Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paula trzymaj się tam ! trzymam kciuki za was i za szybki powrót do domu.
Wikarynka ja mam to samo też mi się wydaje że brzuszyna stoi w miejscu od jakiegoś czasu 😮
Właśnie dostałam paczuszkę z johnson&johnson z zamówionymi darmowymi próbkami kosmetyków więc radocha jest chociaż kumpela już mi trochę ostudziła głowę mówiąc że produkty johnsona ponoć straasznie uczulają ehhhh .
No i chyba też podgonię z tymi zakupami bo na razie mam tylko termometr do wody w kształcie kaczki który dostałam i z którym sama się pluskam 🙂 ale wstrzymam się jeszcze trochę 25go mam usg 🙂 🙂 🙂 🙂 już nie mogę się doczekać żeby tylko dupką się nie odwróciło 🙂

Poważnie też rozważam zakup tego wynalazku - nr.aukcji allegro- 2475548110
bo już mam dość ciągłego zwijania kołdry w rulon i przymarzania w nocy poza tym ciągle budzę się leżąc na plecach 😮 chyba nie potrafię inaczej muszę sobie jakąś blokadę zorganizować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mlody spi a ja w sumie polezalam i brzuchol boli... ech lykne magnez i zobaczymy.
Ciekawa jestem co u Ifyouliftmeup bo wyniki mialy byc w poniedzialek i w sumie jeszcze sie nie odezwala 😞
Dorotex ja uzywam tylko johnsona i zadnego uczulenia nie ma...
Kazde dziecko ma inna skore, jedno bedzie uczulone na nivea inne na johnsona a jeszcze inne na bambino.Dopoki nie sprobujesz nie bedziesz wiedziec.
Co do poduszki to zdecydowanie polecam!!! mam taka po Olafku i jest rewelacyjna. podczas ciazy jej do spania uzywalam, pozniej podkladalam pod reke jak karmilam Olafa (butelka) a jeszcze pozniej jak Olaf podrosl to wkladalam do kolyski i sobie na niej lezal wygodnie.
Super sprawa!!!
A wlasnie takie mam pytanko 🙂 zastanawialyscie sie juz nad forma karmienia???
Tak pytam z ciekawosci 🙂 Ja jestem z tych anty cyckowych i tak jak pierwsze dziecko tak jak i drugie bede karmic butla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorotex urabiaj urabiaj 😉 bo warto 😉
Ech jak leze z nogami w gorze czy siedze jest ok ale ledwo wstanie i czuje brzuch... nie wiem czy od jedzenia czy od jablek? bo tak jakos kojarze ze jak jem jablka i pije sok jablkowy jakos mi jezdzi po brzuchu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!
Paula ciesze sie ze wyniki ok, trzymam kciuki zebys jutro wyszla do domciu 🙂
Kasiula ja podobnie jak Anitek w pierwszej ciąży miałam brzuszek dopiero okolo 20 tygodnia, a teraz mimo ze dopiero 2 kg przytylam to mam juz brzuszek-pileczke 🙂
Anitek co do karmienia to mysle ze bede karmila piersia, Dominika karmilam przez rok, teraz mysle tak do 6 miesiaca karmic, ale wiadomo wszystko w praktyce wyjdzie 🙂
A poza tym dzien minal mi fajnie, rano pojechalam z Dominisiem do rodzicow, potem do bratowej na kawke i tak mi dzien zlecial, Malutki wykonczony spi od 19 wiec mam spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula ech nie sluchaj ludzi dookola...najwazniejsze abys sluchala przedewszystkimi swojego lekarza. U niektorych nie ma brzusia nawet do 6miesiaca. Wszystko zalezy od budowy ciala jak i geny maja znaczenie, jak i wzrost.
Ja podobnie jak Justyna z tym ze mam 3kg na plusie a brzuch jak z Olafem w ok 25tyg ciazy!!!
Nie ma wyznacznika jak widzisz.
Justyna fajnie ze dzionek minal w milej atmosferze. Olaf jeszcze biega ale to dlatego ze spal 3h w dzien...chyba ogranicze mu spanie w dzien bo pozniej zamiast miec spokoj i wieczor dla siebie to biega do 22giej heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie ograniczam Dominikowi sen w dzien, albo staram sie go klasc przed poludniem juz o 11 na godzinke lub dwie i wtedy idzie mi wieczorem szybko spac, dzieki temu mam wolny wieczor 🙂 Oczywiscie nie zawsze tak sie uda, ale zazwyczaj tak..ja chyba pojde sie zaraz polozyc, bo Maly pewnie rano mi wczesnie wstanie a ja moze tez sie wreszcie wyspie, a wiec zycze Wam dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiula21 witaj 😉
Dziewczyny dziekuje wam wszystkim za mile slowa 😉 jutro od rana mam badanie moczu i badanie ginekologiczne takze, dowiem się, czy wyjde 😉
napisze jutro;** buziaki idę spać bo od rana mam duzo ciekania po szpitalu ;p byeee:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie grudnioweczki 🙂 Bardzo mi sie podoba Wasze forum wiec postanowilam sie zalogowac..Jestem w 17 tyg i 2dn ciazy,to moja 3 cia ciaza ,mam 7 letniego synka bo niestety piewsza ciaza zakonczyla sie poronieniem,no ale to sie niestety zdaza..mam pytanie czy Was tez tak strasznie boli glowa? ja od jakis 2 dni nie moge wytrzymac,masakra jakas..Milego wieczorku dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna ja chyba tez tak zrobie 😉 bo za pozno chodzi spac 😉
Paula powodzenia jutro na badaniach i daj znac z domku 🙂
Jasmine ooooo jestes z Cork 😁 ja tez heh 😁 kiedy masz wizyty??? 🙂 ja jestem grupa wtorkowa 🙂
Co do bolu glowy to w pierwszej ciazy bolala mnie od poczatku az do 17tyg non stop i nic nie pomogalo.
Wspolczuje przezyc ze strata dzidzi, ciesze sie ze teraz sie udalo i wszystko jest w porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i mam nawet tak samo na imie jak Ty,wiec wybralam taki nick zeby sie niemylilo.. 😉Tak mieszkam w Cork,swiat jest maly ha ha..Widzialam Cie chyba na MyCorku ale tam w tamtym watku grudniowek nic sie niedzieje wiec jestem tu..Jutro mam wizyte u GP a w szpitalu dopiero na 07 sierpnia na rano wiec jeszcze troche..tak,bardzo sie ciesze ze tak szybko sie udalo zajsc w ciaze to bylo naprawde expresowo bo po miesiacu od odstawienia tabletek,,no a poronienie niestety sie zdarzaja ale trzeba myslec pozytywnie i wszystko bedzie dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaaaa!!! padlam!!!tez Anita 😁
Niezle heh 🙂 MyCork fakt spokojnie ale tak widze ze kazdy watek mamuskowy tlokow nie ma. Grupa A grupa wtorkowa tzn ze skoro masz wizyte we wtorek a na to wychodzi bo 7sierpnia to wtorek to zawsze je bedziesz miala we wtorki 🙂
Miniemy sie niestety bo ja mam 31lipca 😞
A zajscie w ciaze ekspresowe nie ma co! tak najlepiej nie musialas sie zamartwiac ze sie nie udaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór brzuszki 🙂

