hehe) 😉 Ja wlasnie czekam za swoim facetem bo ile mozna siedziec samej w domu ;p tak wogole to strasznie ciagnie mnie na impreze hehe chyba sie wybiore chociaz zeby posiedziec ze znajomymi 😉 milego sobotniego wieczoru brzuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to widzę że nie ja sama mam malo kontaktu z facetem. My ostnio się widujemy raz na tydzień. dzisiaj np od 6 rano do 2-3 w nocy bedzie robił. No i tak wygladają ostatnie tygodnie.
ja właśnie piekę torcik sachera.... już się nie mogę doczekać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ifyouliftmeup o tak szukam suzkam ale nie jest to za latwe tu w niemcach dla takich ludzi jak my przesedlencow , wyczuwaja nas akcentem i slabsza znajomoscia jezyka i niezbyt chca nam wynajmowac, pozniej znajda se problem ze tylko singel albo maz i zona w srednim wieku , boja sie zebyu dzieci nie bylo by im nie zdemolowaly mieszkania masakra jednym slowem .

ooo farbowanie wlosow 😉 a ja w przesady nie wierze tera mam blond i mega odrosty od grudnia do tera to se mozecie wyobrazic ;D ale jade do PL i 25 mam juz zaklepana frzyjerke i bede sie farbic
pytalam mojej gin czy moge , powiedziala ze tak, wiele kobiet widzialam w ciazy co farbia sie blondynki , przeciez my mamusie tez musimy byc zadbane i piekne .
nie ryzykowalam do 3 miecha farbowania a teraz juz ponad 5 wiec zafarbuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to moim włosom co chwile fundowałam rewolucje, czarny na blond i odwrotnie. Nie wiem jak je jeszcze miałam na głowie 😁 rok temu ścięłam na króciutko, zostawiłam tylko dłuższa grzywkę i tak zapuszczałam swoje. Niestety kolor już nie był taki jak miałam naturalny blond, zrobił się szary więc farbowanie, wytrzymałam do 12 tygodnia. Teraz już grzecznie farbą na blond a nie rozjaśniaczami, no i staram dalej się zapuszczać tak za łopatkę troszkę, taki mój cel 🙂
Paula w sumie sama nie wiem co to, mam maść i globulki na kilka rodzajów różnych drobnoustrojów, tak pisało w ulotce. No i Tobie włoski odżyją jak robisz szamponetką 🙂 mnie niestety na blond szamponetka nie chwyci 😜
Madziaaaa no niby nie można do 3 mc bo wtedy najważniesze się u malucha rozwija. Chodzi raczej o sam fakt wdychania amoniaku, który jest w farbach. A co do zabobonów to słyszałam, żeby również nie ścinać włosów bo dziecko będzie głupie 😁 no cóż, ja końcówki podcięłam 😁
Ania mmniam torcik, nie wiedziałam jaki to i musiałam zobaczyć w google, wygląda smakowicie 🙂 chyba się kiedyś skuszę go zrobić. Chociaz mój będzie marudził bo on to by tylko jadł biszkopt z bitą śmietaną, galaretką i truskawkami 😁
Motylek rozumiem, wolą wynająć tutejszym 🥴 jak już się skapną, że ktoś zza granicy to wynajdą byle wymówkę żeby nie wynając. My za to musimy szukać banku, w którym dadzą nam kredyt na dobrych warunkach. Nie chcemy większej raty niż tysiąc zł bo nie damy rady. A taki problem, że nie chcemy kawalerki, a jak wiadomo im większy kredyt tym większa rata. Koło się zamyka. Na razie to takie informacje niedokładne i z 1 banku, po wakacjach jak wrócimy to się zajmiemy tym już dogłębnie 😜
No i z wakacjami też małe problemy, co znajdę coś na grouponie, napisze maila czy wolne terminy są to już nie ma, albo dopiero pod koniec sierpnia, wrrr 😠 Teraz wynalazłam fajne nad morzem i czekam na odpowiedź, może w końcu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane;D dzisiaj zjadlam pyszne sniadanko, babcia mi zrobila 😉wkonc sie spi raz na jakis czas u babci i dala rade 😁
ifyouliftmeup hehe podciac tez bede musiala jeszcze jakos pod koniec sierpnia 😜 mowisz,ze dziecko bedzie glupie;p hehehe;p no to nie wiedzialam 😜 hehehe ja na wlosy klade tylko i wylacznie juz od poczatku ciazy szamponetke, bo planowalam od dawna sciagnac kolor i zrobic sobie rudy;D bo mnie sie podona;D zielone oczyska mam to bedzie ladnie wygladaloooo 😉 zawsze sprobowac mozna;D takze na urodziny na marzec sobie zrobie prezencior;D wlosy beda dluzsze i bedzie jakos wygladalo 😉 i dzieki szamponetce lepiej mi zlapie sciagacz koloru;D i bd sexi mami;D hehe 😉