jasmine witj miło że kolejna grunioweczka dolaczyla 😉
bole glowy ? nic nie mow przez ostatnie kilka dni mam takie ze nie moge wytrzymac cisza spokoj i mokra szmatka na glowe po jakims czasie lekko przevchodzi ale staram sie wtedy zasnac ...

mnie cos ostatnio znowu kregoslup zaczyna bolec :/ no i brzuszek sie odzywa coraz czesciej ale takiego porzadnego kopniaka jescze nie czulam , wszystko w swoim czasie hehe 🙂 dopialam kilka osob tu nowych do tabelki najlepiej napiszcie na prv wiadomosc z danymi bo pozniej moge nie znalesc na forum i dupa hehe jutro dodam zdjecie brzusia bo nowe robilam hehe 🙂

uciekam spac bo muli mnie strasznie i kregoslub boli ;/

do jutra brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wybralam sie w sobote o 6 rano do Nexta,woow mega sale..moge powiedziec ze na start z ubranek to mam prawie wszystko,kupowalam wszystko w takich uniwersalnych kolorach no bo niewiem czy dzidzia to chlopiec czy dziewczynka kilka ciuszkow jest typowo chlopiecych kilka takich dla dziewczynki no ale nie moglam sie opanowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Basiu ..masz racje te bole glowy sa straszne ...ja tez jeszcze jakis takich mocnych kopniakow dzidzi nie czuje ale takie bulgotki od jakis 2 tygodni,szczegolnie wieczorem..Ja to czasami jeszcze tak niedowierzam ze jestem w ciazy,ciaza jak najbardziej planowana ale niewiem czemu tak mam ,moze dlatego ze mam dluga przerwe bo moj synek skonczyl juz 7 lat??hmm nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane.
ja nawet nie czytam co pisałyście bo sporo tego jest. W piątek rano znowu dostałam bóli ale o wiele silniejszych i pojechałam od razu do szpitala. Na razie leżę na patologi i nie wiem do kiedy. Jak na razie się nie zapowiada żebym wróciła w najbliższym czasie do domu bo czasami czuję dość bolesne skurcze. No ale na szczęście tym razem bez krwawienia się obyło. Jutro popołudniu dowiem się jakie wyniki badań to pewnie napiszę. Niestety wyszło też że bez nieustannego leżenia w łóżku się nie obędzie no ale dzisiaj mi laptopa dostarczyli więc chyba się aż tak nie będę nudziła.
Nie chcę już tu być. Strasznie się martwię... no ale mam nadzieję że znowu powiedzą że wszystko ok.... mogę nawet do końca ciąży leżeć i odpoczywać. 😞
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie brzuszki :]
namiar na tą stronkę dostałam od koleżanki która ma już pół rocznego syncia, a ja jeszcze do grudnia będę czekać, ale za dwa tygodnie mam usg i się dowiemy z mężem czy w środku siedzi córcia czy synciu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...