Szuka któraś z was mieszkania? Ja szukam szukam i jeszcze raz szukam. Ceny sa kosmiczne niektóre, az boli;( i te kaucje.. ja czesto zagladam na strony i szukam. Ogladalam nawet kilka mieszkan z moim R ale wynajem sa drogie, a tak tylko sie mowi,ze sie ogarnie, ale trzeba zjesc, ubrac sie i do tego ubrac dziecko.. a co dopiero przyjemnosci hehe 😉 ale musze sie naprawde uzbroic w cierpliwosci 😉
Mówiłam wam laski,ze kupilam łózeczko od kolezanki ?sprzedalaaa mi tanio;D i ona mieszka na moim osiedlu takze jest ok;D tylko trzeba pomalowac;D odnowic tzn ja je chce przyciemnic 😉 i bedzie cudne z szufladką na dole;D R sie zaoferował,ze pomaluje;D bym nie wachala farby 😜 i w ogole on chce 😉 i dobrze 😁 ciesze się 😉
zaraz ide do sklepu po arbuza;d i niektarynki, no tak chodza za mna owoce, ze ulalalal-slodkie juz nie 😜
Powiem wam,ze codziennie czuje od rana lucha malucha nasilone.. juz czuje jak sie wypina-albo glowka albo pupka 😉 alee delikatnie glaskam 😉 i robie \'puk\'puk\' 🙂 hehehe 😉 i wieczorkiem tez sie kręci 😉 ale mniej 😉 cudowne uczucie, no jeszcze troche i polowa ciązy za mną i w sumie za wami takze 🙂
W poniedzialek mam 19 tydzien 😉 ulalala;D
Jak spedzacie niedziele laski 😉? ja spedzam popoludnie z moim 🙂 czekam az wstanie bo biedak robi po 12 h;/;/ ehh..
Mileeej niedzieli !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Ja wczoraj po pracy padlam! stanie przez 8h to niestety nie jest to czego teraz potrzebuje jeszcze to bieganie po schodach... :>
Basia bylas u lekarza?
Widze temat farbowac no i tak jak Ifyouliftmeup pisze chodzi o amoniak no i do tego kolorek moze wyjsc inny przez hormony. O scinaniu wlosow nie slyszalam heh dobre 😉
Co do widzen no to my po wakacjach znow to samo czyli poniedzialek do piatku sama z Olafem ja w sobote do pracki i mamy tylko niedziele dla siebie wiec tez za duzo czasu razem nie spedzamy niestety 😞 takie zycie mam nadzieje ze sie to kiedys zmieni...
Paula fajnie ze juz lozeczko jest 😉 ja uzyje tego co mamy teraz a Olafowi kupie juz lozko 🙂 tylko ze nowy materac kupie bo nie chce aby dziecko spalo na uzywanym. Chodzi o to juz wgniecenia od innego cialka.
Czas leci szybciutko! ja to juz nawet nie wiem kiedy 😉 dopiero byl poczatek ciazy a tu za chwile polowa bedzie za nami 😉
Musze ogarnac troche chate i zabiore sie za obiadek 🙂 zrobialm tez sernik na zimno z wisniami i galaretka 😜 a co! trzeba sobie dogodzic 😉
Milej niedzieli Babeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka pozdrowionka niedzielne ja dzisiaj leniuchuję bo wczoraj był aktywny wypoczynek na kajakach nad jeziorkiem, oczywiście ja nie wiosłowałam, mam przywileje hihi , a zaraz obiadek i leżenie brzuszkiem do góry, a znalazłam fajną stronkę do obliczania tygodnia i miesiąca ciąży
dzieci.civ.pl/tygodnie-miesiace-ciazy
Pozdrawiamy paaaa miłego odpoczynku brzuszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A łóżeczko też już mamy kupione, turystyczne 2 poziomowe z kupionym materacem do środka, i do tego kołderkę i pościele 😁 lubię takie zakupki, a włosy to farbowałam teraz niedawno farbą bez amoniaku tą piankową fajnie wyszła, więc to teraz będzie moja ulubiona farba, paaaa lecę jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justta fajna stronka juz zapisalam 😜
Super ze dzionek sie udal 🙂 sama bym sobie poplywala 😉 Zakupki ech zazdroszcze 😜 ja to w sumie na dzien dzisiejszy nie mam co kupowac 😉 bo prawie wszystko mam 🙂 a robie jeszcze baby shower wiec sporo rzeczy dostane 🙂
Ifyouliftmeup jeszcze odp na pytanko. Tak plamilam po 12tyg i to srednio co 2-3tyg ale to wlasnie byla wina tego lozyska przy samej szyjce. Nie zapomne jak w 23tyg zywa krew mialam! Pedzilam do szpitala z sercem na dloni bo tutaj do 24tyg ciazy nie ratuja... 😞
Ale to wlasnie bylo jakies takie krwawienie z szyjki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...